Home > > Matthew Ward - 4. července 2012

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 4. července 2012


S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici – tady Matthew. Některé informace, které by mohly být zveřejněny, pravděpodobně nebudou - konkrétně, značný počet vysoce postavených Iluminátů je ve vazbě. Většina úspěchů na vysoké úrovni je známa především zúčastněným stranám.

V různých částech světa probíhají jednání mezi zástupci civilizací, které pomáhají Zemi a některými zástupci ve vašich vládách, bankovnictví, výrobě, armádě, zemědělství, těžbě, medicíně, vzdělávání, náboženství, dopravě, zábavě. Každé ovlivňuje život ve vašem světě.

Zástupci „vesmíru“ se zúčastní těchto setkání ve vašem vzhledu, svůj skutečný vzhled ukáží jen na chvíli. (shapeshift).

Hostující lodě udělali přesvědčivé prezentace, které otevřely oči vašich vyjednavačů ohledně bláznovství konkurence, konfliktu, dobývání a klamání.
Osvícení usnadňuje hladký přechod ze starých systémů na nové a to je skutečně důležité, ale větší význam je, že jsou to vaši vůdci ve všech těchto oblastech, ne jednotlivci z jiných civilizací, kteří nastavují nový kurz pro váš svět.

Značného pokroku bylo dosaženo ve dvou oblastech - řídící orgány a globální ekonomika. Dnešní situace je nezbytnou předehrou k zavedení poctivých a spravedlivých systémů, jejich závěry vycházejí z historie a akademických názorů na to, jak zvládnout nadnárodní ekonomické záležitosti.

Neznámé v různých vládách
- směr nového vůdce Egypta a způsob, jakým bude reagovat polovina země, která pro něj nehlasovala
- íránský jaderný rozvoj
- Izraelci a Palestinci
- Pákistán
- občanská válka v Sýrii
- Severní Korea
- plány Ruska a Číny
- chudé země v Africe a Latinské Americe

Z Obamovy vlasti přišli světelní bojovníci, aby ho s rodinou chránili před reptiliány, které ilumináti najali na zabití Obamy. To ukazuje rozsah strachu temných, že tento prezident ukončí jejich dlouhou vládu. Brzy už nebudou mít žádné prostředky na nákup vrahů, členů Kongresu nebo zástupců lobbistů - pak všichni uvidí světlo moudrého vedení a akce směrem ke světové jednotě.

Energetická hybnost světové transformace nemůže být zpomalena. Ideologie, které vzbuzovaly strach a rozpor, jsou na útěku. Základní kameny duality přestanou úplně, když planeta vstoupí kolem konce tohoto roku do nižších rovin čtvrté hustoty.

Mnoho duší opustí planetu z důvodu šokujících pravd, které budou vycházet najevo. Z tohoto důvodu se vesmírné vysoká rada rozhodla odložit přistání a mimozemšťané, kteří žijí mezi vámi, odloží odhalení své pravé identity. Výhody tohoto odkladu daleko převyšují strach, který předpokládá předčasné uvedení „cizinců“.

Rada, která patří k nejrozvinutějším duším v tomto vesmíru, odůvodněně očekávala dostatečné změny, aby byli členové naší vesmírné rodiny vítáni národy Země. Pevnost temnoty však trvala mnohem déle, než se logicky předpokládalo.

Duše, které souhlasily s přijetím hluboce temných rolí, které nabídly mnoha milionům šanci dokončit karmu třetí hustoty, byly samy o sobě velmi vyvinuté duše. Když vstoupili do dohod, věřili s jistotou, že jejich duchovní statečnost bude odolávat nástrahám držení temných cest. Místo toho byli okouzleni ovládáním mas a hromaděním velkého bohatství, otočil se do hlubin temnoty a vědomě odmítli ctít jejich dohody.

Jejich silná globální síť udržuje velkou většinu vaší populace v dualitě a mentalitě uzavřené mysli. Tito lidé nejsou „špatní“ - jen jsou uvězněni v omezeních třetí hustoty. Jejich víry byly vytvořeny různými metodami ovládání mysli. Zahrnují obavy z ET na Zemi.

Dokonce i některé telepatické zprávy varují před kataklyzma, aby vytvářely strach. Jsou čistým nesmyslem.

Rada ví o kolektivním vědomí obyvatel Země, takže vědí, že příchod mimozemšťanů v tomto okamžiku by většinu lidí zpanikařil. Nejen, že by to vytvořilo více negativity pro Zemi, ale posílilo by i ty temné - prospívají energie strachu.

V mezidobí budou pokračovat v používání technologií na palubě svých lodí, aby snížily toxické účinky chemtrails a dalších znečišťujících látek, vyrovnávali účinky zemětřesení a velkých bouří, aniž by se snížilo množství uvolněné negativity. Budou dál deaktivovat zbraně iluminátů, zničí jejich provoz v podzemních zařízeních. Také s božským svolením pomáhají přemístit určené jedince, kteří odmítají odstoupit od kormidla různých činností, které jsou proti dobru lidstva Země.

Pouze vy můžete činit rozhodnutí, která jsou v souladu s vašimi instinkty a intuicí z vaší duše k vašemu vědomí, které vám ukazuje cesty, které jste si ve své smlouvě o duši zvolili zažít během tohoto života. To může zahrnovat změny ve vztazích, zaměstnání, umístění, členství ve skupině nebo jiné zájmy a činnosti.

Zaměřte se na svůj život v úžasném věku, ke kterému se rychle přibližujete, vám umožní přijmout ostatní a život sám s láskou.

Cílem každé duše je vyvíjet se duchovně a intelektuálně. Dohody před narozením, které jsou určeny pro růst duše všech jednotlivců, kteří se chtějí podělit o celý život, jsou učiněny v bezpodmínečné lásce. Když zažíváte karmické lekce, které jste si vybrali, cítíte, že život plyne hladce. Pokud nastane těžký neklid a touha po různých okolnostech, znamená to, že dohodnuté prožívání bylo dokončeno a nastal čas přejít na další vybraný úkol. Ve vibracích světlejších energetických rovin Země se spokojenost, i nespokojenost zvětšuje.

V případě extrémně obtížných situací vědomí nechápe, že okolnosti jsou pro učení a růst, ale duše ví, že dosahuje rovnováhy, kterou potřebuje k rozvoji. Když se jedinec závažně odchyluje od smluvních ustanovení (kontrola, krutost nad rámec smlouvy před narozením) trpící duše roste mílovými kroky a páchající jednotlivec se rozvíjí. Božská milost vždy uleví a pozvedne ty, s nimiž je neoprávněně zacházeno (utrpení nad rámec karmy).

Pachatelé, kteří se vymykali daleko od svých smluv o duši, budou odsouzeni a jiní zemřou před příchodem k soudu. Fyzika, která řídí život v tomto vesmíru, přinese v průběhu procesu přezkoumání života v Nirváně přesně stejnou bolest a úzkost, kterou jejich činy ovlivnily. Tento nesnesitelný proces sebezpytování je mimo vaši představivost, takže se přenáší do dalších inkarnací.

Jsou nejslabšími články ve věčném řetězci rodiny duše, to vám umožní snadněji cítit odpuštění. Vysoké vibrace odpuštění, stejně jako všechny ostatní božské projevy, jsou růstem duše v akci.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |