Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 12, 2012

SaLuSa, December 12, 2012

Nejvetší den v celém Vašem živote nastal a je dokoncením celé série životu, které vám velmi brzy dá príležitost opustit cyklus duality. Povede to do doby, na kterou jste cekali a která predstaví Zlatý Vek a pozvedne vás do vyšší dimenze štestí a radosti. Vaše problémy a starosti budou brzy za vámi a mnozí z vás se brzy zapojí do ruzných projektu spojených s povznesením Matky Zeme. Po nekolik príštích dnu budete hodnotit a porovnávat zkušenosti ostatních lidí se svou vlastní a naleznete smíšené reakce. Lidé Svetla nevyhnutelne zjistí, že prijmuli prísun energie, což je uvnitr posune na novou úroven.

Nikdo nemuže zabránit novým energiím, aby na ne nemeli nejaký vliv, ale ne všichni si toho všimnou. Vaše civilizace nebude již nikdy stejná, jako byla v dualite, což bude ale požehnáním. Nyní zjistíte, že kroky, které se podnikají, mají smysluplnejší význam a zámer. Naplní touhu se posunout dál a znovu vytvorit spolecnost založenou na lásce. Stane se tak, protože síla stvorení je s vámi nyní mnohem silneji než kdykoliv predtím. Nyní jsou na rade lidé Svetla, kterí urcí, jak se zmeníte a odstraníte ty, kterí stojí v ceste opravdovému pokroku. To, co bylo zadržováno, musí být uvolneno ve prospech všech a ne jen nekolika.

S vyššími vibracemi na Zemi je také pro vaše Galaktické prátele snadnejší, aby se mezi vámi objevili, jelikož nemusí snižovat své vlastní vibrace tak jako drív, kdy vaše byly tak nízké. Pochopte, že ackoliv vy jste zvyklí na existenci ve vašich vlastních vibracích, tyto vibrace jsou pro bytosti jako jsme my extrémne nepríjemné. Nicméne to bude brzy soucástí minulosti, jakmile se presunete do páté dimenze. Brzy se prizpusobíte novému zpusobu života, který zacne, jakmile zavedete zmeny, jejichž zámerem je vás rychle posunout do budoucnosti. Musíte si toho hodne vynahradit a my jsme pripraveni zacít behem pár minut po prijetí rozhodnutí.

Jak jsme se nedávno zmínili, nechte minulost jít, jelikož bude mít malý nebo žádný vliv na vaši budoucnost. Zacínáte odznova a dokonce i vaše karma bude ocištena, takže se zamerte na to, co prichází. Je toho tolik, co vám bude k velkému prospechu a co odstraní nutnost trávit vetšinu vašeho casu neproduktivními úkoly. Budete mít více svobody, než si dokážete predstavit, což vám umožní mít dostatek casu na touhy vašeho srdce. Nejen, že se budete moci dále venovat svým koníckum, ale pokud budete potrebovat radu od experta mužete si zavolat uznávaného mistra z jakéhokoliv minulého veku. Nicméne pokud budete mít chut zacít s novými zájmy, tak prijdte na palubu našich lodí a budete si moci vybrat.

Do velkého finále, kdy se povznesete spolu s Matkou Zemí, zbývá již méne než 2 týdny. Behem této doby ocekáváme, že se probudí více lidí a to je muže prenést na druhou stranu. Samozrejme ti z vás, kterí zjistili, že byli 12.12. vedome pozvednuti, nebudou mít žádné pochyby, jestli jsou pripraveni na Vzestup. Cítíme, že stále nebylo plne pochopeno, že 21. prosinec je velmi mimorádná událost, protože je jedinecná a nikdy dríve nenastala. Ackoliv jedinci se mohli vždy povznést, bude to poprvé, kdy se pokusíme o masový Vzestup takovýchto rozmeru. Samozrejme to bude úspešné, jelikož je to rukou mocných bytostí, kterí vykonávají vuli Boha.

Ackoliv by se mohlo zdát, že jsme ztratili mnoho casu kvuli zpoždením a prekážkám v našich plánech, byli jsme nicméne velmi aktivní. Mužeme je rychle zmenit tak, jak jsme to udelali pri mnoha príležitostech a nyní ocekáváme, že budeme mít velmi nabitý program pri vykonávání našich úkolu. V mezidobí jsme vás neustále sledovali a predcházeli jsme tomu, aby se oblasti neklidu nevymkli z rukou. Brzy nastane konec všem projevum neprátelství a bude dovoleno to vynutit. Nakonec budete mít plnou kontrolu nad všemi pozemskými záležitostmi, ale my nikdy nebudeme príliš daleko. Naše Galaktické Flotily jsou tak velké, že mužeme nejaké lode nechat ve vaší slunecní soustave v pohotovosti, kdyby byly potreba. Již máme na Zemi základny a ty tu zustanou pro vaši ochranu.

Pamatujte, že proces Vzestupu probíhá již velmi dlouhou dobu a bude po velmi dlouhou dobu pokracovat. Takže si užijte tento bod na vaší ceste a ujistete se, že jste pripraveni 21.12. prijít a využít zlatou príležitost povznést se spolu s Matkou Zemí. S koncem slunecního cyklu prijde zacátek kosmického cyklu a vy se znovu ocitnete na další vzrušující ceste. Tentokrát nebude plná narušování nebo negativních zkušeností,ale prinese vám radost a spokojenost. Z duchovního pohledu bude pokrok pomalý, ale nikdy se neprestanete ucit nebo postupovat vzhuru. Bude to vaše volba, jak rychle budete duchovne rust,což bude vždy ve vaší mysli a bude urcovat, co budete delat.

Je mnoho interpretací pro období od 12.12. do 21.12. takže následujte svoji intuici ohledne nejlepšího prístupu behem této doby. Budete jiste potrebovat na všechno reagovat klidne a mírne, abyste si zajistili rovnováhu uvnitr. Takto získáte maximální množství Svetla, které je vaše telo schopno prijmout pro vaše vetší dobro. Mužete projít divnými pocity nejistoty a cítit se nestabilne, ale nechte to jednoduše jít svou vlastní cestou a ono to rychle zmizí. Samozrejme ne všichni lidé budou mít stejnou zkušenost, ale ve všech prípadech budou mít príznaky krátký život. Držte se zdravých jídel, cím cerstvejších tím lepší a hlavne pijte hodne vody.

Jsem SaLuSa ze Síriusu a mám z vás všech velkou radost, že jste se konecne dockali tech magických dat, na které jste tak dlouho cekali. Víme, že nebudete zklamáni a to, co bude následovat, nám dovolí konecne se s vámi setkat. Poté, co jsme se zabývali velmi mnoha prioritami, které existují ve vašem svete, mužeme se zacít dívat na príležitosti privítat vás na našich lodích. Mužete si být jisti, že všechno prijde ve správný cas.

Dekuji ti SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Překlad: Jiri - Nefrit.cz

< previous message | next message >


Share |