Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Blossom Goodchild, April 7, 2013

Blossom Goodchild, April 7, 2013

بلاسم گود چایلد -18 فروردین-1392

سلام بر دوستان من. صادقانه بگویم، من کاملا مطمئن نیستم که این چطور پیش می رود. با این حال چندساعتی خانه ساکت است و این برای ارتباط با شما مطلوب است. کسی خانه است؟

بلاسم عزیز...در ابتدا لازم است این حقیقت را خاطر نشان سازم که مسئولیت یک فرد در قبال خود، در درون خودش نهفته است. ما، که ساکن زمین نیستیم... انرژی های سرچشمه گرفته از روحهای فردی و جمعی را ثبت می نماییم. ما پی بردیم که در این دوره، آمیزه ای از هر دو نوع (انرژی) بالا و پایین وجود دارد. با این حال...بر حسب شمارش... همه این انرژی ها، یک واحد محسوب می گردند. به این ترتیب... انرژی های پایین تر با انرژی های بالاتر ادغام و ممزوج گردیده و احتمالا یک انرژی متوسط را... خلق می کنند! این روزها بسیاری از شما دریافته اید که در حال تجربه هر سه نوع این (انرژیها) می باشید. گاهی در همان لحظه، زمان خودتان.

صحیح! این می تواند بسیار نگران کننده باشد. مگر مواقعی که انرژی بالاتر در آن غالب باشد. آن لحظات، باشکوهند! چقدر یافتن خود( خود شناسی) در ژرفای زمان فعلی و پس از آن، امر نامانوسی است... با آگاهی از اینکه پایدار هم نخواهد ماند. پدیده عروج، بسیار متفاوت از آن چیزی است که ما انتظارش را داشتیم.

با این حال... عروج دقیقا همانگونه صورت می گیرد که شما آنرا برگزیده اید.

چی؟ حتی با (انرژیهای) پایینترمان؟ من فکر می کردم ما بیشتر با انرژی های بالاتر سروکار داریم که در حال ورودند و موجب دگرگونی و ترک (انرژیهای) پایین تر می گردند.

همواره بخاطر داشته باشید. این دنیای جدید را شما خلق کرده اید. ما همواره این را به شما گفته ایم. انرژی به گونه ای است که می تواند تغییر نماید و مجددا به همان فرم باز گردد. با این حال نیازمند ذهن و نهادی قوی می باشد تا بتوان آنرا به بالا کشید. به همین دلیل است که رزمجویان از نور برگزیده شده اند. شما... هر یک از شما این نیرو را درون خود دارید. نیرویی برای چیره شدن بر ارتعاشات پایین تر که به قصد زندگی شما در حال تلاشند.

بسیاری از شما احساس یاس می کنند... چرا که جایی که (اکنون) قرار دارند همان جایی نیست که انتظارش را داشتند.

خب... حدس میزنم به این علت است که هیچ اخطاری برای انتظاراتمان به ما داده نشد. مدام صحبت از زیبایی این دنیای جدید بود که بسوی آن گام بر میداریم. دچار سوء تفاهم نشوید. ما میدانم که در مسیر خود قرار داریم. اکنون درک عمیق تری دارم... با آنکه متوجه شدم اندکی دچار کج فهمی شده ام! با این حال... حضور در زمین در این زمان مانند قطار پر پیچ و خم (شهر بازیها) بنظر می آید! گاهی در حال نظاره ستاره ها به شما می گویم "شما پایین می span>آیید و در این باره یک کاری می کنید!"

و ما هم صدای شما را می شنویم. اما نمی توانیم. این کار ما نیست. با این حال حداکثر تلاش خود را برای همیاری میکنیم.

می دانیم که شما در قله هستید!

می دانیم که همه چیز مرتب است.

می دانیم که طرح کاملا در حال پیشروی است!...ما آنرا (هنگام) آفریده شدنتان، از شما درخواست نموده بودیم...(از) هسته ای که خود شما هستید...و شما آنرا پذیرفتید...بنابراین از آن نیز آگاهیم.

و من جایی در درون خود... آنرا می پذیرم. اما شواهد بیرونی کمی وجود دارد.

با این حال ما به آنچه که در درون است علاقه مندیم. زیرا (چیزهای) بیرونی از درون نشات گرفته اند. عزیزترین دوستان، بیایید به آنچه که به معرض ظهور میرسد بپردازیم. بروز دهید... آنچه را که می دانید حقیقت است.

هنگامی که به خودشناسی نائل میشوید"خود حقیقیتان"...که عمیقترین شناخت درونی می باشد...ما از شما درخواست می کنیم که به آن مبادرت ورزید... حتی هنگامی که آن قطار پر پیچ و خم با حداکثر سرعت به سرازیری وارد می گردد... آگاه باشید که ...در این جهان دوگانگی ها... هر چه شیب (مسیر) تندتر باشد... پس از آن سربالایی بیشتری را طی خواهید نمود.

کمی جای نگرانی هست. زیرا هر وقت که من اوج گرفتم... به این مفهوم است که در سقوط بعدی حتی پایینتر هم خواهم رفت تا با تجربیات شگفت انگیز قبلی ام مقابله صورت گیرد؟

خیر. به این مفهوم نیست. زیرا این قدرت از نهاد شما سرچشمه می گیرد. بله، هر چیزی یک متضادی هم دارد. این قانون سیاره شما است. با این حال ... شما بعنوان موجودات نورانی که توسط کالبد انسانی احاطه شده اید، برای تغییر دادن آن به اینجا آمده اید. اکنون این دوگانگی ها دارد پشت سر گذاشته می شود. وظیفه آن دیگر به پایان رسیده است. هر چه در این دوران بارتان سبکتر باشد... کمتر به درون تاریکی فرو خواهید رفت. بله، کنترل آن ...در دست خودتان است.

برای همین می گویم...ببایید پایین و تلاش نمایید(کمک کنید). چرا که با این همه مواد شیمیایی مضر و منفی که به منظور کنترل ما، بر سرمان می بارند...گاهی شخص دائما احساس ضعف می کند. من هنوز مطمئن نیستم که خود حقیقی ام را شناخته ام و اینکه زندگی چگونه خواهد بود... چه رسد به انجام آن.

پس به گونه دیگری مطرح خواهم نمود. در درون هر یک از شما، خود بهشتی تان نهفته است. بارقه ای از خود حقیقی ملکوتی تان. هیچ (ماده) شیمیایی یا سمی و نیز هر آنچه که مربوط به ارتعاشات پایینتر می باشد، قادر نخواهند بود بر خود متعالی شما خدشه ای وارد سازند. چگونه می توانند؟

خود ملکوتی شما از جنس نور است.

صرفنظر از کالبد انسانی تان... وقتی فارغ از آن هستید... آنوقت شما از نور هستید.

اینگونه نیاندیشید که "آن بسیار دشوار است"... بلکه اینگونه بیاندیشید که "آن بسیار آسان است"!

بلاسم، ما از اندیشه های تو و دوستانت که خیلی هم میخندید، در خصوص پروژه جدیدی که راه انداخته اید مطلعیم... عنوانش چیست؟

نگرش خود را به عشق تغییر دهید!

دقیقا! و آیا شما فکر می کنید که این فقط یک خیال است؟ البته که نیست. زیرا همه چیز به آن مربوط می شود. مسیر هموار به دنیای جدید، تماما از همین طریق است.

دید خود را نسبت به همه چیز تغییر دهید... شادی را در هر چیزی جستجو کنید...در همه چیز بدنبال نور باشید. این همان چیزی است که همه شما بدنبال آن هستید، این طور نیست؟

دقیقا! ما انسانها در همین رابطه با خیلی از مسائل دست و پنجه نرم می کنیم.

نگرش خود را به عشق تغییر دهید!

(اما) فرد همواره حوصله و توان انجام این کار را ندارد.

با این حال معنی آن این نیست که اصلا نمی تواند انجام دهد.

روحهای عزیز...مایوس نباشید. شادی و خنده و انرژی های نورانی بسیاری در پیش روی شما قرار دارد.

ما با همه شما پیش از آنکه برای انجام این کار داوطلب شوید، صحبت کرده بودیم...شما می دانستید که این برای شما نمره خواهد داشت. شما می دانستید که خود را مجاز به انجام آن نموده بودید. شما می دانستید که چرا آمدید، چرا داوطلب شدید و چرا پذیرفتید. زیرا شما میدانستید که قدرت اتمام ماموریت خود را دارید.

چیزی عوض نشده.

باید ماموریت خود را به اتمام برسانید. شما می توانید!

همه آنچه که شما در حال تجربه کردن می باشید، تنها بخشی از آن است. وقتی از آن آگاه باشید ...وقتی آنرا بپذیرید... دیگر گفتن عبارت "باشه...متوجه شدم!" برایتان بسیار ساده خواهد بود. آگاهی از دانستن شما! بنابراین... پذیرش، اجازه روند کار را می دهد.

آیا اینطور نیست بلاسم...که در این راه، حتی در هنگام سرازیری هم، تبسم و لبخندی هر چند کوچک در درون خود احساس می کنید، اینطور نیست؟

بله، همینطور است.

منظور ما نیز همین می باشد. شما در حال شناخت این سفر هستید. سفر ضروری. در این قسمت از مسیر، روشهای قدیمی... (خود) قدیمی شما...ترک خواهند شد ولی خود قدیمی شما، نمی خواهد بدون ستیز شما را ترک کند.

چرا نمی گذارد؟ آیا می داند که آن برای خود برتر من است؟

زیرا خود قدیمی شما در دام دنیایی افتاده بود که کنترل شما را در اختیار داشت! اکنون... در میانه این مسیر... میانه هموار... خود جدید شما در حال ظهور است.

مثال ساده آن کرم ابریشم است. او در پیله خود، می پنداشت که زندگی اش به همان صورت است. این تمام چیزی بود که از آن خبر داشت. همان کارهایی را انجام میداد که در مرحله قبلی زندگی خود انجام میداده. اما...همه چیز تغییر کرد! ناگهان خود را در مرحله متفاوتی از زندگی میابد. شاید دقیقا به آنچه که در حال وقوع است آگاه نباشد... اما بی هیچ کم و کاستی... وجود دارد... در مرحله بعدی زندگی خویش. (اشاره به پروانه شدن کرم ابریشم). همه آنچه که او می تواند انجام دهد این است که "وجود داشته باشد"... بدون آگاهی از اینکه دقیقا پس از آن به کجا خواهد رفت... یا در واقع پس از آن نوبت چیست. با این حال با پذیرش و بردباری در آگاهی از اینکه همه اینها باید صورت می گرفت... از مدتها پیش... وقتی که همه چیز با یکدیگر همتراز و جور باشد... آنگاه با اندکی حرکت و تلاش لازم... مبدل به زیباترین موجود بالدار خواهد گردید... که قادر به پرواز است!

یک دگرگونی کلی!

قدیمی به جدید.

با این حال ... لازم است بگوییم که... روح همواره مفرد است... همیشه بوده ... و خواهد بود.

از این بابت متشکرم. این صحبتهای دلگرم کننده شما، مطمئنا به من و بسیاری دیگر کمک خواهد نمود. حالا اگر ممکن است مایلم انرژی خود را انتقال بدهم. دفعه قبل شما در مورد خودتان گفتید "ما وجود داریم". شخصی پرسید که آیا به این مفهوم است که بصورت یک فرد حضور دارید یا به صورت انرژی.

با اینکه همه شما میدانید، اما باید بگویم که من انرژی هستم. همه چیز انرژی است.

ما راجع به خود برترتان صحبت می کنیم. ما از سطوح متفاوتی از انرژی با شما صحبت می کنیم. هر چیزی از سطح خاصی از انرژی ترکیب یافته است. پس باید بگویم که سطح انرژی ما بگونه ای است که درون نور قرار داریم... با شدت بسیار بالا. ما تجربه چگالی زمین را نداشته ایم. آن میتواند موجب نابودی افراد متعلق به سطوح دیگر شود... روی سیاره یا خارج از آن.

می توانید بیشتر توضیح دهید؟

چگالی موجود در زمین، می تواند به حیات دیگران خدشه وارد نماید. آن قادر است به حیات دیگران نفوذ کرده و آثار خود را بر جای بگذارد. هنگامی که یک روح از قید حیات زمینی رها شده و به آزادی روحانی خویش نائل می گردد ... آنگاه قادر است به منظور پاک نمودن فرد از آن اثرها، کمی التیام بگیرد. البته این آثار، چیزهای (از قبل) انتخاب شده ای نیستند... با اینحال با انتخاب اگاهانه انسان... این کار شدنی است.

در هر صورت... همه چیز در حال تغییر است.

دنیای جدید روی زمین... در ارتعاش بالاتر، به این شکل نخواهد بود.

زیرا همه شما در حال گام برداشتن به سوی دنیای جدید هستید.

کسی نمیتواند بر دیگران اثری یا خدشه ای وارد نماید... زیرا در آن ارتعاش، دیگر چیزی وجود نخواهد داشت. دیگر هیچ خواسته ای وجود نخواهد داشت.

زندگی خود را ارتقا بخشید.

اندیشه های خود را متعالی سازید.

ارتعاش خود را بالا بکشید.

به این دلیل که چرا یکی از سفینه های مادر را، بر فراز یک ساختمان بلند نمی بینید، احساس شکست نکنید!!

همه آنها می آیند.

این را می دانید.

برادران و خواهران نورانی ما، (به تلاش خود) ادامه دهید.

بر آگاهی خود شجاعانه استوار باشید که همه آنها می آیند و همه این چیزها انجام خواهد شد.

با این امید که... توان تان بالا ... نورتان زیاد باد... خودتان و همه.

ما با شما هستیم.

فکر کنم رفتید.

آیا هنوز هستید؟

بسیار متشکرم تا دفعه بعد.

پیش به جلو و گاهی هم... یک وری!!!!

آه هان... 11:11 ظهر. زمان خوبی است!


مترجم: سعید

Website: Blossom Goodchild

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge