Home > > Montague Keen - 24. kvêten 2015

Montague Keen - 24. kvêten 2015


2015 - rok odhalení. Letos budete muset celit mnoha skutecnostem a mnozí, kterí cítí, že by meli vedet, co se deje, z toho budou velmi vystresováni. Mnohokrát jsem poukazoval na to, že žijete na VEZENSKÉ PLANETE. Tehdy jste nebyli pripraveni to slyšet. Nyní to mnozí zacínáte sami videt. Jste zdešeni tím, co jste zjistili.

Když bylo ucineno rozhodnutí, že ti, kterí PRIŠLI na Zemi, udelají z lidské rasy OTROKY, bylo provedeno mnoho zmen. Všechny kontakty s druhými planetami BYLY UKONCENY a Zeme UZAMCENA. Od té doby jste byli izolováni a sami. Bylo vytvoreno náboženství a použito, aby vás kontrolovalo. I když KRISTUS, o kterém kázali, NIKDY NEEXISTOVAL, bylo to založeno na Kristovi, který byl na Zemi pred mnoha sty lety. Vatikán se zasadil o zmenu názvu míst na VÝCHODE, aby ladily s príbehem, který vymysleli. Dukazy jsou dostupné. Ohledne prevzetí, které chtejí nyní dokoncit, bylo udeláno mnoho príprav. Mnozí z vás jste jim pomáhali s nicením a vyhlazováním vaší rasy. Podlehli jste jejich propagande. Bylo to peclive naplánováno.

Nyní se vás mnoho probudilo a pomáháte druhým, videt to, co vy jasne vidíte. Byli jste klamáni MISTRY MANIPULACE, kterí pijí vaši krev a jedí vaše maso, aby na Zemi prežili. Skutecne mužete ignorovat, kolik lidí každý rok zmizí? Je cas, abyste chránili zranitelné. Ty, kterí prejdou do „péce“ státu, a jsou vydáni na milost satanským kultum. Potrebují vaši pomoc, aby prežili. Musíte se dívat na to, co se kolem vás deje. Jednoho dne zaklepou na vaše dvere. Kdo se vás zastane? Vy všichni jste Palestinci!

Pouze ti, kdo hledají pravdu, jasne vidí, co bylo lidstvu provedeno, aby byli z lidí udeláni poslušní otroci svých nespatrených pánu. Ve vašem otroctví hraje obrovskou roli kontrola mysli. Pekelný ohen, zatracení, trest: vše bylo chytre dosazeno do vašich myslí, abyste byli pod kontrolou. Oni slouží Luciferovi, ne BOHU LÁSKY, který stvoril lidstvo.

My, ve svete ducha, jsme pripraveni pomoct vám zachránit lidstvo a Zemi, aby mohly všechny príští generace žít v míru. Jste pripraveni pracovat s námi, abychom toho dosáhli? Spolecne to mužeme udelat. Jste pripraveni pro tuto výzvu? Co máte ztratit. Kabala vás znicí, jakmile vás již nebude potrebovat. Jejich plány jsou každým dnem odhalovány, protože se pred vámi již nemohou skrýt. Pricházejí s novými zákony, aby získali cas. Lidstvo je nyní dostatecne probuzeno, aby videlo celý obrázek; takže lidi již nelze ukolébat do falešného pocitu bezpecí. Pravda o Kabale se možná vyjeví v zárí, když hlava nicení lidstva pozdraví své kohorty v OSN dne 24. zárí.

Udelejte si cas na zjištení pravdy. Zapomente na falešné dejiny a na náboženství, která vás držela ve vezení. Podporujte své bližní lidské bytosti, které jsou bombardovány až do vyhlazení. U nich se to deje dnes, u vás to bude možná zítra. Takový je plán. Spojte svá srdce s Bohem Lásky. S láskou v srdci nemužete bližnímu uškodit. Kdo vás ucil nenávidet a bát se? Kdo zacal s válkami a se zabíjením? Kdo vykonával svou vuli nad lidstvem? Kdo vytvoril všechna náboženství, aby byly vytvoreny rozdílnosti a sváry? Všechny cesty vedou do Ríma.

Cas se chýlí. Využijte ho, abyste odhalili korupci a zachránili lidstvo od vyhubení. Ano, nejdrív si lidé budou myslet, že jste se zbláznili, ale pak se to otocí a také oni jasne uvidí pravdu toho, co se kolem nich každý den deje, aniž by si to oni uvedomili. Jakmile jednou otevrete oci, již je nikdy nemužete zavrít. Najednou bude korupce tak zrejmá, že se budete divit, jak jste mohli být tak dlouho slepí. Stante se jedním z tech mnoha, kterí jsou na Zemi, aby ji osvobodili a pomohli lidstvu. Jdete vpred do Svetla. Nesetrvávejte v hruzách, které byly spáchány, aby vás kontrolovaly a znicily. Soustredte se pouze na vytvorení lepší budoucnosti pro Zemi.

Je to težká doba pro všechny, kterí slouží pravde. Útoky sílí, ale my se nedáme zastrašit. Prosím, pomozte nám posunout lidstvo vpred do mírového sveta pro všechny.

Moje drahá, víme, co je treba udelat. Nedáme se zastavit, protože je pro to správný cas. My všichni, kterí pracujeme spolecne, nemužeme selhat.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Veroniky

Abyste se chránili pred rakovinou, užijte každé ráno horkou vodu, citronovou štávu kvuli chuti a ¼ cajové lžicky sody bikarbony.

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |