Home > > Montague Keen - July 15, 2012

July 15, 2012

مونتاک ۲۵ تیرماه ۱۳۹۱

شما هم اکنون در حال ورود به مرحله نهایی پاک کردن تمامی تاریکیها از جهان خود هستید و در حال شکستن سدی که در مقابل انسانها قرار داده شده است. شما بالاخره از آزادی که قبلا آنرا نداشتید لذت خواهید برد. عزیزم (خطاب به همسرش ورونیکا) مدت کوتاهی پس از درگذشتم بتو گفته بودم که (در وجود) انسانها دخل و تصرف شده است. حالا تو بخوبی موضوع را درک نموده به دیگران کمک می کنی که مهره اطلس خود را تراز کرده تبدیل به موجوداتی شوند که (بدان منظور) طراحی (خلق) شده اند. حاکمان سیاهکار تاریکیها (Dark Cabal) همه تلاش خود را برای جلوگیری از هوشیاری نوع بشر خواهند کرد. آنها هرگز نمی خواستند که این اخبار به اطلاع عموم برسد. این مهم است (حداقل) بهمان اندازه که تحت کنترل بوده اید بیدار و هوشیار شوید. اخبار (رسانه های همگانی) شما در سرتاسر جهان زیر کنترل (و سانسور شدید) است. همه خبرها از یک منبع پخش می شوند. روزنامه ها (کلمات متن) خبرها را کمی دستکاری و جابجا می کنند که نشان ندهد از یک مرجع آمده اند. آنها اینکارها را می کنند تا افکار شما را زیر کنترل داشته باشند و همیشه آنچه را که می گویند باور کرده فرمانبرداریشان کنید. آنها بشما (تلقین) کرده اند که این * قانون* است و یادر واقع این مجسمه ایست که شما باید فرمانبرش باشید.

مردم باید گردهم آمده (خود) تفاهم کنند که چه چیزهایی (قوانینی) باید پذیرفته شوند. هر روز قوانین بیشماری تصویب می شود که شما از آنها بی خبرید تا وقتیکه شما ندانسته خلاف آن قانون عمل کنید. عمال حکومت باید بوسیله مردم و از میان مردم و برای (حفظ) مصالح عموم و نه فقط برای(حفظ منافع) بانکداران (و ثروتمندان) برگزیده شوند. شما در جهان وفور (فراوانی نعمت) زندگی می کنید ولی این نعمتها بین همه تقسیم نشده است. بیش از این اجازه ندهید که در امور شما دخالت شود. زیر بار تقسیم بندیهایی که بوجود آورده اند تا بین شما اختلاف ایجاد کنند نروید. شما در حال ورود به دوره ای از بازسازیها هستید که انتظار می رود مسولیتهای شخصی خود را عهده دار شده اعمالتان بیش از این شبیه گوسفندان نباشد. (واقعیت وجود خود را) توانمندانه در آینه نگریسته بخود ببالید که اعمالتان گزندی بکسی نرسانیده با صداقت و افتخار با کسانی که در مسیرتان قرار گرفته اند رفتار نموده اید. نا هماهنگیها و نابخردیهایی که همیشه در اطرافتان هستند بخشیده آنها را نادیده انگارید. هریک از شما مسیر خاص خود را (در زندگی) دارید و در آن راه راهنمایی (از طریق فرشتگان راهنما) خواهید شد.

مفسدان در حال دست و پا زدن هستند در حالیکه وقتشان رو به اتمام است. شانسی به آنها داده خواهد شد تا مسیر (زندگانی) خود را تغییر داده خود را اصلاح کنند. برخی قبول خواهند کرد و بقیه امتناع ورزیده از روی کره زمین منتقل خواهند شد. انتقام چیزی نیست که ما بدنبال آن باشیم. تلافی کردن کار مفسدان جهانخوار (Cabal) است. این عمل تفکری هماهنگ با طبقه سوم (روحی و عرفانی با انرژی محدود نوری) است شما باید خود را از همه آنچه که در طبقه سوم است بالا بکشید. لطفا وقت و نیروی خود را صرف تقاضای بازداشت آنان نکنید. آنها (بدین وسیله) در حال تشویق شمایند تا شما را همچنان در شیوه تفکر طبقه سوم نگاهدارند. وقتش رسیده که بجلو حرکت کنید ، بطرف آغاز زندگی کاملا جدیدی که شادی و خرسندی برای تمامی ساکنان روی کره زمین به ارمفان آورد.

افراد بسیار خوب و صادقی وجود دارند که پا پیش گذاشته با بازگو کردن حقایق و تجربیات خود سعی دارند همه مردم خوب کره زمین را گرد هم آورند. این امر هزاران سال است که روی زمین اتفاق نیافتاده و این (همان) کاریست که شما آمده اید تا انجامش دهید. ما (از هم اکنون) می توانیم به بینیم که همگی (مردم) بسادگی بهم می پیوندند. نژادها و اعتقادات نباید مانع آن شوند. نوع بشر باید متحد شود. آنهایی که بین شما بوده انسان نیستند باید بجایی که از آن آمده اند بازگردانده شوند. بازسازی خرابکاریهای تعمدی آنها در روی کره زمین و نژاد انسانها به مدت کوتاهی وقت نیاز دارد. چه همانطور که مفسدان جهانخوار برنامه ریزی کرده بودند که انسانها را نابود کنند ، ما هم برای خود برنامه هایی برای بازسازی زندگی روی کره زمین با کیفیتی که در زمانهای دیرین ، وقتی که زندگی با حداکثر امکانات و شادی خود تداوم داشته عشق غالب و آزادی لذتبخش بود ، داریم.

من بشما اطمینان می دهم که کارها (بسرعت) در جریان است ، مفسدان جهانخوار (Cabal) هرگز بدان اعتراف نخواهند کرد. آنها می خواهند که شما را در تاریکی و زیر کنترل خود تا آخرین لحظه ممکن نگاه دارند. برخی از آنان در تلاشند تا از سیاهکاران (Dark Ones) کناره بگیرند. آنان با پی بردن به اینکه چقدر نقشه هایشان شیطانی بوده خواهان نجاتند. بعضی از آنها بقدری شیطانگونه اند که هر کجا که می روند سایه ای از تاریکیها را با خود می برند. آنها بیش از این نخواهند توانست نیات شیطانی خود را پنهان کنند. روز بروز بر شواهد و قراین افزوده می شود و آنها بسختی می توانند شکل (ظاهری) خود را حفظ کنند ، چه (اکنون) شما بیش از پیش (از وجودشان) آگاه و (در نتیجه) از خود مراقبت خود خواهید کرد.

نوع بشر کارهای زیادی دارد که باید انجام دهد. بدن او تغییر داده شده ، تاریخ وی دستکاری و عوض شده (با واقعیت تفاوت فاحش دارد) او در بیابان گیجی و سردرگمی بمدت دوهزار سال سرگردان بوده ، اما با همه این احوال توانسته زنده بماند و (اینک) قویتر شده. دانشی که بتازگی بدست اورده ترس او را ریخته ، چنین است آن ۹۹٪ که در هماهنگی کامل گردهم خواهد آمد تا به آینده ای برسد که در این لحظه فقط در رویاهایش است.

از سال ۲۰۰۴ که من درگذشتم راه درازی طی شده است. ما در (دنیای) روحها تمامی وسعت و گستردگی عظیم هوشیاری (مردم) را می بینیم. این در حقیقت یک شادی بزرگ است. ما از همه آنهایی که کمک کرده اند سپاسگزاریم. چه هر تلاشی در این طرح عظیم بسیار مهم است. این یک کار بزرگ گروهی است ، با اتحاد می توانیم کوهها را جابجا کنیم و چنین خواهد شد. هیچ امری نخواهد توانست مانع ما شود.

من مایلم از تمامی کسانی که هدایای مالی به بنیاد مونتاک (Montague Keen Foundation) داده اند سپاسگزاری کنم. ورونیکا (همسرش)مخارج را برای هشت سال تحمل و تقبل نمود ولی از این پس انتظار بیشتری از او می رود. او باید برای شرکت در مراسم و بازدید از سازمانهای مختلف به سغر رود. این مهم است که پیام (ما) پخش شده در دسترس همه قرار گیرد. (هدایای مالی شما) فکر او را در این اوقات مشکل ولی هیجان انگیز آسوده خواهد کرد.

به آینده بنگرید. شما آینده ای شگفت انگیز در پیش روی دارید. آنهایی را که نوری ضعیف داشته ویرانگریهایی در زندگی شما کرده اند عفو کنید. دلتان بحالشان بسوزد ، چه هرگز شادی عشق را و احساس تعلق به عشق را تجربه نکرده اند. *عشق بورزید ، جنگ نکنید* باید شعار شما باشد.

ما اکنون با شما خداحافظی می کنیم. عشق من (خطاب به همسرش) ، در هیجان انگیزترین سفر در تاریخ جهان هستی ، همیشه عاشقانه دوستت دارم.

مونتیWebsite: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
luisavasconcellos@hotmail.com


< previous message | next message >


Share |