Home > > Montague Keen - August 10, 2014

Montague Keen - August 10, 2014

مونتاگ کین – ۱۹ مرداد ۱۳۹۳
تلاش های سازمان یافته زیادی صورت گرفته است تا شما را دلسرد کرده و مانع کارتان شوند. به آنها اجازه موفقیت داده نخواهد شد. پس از آنکه ازیافتن راهی برای شروع جنگ جهانی سوم نا امید شدند ، به هرکه سرراه خود ببینند ضربه می زنند. در حال حاضرتنها می توانند زمان بخرند، زیرا مرگ آنها ناگزیرومحتوم است. نمی توانند زنده بمانند وزنده نخواهند ماند.

از میان بردن همه آنچه سیاهکاران (Cabal) برای کنترل انسانها برپا کردند ، نیازمند شکیبایی و زمان است. آنها باورشان نمی شود نقشه های حساب شده ای که سالها وقت صرف آن کرده بودند ، ناموفق بماند. با گسترش « بیداری بزرگ » هر روز انرژی تازه ای دریافت می کنید که شما را برای پیشرفت در مسیر دشوار آگاهی و روشنایی کامل ، حمایت می کند. سیاهکاران Cabal برای کاستن از سرعت بیداری شما نقشه های زیادی در آستین دارند. فریب نخورید. « تهدید ابولا» یکی از این روش های گمراه کننده است. تنها در پی ایجاد ترس و وحشت هستند. افراد کوته فکر هربار فریب می خورند و ترس می آفرینند. این موضوع با همین هدف طراحی شده است. وسایل کنترلی آنها – تلویزیون و روزنامه ها – ذهن تان را با ترس از ابولا پر کرده و شما را متقاعد می کنند که عده ای به آن مبتلا شده اند. در حالیکه اپیدمی وجود ندارد. این یک کنترل فعال ذهن است که در گذشته موثر واقع می شد. به طور یقین در حال حاضر آنقدر بیدار شده اید که واقعیت را بینید و دیگر فریب نخورید.

به قدرت خود بنگرید و خود را موجودات نورانی توانمندی ببینید که از خوابی عمیق بیدار شده اید. به قدرت «نه» گفتن پی ببرید. ما اکثریت قاطعی هستیم که دیگر نمی خواهیم (این کنترل) ادامه پیدا کند. ما از جنگهای ستمگرانه شما حمایت نمی کنیم.

همه از حق الهی زندگی در صلح برخوردارند. وقتی یک نفر مورد حمله قرار می گیرد ، بر همه شما تاثیر می گذارد زیرا همگی انسان هستید. اینها ، همانهایی اند که از مریخ بیرون انداخته شدند و به زمین فرود آمدند. آنها در«شرق» فرود آمدند و کنترل انسانها را بدست گرفتند.بعد از آن اصرار داشتند که زندگی از « شرق» شروع شده است. حال آنکه درواقع نابودی بشر توسط آنها از شرق آغاز شد. آنها از طریق آموزش ، بانکها ، مذاهب و مانند آن ، کنترل سیاره تان را بدست گرفتند. درغرب بدنبال «حقیقت» بگردید. هر چیزی که به شما آموختند کاملا غلط بود. برای آن بود که شما را تحت کنترل نگه دارند. وقتی تاریخ راستین شما آشکار و فهمیده شود ، همه چیز روشن خواهد شد. دوستان من ، آن بیداری واقعی شما خواهد بود.

بارها به این نکته اشاره کرده ام که آنهایی که خود را به شما شبیه می کنند الزاما مانند شما نیستند. آنها که هبوط کرده و کنترل را بدست گرفتند ، به هیچوجه مانند شما نیستند و تنها شکل ظاهری آنها به شما شباهت دارد. دستورکارشان نابودی شماست و اینکه عده کافی از شما را برای بردگی خود نگه دارند. تا این زمان موفق بوده اند. به پیرامون خود نگاهی بیندازید. شواهد آن آشکار است اما تا به حال شما را کور کرده بودند.

نژاد آنها قرار نبود که در زمین باشد. آنها به اینجا تعلق ندارند. چشمان خود را باز کنید: هوایی که نفس می کشید ، محصولات غذایی و آبهایتان را آلوده اند و شما همچنان هیچ کاری نمی کنید. آنها افراد «بر سرقدرت» که این رویدادها را زیرسوال می برند ، حذف می کنند. واتیکان از « ترس» برای کنترل وتحت انقیاد در آوردن توده ها استفاده می کنند. این پلیدترین شکل کنترل ذهن است.

باز هم می گویم ، کار شما برخطوط لی ( ley lines ) و مکانهای قدرت ، نتایج دلخواهی ببار آورده است ، لطفا آن را ادامه دهید. همچنین از شما می خواهم عشق و نور خود را برای فردی که Cabal تلاش می کند مانع انجام ماموریت او شود ، بفرستید. کنترل ذهن ، محرومیت از خواب و مواد شیمیایی در غذا ، همه اینها علیه یک موجود نورانی بیگناه که تنها هدفش در زندگی آن است که انسانها بتوانند در صلح وهماهنگی زندگی کنند. ما با هم می توانیم آزادی او را تضمین کنیم و کار خود را بر روی زمین به پیش بریم. ما با هم می توانیم کوهها را حرکت دهیم. ما با هم می توانیم هر چه تباهی و فساد است ، از چهره زمین پاک کنیم. پس از آن انسانها در صلح خواهند زیست « دوران نوین » آغاز خواهد شد.

بله، می دانم درحال حاضر این کاری سخت است و تقاضای زیادی از شماست. دستاورد تلاشهایتان برای همیشه در تاریخ و در ذهن بشریت باقی خواهد ماند. شما، دوستان من ، برای انجام این کارانتخاب شده اید. برای همین است که هم اکنون بر روی زمین گرد هم آمده اید . شما راه را نشان خواهید داد. از 2014 به عنوان سالی یاد خواهد شد که در آن نور پیروز شده و نیروهای تاریکی شکست خوردند و چهره زمین برای همیشه از آنها پاک شد.

بسیاری از آنها زمین را ترک خواهند کرد و بسیاری دیگر غیرفعال خواهند شد و دیگر هرگز نخواهند توانست با مرگ و تخریب به هیچ سیاره دیگری در منظومه شمسی آسیب برسانند. دیگر هرگز به آنها اجازه داده نخواهد شد با روش زندگی شرارتبار خود نژاد های دیگر را آلوده کنند. دوستان من باید با « حقیقت» روبرو شد و درسهای لازم را آموخت. دیگر هرگز اجازه داده نخواهید داد که سیاره شما تحت سلطه قرار بگیرد.

ورونیکا دچارمشکلات کامپیوتری شده است. نمی گذارند چند تا از ای میل هایش را بفرستد. او باید با MAT.W تماس بگیرد چون کارش مورد توجه قرار گرفته است. همچنین FSS که بتازگی از ایرلند دیدار کرده است. لطفا این افراد با او تماس بگیرند.

هر دوسوی زندگی خواهان سپاسگزاری از کسانی هستند که برای خرید مرکز درایرلند مهربانانه کمک کردند. لطفا در صورت امکان به کمک های خود ادامه دهید. در سرتاسر دنیا مراکزی توسط مردم و برای مردم ایجاد خواهند شد. اینها گام هایی هستند که می باید برای آزادی بردارید. از آن مراکز اطلاعات و راهنمایی و کمک مورد نیاز برای ورود به « دوران نوین روشنایی » در اختیار گذارده خواهد شد. می باید آنچه Cabal به شما آموخت را فراموش کنید و از زندگی و تفکر ۳ بعدی خارج شوید. همگی به سوی حقیقت و نور به پیش بروید ، در دنیایی که عشق و صلح، تنها حرف نیست بلکه زیسته می شود. این هدف ماست. آیا با ما هستید؟

عزیزم ، همه این مشکلات فرستاده می شوند تا تو را امتحان کنند. اما با این وجود، تو می توانی برآنها غلبه کنی . دوستانت در کنار تو هستند. آنها انتخاب شده اند. به پیش برو، با آگاهی کامل از اینکه راه خود را را با کرامت ، نور وعشق خواهی پیمود.

همیشه در کنارت ، دوستدار تو ، مونتی.

ترجمه: مهناز
If you would like to help Veronica to set up her new center, you can make a donation here:
Paypal

Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |