Home > > Montague Keen - September 8, 2013

Montague Keen - September 8, 2013

مونتاگ کین – ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

اکنون انرژی بیدارشدگان دنیایتان را دگرگون می سازد. این انرژی روز به روز افزایش می یابد تا عده بیشتری از شما بتوانند نور حقیقت را ببینند و دریابند که همه آنچه به عنوان حقیقت پذیرفته بودند، دروغی بیش نبوده است.

هنگامی که بیداری اتفاق می افتد ، دروغها برملا شده و دروغ پراکنان همچون عروسکهای خیمه شب بازی ظاهر می شوند . آگاه باشید که اینها بزودی با عروسکهای دیگری جایگزین می شوند که درهمان بسته قدیمی «ترس، جنگ ، کنترل» و تنها با نامی متفاوت عرضه می گردند، با این تلاش که شما را قانع کنند هدفشان خیر و صلاح بشریت است.

انسانها نباید باز هم فریب بخورند .وقتی به شما دروغ می گویند نگاهشان کنید. لازم نیست فریاد بکشید و صدایتان را بلند کنید. فقط خیلی مودبانه نشان دهید که آنچه می گویند را باور ندارید و آن را نمی پذیرید. این برای شما فرصت بزرگی است تا کنترل شرارتبار نیروهای تاریکی و نیز سرکوبهای شیطانی همراه با آن را یکبار و برای همیشه از میان بردارید. این کار می تواند بدون خونریزی و هیچگونه رنجی انجام شود. وقتی انسانها با هم یکی شوند ودیگر نپذیرند که بخشی از سیستم کنترل توطئه گران باشند ، آنها از هم پاشیده و نابود می شوند.

آنها از بیداری شما می ترسند و برای تحت کنترل و درغفلت نگه داشتن شما حتی حاضرند کوهها را جا به جا کنند. کافی است به تلویزیون و اخبار رسانه ها در سراسر دنیا نگاهی بیندازید تا ببینید که با چه شدتی تلاش می کنند قدرت خود را دست نخورده نگه دارند.

از سوی منابعی که هنوز برایتان ناشناخته است به شما کمک شد تا بتوانید حقیقت را ببینید. حقیقتی که توطئه گران به خوبی از آن آگاهند و به طرزی خستگی ناپذیر در تلاشند تا همگان از آن مطلع نشوند. وقتی که این دوران تیرگی رو به پایان ، برای همه شناخته شود ، از پی بردن به اینکه توطئه گران برای چیرگی بر شما و دنیایتان تا چه وسعتی پیش رفته بودند وحشتزده می شوید. آنها DNA شما را تغییر دادند که اکنون طی فرایندی به وضعیت سابق خود بر می گردد. واکسیناسیون و داروها برای پیشگیری از بهبودی طبیعی به کار برده می شد. اما اکنون شما از این حقه هم آگاه شده اید. پخش مواد شیمیایی در آسمان از طریق هواپیماها نیز به همین منظور به کار می رفت.

چقدر جالب است که همیشه برای جنگها و کنترل انسانها پول به فراوانی وجود دارد. آنها به روشی هدفمند همه چیز را نابود کردند: هوا ، آب ، غذا وهر چیزی که برای بقای انسان ضروری است. اما هنوز عده ای به این افراد شیطان صفت بها می دهند. آیا برای دیدن شرارت آنها کور شده اند و یا از ترس به آن گردن می نهند؟ البته بعضی از روبرو شدن با حقیقت ترسیده اند اما این سبب از میان رفتن آن نمی شود. باید با آن روبرو شوند و با آن کنار بیابند ، هر چه زودتر بهتر. برای توقف کشتارها باید با واقعیتی که هر روز روشن تر می شود روبرو شوید. وظیفه شما نسبت به همنوعتان این است که از آنها حمایت کنید. حمایت از بیگناهان از بیشترین اهمیت برخوردار است. در نظر داشته باشید ، توطئه گرانی که عروسکها را حرکت می دهند ، به ترس و رنج شما برای بقایشان نیازمندند. اگر کشتارها را متوف و از شرکت در برنامه سلطه گرانه آنها خودداری کنید ، آنها تمام می شوند زیرا بدون شما توان انجام آن را ندارند. ازهیچ راهی به ماشین جنگی آنها کمک نکنید ، نه با کشتار و نه با تولید سلاح. آنها فقط با حمایت شما موفق می شوند زیرا شما اکثریت 99% هستید.

یک لحظه به این فکر کنید که اگر آگاهی و DNA شما به وضعیت کامل خود برگردد ، زندگی چگونه می شود ، وقتی می فهمید که هستید و چه توانمندی هایی دارید. آنوقت و تنها آنوقت است که ازوسعت آنچه برای تسلط بر زمین ، بر سر بشریت آورده بودند ، آگاه می شوید. شما به سرعت بهبود خواهید یافت و در حرکت به سوی روشنایی تجربه هایی همانند خواهید داشت. نوع بشر ، گرد هم می آیند و دیگر مانعی به نام مذهب و نژاد وجود نخواهد داشت. کنترل مرزها به یک خاطره دور از دوران تیرگی بدل می شود. قانون «تفرقه بینداز و حکومت کن» دیگرهرگز به کار نمی رود. دولتهایی که مفاهیم دروغین حمایت از کشورها را می سازند در حالیکه برای منافع خود و سلطه جویی ، آنها را مورد هجوم قرار می دهند ، دیگر وجود نخواهند داشت.

همه چیز بر پایه یک ماشین جنگی که همواره آماده است انرژی مورد نیاز کشتار و ترس را برای توطئه گران فراهم کند ، استوار است. آنها بر روی رنج و ترس بیگناهان بالیده اند. آیا می خواهید این وضع ادامه پیدا کند؟

آیا آماده اید برای گفتن:«دیگر بس است! ما از رژیم های فاسد شما حتی برای یک لحظه دیگر حمایت نمی کنیم.»

هر روز شاهد نبردی هستید که برای تصرف ذهن و روح افراد در می گیرد. بعضی ها سردرگم می مانند که باید چه کسی را باور کنند. من از آنها می خواهم به چشم آن عروسکهای خیمه شب بازی نگاه کنند. می بینید که آنها نمی توانند به چشمانتان نگاه کنند زیرا مرتبا دروغ می گویند. آنها می دانند بزودی وقتی که دیگر نتوانند شما را قانع کنند ، کنار گذاشته می شوند. آنها نیز برای بقای خود در میان توطئه گران ، در حال جنگیدن هستند.

آنهایی که اکنون برای انجام ماموریتهایی بر روی زمین بسر می برند ، بیرحمانه مورد حمله قرار می گیرند. تلاشهای جدی برای بازداشتن آنها از انجام ماموریت هایشان در کار است. از پول و از کنترل فکر به شکل گسترده ای استفاده می شود تا مانع شوند که آنها به روشنی ببینند که چه باید بکنند. این حمله ها با ظواهر گوناگون اما با یک هدف صورت می گیرند.

برای همین وقتی افراد جمع می شوند تا با هم کار کنند سایه تیره ای ظاهر شده و دلخوری ها ، اختلاف نظرها و برخوردها پیش می آید ، در جایی که نباید چنین چیزهایی باشد. توطئه گران از کنارهم قرار گرفتن افراد مناسب می ترسند. چرا ، آه ، چرا اینها نمی بینند که در جهت تحکیم توطئه گران به کار گرفته شده اند؟

تو عزیزم ( خطاب به همسرش ورونیکا ) این را بارها و بارها دیده ای و هر بار آن را شناخته ای . تو باید ایمان و اعتقاد خود را برای کار در این زمینه محکم کنی. تو همچنین باید تشخیص بدهی چه موقع تاریکی مداخله کرده است و هر آنچه که یقین داری توطئه گران در آن دست دارند را کنار بگذاری. آنها به این دلیل موفق بوده اند که مردم این اجازه را به آنها داده اند.

من از همه شما می خواهم کاملا حواستان به این حیله باشد و به دام آنها نیفتید. به خود این اجازه را ندهید که از کار کردن با نور فاصله بگیرید. شما با هم قدرتمند هستید و برای همین آنها در تلاشند بین شما تفرقه و جدایی بیندازند. مهم است که از این واقعیت همیشه آگاه باشید.

خود را همچون « سپاهیان نور » بدانید که با همدیگر، با عشق در قلبهایتان برای نوع بشر و برای بهبودی سیاره تان کار می کنید. شما می توانید و این کار را خواهید کرد!

از دنیای روح ، عشق و نور نثار همگی شما باد ، در هر کجا که هستید. در این راه قدم به قدم با شما هستیم . این عشق ، آنهایی را که با موفقیت با یکدیگر کار می کنند، در بر می گیرد. این تفرقه و میل به سلطه است که از راهی شاید کوچک اما مهم دوباره بازگشته است .

وقتی افراد با موفقیت در کنار هم کار می کنند و ناگهان ، تقریبا از جایی نامعلوم ، اختلافها پدیدارمی شوند ، آنوقت شما می توانید بدون تردید اطمینان داشته باشید که دست کابال سیاهکار در کار است. این دقیقا همان دلیل قطعی موفقیت آنها (در جلوگیری از ترقی و تعالی زمین و زمینیان) است ، که مردم (ناآگاهانه) چنین اجازه ای به آنان می دهند.

من از همه شما می خواهم کاملا حواستان به این حیله باشد و به دام آنها نیفتید. به خود این اجازه را ندهید که از کار کردن با نور فاصله بگیرید. شما با هم قدرتمند هستید و برای همین آنها در تلاشند بین شما تفرقه و جدایی بیندازند. مهم است که از این واقعیت همیشه آگاه باشید.

خود را همچون « سپاهیان نور » بدانید که با همدیگر، با عشق در قلبهایتان برای نوع بشر و برای بهبودی سیاره تان کار می کنید. شما می توانید و این کار را خواهید کرد!

از دنیای روح ، عشق و نور نثار همگی شما باد ، در هر کجا که هستید. در این راه قدم به قدم با شما هستیم. این عشق ، آنهایی را که با موفقیت با یکدیگر کار می کنند، در بر می گیرد. این تفرقه و میل به سلطه است که از راهی شاید کوچک اما مهم دوباره بازگشته است.

دوستدار تو مونتی.
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |