Home > > Montague Keen - August 17, 2014

Montague Keen - August 17, 2014

مونتاگ کین – ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

بر روی زمین جنگی در گرفته که از دید آنهایی که هنوز در تفکر سه بعدی بسر می برند، قابل رویت نیست. در بین شما کسانی که بیدار و آگاه شده اند ، دوران سختی را می گذرانند. یکبار دیگر فکر کنید که آتلانتیس چگونه نابود شد: فرکانس افرد کلیدی را ربوده و آنها را بی قدرت و مطیع رها کردند. این دقیقا همان چیزی است که اکنون در دنیای شما اتفاق می افتد. آیا اجازه می دهید که بشریت از صحنه روزگارمحو شود؟ این همان نقشه ای است که سیاهکاران Cabal روی آن کار می کند.

در حال حاضرسیاهکاران Cabal کسی را که اهمیت زیادی برای زمین دارد ، گرفتار کرده است. برای رهایی این شخص و تکمیل ماموریتش به کمک شما نیاز است. لطفا در مدیتشن بر روی خطوط لی او را هم در نظر بگیرید. همه آنهایی که در این زمان فرکانس شان ربوده شده است را ، در نظر داشته باشید. همه اطلاعات مورد نیاز برای پیشگیری از تسلط بر سیاره تان در اختیار شما گذاشته می شود. اکنون به همگی شما بستگی دارد که با مداخله خود از بشریت در برابر سیاهکاران Cabal محافظت کنید. شما بسیارید و آنها اندک. هرگز این را فراموش نکنید. از افراد آسیب پذیر در میان خود پشتیبانی کنید. شما با پلیدی محض مواجهید که آماده است برای رسیدن به هدف خود تا هر کجا که می تواند پیش برود. پس فریب ظاهرشان را نخورید. شاید در ظاهر مانند شما به نظر برسند اما مطمئن باشید هدف اصلی آنها نابودی نژاد بشر است. آنها شکست خواهند خورد. اما سرعت این اتفاق به شما بستگی دارد.

بیدار شوید ، کنترل را بدست بگیرید و چشمان خود را بروی حقیقت باز کنید. حقیقت هر روز برایتان آشکارتر می شود. کار شما بر روی خطوط لی به قدری انرژی آزاد کرده که دیگر قابل پنهان کردن نیست. می بینید وقتی با هم باشید چه روی می دهد. با همدیگر در زمینه غذا برای بشر و حمایت از سیاره خود کار کنید.

بازهم از شما می خواهم که بخشی از این انرژی را برای آزاد شدن این مرد جوان به کار ببرید.

موانع زیادی بر سر راه تشکیل مراکز ما قرار داده اند. در صورتیکه پول کافی فراهم شود، امیدواریم که تا پایان ماه سپتامبر مرکزی در ایرلند داشته باشیم. لطفا ما را در آموزش روش نوینی برای زیستن یاری کنید و در آماده شدن برای وقتی که همه چیز از هم فرو می پاشد. زیرا در آینده نزدیک چنین خواهد شد. پیش از هر چیز باید برای آن زمان آماده شوید. سپس با آموختن روشهای جدید زندگی ، آغاز به دوباره ساختن آن بر روی کره زمین نمایید. تا سال ۲۰۱۶ همه چیز تغییر خواهد کرد: با از بین رفتن « زنجیره غذایی » Cabal رو به زوال خواهد گذاشت زیرا کنترل هر چیزی که به آن وابسته شده اید در دست آنهاست. با پایان یافتن آنها ، بدون آمادگی چه خواهید کرد؟ همین حالا یاد بگیرید و تصمیم بگیرید که چگونه از عهده آن بر خواهید آمد.

بارها گفته ام که شما معماران آینده اید. باید مطمئن شوید که در آینده غذای سالم در دسترس همه باشد. الان باید آماده شوید. باید طرح هایی ریخته شوند تا همه چیز بدون هیچ مشکلی پیش برود. دانشمندانی که طرح هایی برای آینده دارند ، با ورونیکا در این مراکز کار خواهند کرد. همه اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهند شد. لطفا کمک کنید تا این اتفاق بیفتد. این به نفع همگان است و نه فقط عده ای اندک.

بسیاری از شما با افشای آئین کشتن کودکان که در بخشهای مختلف دنیایتان روی می دهد ، برآشفته اید. این مراسم توسط کسانی اجرا می شود که به شما یاد داده اند به آنها احترام بگذارید. شما از دیدن ماهیت آنها و نقشی که بر روی زمین بازی می کنند ، نابینا بودید. وقتی پی بردید آنها حاضرند برای از میان برداشتن انسانها از سیاره زمین با شما چه ها کنند، شوکه شدید. شما قربانی بزرگترین حقه ای شده اید که تا به حال سیاره تان به خود دیده است. اکنون حقیقت بر شما عرضه شده است. می خواهید چشمان خود را بروی آن باز کنید یا به بستن چشمان خود ادامه دهید؟ نمی توانید از آن پنهان شوید. باید با حقایق روبرو شد. وقت آن است که برای همه پیشامدها آماده شوید. دنیای روح همراه شماست تا در ایجاد آینده ای بهتر برای همه انسانها شما را یاری کند.

پذیرش اینکه همه آنچه آموخته اید غیر واقعی بوده است ، دردسرهای زیادی بوجود خواهد آورد. دکترهایی که اطلاعات داده شده به ایشان را کورکورانه پذیرفته بودند و آن را بی عیب و نقص می دانستند ، ناراحت و جیرتزده خواهند شد از پی بردن به اینکه به جای کمک به بیماران ، نابودی آنها را سرعت می بخشیدند. تخصص پزشکی در جهت آسان سازی برنامه اصلاح نژادی آنها به کار برده می شد. مرگ توسط داروهای تجویز شده را سیاهکاران Cabal طراحی کرده بود. در باره مسائل سلامتی تحقیق کنید و تا جایی که امکان دارد خودتان به درمان خود بپردازید. زیرا طبیعت همه پاسخ ها را دارد. وقت آن رسیده که از هرچه دروغین و ناعادلانه است کناره بگیرید. مسئول تصمیم گیری برای خود وبستگان خود باشید. نگذارید دیگران برایشان تصمیم بگیرند. دیگر اثری از« تحمیل حکومتی » نخواهد بود. آن را برای اسارت شما طراحی کرده و با موفقیت بسیار به اجرا در آوردند.

اکنون به آینده خود بنگرید. آینده ای که با کمک هم پدید خواهید آورد. خیلی ها سیاره شما را ترک می کنند . آنها پذیرفته اند که روزهای چیرگی شان به سرعت رو به پایان است و آنها به دلیل جنایات وحشتناکی که مرتکب شده اند، توان رویارویی با انسانها را ندارند. بعضی ها خودشان را به آن راه می زنند تا داشته های خود را حفظ کنند. برای تعامل با این افراد باید به آرامی تصمیم گرفت. جنایتشان علیه بشریت فراترازادراک بسیاری از شماست. انسانها به مدت طولانی مورد تنفر و توطئه قرار داشتند اما چشمان تان را بسته بودند. باید کنترل و مسئولیت سیاره خود و تمامی حیات بر روی آن را بر عهده بگیرید.

ما در دنیای روح در هر گام از این مسیر در کنارتان خواهیم بود. با برداشته شدن موانع، دنیاهایمان با هم یکی خواهد شد. ما با هم دنیایی بدون مرز خواهیم ساخت ، بی هیچگونه نزاعی و با آزادی برای کشف و شناخت همنوعان خود. جهان برویتان گشوده خواهد شد و زندگی بار دیگر دلپذیر خواهد بود. سختی هایی را که تحمل کردید به سرعت فراموش خواهند شد.

عزیزم ، (خطاب به همسرش ورونیکا) کنار آمدن با مشکلاتی که با آن روبرو هستی، دشوار است. اما آنها دوام نمی آورند. تو بر آنها پیروز خواهی شد.

عشق من تا ابد برای توست. دوستدارت ، مونتی.

ترجمه: مهناز
If you would like to help Veronica to set up her new center, you can make a donation here:
Paypal

Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |