Home > > Montague Keen - November 3, 2013

Montague Keen - November 3, 2013

مونتاگ کین – ۱۲ آبان ۱۳۹۲

حجاب از روی هرآنچه ازدید شما پنهان مانده بود ، برداشته می شود. افراد برگزیده ای قدم پیش می گذارند تا وقایع را برایتان توضیح دهند و شما را برای تغییری که در حال رخ دادن است ، آماده کنند. در چند ماه آینده نظام باطل و تمام تشکیلات دست اندکار ایجاد آن افشا می شوند. محدودیتهایی که شما را به آن وابسته نگه می داشت روزبروز برداشته می شوند. شما زندگی خود را در خلسه ای هیپنوتیک گذراندید که برای کنترل کردن تان از لحظه تولد تا مرگ بکار می رفت. اکنون پی برده اید که تبلیغات توطئه گران برای چه بوده است و دیگر به آن اهمیتی نمی دهید . آنها دریافته اند که دیگر نمی توانند به این شکل ادامه دهند. آنها شکست خورده اند!

به زودی از نزاع و رقابتی که بر سر قدرت میان آنها درگرفته است ، در دنیایی که دیگرآنها را به رسمیت نمی شناسد ، آگاه خواهید شد. قدرتشان تحلیل می رود و دیگر هیچ سرمایه ای قادر به خریدن بخشش برای آنها نیست. طلب بخشش و پشیمانی واقعی می باید از قلب آنها برخیزد. مردم ( با راهنمایی) تصمیم خواهند گرفت که چه نوع عملکردی را در پیش بگیرند. می باید برای گرفتن چنین تصمیماتی آماده شوید.

آنهایی که بیشترین زیانها را برای نوع بشر به بار آورده اند مجبور به رویارویی با پیامد های کارهای خود خواهند شد. تصمیم با مردم است و این کار به روشی قانونمند انجام خواهد گرفت. باید نشان دهید زمام امور به دست شماست و همه درخواستهای بخشش را مورد ملاحظه قرار دهید. با مطالعه تاریخ راستین دنیایتان و کنارنهادن آن تاریخی که به شما آموختند ، خواهید توانست با هر مورد ، آنگونه که درخور آن است برخورد نمایید .

با پدیدار شدن اولین نشانه های تسلیم ، بر توقف بی درنگ انتشار مواد آلاینده در آسمان ، افزودن فلوراید به آب آشامیدنی و نیز توقف واکسیناسیون پافشاری کنید. انسانها هرگز دوباره مجبور نیستند با چنین دستکاری شریرانه ای در زندگی خود بر روی زمین مواجه شوند. بازگشت گسترده ای به سوی طبیعت و هرآنچه طبیعی است صورت خواهد گرفت.

زمان فراهم آوردن تدارکات مورد نیاز برای پیشرفتی بدون تاخیر فرارسیده است. روشی کاملا نوین برای زیستن برقرار خواهد شد. تمام آن تنش ها که به دقت برای تحت نفوذ نگه داشتن شما ایجاد می گردید برداشته خواهند شد. در سیاره های دیگر دوستانی دارید که حاضر و آماده اند تا به زمین بیایند و تکنولوژی خود را با شما سهیم شوند. وقتی کنترل سیاره خود را به دست گرفتید ، به شما کمک می کنند تا بدانید چه کاری باید انجام دهید. آنها کمک تان خواهند کرد تا سیاره خود را در مسیری درست به سوی صلح و هماهنگی هدایت کنید.

این روزها ، روزهای پایانی هستند: پایان فساد ، سلطه جویی و شرارت در تیره ترین مفهوم آن. آلودن سیاره زمین به منظور از میان بردن زندگی انسانها و مهیا نمودن آن برای زیست گونه های دیگر ، با ایستادگی روبرو شده است. آزار جنسی کودکان و کنترل ذهن به شکل گسترده ای برای ایجاد ترس و نابود کردن اذهان افراد بیگناه مورد استفاده قرار می گرفت. مرتکبین چنین اعمالی شناخته شده و با سرانجام ترسناک اعمالشان روبرو خواهند شد. آنهایی که در سرپوش گذاردن بر روی آزار جنسی کودکان نقش داشتند به اندازه افراد مورد حمایت خود ، گناهکارند. اکنون زمان روبرو شدن با حقیقت است. دیگرهیچ دلیل قانع کننده ای برای آزار رساندن به دیگران وجود ندارد. ذهن های فاسدی که از شکنجه افراد بیگناه لذت می بردند دیگر اجازه ماندن بر روی زمین را ندارند مگرآنکه به طور کامل در عقاید خود تجدید نظر کنند. انسان ها به سرعت زندگی در صلح را خواهند آموخت و در آینده هیچ حصاری پذیرفتنی نیست. انسانها همچون یک خانواده ، رشد خواهند کرد و آینده ای را خواهند ساخت که در آن هرنوع نژاد وآئینی ، مورد پذیرش خواهد بود .

لوح نا نوشته ای در برابرتان خواهد بود: مطمئن شوید که خواسته هایتان به نفع همه باشد. دیگرهر گز به «ما» و«آنها» فکر نکنید. بزودی همه اختلافها از میان خواهد رفت و صدها سال زندگی کابوس وار بر روی زمین از خاطره ها پاک خواهد شد تا در زمان این تغییرمهم ، بهترین آینده برایتان ساخته شود. همه چیز برای این رخداد آماده است و در زمان مناسب همانگونه که طراحی شده بود ، بوقوع خواهد پیوست.

دوستان من آماده باشید! این چیزی است که از شما می خواهیم. بدانید که چه انتظاری از شما می رود و چه کاری در این لحظه باید انجام دهید. طرحهایتان را آماده کنید ، اما آنها را مکتوب نکنید زیرا ممکن است رهگیری و یا گزارش شوند. شما از گستردگی نظام کنترلی حاکم بر دنیایتان آنطور که باید ، خبر ندارید. حتی می توانند افکارتان را متوقف کنند و خیلی وقتها این کار را انجام می دهند.

این برایتان فرصتی است تا نژاد بشر و سیاره خود را آزاد کنید. به همین دلیل در این زمان روی زمین هستید. خیلی ها با وعده های دروغ به شما نزدیک می شوند تا به اطلاعات محرمانه دسترسی پیدا کنند. کنترل کنندگان شما بسیار باهوشند. اگر اینطور نبود موفق نمی شدند. آگاه باشید که آنها از هر ترفندی برای به دام انداختن تان استفاده می کنند. با هر حمله ای به شما ، نا امیدی خود را نشان می دهند. خیلی طول نخواهد کشید که از هر ایده ای تهی شوند.

نور متوقف نخواهد شد. مقرراست که در این زمان ، نور بر تاریکی پیروز شود و صلح به زمینی بازگردد که از اینهمه جنگ و ستیز رنج می برد.

وقتی به «دلیل واقعی» این جنگها نگاه می کنید ، حیرتزده می شوید از اینکه چگونه می توانستید تا این اندازه نادان باشید که به آتش افروزان این جنگها اعتماد کنید. همانطور که همیشه گفته ام ، هیچ چیزآنطور که به نظر می رسد ، نیست.

فقط بدانید که به شما دروغ گفتند. خودتان تحقیق کنید. زیرا برای آنان که در جستجوی حقیقت بر می آیند ، هیچ چیز پنهان نمی ماند. بزودی حتی تلویزیون و آن به اصطلاح روزنامه ها مجبور خواهند شد که خود را با حقیقت وفق دهند. زیرا مردم دیگر دروغ ها را نمی پذیرند. شما پیروزی نیکی بر بدی را تجربه خواهید کرد. چقدر هیجان انگیز است!

از این انتقال لذت بیرید. با هم باشید و موفقیت خود را با خنده و شادی جشن بگیرید ، با یگانگی و شادمان از سهیم بودن در آینده ای که از رویاهایتان نیز فراتر می رود.

ما با هم موفق خواهیم شد.

عشق من، سعی کن آرام باشی. تا می توانی استراحت کن و آماده باش.

دوستدارهمیشگی تو، مونتی.


--------------------------------------------

دوستان عزیز،
در حال حاضر ورونیکا با وضعیت دشواری روبروست. لطفا پیام زیر را بخوانید. برای کمک به او می توانید از طریق دگمه Donate مبلغی را اهدا نمایید. اگر امکان پرداخت برایتان فراهم نیست ، برایش دعا کنید وعشق و نور بفرستید. انرژی مثبت همیشه راه خودش را پیدا می کند.
باسپاس!
Thanks! - Kees, GalacticChannelings.com

ورونیکا کین:
در حال حاضراوضاع زندگی ام روبراه نیست ، بدون ماشین هستم. یک اتوبوس به ماشین 12 ساله ام که پارک شده بود برخورد و آن را کاملا از بین برد. برای جایگزین کردنش با موانع زیادی روبرو شده ام. برای پیدا کردن آن روی کمک بقیه حساب می کنم. نمی توانم به خرید بروم. ناراحتی قلبی و تنفسی دارم و نمی توانم سربالایی را طی کنم. ازهرگونه کمک در این زمینه سپاسگزار می شوم. به آرزو و دعای خیرتان بیش ازهر چیزی نیاز دارم. ورونیکا »

مترجم: مهناز

Paypal
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |