Home > > Montague Keen - May 11, 2014

Montague Keen - May 11, 2014

مونتاگ کین ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

ورونیکای عزیزم ، چقدر دلم می خواهد دراین زمان که تو و اندرو(Andrew Bartzis) حقیقت تاریخی که از شما پنهان کرده بودند را آشکار می کنید ، در کنارتان بودم. حالا پی می برید که سیستم کنترل کننده برای به اسارت درآوردن شما تا کجا به پیش رفته بود و از همه مهمتر اینکه چقدر آسان می توانید پویایی این سیستم را تغییردهید.

به شما نشان داده شد که چگونه قدرت خود را بازگردانید تا آنی بشوید که واقعا هستید. من از یکایک شما می خواهم درصورت امکان «فسخ قراردادهای روحی» که توسط اندرو بارتزیس نوشته شده را با صدای بلند بخوانید تا از کنترل و سلطه رها شوید. بله ، به همین سادگی است. از نتیجه بدست آمده از تجربه خود شگفت زده و شادمان خواهید شد.

«ایرلند کلیدی است که همه درها را باز می کند.»

من این را بارها و بارها به ورونیکا گفته ام و حالا اندرو می تواند دلیل آن را توضیح بدهد. ما مدیون او هستیم. من اکنون از مردم ایرلند و ایرلندی های سرتاسر دنیا می خواهم خود را برای شرکت در گردهمایی TARA ملزم بدانند. ( تارا نام تپه ای واقع در شهرMeath ایرلند است که شامل مجموعه ای از مکانهای باستانی می شود.) طبل ها و فلوتهای خود را بیاورید و دوباره مالک کشور خود شوید. مراسم شادی بخشی خواهد بود. در آن روز هر دو دنیا با هم یکی می شوند. همه دنیا در کنارتان خواهد ایستاد تا شما از بردگی رها شوید.

احساس می کنم باید این را بگویم که همسرعزیزم روز ۲۳ ماه می (از حوالی ظهر تا ساعت ۵ بعد از ظهر) درهتل «مارین» در Dun Laoghaire دابلین خواهد بود زیرا مراسم عروسی دخترش در روز ۲۴ می در آنجا برگزار می شود. می دانم ورونیکا ازملاقات با کسانی که بخواهند در گردهمایی «تارا» نقش رهبری را برعهده بگیرند خوشحال خواهد شد.

باید روح بزرگ ایرلند را بیدار و تمام زنجیرها را باز کنید و همانی بشوید که زمانی بودید. این تاریخ در حال شکل گیری است. زمان آن است که با تاریخ راستین خود آشنا شوید نه تاریخی که رم به شما تحمیل کرد.

«سیاره زمین در تارا آزاد خواهد شد.»

خیلی ها در تلاشند تا نگذارند این اتفاق بیفتد. از هر موقعیتی استفاده خواهد شد تا این مهمترین واقعه را خراب کنند. نیرومند و تزلزل ناپذیر باشید. حقیقت ، شما را آزاد خواهد کرد. از کسانی که به شما نزدیک هستند و بی آنکه خود بخواهند تحت نفوذ قرار گرفته اند ، استفاده می شود تا در کاری که انجام می دهید شک و تردید کنند. به یاد داشته باشید : آنها نمی دانند که تحت نفوذ قرار گرفته اند. ورونیکا: ببین که در گذشته چند بار آنهایی که فکر می کردی به تو نزدیک هستند با اطلاعات غلطی که به آنها داده شد و آنها باور کردند که حقیقت دارد ، راهشان را جدا کردند. بسیاری از آنهایی که تحت نفوذ قرار گرفتند از مسیر منحرف شدند.

امروز تو را زیاد معطل نمی کنم. زیرا احساس می کنم فسخ قراردادها را باید همه بخوانند. گفتگوهای اندرو و ورونیکا در وب سایت ما قرار دارند: www.montaguekeen.com لطفا آنها را ببینید و مفهوم آنها را درک کنید. آن مطالب چشم تان را باز و شما را به فردا امیدوار می کند. فردایی که در پدید آوردن آن دست خواهید داشت. همیشه گفته ام که شما معماران آینده هستید. اکنون ما وسیله را در اختیارتان می گذاریم . همه چیز به این بستگی دارد که قدم پیش بگذارید و دنیای بهتری را بسازید. زمان مناسب برای ورونیکا و اندرو فرارسید تا با یکدیگرراه پیشرفت را به شما نشان دهند.

از این سفر لذت ببرید. ایرلند خانه معنوی من است. خاطرات روزهای شاد ایرلند برایم بسیارعزیزاست.

عزیزم ، این هفته خیلی سخت کار کردی. لطفا به خودت فشار نیاور. سعی کن استراحت کنی. مردم درک می کنند که برای پاسخ دادن به همه ای میل ها وقت نداری. بعضی از آنها نمی دانند تو تنها هستی و هیچ کمکی نداری.

از این سفر فوق العاده به ایرلند لذت ببر.

من همیشه با تو هستم . دوستدار تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |