Home > > Matthew Ward - 10. prosince 2009

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 10. prosince 2009


Matouš k Norské spirále

Včera (12-09-'09) byl na obloze nad Norskem vidět ohromující světelný fenomén.

Dnes, Jean Hudon z Earthrainbownetwork.com napsal několik zajímavých komentářů a požádal o komentář.

Jeanova zpráva:

Dnes, 9. prosince 2009 se objevilo ohromné znamení velkých globálních změn bezprecedentní velikosti. Obdržel jsem mnoho e-mailů o tom, co se stalo dnes ráno v Norsku, kde má prezident Barack Obama naplánovaný na zítra svůj projev k přijetí Nobelovy ceny za mír.

"Ke konci mé nedělní meditace se mi náhle vynořil do mého vědomí hlas a pevně řekl: "Přístup povolen". Chápal jsem ho jako odezvu naší větší galaktické rodiny duší potvrzující, že jsme dosáhli kolektivního hromadného probuzení v dostatečném počtu a kvalitě, abychom byli formálně uznáni jako připravení na první globální kontakty a integrace do Galaktické Světelné Federace.

„Matouš říká, že je to nejzávažnější znamení našich bratrů a sester v jiných civilizacích, že se čas blíží jejich řádnému uznání.

Spirála představuje nepřerušené propojení všech duší z našich počátků ve světle - intenzivní světlo ve středu - a modrá spirála namířená na Zemi je nejsilnějším důkazem, jakým je jejich touha po nás, abychom se s nimi vědomě spojili ve stejném duchu, v jakém přišli.

Načasování a umístění jsou vybrány k tomu, aby zdůraznili udělení Nobelovy ceny míru americkému prezidentovi Obamovi za jeho vizi a oddanost dosažení světového míru a naznačily, že jsou zde, aby nám pomohly dosáhnout tohoto cíle.

The Norway spiral

The Norway spiral

The Norway spiral

The Norway spiral

The Norway spiral

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |