Home > > Montague Keen - July 13, 2014

Montague Keen - July 13, 2014
مونتاگ کین- ۲۲ تیر ۱۳۹۳

ورونیکا (خطاب به همسرش) ، پاسخی که از مردم دنیا به منظور ایجاد اولین مرکزمان دریافت کردیم ، فوق العاده بود. این امرموجب اتحاد مردم شده وآغازی می شود برای ایجاد دنیایی که آرزو دارند در آن زندگی کنند. اکنون وقت آن است که آگاهانه تصمیم بگیرید از فساد دور شوید و از حمایت آن خودداری کنید. شما با هم اراده کرده اید که دیگر نمی خواهید مسموم شوید توسط آبی که مجبور به نوشیدن آن هستید ، غذایی که خاصیت آن گرفته شده وهوایی که نفس می کشید اما با مواد شیمیایی که برایش مالیات می پردازید ، آلوده شده است.
رویای ما این است که در هر کشور مرکزی داشته باشیم که در آنجا متخصصین با هم کار کنند و اطلاعات ، دستاوردها و توصیه های خود را در اختیار انسانها بگذارند. ما مکانی که برای اولین مرکزمان مناسب است را یافته ایم و با کمک سخاوتمندانه شما به زودی صاحب آن خواهیم شد. (در حال حاضر نیمی از پیش پرداخت آن را داریم. این مبلغ «قابل بازگشت» است) وقتی مردم با همفکری گرد هم می آیند هیچ چیز نمی تواند آنها را متوقف کند.
شما اراده کرده اید که « نه » بگویید به جنگ و به هرگونه کشتار که با داروها و یا هر روش دیگری برای کاهش حیات بر روی زمین صورت می گیرد. کیفیت زندگی بر روی زمین به پایین ترین حد خود رسیده است. آنان که کنترل سیاره تان را به دست گرفته اند، دیگر نمی توانند اعمال خود را پنهان کنند. اکنون همه چیز آشکار شده است. برای ادامه کارهایشان به آنها کمک نکنید. شما با هم یکی شده و چگونه زیستن بی مزاحمت و شرارت نیروهای تاریکی بر روی زمین را، خواهید آموخت . شما از توطئه هایشان آگاه شده و دیگر نمی خواهید بخشی از آنها باشید. بیداری، فرایند ساده ای نیست. پس با آنهایی که از روبرو شدن با این واقعیت می ترسند که نا آگاهانه در نابودی بشر و سیاره زمین دخالت داشته اند، صبور باشید . در باره گام هایی که برای پیشرفت نیاز دارید تحقیق شده و افراد متخصص آماده اند تا تخصص خود در زمینه های مختلف را در اختیارتان قرار دهند. همه چیز آنگونه که باید، جور می شود. هر چه مرکزایرلند زودتر آماده شود، برپایی مراکز کشورهای دیگر نیزتسریع می گردد. لطفا کمک کنید تا بتوانیم روند بهبودی را آغاز کنیم.
با افزایش نور، دو دنیا با هم یکی شده و آخرین بقایای فساد را ا زمیان می برند. ورونیکا با افراد شبکه ما که من یکی از آنها هستم، ملاقات کرده است. ما دوازده نفریم، از بزرگترین ذهن هایی که تا به حال به زمین آمده اند. ما آماده و خوشحالیم که در کنارتان کار کنیم. ما را در مراکز طراحی شده خواهید دید و با ما گفتگو خواهید کرد. طرحهای ما فوق العاده اند و ما در نظر داریم موفق شویم. همه آنچه اکنون در حال روی دادن است طرح آن از سالها قبل ریخته شده است. به همین دلیل مجبور شدم ورونیکا را ترک کنم و به دنیای روح بیایم، تا با همدیگر این طرحها را به انجام برسانیم. امسال باید گام بزرگی به پیش برداشته شود، پس حضورداشته باشید. بگذارید این اتفاق بیفتد. سیاره زمین باید زنده بماند. بشریت باید روی بالندگی و سعادت را ببیند. به آینده نگاه کنید و از شراکت در نابودی بشریت سر باز زنید.
این نبردی است میان نور و تاریکی . باید تصمیم بگیرید که طرفدار کدام هستید . بی تفاوت ماندن ممکن نیست. به اندازه کافی اطلاعات در اختیارتان هست که بتوانید تصمیم بگیرید. آیا می خواهید در یک دنیای 3 بعدی باقی بمانید ، در تنازع بقا ، یا می خواهید به ابعاد بالاتر بروید: به دنیایی صلح آمیز و هماهنگ و سرشار از آگاهی ؟
همه آنچه از شما گرفتند تا بر شما چیره شوند دوباره فعال خواهد شد. بار دیگر موجوداتی کاملا نورانی خواهید شد و در هماهنگی با یکدیگر خواهید زیست. ما در دنیای روح به همراه شما سخت تلاش کرده ایم تا این امر محقق شود. می دانید که زمان اهمیت دارد . پنجره هایی باز شده اند تا این فرصت را در اختیارتان بگذارند که گام های لازم برای صعود به یک بعد بالاتر را بردارید. « اکنون » زمان آن است . به طور جدی در باره آینده و آینده کسانی که مسئول آنها هستید فکرکنید. به ما کمک کنید تا این فرایند را در مراکزمان شروع کنیم.
ورونیکا درخواستهایی مبنی بر تاسیس مراکزی در کشورهای مختلف دریافت کرده است. به او توصیه شده که باید از ایرلند شروع کند. آری، همه کشورها در دنیایتان یکی خواهند داشت. ضروری است که همه آنچه آموخته اید را فراموش کنید. همه آنچه برای کنترل و گمراه کردن شما طراحی کردند و برای به اسارت در آوردنتان و اینکه از پرسش از قدرتهای حاکم بترسید. برای مثال به شما آموختند که همه چیز از « شرق » آغاز شد. به یقین چنین چیزی نیست. همه چیز از « غرب » شروع شد و به شرق رفت. آنها که مرتکب چنین دروغهایی شدند اکنون باید پاسخگوی مردمی باشند که فریب داده اند. اکنون در بزرگترین نقطه عطف آموختن در باره هستی خود بسر می برید. برای هدایت شدن با نور مرتبط شوید.
بعضی ها می گویند لازم نیست که شما کاری انجام دهید. این واقعیت ندارد. آنها گمراه شده اند و ناخواسته دیگران را نیز گمراه می کنند. روح و قلب تان حقیقت را می داند. می باید به آن وصل شوید. در مدیتیشن،راهنمایانتان در این فرایند به یاری شما خواهند آمد.
ایرلندیها مظلوم ترین نژاد روی زمین هستند. اگر آنها بیدار شوند همه دنیا با آنها بیدار خواهد شد. ایرلندیها در سرتاسر دنیا با آن هم طنین خواهند شد. انرژی دنیای شما را از آنجا تحت کنترل گرفته اند. این تنها یکی از دلایلی است که کار باید از آنجا آغاز شود. آزاد سازی این انرژی به سود همه کشورها خواهد بود. همسرم این را به خوبی درک کرده و می داند چه باید بکند. من ده سال است که به او آموزش می دهم. او کسانی را دور و بر خودش دارد که به او کمک خواهند کرد. ما باید منتظر می ماندیم تا زمان مناسب فرا برسد. اکنون با یاری شما می توانیم آن را به انجام برسانیم.
نیروهای تاریکی تلاش می کنند تا مانع این کار شوند. آنها از افراد آسیب پذیر استفاده می کنند تا مانع تحقق آن شوند. در طول تاریخ همیشه همین کار را کرده اند. آیا می خواهید دوباره فریب بخورید؟ شما بر سر یک دوراهی هستید . می باید تصمیم بگیرید که کدام مسیر را انتخاب می کنید. بی حرکت ایستادن یک گزینه نیست. لطفا در این باره عمیق فکر کنید.
امیدوارم مبلغ کافی برای خرید اولین مرکزمان ظرف هفت هفته آینده تامین شود ( بیعانه می باید ظرف دوهفته پرداخته شود زیرا افراد دیگری نیز در مناقصه شرکت دارند. این مبلغ قابل استرداد است.)
نیروهای تاریکی حداکثر تلاش خود را به خرج می دهند تا مانع برپایی مرکزمان شوند. تصمیم با شماست. آیا می خواهید این کار به پیش برود؟ ما با هم آینده ای بدون جنگ خواهیم ساخت، با غذا، آب و هوای پاکیزه و سالم. همه اهالی زمین از مسکن و آموزش برخوردار خواهند بود. این رویای ماست . شما می توانید آن را به واقعیت بدل کنید.
عشق من ، ما از همه تلاش هایت در این راه قدردانی می کنیم. افراد مناسب برای کمک به تو حاضر خواهند شد. این بیداری متوقف نخواهد شد. ما موفق خواهیم شد، عشق من.
دوستدار تو، مونتی.
مترجم: مهناز

ترجمه: مهناز
If you would like to help Veronica to set up her new center, you can make a donation here:
Paypal

Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |