Home > > Montague Keen - 12. listopadu, 2017

Montague Keen - 12. listopadu, 2017

Duchovní svet delá vše, co muže, aby vám prinesl informace a zabránil vám tak v tom, abyste padli do pasti, kterou vám pripravili sionisté/Kabal. Své plány vytvorili, když jste ješte byli plne pod jejich kontrolou. Oni nikdy nevzali do úvahy možnost, že se probudíte a budete si jejich plánu vedomi. P. Putin se vás mnohokrát pokoušel upozornit na to, do jaké pasti v tom spánku krácíte. Tady je pár dukazu:

Putin: New World Order is in Final Stages of its European Master Plan.

The Pope, Pedophilia, and Putin

Vaše vlády každý den prijímají príkazy od skryté moci, která vládne. Pokaždé, když vystoupí nový vudce, vzrostou vaše nadeje. Sami se ptejte, proc se tak rychle zaradí mezi ostatní a delá to samé, jako ti pred ním. Rozhodují pouze ti, kterí mají vše pod kontrolou. Je to beznadejná situace. Bude to pokracovat, dokud nepozvednete svuj hlas a neodmítnete pokracovat v politickém smeru, který predstavuje pro lidskou rasu katastrofu. Temto faktum je nutno celit, pokud má lidstvo prežít. Abychom vám pomohli uvedomit si, proti cemu stojíte, citujeme nekolik pasáží z knihy Tell the Truth and Shame the Devil (Rekni pravdu a zostud dábla) od Gerarda Menuhina.

Str. 155: Neexistují žádní anglictí, francouzští, nemectí nebo americtí Židé, ale pouze Židé žijící v Anglii, Francii, Nemecku nebo Americe. (kniha mého drahého prítele GILADa ATZMONa "The Wandering WHO", studie židovské identity, politiky. Zero Books, Winchester UK 2011.

Anglické (nebo francouzské nebo americké, atd.) vlastenectví je pouhým prevlekem, který na sebe bere, aby se zalíbil lidem té zeme. (The Jewish world . 8.12. 1911.)

Chemická národnost Žida je národnost obchodníka a nadevše národnost penez. (Karl Marx Deutsch Franzosische, Feb. 1844. Philipp Reclam junr. Leipzig 1919 p. 50)

Str. 156: Již od narození jsou nasazeni jako zvedové a potenciální zrádci svých zemí, které je adoptovaly a vlastenci jsou pouze, pokud se jim to hodí. Když bychom meli použít prirovnání k hore, jejich starost o sebe sama a o své zájmy je ohromná, nic s tím nelze srovnat. Není divu, že se nám dostanou do cesty. Ve skutecnosti bylo panorama potlaceno židovskou diorámou: neustále se menícím odrazem jejich snahy nás zmást za pomoci tzv. „zpráv“. Tyto LŽI, horlive šíreny jejich smeckou lokaju, pravidelne hyzdí hlavní zpravodajství. Zde je nekolik príkladu:

"ZBRANE HROMADNÉHO NICENÍ"; LIDMI ZPUSOBENÉ „GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ“; cástecne v USA vycvicená a financovaná "TERORISTICKÁ MILICE ISLÁMSKÉHO STÁTU"; ale také "ZÁSOBY ROPY DOJDOU". A z drívejší doby SENÁTOR MC CARTHY a jeho ocernování, pomlouvání a tažení proti komunistické infiltraci v americké vláde, armáde, médiích, atd. a to, že byl obvinen z podporování mucení za úcelem vynucení priznání pri norimberských divadelních procesech: The origins and aims of the KKK.(Puvod a cíle Kukluxklanu)

Krome nekolika výjimek, které se vubec nepocítají, je veškerý TISK na svete V NAŠICH RUKÁCH. (THEODOR HERTZEL, zakladatel sionizmu na svetovém sionistickém kongrese v Bazileji v r. 1897)

ŽIDÉ, MISTRI LHANÍ (Arthur Schopenhauer, Parerga and Paralipa-mena, Hahn, Berlin 1851 díl 2., str. 357)

Budme k sobe uprímní, židovští kolegové. Máme pod kontrolou média. Máme velmi mnoho lidí ve vedení všech velkých filmových spolecností, že je to až nechutné. Jenom si vezmete všechny filmy nebo televizní porady, at je to "Tropic Thunder" "Your Enthusiasm"; je v nich plno našich hercu, reditelu a spisovatelu, kterí jsou ŽIDÉ. Vedeli jste, že všech osm hlavních filmových studií rídí Židé? Ale to není všechno. My máme také pod kontrolou reklamy, které v tech poradech vysílají. (Marty Friedman, Times of Israel July 12th 2012.)

Jsme vdecni novinám Washington Post, the New York Times, Time Magazine a dalším skvelým velkým tiskovinám, jejichž reditelé se úcastní našich setkání a dodržují svuj slib, že budou diskrétní po dobu témer ctyriceti let. Kdybychom po všechny ty roky byli vystavení publicite, nebyli bychom mohli vytvorit náš Svetový plán. Ale svet je více sofistikovaný a je pripraven vykrocit ke SVETOVÉ VLÁDE. Nadnárodní suverenita INTELEKTUÁLNÍ ELITY a SVETOVÝCH BANKÉRU je jiste lepší, než národní sebeurcení, praktikované vetšinou zemí. (David Rockefeller, proslov na schuzce skupiny Bilderberg v Badenu, Nemecko, v cervnu 1991.)

Str. 157: Noviny mají trojí úcel. Jeden je pobavit, druhý je rozptýlit a tretí je MYLNE INFORMOVAT. (Britský ministr zahranicí ERNEST BEVIN, Londýnská konference ministru zahranicí, 10. únor 946.)

A ted se ptám: komu lze verit? Zradili vás ti, vuci kterým jste byli vedeni, abyste jim verili. Mnozí statecní lidé vynášejí informace, které byly pred vámi skryty, ve snaze, abyste pochopili, co proti vám stojí.

Nová kniha Davida Egana : "NEW WORLD DISORDER".(Nový svetový nerád). Studie o "ekonomické demokracii, reformované politické demokracii a spojení všech lidí“ .

Také tato kniha vám to prozrazuje a pomáhá vám získat jasný obraz toho, proti cemu stojíte. Není to náhoda, že takového knihy vycházejí práve v této pro lidstvo kritické dobe. My, na této strane života, se staráme, aby byli mnozí inspirováni k tomu, vzít pero do ruky a nechali se vést k tomu, aby napsali to, co lidstvo ted potrebuje vedet.

Celit pravde není nikdy snadné. Znamená to odhodit vše, co jste prijímali jako pravdu; at to bylo od rodiny, vzdelávacího systému ci náboženství. Že za všemi lžemi, které jste v prubehu života prijímali, je JEDNA RUKA, je težké prijmout, ale je to absolutní pravda. Snažil jsem se vám jemne otevrít oci od té doby, co jsem v r. 204 zemrel. Ted je nutné, abyste podle tech informací jednali, jinak zahynete. Byli jste obelsteni MISTRY KLAMU. Na své strane máte množství, na to nezapomente. Jakmile jednou reknete NE, je s nimi konec. Míc je na vaší strane, prátelé, a vy mužete Kabal podtrhnout nohy, kdykoliv budete chtít. Vše, co je treba, je se pro to rozhodnout. Cas, kdy je to treba udelat, je TED.

Jsme hluboce vdecni všem, kdo se zajímají o Davida McCanna a všechny nevinné lidi,na svete, které Kabal zavrela. Potrebují vaši lásku, vaše modlitby, jakoukoliv možnou pomoc. Jeden vezen, s nímž se David skamarádil, je ve vezení 40 LET. Žádný zlocin nespáchal. Chtel by zemrít doma. To je americká spravedlnost. Takových jako on jsou tisíce. Vláda se o to nezajímá. Kabal zavírá lidi každý den. Oni vlastní MÉDIA, takže se o tom nedovíte. Spravedlnost je neco, co berete jako samozrejmost, dokud si jednoho dne neuvedomíte, že není pro každého.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding / Spravedlnost pro Davida McCanna, irského obcana, zadrženého v Kalifornii, Sbírka na právní výdaje

Má drahá, Kabal te nikdy neprestane prekvapovat. Na delání problému vždy použijí vyvrhele. Je treba je politovat. Bojí se podívat na svuj vlastní život.

Má drahá, bud silná.

Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |