Home > > Montague Keen - 30. listopadu, 2014

Montague Keen - 30. listopadu, 2014

Každá složka Vatikánu kolabuje, a s tím i všechna KORUPCE, která držela váš svet v podrucí. Nyní vidíte jejich lži, takže jim neskocíte na jejich hranou pokoru a péci, zejména v této rocní dobe.

Vánoce SE NIKDY NEODEHRÁLY tak, jak je vám to prezentováno. Ježíš se nikdy nenarodil ve chlíve. Vytvorili tuto pohádku na Koncilu v Nice. Upoutala predstavivost lidí a byla použita, aby bylo upevneno náboženství. Nicméne, Kristus existoval. Nenarodil se z Cloveka: materializoval se na Zemi a cestoval po svete a ucil. Když nastal cas, dematerializoval se a Zemi opustil.

Nebyl žádný KRÍŽ, ani smrt, jak ji znáte.

Za starých casu byli lidé naprosto všemi zpusoby propojeni s Vesmírem. Chápali, jak funguje. Byli mnohem pokrocilejší, než jste dneska vy. Meli spojení se životem po smrti a Rím se postaral, aby jejich chápáni života byla zniceno. Rím použil sílu, aby odstranil všechny vedomosti, které tehdy existovaly, a od té doby kontroloval váš svet.

Ti, které dnes vnímáte jako Jezuity, jsou pokracovatelé tech, kterí si vynutili prístup na vaši planetu pred cca 2000 lety. Prijali lidské telo a vy jste tím byli oklamáni, když jste verili, že je stejné, jako vaše. MÁ JINOU FREKVENCI. Je to nejvetší omyl, jaký kdy lidstvo ucinilo a od té doby kvuli tomu trpelo. Jezuité ovládli všechno: napsali bible, aby to vypadalo, že mají historii.

(Ctyri tyto bytosti prišly minulý týden ke mne domu. Byla se mnou prítelkyne, která to muže potvrdit. Prišly, aby šírily strach a paniku. Ale byly rozpoznány, co jsou zac a byly odstraneny.)

Bylo vám receno, že všechna zacalo na Východe. Ujištuji vás, že to tak nebylo! Všechno je presne opacne, než jak vás ucili. Potrebují energii války, aby prežili. Kážou o míru, a podnecují válku. Ovládají lidstvo prostrednictvím bankovnictví. Vytvorili náboženství, aby se vytvorily konflikty a problémy, aby se zajistilo, že lidstvo nebude jednat jako JEDEN CELEK.

Nyní lidstvo vidí svetlo a je pripraveno spojit se JAKO JEDEN. Konec vlády Ríma je na dohled. Lidé se jenom probouzejí aby videli všechno utrpení, které pro ne bylo vytvoreno, když byly v laboratorích vytvoreny viry; prostrednictvím ockování a celého farmaceutického prumyslu. Život na Zemi nemel nikdy být takový. Dokud uznáváte SÍDLO OVLÁDÁNÍ, nemužete pokrocit. Rím VÁS potrebuje, aby prežil, ale VY JE NEPOTREBUJETE!

Vymysleli PEKLO aby zajistili, že vás mohou ovládat prostrednictvím strachu ze smrti. Fungovalo to, dokud jste nezacali otevírat oci a videt pravdu. Nyní je jejich temná vláda témer u konce. Svetlo brzy odhalí své plány na záchranu lidstva; protože také my jsme plánovali budoucnost a ta je velmi odlišná od té, jak ji zamýšleli mít v Ríme.

Mír a harmonie musí být obnoveny. Když se dobrí lidé zasadí za tuto myšlenku, muže k tomu rychle dojít. Nemusíte se dlouho zabývat hríchy Ríma. Musíte se rychle posunout do svetlejší budoucnosti pro celé lidstvo. Pokusíme se zajistit, aby všichni prežili, když Kabala prestane existovat. Budete potrebovat podporu, abyste prežili. Vaši ovladatelé budou muset Zemi opustit, a udelají to stejne, jak na Zemi prišli. Výzva byla vyslána. Nemohou prežít ve svetle; jejich tela se rozpadnou, protože nejsou jako vy.

Vím, že je toho mnoho na vstrebání. Ale je to absolutní pravda o situaci, ve které se nacházíte. Zkoumejte to, co ríkám a budete ohromeni tím, co najdete.

Cím víc práce udeláte na uvolnování energie ley linií, tím lepší bude život na Zemi. Pozorne si promyslete, jako cestou se dáte: pujdete dopredu do svetla, k míru a lásce, anebo si zvolíte zustat ve 3D se vším, co to znamená? To je rozhodnutí, které je nutno ucinit. Nenechte se zviklat temi, kterí jsou použiti k tomu, aby vás udrželi ve 3D; tem, kdo se bojí samotného života a kdo cítí, že potrebují být ovládáni.

Lidstvo jako celek vstoupí do svetla. Cekalo na jeho návrat 2000 let. I když bylo ucineno mnoho, aby bylo svetlo zastaveno, NEMuŽE BÝT ZASTAVENO. Ti, kdo tomu brání, to mohou trochu pribrzdit, ale nikdy to nemohou zastavit. Všechny lži, útoky, vraždy hlavních osobností nezabrání tomu, aby se Planeta Zeme posunula do svetla. Když budou odstraneny všechny tlaky a stres, zažijete život na Zemi, jaký ho meli vaši predkové; s plnou znalostí toho, kým a cím jste. Spojíte se bližními bytostmi z jiných planet. Život bude žit v radosti, ne v utrpení.

Naše Centra pomohou, aby všechno klaplo, jak má. První musí být v Irsku, z duvodu, které brzy pochopíte. Všechny další zeme budou následovat. Museli jsme zrušit koupi vyhlédnuté budovy v Irsku, protože koupe byla kontaminována temi, kterí se snaží zmarit naše plány. Díváme se na další, protože musíme hledat takovou, která by vyhovovala našim úcelum. Peníze, které jste velkoryse venovali, jsou na úctu Nadace. Budou použity, když bude dostatek prostredku ke koupi. Veronika nebude žít v žádném Centru, ale bude je pravidelne navštevovat. Byla obvinována, že chce nový domov. Není to tak! Naše Centra budou hrát duležitou roli v budoucnosti lidstva. Všechno, co nyní ve vašem svete považujete za normální, se pres noc zmení, a dríve, než byste si mysleli. Bud budete pripraveni, anebo se v tom budete plácat- je to na vás. Dojde k tomu, at již jste pripraveni, anebo ne, varovali jsme vás. Máte na výber: mír a harmonie, anebo boj a strádání.

To, že na tebe útocí, moje drahá, jen potvrzuje, že to deláte dobre.

Objem vaší práce roste, ale uspejeme.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Vzkaz od Veroniky

Neustále jsme já a práce, kterou s Montym deláme, vystavováni mstivým útokum. Delá je Ian Kelly, alias "southenglishman2007", na internetu a v mejlech adresovaných mne a dalším. Vstoupil do mého života pod falešnými záminkami. Predstíral, že je fanouškem Montyho práce, ale po chvíli pripustil, že to není pravda. Ukradl soukromé adresy Davida Icka a dalších z mé pracovny, když prišel, aby se zúcastnil seance v dome.

Lidé, s nimiž jsem v té dobe pracovala a také já sama, jsme ho litovali, protože ho zcela ovládala a kontrolovala jeho matka. Byli jsme rádi, když se konecne (ve veku 50 let) seznámil pres internet s ženou, a loni odjel z Anglie, aby se s ní oženil. Prála jsem mu štestí, a doufala, že najde v živote naplnení, protože byl se svou matkou velmi neštastný.

Jen pred pár mesíci jsem se ze stránek Davida Icka dovedela, že Kelly sabotuje také jeho práci poté, co prišel s nabídkou pomoci. David Icke se o Kellym zminuje v jednom ze svých videí jako o cloveku, který zpusobuje potíže s televizní stanicí.

O problémech s Kellym informoval také Ian Crane. Pokud jde o Centrum v Irsku - vše šlo velmi dobre, dokud Kelly nezacal své mstivé tažení proti me a Nadaci. Obávám se, že Kelly me posuzoval podle svých merítek. Každá pence, která byla darována, je na bankovním úctu Nadace. Nyní se díváme na jiné nemovitosti. Prosím, pochopte, že to nemohu zverejnovat, protože lidé jako Kelly zacnou cmuchat kolem a vznášet krivá obvinení.

Neplatila jsem kauci 40 00 euro, jako on ríká. Krome toho, v Irsku se kauce vrací. Máme business plán ohledne Center, ale podrobnosti nesdelíme nikomu, kdo není v Nadaci, ani je nedáme na internet, ze zrejmých duvodu. Naše duvera byla hrozným zpusobem zneužita. Takže, prosím, pochopte, že musíme být velmi opatrní.

Ian Kelly mi nedal jinou možnost, než že ho budu jmenovat. Nedelá mi žádnou radost, že tak ciním. Ve skutecnosti ho velmi lituji, že se jeho život až natolik zhoršil. Nemám jinou možnost. Práce, kterou deláme, je príliš duležitá, než aby byla takto znicena, když pokracuje v sabotování prípravy Center svými obvineními a lžemi. Deformace charakteru je vážná vec.

Žádám ctenáre poselství, zverejnovaných každý týden, aby se sami rozhodli, zda v techto bourlivých casech považují tyto informace za dobré a žádám je, aby otevreli svá srdce pravde. Prosím, pomozte nám prekonat tuto negativitu, tuto nenávist, tuto mstu, která se valí všude prostrednictvím internetu a v žádném prípade neprispívá lepší budoucnosti.

Volba je na vás, já jsem pouze posel.

Chci podekovat každému, kdo do me a do práce Nadace vložil duveru. Založíme Centra, zacneme v Irsku, a mnohá další ve svete budou následovat. Nelze to zastavit. Jsme oddaní tomu, aby se tak stalo - pres všechna zdržení. Chceme lepší svet pro všechny.

Veronika


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |