Home > > Montague Keen - October 26, 2014

Montague Keen - October 26, 2014

مونتاگ کین – ۴ آبان ۱۳۹۳

عزیزم (خطاب به همسرش ورونیکا) ، صمیمانه ترین آرزوی ما راهنمایی و حمایت از انسانها در طی تغییرات فراوانی است که پیش از آغاز«دوران نوین» صورت می گیرد. من به خوبی می دانم که خیلی ها در دنیای شما نمی خواهند آماده شوند. آنها می ترسند. آنها همچنان به روش زندگی بعد سومی خود چسبیده اند. لازم است بدانید که با رفتن سیاهکاران Cabal تمامی زیرساختهای تحت کنترل آنها نیز از میان می رود. راه دیگری وجود ندارد. این واقعیتی است که همه باید با آن کنار بیایند. علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد.

برای آغاز به هرسفر ابتدا باید آماده شوید. این بزرگترین سفری است که نوع بشر تا کنون داشته است. پس باید برای تمامی پیامدهای آن آماده شوید. برای زنده مانده باید بخورید ، بیاشامید و نفس بکشید. برای همین است که شما را تشویق می کنم تا در ایجاد مراکز آموزشی ما که در حال برپایی هستند شرکت کنید. در آنجا اطلاعات برای تهیه نیازهای زندگی در دسترس همه خواهد بود. ما همه آنچه در باره اش تحقیق کرده ایم را برای آموزش به انسانها در اختیار می گذاریم تا به انسانها نحوه کنار آمدن با«دوران نوین روشنایی» که در حال آغاز شدن است را بیاموزیم.

سیاهکاران Cabal نمی خواهند انسانها زنده بمانند و قبل از عقب نشینی از سیاره تان خیلی چیزها را نابود می کنند. آنها انسانها را تحقیر می کنند. شما را نانخورهای بی مصرفی می دانند که برده آنها هستید. این بردگی رو به پایان است. اکنون شاهد آخرین تلاشهای سیاهکاران Cabal در نگهداری قدرت هستید. شتاب برای ایجاد حکومتهای نظامی آغاز شده است. کاربرد روشهای گمراه کننده آنها برای افرادی که بیدار شده اند ، نمایان است. وقت کناره گیری و بیکار نشستن نیست زیرا به این ترتیب آنها اجازه می یابند به آخرین تلاشهای خود برای تحقق رویای « نظم نوین جهانی » ادامه دهند.

کسانی در میان سیاهکاران Cabal هستند که می خواهند بدون محدودیت به زندگی خود به روی زمین ادامه دهند و نیازی نمی بینند آنچه برای باقی ماندن بر روی سیاره زمین انجام می دهند را پنهان کنند. نیاز آنها به خون انسان همیشه از شما پنهان نگه داشته می شد. به نظرمی آید حالا مجبور شده اند این نیاز را آشکار کنند. آنها احساس می کنند حالا وقتش رسیده که شما انسانها آنها را درک کنید. نیازشان به جنگهای مداوم کاملا آشکار شده است. شستشوی مغزی مردان جوان برای جنگیدن اسفناک است. ارتشی ها آن نشانهای افتخار برای فدیه خون را می آویزند بی آنکه بپرسند معنای آنها چیست. به آنها ویروس تزریق کرده و به این سو و آن سو فرستاده اند. آنها وسیله کشتار نژاد خودشان هستند در حالیکه نسبت به این واقعیت کور شده اند. آنهایی که تبلیغات در باره واکسیناسیون را باور کرده و آن را اجرا می کنند نیز وسیله ای برای نابود کردن نژاد خود هستند.

آنها که بر دنیایتان حکومت می کنند در پوشش های مختلف از شما برای کشتن همنوعان تان استفاده می کنند. دیگر نمی توانید چشمان خود را بروی همه اینها ببندید ، زیرا زمان زیادی باقی نمانده است. باید بیدار شوید. فریب آنهایی را نخورید که محکم به زندگی های سه بعدی قفل شده اند ، آنها که مثل موش درون چرخ همواره می دوند اما به هیچ کجا نمی رسند. برای ما که از این سو به زندگی در سیاره زمین نگاه می کنیم ، آنها همینطور به نظر می آیند.

هر روز موانع بیشتری بر سر راهتان قرار می گیرد تا برای همه چیز نیروی بیشتری صرف کنید و هرگز به جایی نرسید. سیاهکاران Cabal شما را خسته می کند و از پای می اندازد تا آسانتربه خواسته هایش تن در دهید. زندگی هر روزسخت تر می شود. شما باید در نبرد میان نور و تاریکی برنده شوید، زیرا این قدرت را دارید که بر روی زمین روشی را برای زیستن پدید آورید که در آن هر چه آرزو می کنید، باشد. برای همین است که در زمان حاضر بر روی زمین هستید. شما برگشته اید. شما با هم یکی شده اید تا ادامه زندگی همراه با صلح و آرامش بر روی زمین را تضمین کنید.

اهالی آتلانتیس فریب خوردند ، برای همین سقوط کردند. اما خاطره آن سقوط هرگزاز آگاهی بشر پاک نشد. آن روح ها به زمین بازگشته اند تا بار دیگر در این دام نیفتند. شما باید درسهای گذشته را فرابگیرید تا باز مرتکب همان خطاها نشوید. کار دشواری خواهد بود. هرگز نگفته ام کار آسانی است، اما موفق خواهید شد.

بعضی ها می گویند که من ازورونیکا بیش از حد توقع دارم. او زندگی های بسیاری داشته حتی بیش از آنکه سیاره زمین ایجاد شود. او این راه را قبل از بازگشت به زمین انتخاب کرد. به همین دلیل است که در سطوح مختلف مورد حمله قرار می گیرد. از بعضی ها استفاده می شود تا حقیقت را تحریف کرده و او را از کارش بازدارند.

( من ورونیکا ، از شما می خواهیم به وب سایت ما بروید. در صفحه اصلی ، پیامها را پیدا کنید. گزارش جلسه احضار روز ۱۹ ژوئن ۲۰۱۱ را بخوانید که در تمام این مدت در وب سایت بوده و تکذیبی است بر شرح رویدادهای Kelly .)

بیایید از هر دو سوی زندگی با هم تلاش کنیم تا برهمه این تباهی ها نوری بتابد. بیاموزید که دیگری را بدون برچسب ها ، همچون یک همنوع بنگرید. برای آوردن آینده ای درخشانتر برای همه انسانها کار کنید. سعی کنید درهرکسی نور را ببینید و سپس به آن وصل شوید ، زیرا آینده شما به آن وابسته است. برای آینده آماده شوید. ما در نظر داریم بیست مرکز در سرتاسر دنیا برپا کنیم. اولین آن باید در ایرلند باشد. دلیل آن هنگامی روشن خواهد شد که ما حقیقت در باره ایرلند را فاش کرده و اهمیت آن را آشکار کنیم. « ایرلند کلیدی است که همه قفل ها را خواهد گشود. »

هفته گذشته ارتباطهای مهمی صورت گرفت که ثمربخش خواهند بود. زمانش که برسد همه با هم یکی خواهند شد.

دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |