Home > > Blossom Goodchild - 21. února 2014

Blossom Goodchild - 21. února 2014

Ahoj, všichni. Jak víte, toto je muj poslední channeling na dobu asi 5 týdnu, kdy budu mít jiné povinnosti. Myslela jsem, že se VÁS jenom zeptám, jak probíhala minulý týden INVOKACE… a pak že to nechám na vás, jak vy to CÍTÍTE, na co bychom se meli zamerit dál.

Co nejradostnejí te zdravíme, Blossom a všechny, kdo obohacují svuj život Láskou. Velmi jsme si uvedomovali slova (Invokace pozn. prekl.) která jste pronášeli jako skupina BYTOSTÍ…které žádají o pomoc pro svet ve kterém vy, lidské Bytosti žijete. Bylo tam mnoho LÁSKY a uprímného zamyšlení od srdce, které urcite odešly do éteru.

Tak jako ty, Blossom, my víme také, že tuto prosbu…tuto touhu „pohnout veci kupredu“ musí posoudit to, co je nad NÁMI…co se týká všeobecného rízení. Nicméne, mužeme ríct, že tato touha tech kdo žijí na Zemi…udelat z ní lepší místo… nezustala bez odezvy.

Jak já to chápu ….CÍTÍM, že jsme to dali jasne na srozumenou a nyní to musíme nechat na „Nejvyšším“ aby rozhodl, zda bude ci nebude dáno „znamení podpory“. Takže … nyní … máme pokracovat ?

S úctou ke všem zúcastneným…udelejme to tak.

Možná ted lépe rozumíte tomu, jaké je to pro nás tady dole…jak myslíte
, že máme nadále prekonávat všechno, co je na nás posíláno aby nás ‘udolalo‘ ? VÍME že LÁSKA je odpovedí … ale nezdá se, že by láska zastavila chamtivost, která zpusobuje tolik frustrace tem z nás kdo jsou, jak to vypadá, v rukou chamtivcu.

Nejdražší Blossom … mužeme ti pouze nabídnout slova LÁSKY. Protože, jak si dobre uvedomuješ…to je odpoved na všechno.

Ale… to že jsme v LÁSCE, bez ohledu na to o co se jedná…nás neosvobozuje od placení poplatku, které nekontrolovatelne rostou …a od toho že nás, jak tomu ríkám, ‚oškubávají‘! Musíme s tím nejak naložit…Ano, i když pricházíte z LÁSKY…presto ale temná strana stále manipuluje a monopolizuje…a my se nekdy cítíme tak bezradní a bezmocní, než abychom mohli prekonat jejich kontrolu. Nezdá se, že by LÁSKA odstranila tyto záležitosti … a jsou to práve tyto záležitosti které musíme prekonávat, když máme zárit! Chápete, ne jenom to co ríkám…ale, CÍTÍTE jakou frustraci to zpusobuje a že je to vlastne duvod, proc jsme požádali o znamení, které by nás udrželo v našem zámeru?

Blossom, my se musíme vyjadrovat v naší PRAVDE.. zrovna tak jako ty v té tvé. Meli jsme mnoho diskusí s mnoha, kdo mají asi ‚vetší schopnost‘ CÍTIT - protože o tom mluvíš - …než máme my…jelikož my nemáme prožitky pozemských zkoušek….v telech.Nechápali jsme plne hloubku bolesti kterou mohou zaprícinit ti, kdo chtejí škodit. To nás znacne ‚znepokojilo‘.

Porád mne to znacne ‚znepokojuje‘. Opravdu jsem si myslela, že ROZUMÍTE jaké to zde máme my, tady dole.

NEZNÁME to tak, jak ocekáváš že to budeme ZNÁT. Znovu, hovoríme o….celkové energii. V této oblasti umíme zmerit úrovne Svetla.. a jak jsme rekli… je ho tam hodne.

Já nejsem z tech kdo by se zamerovali na negativitu a poucila jsem se, že to co si myslíme, tvoríme. Ale…zteží mohu prijmout, že když promerujete naši planetu ohledne její ‚úrovne svetla‘ … nameríte zde více Svetla! Nicméne…protože jste kdo jste …prijímám vaše slova a budu na to hledet jako na neco povzbuzujícího.

Neexistuje žádná možnost aby se váš svet, vaše nádherná planeta, propadla do temnoty. Je jisté, že ZLATÝ VEK Nejcistšího Svetla….o kterém stále hovoríme….nyní probíhá.

Vše co se posouvá na své pravé místo ... se deje v souladu s Božským plánem.

Nepredstíráme že VÍME jak se presne CÍTÍTE….každý z vás…kdo vykonáváte své poslání. Nemužeme vám to ‚vylepšit‘ jak byste si to snad nejvíce práli. To není naše parketa.

Ale, MuŽEME vám ríct, že k vám nepronášíme…a nikdy jsme nepronášeli slova jen abychom si „pokecali“. My jsme vám jedine ríkali … a budeme ríkat jedine slova PRAVDY.

Takto mužeme v této dobe pomoci …a když ta správná úroven LÁSKY bude vibrovat zpusobem který se bude shodovat s vesmírným planetárním zarovnáním…když se usadí VŠE co musí být na svém míste ….

PAK TI REKNEME…

MELA BYS NÁS UŽ ZNÁT…

A VŠE co jste museli vytrpet a vydržet ve vaší Pravde, ve veci vaší pravdy…naplní vaše duše pochopením a prijetím že…

ABSOLUTNE VŠECHNO JE OPRAVDU TAK JAK TO MÁ BÝT.

Proto…nabízíme ješte více toho samého. Protože my…Dohlížitelé nad Dohlížiteli, nevidíme nic vhodnejšího co bychom vám mohli nabídnout.

Uvedomuješ si, Blossom…že nevstupujeme do záležitostí na které by mnozí chteli mít odpoved. Takové veci nemají pro ‚nás‘…tam odkud ‚pocházíme‘ …všeobecnou duležitost. Existuje milion a jedna diskusí které by mohly probehnout v rámci techto našich komunikací, ale my je nepovažujeme za natolik duležité téma jako je to, o kterém jsme se rozhodli že budeme vždy mluvit.

A proto vás obdivuji. Ovšem…neomezuje to naši konverzaci?

Ve vibraci v níž žijete, je možné rozumet ‚životu‘. Ve stavu meditace…mužete lehce zvýšit svoje frekvence a seznámit se s címkoliv co chcete vedet.

Aha! Nevím zda víte, pro kolik lidí je težké … ‚vypnout‘…a to nemluvím o ‚zapnutí‘…když už jsme jednou ‚vypnuli‘.

A prece, hluk vaší mysli mužete ovládat vy SAMI.

To mnozí chápeme…ale težko se to dosahuje.

Tedy, doporucujeme abyste se osvobodili od hlucení mysli tak, že se soustredíte na dech. Protože to je vše co je potreba…a pro ty kdo ríkají že ne…ti se nesoustredí na svuj dech.

To je dar který byl do vaší BYTOSTI vložen…ten dar ‚cestování‘ aniž byste se museli hnout…to je jeden z nejcennejších pokladu kterými byla lidská Bytost vybavena. A je jedním z tech, které jsou velmi podcenovány a odsouvány stranou. A my vám ríkáme … otevrete tento dar a podívejte se sami, jaké šperky leží uvnitr.

Budou mnozí kdo si prectou tato slova a reknou že tak již ucinili. Tyto duše budou VEDET o cem hovoríme. Presto ríkáme…pri každé príležitosti kterou si dáte, si dovolte jít ješte dál.

Prolomte bariéry a pokaždé… posunte vaši obrazotvornost o krok dál.

Co byste nám poradili, jak máme odstranit tyto bariéry?

VEZTE…VERTE…ŽE VELKOLEPÁ BYTOST JAKOU JSTE…DOKÁŽE MNOHEM VÍC NEŽ BYLA ‚NAPROGRAMOVÁNA‘ ABY VERILA.

JSTE VÍC NEŽ PROGRAM!

VY…KAŽDÝ Z VÁS…JSTE ZKUŠENOSTÍ ŽIVOTA.

ZKUŠENOSTÍ SVETLA…PROSTREDNICTVÍM VAŠEHO FYZICKÉHO UVEDOMENÍ.

Tolik vás se chce osvobodit od tela…A prece je to pro duši jedinecný dar. Na mnoha jiných planetách ‚faktor doteku‘ není. Jaké máte štestí, že jste schopni CÍTIT Lásku…nejenom vnímáním srdce…ale v samotném vnímání sebe sama. Jak jste požehnáni…že se mužete podívat nekomu do ocí a VIDET jak z jeho ocí vyzaruje ‚život‘!

Doporucujeme, abyste ocenovali fyzické telo do nehož jste prišli…je to velké, velké požehnání.

Dekuji vám. Nedávno jsem se zamýšlela nad tím… kam se dostaneme s temito našimi hovory..tedy, jak dlouho budou pokracovat a co nám mohou poskytnout? Protože, jak ríkáte… vy chcete mluvit o LÁSCE a také to deláte. Možná, zatímco budu pryc, je dobrý mezicas pro to, abych premítala o vaší moudrosti kterou jste nám predávali více než devet let! Premýšlím, co nám ješte mužete ríct více o LÁSCE a o tom, zda sem na nás dole padá ci ne…anebo bych snad mela ríct zda k nám vzlétá?... Abychom na sobe ješte trochu víc zapracovali. I když, musím ríct … já jsem z mnoha tech kterí PRACUJÍ na tom aby byli pozitivní…a obcas asi kvuli tomu brblám. Musíme se opravdu porád tak snažit, abychom byli „pozvednuti‘? Prece, po tak mnoha letech práce na sobe, by to melo být tak, že bychom už takoví jenom BYLI ?

No, rekli bychom , že to má co delat s hustotou ve které žijete. Tak to vezmi v úvahu. Hovorili jsme v PRAVDE …že vidíme více SVETELNÝCH shluku než tmavých. Není ti tedy jasné…jak neskutecne dobre konáte jako JEDEN ve VELKÉM BOŽSKÉM PLÁNU?

Tak se to jeví nám…ŽE SVETLO PREKONÁVÁ TEMNOTU…nám se TO jeví takto…I PRES VŠECHNO co má v plánu ZASTAVIT Božský plán…tedy, bez ohledu na to vše, co se snaží vás ZASTAVIT… NIKDO VÁS NEMuŽE ZASTAVIT.

JSTE NEPORAZITELNÉ BYTOSTI SVETLA.

Proto…i když se nekdy divíte proc stále pokracujete…dokonce i když CÍTÍTE, že už vás opustily všechny síly… POKRACUJETE

POKRACUJETE PROTOŽE JSTE ZDE PROTO ABYSTE TO DELALI.

TA MOUDROST VE VÁS …TO VÍ.

NASLOUCHÁTE TOMU CO VÁM RÍKAJÍ VAŠE SRDCE…PROTOŽE VAŠE SRDCE VÁM NEMuŽE LHÁT.

A… VAŠE SRDCE VÁM RÍKÁ ABYSTE STÁLE POKRACOVALI.

MUSÍ K TOMU BÝT VELMI VÝZNAMNÝ DuVOD PROC VÁM SRDCE RÍKÁ ABYSTE TO DELALI.

DuVOD JE, ŽE JE VŠEOBECNE ZNÁMO, ŽE…LÁSKA ZVÍTEZÍ NAD VŠÍM.

A PROTO JSME SE ROZHODLI VÁS OSLOVIT…

BOJOVNÍCI SVETLA…

BOJUJÍCI DOBRÝ BOJ…

BOJUJETE ZA SVÉ PRÁVO OSVOBODIT SE Z RETEZu KTERÉ BYLY VYTVORENY, ABY VÁS DRŽELY PRI ZEMI.

ALE, VY TO ZNÁTE LÍP.

NEMOHOU VÁS UDRŽET…PROTOŽE VAŠE DUŠE BUDE VŽDY SVOBODNÁ…A MuŽE LÉTAT.

VAŠE DUŠE VÁM BUDE VŽDY PATRIT, ABY MILOVALA A BYLA LÁSKOU.

A LÁSKA …NAŠI NEJDRAŽŠÍ, NEJDRAŽŠÍ A NEJODVÁŽNEJŠÍ SVETLONOŠI…JE TÍM, CÍM JSTE

NEMuŽETE BÝT NICÍM JINÝM.

LÁSKOU…POUZE LÁSKOU.. POUZE LÁSKOU…POUZE LÁSKOU.

Blossom … využíváme tuto príležitost abychom Ti podekovali za tvoji neustálou podporu…v dobrém i zlém.

Budeme vyzarovat naše SVETLO na každého z vás. Je to pouze chvilicka a budeme moct spolu opet hovorit…a vy stále budete krácet ve Svetle a Lásce!

Díky, kluci. Nyní si oficiálne balím svuj channelingový klobouk… a nasazuji svuj akcní…oba mi prinášejí velkou radost. Dekuji vám…ze srdce…z jeho nejhlubšího místa…dávám vám moji LÁSKU a vdecnost za to, že JSEM VŠÍM CÍM JSTE VY.

A z toho samého vzácného místecka…vyzarujeme Milující Svetlo na každého z vás…Na nikoho jiného bychom nemohli být více pyšni…až do našeho dalšího rozhovoru … BUDTE SEBOU … BUDTE LÁSKOU.

Website: Blossom Goodchild
Preklad: Zelmira

Audio verze Blossom-ina channelingu mužete nalézt zde.


Jak jsem již zminovala, nebudu dostupná pro channelování až do 24. brezna a od té doby po dobu vždy trí týdnu až do poloviny cervna. (Všechno je v porádku).

KAŽDÉMU DEKUJI za LÁSKYPLNÉ prátelství a podporu…bez nichž bych to již jiste vzdala!

Cítím OPRAVDOVÉ požehnání za to, že mohou sdílet tuto cestu s tolika lidmi.

Takže…možná využijte tento cas na to, abyste se podívali na nekteré starší channelingy a jdete do svých srdcí a pátrejte v hlubších úrovních.. kdo OPRAVDU jste.

Trochu jsem se dívala na prehled návštev u INVOKACE a vcetne prekladu jsme se dostali na císlo cca 23 500.VÝBORNE LIDICKY! DÍKY ŽE JSTE ŠÍRILI TATO SLOVA a ješte jednou, mé díky smeruje k úžasnému prekladatelskému týmu.

Takže, nyní vás na chvilku – jak by rekl muj druh Bílý Oblak…opustím. Sbohem ....Sbohem, mí prátelé ...Sbohem.

Blossom G xxx


< previous message | next message >


Share |