Home > > Matthew Ward - 14. prosince 2013

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 14. prosince 2013


S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Jak slavíte tuto sezónu tradiční hudbou, veselím a oslavami s rodinami a přáteli, pamatujete si na ty, kteří jsou smutní nebo jejichž okolnosti jsou strašné. Radovali byste se s námi, kdybyste mohli vidět množství světla vyzařujícího od vás a od příjemců vaší péče a sdílení - je to podívaná!

Jedinečně radostný a barevný obřad poctil jednu z vašich nejjasnějších duší. Mezinárodní pocta Nelsonu Mandelovi se vyrovnala jen jeho přivítání v Nirváně, kde se shromáždili radostné zástupy, aby oslavili jeho život.

Mandela ukázal, že cesta k mírovému usmíření je prostřednictvím odpuštění, čestnosti, pokory, soucitu a úcty. Nemusel vědomě znát, že energie v těchto projevech lásky je nejsilnější silou ve vesmíru a že každý život je v této energii propojen. Žil ze svého srdce, sídla duše, kde jsou tyto vesmírné pravdy známy, a tak se mu podařilo spojit národy své země a jeho další diplomatické a politické snahy.
Většina obyvatel Země také tyto pravdy nezná. Podobně jako Mandela i další jednají podle inspirace na úrovni duše a vytváří světlo nesčetnými způsoby. Příjemný příklad, který ukazuje mnohem více než jakákoli slova, může popsat energii lásky, která přichází s jednotou ducha, je tento krátký film: http://www.youtube.com/watch?v=Pwe-pA6TaZk.

Světelné bytosti v tomto vesmíru jsou nesmírně povzbuzeny vaším růstem duchovně a vědomě!
Více než kdy jindy jste si vědomi a vděční za požehnání ve svém životě a povznášející vývoj ve vašich komunitách, regionech, zemích, ve vašem světě. Následováním intuice - skvělý krok vpřed ve vývoji duše - myšlenky, pocity a činy osob na celém světě vysílají vysoké vibrace naděje a optimismu.
Těšíme se na vzrušující, svítící Rok 2014. Šťastný Nový Rok, naše milovaná rodina Země!

______________________________________

Lásku a mír
Suzanne Wardová

Když počítač, který jsem si koupil minulý červenec, havaroval před dvěma týdny, základní deska se sama vymazala - 20+ let ztracených dat. Můj záložní systém nic nezálohoval od té doby, co byl připojen k novému počítači. Nemohu otevřít staré soubory, takže oba zdroje mých distribučních seznamů zpráv jsou kaput. Při hledání starého počítače jsem našla dva zastaralé seznamy, ale šest aktualizovaných seznamů a 99 emailových adres je pryč.
To je můj jediný způsob, jak vám dát vědět, proč jste nedostali zprávy od suzy@matthewbooks.com.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |