Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - April 6, 2014

Montague Keen - April 6, 2014

مونتاگ کین – ۱۷ فروردین ۱۳۹۳

ای کاش می توانستید مانند ما پیشرفتی که از زمان آغاز پروژه خطوط لی (ley lines) بدست آورده اید را ببینید. تلاشی که در زمینه ابلیسک ها (obelisk) وخطوط لی انجام دادید فراتر از حد تصور بود. هنگامی که تاریخ این دوران نگاشته شود ، از آن یاد خواهد شد. لطفا این کار را ادامه دهید زیرا سیاهکاران در تلاشند تا فعالیتهای شما را خنثی کنند. آنها برای هزاران سال در امنیت بودند و گمان نمی بردند چنین اتفاقی بیفتد. شما ، دوستان عزیزم ، نقطه ضعف آنها را یافته و بر روی آن کار کردید. برای بسیاری از شما این کار تجربه های قابل توجهی به همراه آورد و برای نخستین بار از قدرت خود آگاه شدید. فقط فکرش را بکنید که اگر ۹۹٪ مردم با هم مدیتیشن می کردند ، یک پاکسازی کامل صورت می گرفت.

اکنون می دانید که می توانید تمامی آن فساد را از میان ببرید. پس منتظر چه هستید؟ از شما خواسته شده که دست به کار شوید. به پیش بروید!

تنها باید به تمام آن اطلاعاتی که تا کنون از دسترس تان دور مانده بود نگاهی بیندازید. اکنون آن اطلاعات به میان مردم راه پیدا می کند و فاش می سازد که کسانی شما را در این سیاره به اسارت نگه می داشتند ، گروه رقت انگیزی هستند که به آینده خود اطمینانی ندارند. کنترل از دست آنها خارج شده و اکنون خود را درهمان موقعیتی می یابند که برای شما تدارک دیده بودند.

شما با یکدیگر یک نیروی مقتدر خیر هستید. شما تغییرات مورد نیاز برای ایجاد یک جامعه عادلانه و قدرتمند را ایجاد خواهید کرد. اکنون هیچ چیز قادر به توقف شما نیست. به کار در زمینه « رم » ادامه دهید زیرا نیروی زیادی می طلبد تا به طور کامل فساد آن عمارت بزرگ که آنها سخت در پنهان کردن آن تلاش می کنند ، برملا شود. اینکه هر روز به فریب و اغفال افراد آسیب پذیر دست می زنند بیشتر به یک پانتومیم شبیه است. هر روز داستانی در باره قاچاق کودکان شنیده می شود که سعی در پوشاندن آن داشته اند. اکنون آنها خودشان ستمی که نسبت به آن کودکان بیگناه و معصوم روا داشتند را احساس خواهند کرد. هرچند که آن سیاهکاران وانمود می کنند همه چیزعادی است اما مطمئن باشید که در باره سرنوشت خود بسیار نگران شده اند. آنها باور دارند که تنها راه رستگاری شان آغاز جنگ جهانی سوم است. اما همانطور که می بینید جلوی این کار گرفته شده است. آنها برای آغاز آن به هر ترفندی دست می زنند. کشتار ، پاسخ آنها به همه چیز است. اما اکنون کنترل از دست آنها خارج شده است. شما ، دوستان من کنترل را به دست گرفته اید و تصمیم دارید در دنیایی صلح آمیز زندگی کنید. فقط فکر کنید که این تغییر بزرگ چه اندازه آسان خواهد بود! شما آن را انجام دادید و این تازه آغاز کار است. شما روز به روز قدرتمندتر می شوید. هیچ چیز خارج از دسترس شما نیست . شما شکست ناپذیرید.

متاسفانه باید اطلاع بدهیم که «مارک» تصمیم گرفته است دیگر با ما همکاری نکند. مارک موافق کار بر روی ابلیسک های رم نبود. تحقیقات او جنوب انگلستان و ایرلند را در بر می گرفت و او می خواست در همان مناطق کار کند. او درخواست کرد تمام منابع مربوط به کارهایش از وب سایت برداشته شود. این موضوع ورونیکا را غمگین کرد زیرا او کار مارک را بسیار تحسین می کرد و از دوستی صمیمانه با او لذت می برد. ولی ما نمی توانیم کارمان را به انگلستان و ایرلند محدود کنیم وقتی تمام دنیا در رنج است.

مارک ... دردو سوی زندگی از همکاری تو سپاسگزاری می شود. ما برایت آرزوی خیر داریم و متاسفیم که به این زودی این پروژه را ترک کردی.

خودتان را همچون سپاهیان نور بدانید. شما به اطراف جهان خواهید رفت و تنها از قدرت ذهن و از عشق در قلب هایتان برای آوردن صلح و امید برای آنان که رنج می برند بهره خواهید برد. هرکس در هرکجا از نیرویی که شما از طریق مدیتیشن وارد می کنید سود خواهد برد. این یک وظیفه عظیم است که شما برای آن فراخوانده شده اید. یک روز ، بزودی ، برگشته و به آن نگاه خواهید کرد و می بینید که آشکار کردن و تغییر دادن همه آنها به نفع بشریت چقدر آسان بود. فساد دیگر هرگز دوباره چهره زشت خود را نشان نخواهد داد. آن روزها به معنای واقعی به گذشته خواهند پیوست و هرکدام از شما می تواند سرخود را بالا بگیرد و بگوید من سهم خود را برای ایجاد آن تغییر ادا کردم .

آگاهی خود را افزایش دهید و خود واقعی تان را پیدا کنید ؛ یک روح پاک که زمین را تغییر می دهد. رسالت شما نجات سیاره و آنهایی است که از دست نیروهای شررنج می برند. شما برای پیروی از دستورات ، شرطی شده بودید و هرگز در باره آنچه از شما خواسته می شد سوال نمی کردید. منفعل بودن شما به آنها اجازه داد که هر چه دلشان می خواهد به نام شما انجام دهند. شما ایستادید و تخریب هدفمند بشریت را تماشا کردید. باید مسئولیت آن را بپذیرید.

در باره همه چیز بپرسید: در باره هوایی که تنفس می کنید ، غذایی که (تا همین الان) مواد سمی به آن افزوده اند ، داروهایی که درد پدید می آورند و آب (که بسیار برای بقای نوع بشر اهمیت دارد) که مسموم است و شما با مالیات خود هزینه آنها را می پردازید.

ورونیکا به سختی به خاطر شما کار می کند. او فقط بر روی خطوط لی کار نمی کند. اوپروژه های دیگری در دست دارد که نیازمند توجه بسیاری از جانب اوست. این کار سختی است و انتظار زیادی از او وجود دارد. اما او اراده کرده است که موفق شود. هرچند موانع زیادی بر سر راه او گذاشته شده یکی پس از دیگری ، اما او از همه آنها می گذرد و ادامه می دهد. لطفا برای او و آنهایی که در این پروژه اهمیت دارند عشق و انرژی شفابخش خود را بفرستید زیرا همه اینها می توانند اثر زیانباری بر جای بگذارند. مشکلاتی که ایجاد می شوند تا ذهن او را از کارش منحرف کنند. برای همین او به حمایت دوستان و خانواده اش نیاز دارد.

ما گرد هم آمده ایم: همه ملیت ها و همه آئین ها. ما باهم با یگانگی کار می کنیم تا هرآنچه منفی است را از روی زمین برداریم. شما به این نکته رسیده اید که در حقیقت همه یکی هستید وهمگی شما با یکدیگر برای یک هدف کار می کنید. این یک پیشرفت عظیم است و باید به شما تبریک گفت. ما در عالم روح به شما افتخار می کنیم. شما با یکدیگر توانمند هستید. همیشه به یاد داشته باشید که تفاوتها را کنار بگذارید و با یگانگی برای بقای بشریت تلاش کنید.

عزیزم ، روز خیلی شلوغی داشتی و زمانی که باید خواب باشی (شنبه شب) برای من کار می کنی. فردا (یکشنبه) روز پردردسری در پیش داری. باید در باره تصمیم های بزرگی بحث شود. من مثل همیشه پیش تو خواهم بود و تو را راهنمایی خواهم کرد. حالا سعی کن استراحت کنی. عشق مرا که هرگز تو را ترک نمی کند احساس کن.

دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge