Home > > Matthew Ward - 25. března 2011

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 25. března 2011


1. S milujícími pozdravy ze všech duší na této stanici, tady je Matthew.

5. Asi kilometr od jaderného zařízení ve Fukušimě přistála malá loď. Posádka použila jejich technologické vybavení ve spojení s rozsáhlejším vybavením lodí nad hlavou. V zařízení nikdo nevěděl, že je posádka na zemi. Podle oficiálních zdrojů byl únik záření z těchto reaktorů zázračně potlačen pod kritickou úroveň. Věřím, že se projevuje úsilí ET. Video zprávy také ukazují na místě malé UFO.

6. Můj přítel Gen a jeho rodina byly v Okinavě, kde založili organizaci, která by poskytovala bydlení pro Japonce, kteří ztratili své domovy.
"Haton: Nevzdávejte se naděje. Probíhají diskuse na nejvyšších úrovních univerzální rad, jaké protiopatření lze provést našimi technologiemi. Není to otázka toho, jestli, ale jak zabrání dalšímu zničení planety tímto ďábelským prostředkem.
Hatonn říkal, že budoucí otřesy nebo erupce budou menší a mírnější - většina negativity, kterou Země musela uvolnit, už je. Je to paradox tohoto konkrétního použití HAARP. Uvolňuje mnohem víc negativity, než vytváří.

7. Hatonn mi řekl, že Ilumináti vědí o zásahu naší vesmírné rodiny, protože nedošlo k zamýšlenému ničení. Očividně to tušili, když hurikán zeslábl nad oceánem a otočil se na sever, místo aby narazil na americkou pevninu. To ilumináti nenavrhli.
Technologie na zemětřesení a manipulaci s počasím byly v průběhu let zdokonalovány a zintenzivňovány. Bouře byly vyráběny jedním systémem a zemětřesení jiným. Kvůli rušení ET začali vědci Iluminátů používat kombinaci technologií jako zálohu, když jeden systém není dostatečně účinný. Také znesnadňují technologiím ET, aby zasahovaly do všech zdrojů energie současně.
V Japonsku bylo několik HAARP v různých lokalitách použito ve spojení s Teslovými vynálezy a objevy, aby vytvořil destrukci shora a pod zemským povrchem. Dokonce i s pokročilými technologiemi ET není jednoduchou záležitostí rozebrat veškeré vybavení Iluminátů, aniž by byly přerušeny základní zdroje energie a komunikace, které neslouží jen iluminátům. Proto probíhají diskuse na nejvyšší úrovni vesmírné rady, pokud jde o nejlepší způsob, jak postupovat.

8. V okolí zařízení jsou skutečně nebezpečné úrovně záření v zařízeních, ve vodě a ve vzduchu a nižší úrovně v zemi. Bez pomoci ET by všechny úrovně byly daleko vyšší.

9. Ctíme odvahu japonských dělníků v místě. Jejich dlouhodobá blízkost k záření bude mít za následek smrt, nebo těžké onemocnění. Ti, kteří přecházejí k Nirvaně, budou uvítáni zástupy křikem Bravo! Vzhledem k tomu, že je nutná osobní péče, jejich statečnost bude uznána skokem ve vývoji jejich duše. Pokud jde o dělníky, kteří jsou méně nemocní, pokud jejich smlouvy o duši vyžadují život po mnoho let, jejich těla se mohou uzdravit, jak Země pokračuje ve svém vzestupu k vibračním úrovním, kde neexistuje žádná choroba.

11. ET může pomoci jen omezeně, protože to není jejich svět. Vy musíte podniknout rázné kroky k odstranění jaderné energie. Musí existovat celosvětová poptávka, aby nebyly postaveny žádné nové reaktory, zastavily se ty ve fázi výstavby, a odstavily se ty aktivní. Jaderná energie ve vašem stádiu vývoje byla od počátku riskantní, ale rozšířila se, protože je velmi výhodná pro ty, jejichž chamtivost dalece převyšuje zájmy bezpečnosti.

12. Po oficiálním přistání posádky ET přinesou svou technologii k dematerializaci veškerého jaderného odpadu a k odstranění všech radioaktivních látek ve vzduchu, vodě a půdě. Budou s vámi spolupracovat na očištění a omlazení vaší planety.

13. Lidé, kteří byli v arabském světě dlouho utlačováni despotickými vládci nebo dynastiemi, reagují na zesilující světlo. Před národy ve všech zemích bude hodně krveprolití, ale vítězství budou!

14. Jsme si vědomi protichůdných názorů na americkou koalici vojenských sil v Libyi. Poprvé ve vaší historii není zásah pro čistě sobecký účel, nýbrž šlechetný - pomáhat lidem, kteří jsou bojují za svou svobodu. Bez této pomoci by diktátor, jehož svědomí spolu s jeho duševní schopností bylo dávno zničeno, zničil mnoho dalších Libyjců.

15. Den diktátorů je u konce. Nedávejte žádnou energii jakýmkoliv druhům informací naplněných strachem!

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |