Home > > Matthew Ward - 20. listopadu 2017

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 20. listopadu 2017S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Dlouhodobé touhy a naděje se rozšířily do celosvětového moře požadavků: Občanství, morální integrita vlád a soudních systémů, všeobecná prosperita, rovné podmínky ve všech aspektech života, respekt, mír.

Veškerá doprovodná činnost, která je známá po celém světě prostřednictvím sociálních médií a většinových zpráv hlavního proudu, je předzvěstí rozsáhlých změn. Ale pouze světelní pracovníci, hluboce nepříznivě ovlivnění a ti, jejichž skutky jsou založeny ve tmě, vědí, že činnost za zavřenými dveřmi předznamenává další monumentální změny, které ukončí dlouhou temnou vládu na planetě.

V civilizacích Země se v průběhu věků objevily i jiné příležitosti, jak odhodit okovy kontroly, ale temnota, která se drží strachem a klamem, byla příliš pronikavá. Tentokrát, v reakci na výkřik Gaii o pomoc, má naše rodina Země mocnou pomoc světla vyzařovaného ze vzdálených zdrojů a vytvořených na planetě dobrovolníky, jako jste vy. Světlo vaší vnitřní síly, vytrvalosti a důvěry pomohlo lid povzbudit, aby vedl globální revoluci ve jménu míru, spravedlnosti a prosperity pro všechny.

Zatčení úředníků v Saudské Arábii vidíme je jako indikátor toho, že tato země již nebude podporovat zájmy iluminátů financováním ISIS a dalších teroristických skupin na Blízkém východě, jako krok směrem ke změně regionu z ohniska násilí do země stability a míru. Zatčení vidíme také jako překážku pro izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Když byl odstraněn z moci svými krajany, jejichž zájmům nikdy nesloužil, bude se zabývat dalšími temnými plány jak udržet Střední východ v napětí.

Zesilující energie si vybírá daň na tělech, především ve formě únavy nebo slabosti - sotva máte čas se přizpůsobit poslednímu nárůstu energie, než se setkáte s jiným. Sporadické epizody bolesti hlavy, deprese, obtíže s pamětí, bolestivé svaly a klouby, zvonění v uších, neobvyklé spaní a probuzení, rozmazané vidění, křeče, nevolnost a svědění jsou také častými příznaky.

Ke zmírnění účinků: dostatečný klidný spánek, cvičení, voda, méně jídla, vyhněte se cukru, alkoholu s výjimkou malého množství červeného vína, potravinám s chemickými přísadami, pokud váš rozpočet dovoluje, vyberte si ekologickou produkci, mořské plody bez nečistot a vejce s volným výběhem, drůbež a maso. Omezte léky. Neexistuje žádné oddělení těla, mysli a ducha, proto je stejně důležité snížit duševní a emocionální stres. Změňte negativní myšlenky na pozitivní, buďte v přírodě tak často, jak můžete, stanovte si priority tak, aby byl váš den uspokojivě stráven, vyhraďte si čas na samotu, bez energie ostatních, a meditujte.

Až buňky absorbují více světla, příznaky se zmírní. Účinky přívalu energie jsou stejné jako známky nástupu nebo postupu nemoci. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo budou chronické, navštivte lékaře, nejlépe s holistickým přístupem k diagnostice a léčbě.

Emise z mobilních telefonů a wi-fi jsou škodlivé pro dospělé mozky a mnohem více pro mladé lidi, jejichž mozek se stále vyvíjí. Paradoxem je, že děti snadno zvládnou použití telefonu a přenosných počítačů. Moudří rodiče tomu brání. Mohou omezit čas na počítači, blokovat přístup k nevhodným stránkám. Je důležité, aby se malé děti často setkávaly s rodinou a přáteli, aby zažili požitek z osobního kontaktu - mluvení, usmívání, objímání, smíchu, společné výlety - a navazování láskyplných vztahů, které elektronická zařízení nikdy nemohou nabídnout, mnohem méně nahradit.

ET využívají své technologie ke snížení škodlivých účinků vašich. Energie strachu produkuje větší tlak na těla než emise, které nejsou v souladu s vašimi elektrickými systémy.

„Ohnivé koule“ v Německu, Francii a jihozápadě USA, ohlušující „exploze“ v Alabamě – monitorovatelé v Nirváně říkají, že energie astrálních těles působivě a neškodně spolupůsobí s technologií kosmických lodí, které nepřetržitě pročesávají nebe, aby neutralizovaly toxické znečišťující látky v atmosféře Země. Pokud pozorujeme planetu ve vteřině, kdy se vyskytnou náhodné záblesky světla, monitorovatelé vědí, co je způsobuje.

Všechno ve vašem světě je pro vaše zážitkové učení. Každý vývoj, od kola až po nejnovější technologie, je filtrován vědci mimo planetu na mysli planety, které mohou absorbovat a zpracovávat informace. Následný vývoj může být použitý na prospěšné účely nebo škodlivý, volby jednotlivců určují pokrok nebo regresi ve vývoji duše.

Umělá inteligence nedosáhne zákeřného bodu - nic založené ve tmě nemůže dlouho fungovat ve stále rostoucí úrovni vibrací planety. Když jsou vaše rozmanité technologie využívány příznivě, výrazně zlepší život. Automatizace povede k rozšíření vzdělávacích a školicích programů, které jsou mnohem uspokojivější než například montážní linky, důlní a úklidové služby. Pokrok je považován za narušení společností, které se drží známého. Každý pokrok uvítá.

Do ochranné elektromagnetické mřížky kolem Země mohou vstupovat pouze bytosti světla - její brilantnost je příliš silná pro temné mimozemšťany, aby se přiblížili vaší sluneční soustavě. Temné bytosti s původem v jiných civilizacích žily na planetě od té doby, co byla poprvé obydlena, a pro ty, kteří tam žijí nyní, se rychle blíží čas.

Bytosti, které nazýváte malými šedými, jsou humanoidním druhem Zeta Reticuli, a je to mylná představa, že učinili dohodu s vládou USA. Podělili se o své znalosti o konstrukci kosmických lodí, raketových systémů a klonování lidí, ale byl to dar návštěvníků jejich hostitelům, pro které jejich příchod nepředstavoval problém. Uzavřeli dohody před narozením s dušemi, které jim nabídly genetické vzorky.

Dlouhá léta před tím, než skupina Greys dorazila před 80 lety, se jejich civilizace skryla před útočníky tím, že opustila povrch své domovské planety a žila v ní. Klonování a soustředění se na intelektuální zdatnost, která udržovala obyvatelstvo před smrtí během těch staletí, než mohli znovu získat povrch, vyústilo v popelavý vzhled, a pro ně mnohem důležitější ztrátu emocí v jejich nastavení. Touha obnovit pocity v jejich lidech klonováním potomstva s lidskou DNA vedla k dohodě mezi nimi a dušemi, které jsou inkarnované na Zemi.

Nedostatek emocí u Greys měl dva závažné následky. Většina z nich dodržovala ustanovení dohody, že odebíraly vzorky tkáně pouze osobám, které si na dohodu vzpomínaly - setkání „v těle“ spustilo paměť. Jenže několik lidí nemělo tuto paměťovou zkušenost a bez schopnosti empatie, citlivosti a soucitu si Greys neuvědomili, že tyto jedince traumatizují. A bez emocionálního rámce pro posuzování důvěryhodnosti osob, se kterými se sblížili, si vybrali špatně a byli zrazeni. Americká vláda zesměšňovala všechny zprávy o UFO a ET, a současně jejich vědci dávali důvěryhodnost únosům a brutalitě prováděním stejných postupů a vštípili lidem strach z mimozemšťanů.

Další nečekaná situace nastala i pro Greys, kteří byli ukryti v mamutích podzemních labyrintech, kam byli „uneseni“, a to bylo katastrofální. Očekávali, že se rychle vrátí do své vlasti a do rodin stejným způsobem, jakým přišli na Zemi. Jejich mysl jim umožňovala dematerializovat se a materializovat. Jejich těla však byla uvězněna v hluboké energii třetí hustoty planety a od té doby, co selhaly vládní pokusy všechny zabít, přeživší stále žijí v podzemí. Tito vysoce inteligentní lidé nejsou bojovníci, a pokud vyjdou na zemský povrch, možná poté, co přijdou jiné civilizace, neublíží to nikomu.

Pravdy odhalují hloubku podvodu a strachu, že temní lidé udržovali civilizaci Země tisíce let v otroctví. Čím více pravd vyjde najevo, tím slabší se temní stávají. Nakonec národy budou žít v radosti, že život je tam, kde má být.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |