Home > > Montague Keen - 16. listopadu, 2014

Montague Keen - 16. listopadu, 2014

Je to cas odhalení, má drahá. V tomto case velkých zmen není na Zemi místo, kam by se dalo schovat. Jenom ti, kterí žijí ve strachu, zustanou ve 3D, protože se bojí zmeny. Jsou zde také ti, kterí se nikdy nenaucili otevrít svou mysl zázrakum Planety Zeme; ti, kterí nikdy nepokládali otázky, jako napr. proc lidstvo nespolupracuje jako jeden, anebo kdo vytvoril rozdelení, jako jsou náboženství, aby rozdelovalo a vytvárelo podezírání a konflikty.

Nyní další poskytují podrobnosti o tom, o cem bylo rozhodnuto na Koncilu v Nice. Destrukce života na Zemi zacala tam. Všechny dukazy jsou ukryty ve Vatikánu. Když byly z more v Iráku vyzvednuty dukazy, byla mu vyhlášena válka a armáda USA dostala instrukce, aby znicila všechny nove nalezené starodávné záznamy, aby nikdy nevyšla najevo pravda o civilizaci. Pro lidstvo je težké vyporádat se se skutecností, že Vatikán káže o lásce, ale praktikuje pravý opak. Rekl jsem mnohokrát: NIC NENÍ, JAK SE ZDÁ. Vše, o cem jste se ucili, at prostrednictvím vzdelávání anebo od rodicu, je absolutní nepravda. Nikdy jste nemeli príležitost zkoumat pravdu a tak vstoupit do svetla.

Cas váhání je pryc. Je nutno ucinit rozhodnutí, zda zvednete své vibrace a vyjdete ze 3D života (anebo, rekl bych, z 3D existence), a posunete se do svetla tím, že odstraníte okovy, které vás vezní. Bradley Love to jasne vyjádril za vás. Obsáhl všechno. Není žádných pochyb o tom, že iluze, kterou naši kontrolori vytvorili, je presne taková: je velkou iluzí. Je toho mnoho, co je treba zacít vnímat, ale je treba to udelat.

Veronika má mnoho záznamu z našich rozhovoru, které probehly poté, co jsem opustil Zemi a odešel k Duchu. Byl jsem šokován, když jsem videl, jak rozsáhlá je korupce, ale když jsem žil na Zemi, nebyl jsem si vetšiny toho vedom. John Mack také mluvil s Veronikou o hrozné korupci, o které vubec nic nevedel, když byl na Zemi a kterou videl z duchovní strany života. Rekl jsem Veronice, že dvere Vatikánu je nutno zavrít. Pred 10 lety nemyslela, že by se to mohlo nekdy stát. Vy nyní uvidíte, že se to v nepríliš vzdálené budoucnosti stane.

Váš svet se vzpamatuje ze všeho, co mu bylo udeláno. Všechny dohody s mimozemskými entitami se stanou neplatnými a zacnete nanovo, s cistým štítem a vyvarujete se všech omylu minulosti. Všechno bude odhaleno. Lidstvo bude žít v míru. Ti, kterí nepatrí na Zemi, budou muset odejít. Stane se to. Probuzení nelze zastavit, protože bez ohledu na pocet prekážek k nemu dojde. Strkání hlavy do písku vás nezachrání. Je to neco, cemu musí každý na Zemi celit a naložit s tím. Útocení na zvestovatele vás nezachrání. S touto skutecností budete brzy konfrontováni.

Jste dostatecne otevreni, abyste prijali PRAVDU a OSVÍCENÍ a pracovali pro mír na svete pro všechny? Ti ze svetla se musí sami chránit, protože útoky se stupnují a pricházejí ze všech stran. Virus Ashtar napadá mnoho lidí. Najde si vaše slabé místo a využije vás. Bojuje za to, aby vás udržel pod kontrolou a porážku neprijme lehce.

Toto prevzetí plánovali po 2000 let. Neradi prijímají porážku a to, že musí opustit vaši planetu. Meli lidstvo pod kontrolou po 2000 let a ono žilo ve strachu, protože banky vytvárely stále víc a víc problému tem, kterí se snažili prožít život na Zemi. Jejich laboratore vyrobily vakcíny, kterými útocili na lidstvo a také vyrobily vakcíny, aby vyhubili populaci. Kde je v tom všem vaše svoboda volby? Platíte dane, které jsou použity na otravování vaší vody, vašich potravin a vašeho vzduchu. Premýšleli jste nekdy vážne o tom?

Odvolejte váš souhlas, jak vám radí Bradley a cinte tak denne. Nemohou vám ublížit bez vašeho souhlasu. Je velmi duležité, abyste tomu rozumeli. At je to váš první krok pri braní si zpet kontroly nad vašimi životy. Svobodu vám nenaservírují na stríbrném podnosu, musíte si ji zasloužit. Budoucnost muže být vším, cím chcete, aby byla. Tak si ji plánujte, pracujte pro to a pripravte se na to.

Irsko je KLÍCEM, který vše odemkne. Velká zmena nastane tam a všechny ostatní zeme budou následovat. Bude odhalena pravá historie Irska a odstraní to všechnu kontrolu Kabaly. Míra LŽÍ, které vás ucili, vás bude šokovat a znechutí vás to. Požádali jsme vás o pomoc pri vytvorení Center, kde se budou vyucovat nové metody výroby potravin, energie, atd. Lidé budou muset zapomenout na všechno, co je ucili. Zacnou žít nanovo, bez mistru pretvárky, kterí kontrolovali každou stránku jejich života. Vaše budoucnost je ve vašich rukách, tak s ní zacházejte opatrne.

Prirozená energie planety bude obnovena. Mohli jsme vám napomoct k tomu, abyste uvolnili spoutanou energii z ley linií. To byl první krok, jak si vzít zpet kontrolu. Podívejte se na to, ceho bylo dosaženo od té doby, když jste zacali 2. února uvolnovat energie. Vaše práce na uvolnení energie bude mít v dejinách Nového Veku Osvícení své místo. Prosím, pokracujte v této práci, protože ji ocenují na obou stranách života. Když vezmete odpovednost do svých vlastních rukou, mužete toho mnoho dosáhnout.

Každý den se dovídáte víc o tom, jak jste drženi pod kontrolou a jak je kontrolován každý aspekt vašeho života. Když ctete o takovém ovládání v knize hororu, neverili byste, že je to možné. Nyní jasne vidíte, jak to bylo udeláno. Ríkají vám, že vše je deláno pro vaši bezpecnost, když zcela jasne NENÍ. Když lidstvo rekne NE tomu všemu narušování života na Zemi, uvidí, že kontrola zmizí.

Chápete, co znamená, když to udeláte? Mužete ukoncit zlý sen života na Zemi, jaký je nyní na Zemi prožíván. Jste tím povinováni vaši detem, abyste zajistili okamžité odstranení vší korupce a zastavili všechny války. Jenom prestante verit LŽÍM. Stante se tím, kým jste. Dekujeme všem, kterí sdílí pravdu s ostatními, aby lidstvu pomohli probudit se. Již jste skoro tam.

Moje drahá, bylo to nárocné. Pouze to ukazuje, jak jsou zoufalí. Pomoc prichází z mnoha stran. Nikdy nejsi sama.

Vždy po tvém boku. Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |