Home > > Matthew Ward - 14. ledna 2018

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 14. ledna 2018


S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici – tady Matthew.

Je radostné vidět tolik našich milovaných pozemských rodin začínat rok s důvěrou a optimismem. Tempo vývoje se začíná urychlovat. Přáli bychom si, aby všichni měli stejně povznášející výhled, ale víme, že je to pro ně obtížnější než pro ostatní.

Jeden z dlouhých komentářů čtenáře zahrnuje: Není známky světla, šíří se temnota. A končí:„ Pokud je pravdivé to, co říká Matthew, bude to trvat staletí. Dokonce i zmínka o nadcházejícím je zavádějící. Je nám líto, že drahá duše uzavřela své srdce a mysl světlu naděje, takže její vysoké vibrace nemohou vstoupit, aby rozptýlily ztrátu odvahy, zejména v záležitostech vlády USA.

Vítáme tento názor čtenáře:
Jak nám Trumpova role prezidenta pomáhá získat svobodu?
USA nejsou jedinou zemí, kde je velká rozporuplnost, rozhodnutí prezidenta mohou ovlivnit národy po celém světě. To, co pozorujete, jako všude jinde, je jen pro veřejnost. Hybná síla zákulisních kroků v energetickém potenciálu Země, které vás mohou znepokojovat, jsou katalyzátory stále intenzivnějšího světla, které přinese pořádek do chaosu a připravuje svět na rozumné diskuse a konečné usmíření. To, co jsme řekli ve zprávě před rokem, je stále mlhavé, ale získává tvar a jasnost:

Planetární vibrace posílí a urychlí pouze snahy, které nejlépe slouží Zemi a všem jejím formám života. Nic jiného nemůže mít dlouhé trvání. Tvrdá práva a pokrok v sociální spravedlnosti nelze zastavit. Osudem lidí na Zemi je posun kupředu směrem k míru, vzájemnému respektu, spolupráci a životu v souladu s přírodou. [9. prosince 2016]

I když se vznešený svět nemůže objevit mrknutím oka, protože lidé nevěří, že to dokáží! - nebude to trvat staletí. Nesčetné formy pomoci od vzdálených civilizací, posádky v blízkosti umístěných kosmických lodí a neocenitelná služba pracovníků světla na planetě umožnily civilizaci Země přejít od zhroucení v hluboké třetí hustotě k probuzenému obyvatelstvu rychlostí, která je ve vesmíru bezprecedentní. Dokonce i při desetiletí zpoždění ve vědomém a duchovním rozvoji uvažujete o národních zákonech, které udělují stejná práva všem občanům, z nichž mnozí dříve neměli žádné zastání proti nespravedlnosti fanatismu, diskriminaci a zneužívání. Bude ještě dlouhá cesta, než spravedlnost dosáhne ke všem osobám na Zemi, z nichž každý je stejná část Boha a všichni jsou bezpodmínečně milováni, ale každým dnem se přibližujete. Utopie je román, beletrie, ale život zde popsaný vychází z celkové energie lásky. Taková je volba Gaii pro její tělo Země a veškerý její život. Proto vy a planeta míříte k rovinám světla tak intenzivním, že mohou existovat pouze vysoké vibrace lásky. S mixem nesčetných duší, které se rozhodly dokončit svou 3D karmu a svobodnou vůli každého člověka se začal kurz před 80 lety klikatit. Bude čím dál přímější a méně bouřlivý, protože stoupání Země pokračuje ve stále více světelných astrálních rovinách.

Naše komentáře týkající se klimatu budou jasné, aniž bychom uváděli vaše otázky. Začneme tím, že rekordní nízké teploty a sněžení nezpochybňují, ani rekordní vlna veder v Austrálii neprokazuje „vědu o globálním oteplování“. Klimatické změny přesně popisují, co se děje. Tvrzení, že se tak děje přirozeně - založené na kdysi přehřáté planetě, která náhle přešla do doby ledové, znovu ustoupila éře tropických teplot na dlouhé věky, než opět zasáhla další doba ledová, a tak dále - je ale nedůvěryhodné. Nikdy předtím v zaznamenané historii planety nedošlo k technologické manipulaci s povětrnostními vlivy, které jsou jednou z příčin teplotních extrémů a neobvykle silných bouří a atmosféra nebyla tak silně znečištěna toxiny, ke všem ostatním nepřirozeným příčinám. El Nino a La Nina vůbec nepřispívají ke změně klimatu, jsou to její účinky. Sopečné erupce, zemětřesení a otřesy jsou spojeny se změnou klimatu pouze v tom smyslu, že za jednou z jejich dvou příčin je také člověk - vážné zásahy do těla Země různými procesy a těžbou fosilních paliv. Druhou příčinou je uvolnění negativity Země, takže se nehromadí, ale potřeba, aby tak učinila, pochází z činností člověka, které produkují negativitu. Ne, ani doba ledová, ani grilování světa není v budoucnosti Země a ano, stále se pohybuje směrem k mírnému klimatu na celém světě. Ano, také v tomto „lidské rušení brání pokroku Země“. Nicméně, stejně jako všechny ostatní aspekty života na planetě jsou na cestě ke zlepšení i klimatické procesy zvednou rychlost.

Došlo mezi Trumpem a Putinem k tajné dohodě?
Pokud je dohodou míněno ovlivňování volebního výsledku ve prospěch prezidenta Trumpa výměnou za ukončení amerických sankcí, žádná taková dohoda nebyla uzavřena, a proto nedošlo k žádné dohodě. Je to tak: Prezident Trump chtěl informace od Rusů, které by mohly být použity k diskreditaci Hillary Clintonové, a nechce, aby Rusové zveřejnili jakékoli informace o jeho finančních dohodách, které oficiálně neoznámil. Oba prezidenti skutečně chtějí, aby jejich země měly vzájemně prospěšný vztah.

Pokud existuje důkaz o tom, kdo byl vlastně vinen v počítačovém hackingu amerických voleb, proč to nebylo odhaleno?
Tato široká víra o Rusku je iluminátským pučem, který trestá Putina za jeho odmítnutí spolupracovat s nimi, je kvůli nedostatku znalostí o pravdě. Kromě Putina a našich čtenářů jsou si jisti nevměšováním pouze jednotlivci ze zpravodajství iluminátů, kteří dělali hackery a naši členové speciálních sil ve stejných agenturách. Proto říkáme, že toto je vynikajícím příkladem toho, jak se často opakovaná lež stává „skutečností“. Důkazy zahrnující kolegy ilumináty Hillary Clintonové v Demokratickém národním výboru byly k dispozici před prezidentskými volbami. Nechtějí, aby byl tento důkaz zveřejněn nebo aby Rusko bylo zproštěno sankcí. Používají korupci, vydírání, vyhrožování smrtí a atentáty, ale pravda se objeví.

Doufám, že filmové záběry kosmických lodí ET ve zprávách znamenají brzký konec utajování!
To byl povzbudivý první krok, že vláda nakonec uzná existenci jiných civilizací. Protože je však vláda v poněkud bouřlivém stavu, oficiální vyhlášení mimozemské přítomnosti není na pořadu jednání a není jasné, kdy se stane prioritou. Úplné zveřejnění by zahrnovalo přistání kosmických lodí a představení členů vesmírné rodiny, kteří mezi vámi žijí. My nevíme, kdy to bude – načasování je na bohu, protože pouze on ví, kdy může být pro každého zajištěna bezpečnost.

Podle našich pozorování se vláda Spojených států mnohem více zajímá o odhalování informací, které nemají nic společného s existencí jiných civilizací. Někteří členové se podílejí na mezinárodním úsilí odhalit a zadržet lidi odpovědné za otroctví a pedofilní kruhy, nezákonný obchod s drogami, manipulaci globální ekonomiky kontrolou úvěrových institucí, daní a akciových trhů, kontrolu hlavních médií, vliv na vládu, náboženství, vzdělávání a zábavu, krádeže peněz ve velkém měřítku, z nichž některé financují teroristické skupiny a podněcování otřesů po celém světě. Stručně řečeno, vykořenění iluminátů a jejich přisluhovačů. Kdykoli se objevil záblesk pravdy o některé z těchto hanebných činností, ilumináti ho označili za „konspirační teorii“, čímž zachovali jejich komplikovanou síť podvodů. Teď, když se síť rychle rozpadá a bylo učiněno mnoho zatčení, budou ilumináti padat jako domino.

Jste zaplaveni nebývalým množstvím informací, které zahrnují protichůdné zprávy, zkreslení opomenutím relevantních skutečností, chybné jazykové překlady, názory či nesprávné interpretace skutečností a velké množství záměrného zkreslení. Můžete být duševně vyčerpání ze vstřebávání a hodnocení informací. Místo vyhýbání se povědomí o světovém dění omezte své zdroje na nejspolehlivější. Oddělte pšenici od plev a zdokonalte si schopnost rozpoznávání a ptejte se uvnitř - vaše duše ví, co je pravda a co ne.

A drazí, prosím, nenechte se emocionálně vtáhnout do „novinek“. Žili jsme ve zběsilých světech, jako je ten váš v tomto okamžiku. Víme, že je těžké dát vše do kontextu, ve kterém masy duší zažívají to, co se rozhodli pro dosažení rovnováhy a vývoje. Soucit, sympatie a péče nevyžadují emocionální zapojení do globální dynamiky. Stačí poslat milostné světlo na celou Zemi a cítit se klidně - energie míru uvnitř vytváří mírový svět.

Světelné bytosti v tomto vesmíru vás podporují bezpodmínečnou láskou a pozdravují.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com


Překlad: DanaShare |