Home > > Matthew Ward - 19. července 2015

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 19. července 2015S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Mnozí z vašich analytiků se domnívají, že hlasité řecké „ne“ v nedávném referendu vede zemi k nezvratné ekonomické zkáze. Země to zvládne. „Ne“ uvedlo na cestu k nezvratné ekonomické zkáze ilumináty.

Před dlouhou dobou fungoval výměnný obchod v komunitách skvěle, ale rozšiřující se hranice obchodu vyžadovaly jiný způsob výměny. Se zavedením mincí se peníze staly osou, kde se váš svět obrátil. Předchůdci iluminátů a později ilumináti ovládali obrat tím, že navrhli systémy zdanění, bankovnictví a půjček. Jak plynula staletí, přišli „číslované“ bankovní účty, akciové trhy, Federální rezervní systém, Mezinárodní měnový fond, regulační agentury a kreditní karty s lichvářskými úrokovými sazbami. Všechno, co založili, zpřísnilo jejich ekonomickou kontrolu nad národy a zvýšilo jejich vliv v národních vládách a bohatství.

ilumináti začali jako soudržná skupina podobně smýšlejících jedinců, jejichž cílem byla světová nadvláda. Jak čas plynul, ega rostla a nakonec se objevily dvě soutěžní frakce. Pozdější Rothschildové a jejich přívrženci operovali z Londýna a Vatikánu. Přišli s plánem upevnit kontrolu nad Evropou - Evropská unie, Evropská centrální banka a euro. V řeckém hlasování se v síti objevila trhlina, která se rozšíří jako pavučina po celém světě. A do ní spadne Rockefellerova frakce se sídlem ve Washingtonu a na Wall Street.

Dobrota a moudrost papeže Františka neustále rozrušuje jejich kocábku. Je zde dohoda mezi vyjednavači několika významných národů a íránskými vůdci, že jejich země nebude usilovat o rozvoj jaderných zbraní. Není žádným překvapením, že izraelský premiér Netanjahu, nejvýše postavený iluminát, dohodu odsoudil. Nebo že ilumináti v kongresu USA a jejich členové jsou proti úsilí prezidenta Obamy. Chtějí napadnout Írán a spolu s převzetím ropy této země vydělat na vojenských zakázkách.

Aktivita v energetickém poli potenciálu Země ukazuje, že jejich nevyhnutelný zánik přijde v etapách, nikoliv v jednom pádu. Stále mají určitou sílu pobočky CIA, zpravodajství, Mossad, vysoce postavený armádní personál v některých vojenských silách, média, některé vlády, obrovské množství peněz k iniciování nebo zhoršování povstání, IS, hackerů, dohlížejí na pouliční obchod s drogami, chemtrails, šíří nepravdivé informace. Ale síla se stále zmenšuje.

Několik z vyšších řad obou frakcí iluminátů hovoří se zástupci reformních hnutí. Tvrdé linie mluví o spojení sil. Někteří opustili svou rychle se potápějící loď, zemřeli z přirozených příčin nebo vlastní rukou, nebo byli zatčeni. Většinu neznáte, je nepravděpodobné, že by některý z iluminátů byl jako takový identifikován v běžném zpravodajství.

Bitva o civilizaci Země se konečně blíží ke svému konci. Čekali jste dlouho, můžete přivítat hrbolatou jízdu v posledních fázích. Většina obyvatel však o tomto dlouhém konfliktu a planetárním a osobním vzestupu z tisíciletí temného otroctví neví.

Mnoho lidí se bojí, nebo hněvá. S každým novým nárazem budou mít stejné reakce i další. Váš klid, nadšení a vysvětlení, do jaké míry jsou lidé vnímaví, je mohou povzbudit k optimismu. Ale prosím, nenechte se zmást, pokud rodina a přátelé nereagují pozitivně - probudí se, až budou připraveni.

Pamatujte, že každý člověk ve vašem světě je součástí Boha. Každý člověk je nerozlučně spjat se všemi ostatními na úrovni duše. Boží láska ke každému je bezpodmínečná. Pohlížet na „pachatele“ Božím pohledem neznamená vzdání se spravedlnosti podle vašich světových standardů, ale povznesení sebe a vašeho světa tím, že si představíte tyto jednotlivce ve světle. Nezaměřujte se na jejich trest. Nezávislé, neodsuzující a nevyhnutelné zákony vesmíru poslouží spravedlnosti v duchovním světě podle jejich životních činů.

Nirvána bude doprovázet Zemi do cíle v páté hustotě a bude i nadále její duchovní říší, ale s velkými rozdíly. Drobná hustá koule, v níž se nachází nejzákladnější jednotlivci, je jedinou částí říše oddělené od zbytku. Bude převezena do civilizace třetí hustoty a začleněna do jejich duchovního světa, nebo bude dematerializována poté, co budou její obyvatelé přemístěni do duchovního světa stejné hustoty. Také zmizí nižší vrstvy Nirvány - učící centra pro lidi, kteří chtějí překonat své negativní tendence (bigotnost, hněv, apatie, závist, lakota, zahořklost, neloajálnost, nečestnost, manipulace, zavřená mysl a touha ovládat ostatní.

Tyto rysy sloužily dobře, když byly aspekty karmických lekcí, které si duše zvolily k dosažení vyváženého prožívání, ale vaše společnost bude vědomě a duchovně postupovat a už nebude muset zažívat negativní vlastnosti.

Sjednocení milovaných může nastat v Nirváně, až bude tato říše a Země v páté hustotě. Ale stejně jako nyní, mohou být setkání v kdekoli v tomto vesmíru, kde jsou energie slučitelné. Ve skutečnosti se tyto návštěvy odehrávají po celou dobu spánku, ale hustota vašich těl si nemůže udržet vzpomínky na tyto návštěvy - když se probudíte a máte kousky vzpomínek na to, že jste s milovanou osobou, přisuzujete je snu. Jak se vaše vědomí rozšiřuje absorpcí světla, začnete si jasně pamatovat vaše radostné shledání.

„K čemu slouží krysy, šváby, blechy, komáři atd.“
Začalo to v minulosti v lineárním čase, když temnota manipulovala s DNA některých slabších civilizací a naprogramovali jejich těla pro stárnutí a nemoci. Civilizace ve třetí hustotě vědomé a duchovní úrovně, kterou jsou lidé a jiné formy života po mnoho tisíciletí, má těla, která jsou náchylná k chorobám, které může šířit některý hmyz, krysy. Vzhledem k pružnosti ve smlouvách o duši může fyzická smrt tímto způsobem uspokojit ustanovení týkající se příčin a dlouhověkosti smluv.

Hmyz také slouží účelu duší, jejichž celoživotní energie je přivedla k nejzákladnější části říší třetí hustoty. Pokud jsou ochotni přijmout dostatek světla, aby se inkarnovaly, dělají to v krátce žijící formě bez vzoru buněčné paměti, který by mohl ovlivnit chování, když začnou znovu vytvářet žebříček evoluce. Uvítáte, že hmyz nemůže ve vyšších vibračních úrovních přežít. Jejich místo v potravním řetězci již nebude zapotřebí.

Krysy jsou inteligentní, emocionální hlodavci a s dobrou péčí reagují přirozeně. Divoké hordy se prostě snaží přežít ve světě, kde jsou nenáviděni. Jak civilizace roste ve vědomí, tak i všechny ostatní formy života v tomto světě. S tímto pokrokem přichází lidský respekt k veškerému životu zvířat. Krysy, stejně jako jiné druhy, které jsou nyní považovány za nepříjemné, budou lépe přijímány. Svět nemůže být zaplaven potkany, králíky nebo jinými rychle se množícími zvířaty! Budou se rozmnožovat méně často a v menším počtu, pokud se rozhodnou inkarnovat na planetě. Tyto druhy, stejně jako všechny ostatní, se vyvíjejí a v určitém okamžiku se inkarnují jako bytosti vyššího řádu.

Vaše vesmírná rodina hojně pomáhá Zemi, ale nemůže zasahovat do svobodné vůle jednotlivců, kteří způsobují utrpení a nemilosrdnou smrt vašim zvířatům. Je na vaší společnosti, aby to zastavila, a díky oddanému úsilí mnoha duší se to děje. Země stanoví normy pro zacházení se zvířaty a následky pro porušovatele, existují bojkoty potravin, jiných výrobků a zábavy, které jsou odvozeny od využívání zvířat, pytláci divokých zvířat se učí jiné obživě, vzdělávání rozšiřuje význam zachování volně žijících živočichů a jejich stanovišť na souši a v mořích. Roste počet rezervací volně žijících živočichů a úkrytů, a adopcí domácích zvířat bez domova.

Účast na těchto povzbuzujících činnostech nebo jejich finanční podpora je životně důležitá. Zákon přitažlivosti vrací zpět stejnou energii, která se vysílá v myšlenkách a pocitech.

Proč se stále častěji vyskytují sebevraždy dospívajících? Snad kvůli náboženskému učení je umírání vlastní rukou v tak mladém věku, a v jakémkoliv věku, považováno za tragičtější než smrt nemocí nebo smrtelným zraněním. Neexistuje žádné odsouzení, ani trest a žádné takové místo, jako je limbo nebo peklo pro lidi, kteří ukončí svůj život.

Jejich důvody se liší stejně jako samotní jednotlivci, nicméně, podle našich kolegů v Nirváně, většina teenagerů, kteří spáchají sebevraždu, jsou homosexuální a transgender, a vstupují do duchovního života s mučenými psychikami, které potřebují přizpůsobenou péči k uzdravení. Byli emocionálně vyčerpáni z přizpůsobování se rodinným očekáváním, společenským standardům a náboženské orientaci, nebo byli vyhnáni poté, co deklarovali své pravé já. Viděli smrt jako jediný únik z beznaděje a zoufalství. Jak vaše společnost neustále vědomě a duchovně roste, ctít božství a pravost všech nahradí diskriminaci a odmítnutí.

Záměrem negativních informací o monoatomickém zlatu (dobrý příklad dezinformace), je odvrátit vás od jedné z nejcennějších látek, kterou můžete požít. Kromě posilování imunitních systémů přispívá monatomické zlato ke zdraví i rychle se regenerujícím buňkám, zvyšování frekvencí orgánů, zlepšení fungování orgánů, urychlení transformace buněk na bázi uhlíku na krystalické, a pomáhá zvyšovat řetězce DNA. Všechny tyto fyzické přínosy posilují mozkovou sílu a vedou k rozšířenému vědomí, duchovní jasnosti a celkové rovnováze. Jednotlivci, kteří jsou ovlivněni temnotou, nechtějí, abyste měli některou z těchto výhod, takže šíří nehorázně nepravdivé informace založené na strachu o monatomickém zlatě.
Deprese, emocionálně bolestivý stav, se ve vašem světě stal téměř samozřejmostí. Nechybí vám světlo, ale lehkost. I když je deprese karmickou volbou pro rovnováhu, nemusí být dlouhotrvající a objevování a zmírňování příčiny je možné.
Příčina může být fyzická - hormonální nerovnováha, která je léčitelná bez farmaceutických léků, které příčinu neodstraňují, ale vedou k dalším onemocněním. Zmínili jsme se o výhodách monatomického zlata, doporučujeme výživné jídlo, čistou vodu, dostatek spánku, melodickou hudbu a co nejvíce času s přírodou. Zvláště v těchto časech, kdy se tělo, mysl a duch přizpůsobují stále se zvyšujícím vibracím, je to moudré pro každého.

V mnoha případech je deprese nepřiměřená vzhledem k situaci vlastního nebo milovaného člověka, nebo stavu vašeho světa. Když začnete přemýšlet o něčem smutném nebo znepokojivém, změňte to na pozitivní myšlenku o této situaci a představte si, že se rozpouští do paprsků světla - zde opět rozhodující roli hraje zákon přitažlivosti. Krok za krokem překonávejte pocit deprese. Může to být stejně jednoduché jako uspokojení z dokončení malého úkolu, protože světu přispíváte prostřednictvím soucitu, odpuštění, vděčnosti, velkorysosti a laskavosti.

Drazí, aplikujte i tyto světlem naplněné pocity a požádejte o pomoc! Andělé, duchovní průvodci, duše v Nirváně a další duchovní světy - to vše jsou Boží vyslanci - jsou vždy připraveni a dychtiví, aby vás pomohli vymanit z těžkopádnosti deprese.
Planetární očista bude pokračovat ještě déle, protože Země se musí zbavit negativity, která se vyrábí.

Ilumináti vědí, že jejich zájmy lépe plní ekonomická stabilita než globální kolaps, a jsou schopni diskutovat o reformách, které budou mít dalekosáhlé účinky. Tito jednotlivci, jejichž spolupráce může urychlit reformy, mají značný vliv ve firemním světě. Jak vibrace stále rostou, zlepšení se projeví ve všech aspektech života. Prospěšné změny budou pro lidi všude.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |