Home > > Sheldan Nidle - September 17, 2013

Sheldan Nidle - September 17, 2013

شلدان نایدل – 26 شهریور 1392

11 Oc, 13 Zip, 10 Caban

Selamat Jarin!
ما با خوشحالی آمده ایم! اتفاقهای زیادی درسرتاسرسیاره شما در حال رخ دادن است تا راهی را به سوی دنیای جدید هموارکند ، دنیایی سرشار از آزادی و سعادت. ما می آییم تا توجه شما را به سوی پیشرفتهایی جلب کنیم که نشان می دهند عصرنوین بشریت در حال آغاز شدن است! این دوران جدید آزاد اندیشی با مجموعه ای از اعلانهای ویژه حکومتی آغاز می شود که نشانه پایان وابستگی شما به نیروهای تاریکی است. ما سرانجام می توانیم به شما خبر دهیم که توطئه گرانی که مدتهای مدید بر دنیای شما چیره بوده اند ، قدرت خود را به گروههای جدید بپا خاسته برای آزادی جهانی ، اقتدار و کامیابی ، واگذار می نمایند. این گروهها آماده می شوند تا با انتشار تعدادی از اطلاعیه های رسمی ، شما را در جریان چگونگی سیاستهای حاکمیت جدید قراردهند. نتیجه این سیاستهای سودمند آن است که زمان و انرژی های شما آزاد خواهند شد تا بتوانید انجام برخی از الویتهای ضروری را بر عهده بگیرید: پاکسازی هوا ، آب و خاک سیاره تان از آلودگی. در این راه بتدریج ارتباطی تازه و همه جانبه را با دنیایتان ، این خانه زنده ، برقرار می نمایید و همچون محافظی مهربان و توانمند ، مراقب هرآنچه که هم اکنون در سراسر زمین روی می دهد ، خواهید بود. مایه خرسندی ماست که در بسیاری از این تلاشهای تازه تان به شما یاری برساینم.

به محض آنکه دنیایتان از انزوای کهکشانی خارج شود ، با خویشاوندان «آگارتایی» خود ، ارتباطی دوباره برقرار می نمایید. هزاران سال است که توطئه گران تاریکی ، با «حقایق» ژئوفیزیکی کاملا نادرست که ثابت می کرد وجود یک زمین توخالی غیرممکن است ، ارتباط با آنها را برایتان مسدود کرده اند. غلط بودن این استنتاج ، معلوم خواهد شد و شما آزاد خواهید بود تا با آنهایی که جامعه کهکشانی « لموریا» را پس از اضمحلال آن بر سطح زمین ، دست نخورده و پر رونق حفظ کرده اند ، ارتباط برقرار نمایید. « اساتید عروج یاقته » شما بهمراه اعضای شورای « لموریا » به شما نشان خواهند داد که چگونه توطئه گران تاریکی با استفاده از باورهای غلطی که به خوردتان داده بودند، ترس ، بدگمانی ، جدایی و یک کابوس پایان ناپذیر را به زندگی شما تزریق می کردند. به محض آنکه هماهنگی و صلح در سراسر زمین گسترش یابد ، توجه شما به طور طبیعی بر جبران خرابی های انجام گرفته بر روی « گایا» و محیط زیست آن متمرکز خواهد شد. با بهره مند شدن از تکنولوژی هایی که در خاک ، هوا و آب سیاره تان اختلالی ایجاد نمی نمایند ، با خرسندی به این می اندیشید که چگونه دوباره جوامع خود را در جاهای دیگرنیزبرپا نمایید. شما پی خواهید برد که هر اجتماع پیشرفته ای ضمن وابستگی کامل به دنیای خود ، حوزه های گسترده تر منظومه شمسی را نیز ارج می نهد. شما ، باردیگر زندگی در یگانگی با کل هستی را کشف خواهید کرد.

مدتها قبل ، یک سری از قواعد کلی که از سوی روح برای استقرار آنها مجاز بودیم را در تمام جهان به اجرا گذاشتیم. این فرضیه های بنیادین زندگی ، اعتبار خود را بارها نشان داده اند و ما آرزومندیم که این ضوابط را به شما نیز معرفی نماییم تا بتوانید از آن میان ، آنچه برایتان مناسب است را به کار ببرید. اهالی «آگارتا» نیز تمایل دارند که تجربه هایشان را با نشان دادن جامعه خود به عنوان یک نمونه زنده از چنین قوانینی ، با شما در میان بگذارند . زمین درونی، دنباله حوزه بیرونی آن بوده و برایتان آشناست. و بنابراین به طور منطقی ، آنها نخستین کسانی خواهند بود که نسخه کهکشانی جامعه خود را به شما نشان می دهند ، با سفری که شما را به قلمروهای درونی می برند. مناطق طبیعی بکر و خیره کننده آن ، حسی عمیق از عشق و شگفتی را نسبت به این کره سبز-آبی زیبا برمی انگیزد. در اینجا زمین، عشق خود را می تاباند و «آگارتایی ها» نیز احترام و سپاس خود را چندین برابر به آن باز می گردانند. آنگاه که شما نیز حضور درخشان «گایا» را تجربه کنید ، تمام آنچه که توطئه گران در باره« واقعیت» و در باره او به شما آموختند ، به راحتی ناپدید می شود. در آن هنگام ، تکنولوژی نور، هرگونه نیاز به کشاورزی ، ماهیگیری و تولید را از میان برده و محیط زندگی کاملا مرفه و ارتقاء یافته شما بسیار فراتر از سطحی می رود که هم اکنون با کشتار و آلودگی ها در آن قرار دارید.

وقتی آغاز به دیدن می کنید ، ادراک شما نیز درباره بسیاری از چیزها تغییر پیدا می کند. تاکنون، جامعه شما بر لبه یک فاجعه احتمالی زیسته است: یک اشتباه بد در کشاورزی ، تولید محصولات دامی و یا وقفه ای در منابع انرژی شما می تواند سختیهای گسترده ای به دنبال داشته باشد. اکنون دیگر این وضعیت تغییر خواهد کرد. دیگر زندگی توام با مشقت و خرج کردن از سیاره تان ضرورتی نخواهد داشت. زیرا تکنولوژی های جدید ، وابستگی شما به بهره برداری از منابع زیست محیطی «گایا» ، را پایان خواهند بخشید و به این طریق ، فراوانی حقیقی ، اقتدار و آزادی را تجربه خواهید کرد. این موضوع دری می گشاید به سوی روش ها و امکاناتی کاملا جدید که در حال حاضر به سختی می توانید تصورش را بکنید. در نهایت ، افزایش سریع آگاهی ، در شما نیاز به مراقبت از «گایا» و نه سوء استفاده کردن ازاو را به وجود می آورد. و این مراقبت ، هر موجود زنده ای بر روی سیاره تان را در بر خواهد گرفت. اهالی «آگارتا» و «اساتید عروج یافته» در کنارتان خواهند بود و آموزه هایشان جهت پیشبرد شما به سوی یک آگاهی فزاینده به کار خواهد رفت.

برکت بر شما باد! ما «اساتید عروج یافته» شما هستیم! امروز با خبرهای خوب زیادی برگشته ایم! رویدادهایی که قرار است شما را از بردگی رها کنند ، آماده ظهورند و همراهان متبرک ما نیز آماده اند تا مجموعه فرایندهایی را به اجرا بگذارند که اولین آنها خلاص شدن از پول است تا رفاه به سیاره شما بازگردد. بازنگری عمده ای در سیستم پولی دنیایتان در حال آماده شدن است که به موازات توزیع جهانی سرمایه های گوناگون ، اجرا خواهد شد . انجام همزمان این دو کار، فعالیتی قانونی را تکمیل خواهد کرد که به سرعت شما را از چنگال حکومتهای غیرقانونی و زمانی بزرگ و قدرتمند که دنیای شما را تهدید می کردند ، بیرون خواهد کشید. این کار عظیم ، منجر خواهد شد به پایان گرفتن بردگی ناشی از بدهی هایی که سیستم مالی و ارزی شما برآن اساس پی ریزی شده است. سیستم جدید رفاهی بر مبنای ارزهای سخت ، آزادی و قدرت شخصی شما را تضمین می کند. اکنون مسیر ناهموار به سوی یک آگاهی کامل ، به بزرگراهی باز و روشن تبدیل می شود.هللویا!

موجی ازاین فعالیتهای اولیه و سعادتبار، صحنه را برای مشارکت ما در این تغییر جهانی فراهم می آورد ، ازجمله به رسمیت شناختن خانواده «فدراسیون کهکششانی» ما ونیز سرزمین درونی و مقدس «آگارتا». درواقع ، زمین درونی ، برای هزاران سال جایگاه مقدس ما بوده است. اکنون خودتان با این سرزمین آشنا شده و آن را می بینید. و نیز با ساکنین این سرزمین که از آگاهی کامل بهره مند می باشند ، آشنا می شوید. در باره آنها به شما گفته بودند که آنها بازماندگان تاریکی بوده و یا اصلا وجود ندارند. این گفته های نادرست و نیز دروغهای دیگر درباره واقعیت دنیایتان افشا خواهد شد. ما به شما درس های بسیار ویژه ای در باره ماهیت مقدس ترین باورهایی که حفظ کرده اید ، می دهیم و از شما خواهیم خواست که با گوشهای باز بشنوید و با چشمان باز بنگرید. واقعیتها و حقایقی که ما پیش رویتان قرار می دهیم ممکن است برای برخی از شما تکان دهنده باشد. اما اگر بگذارید ، آنها خود با شما سخن خواهند گفت. ما فقط می خواهیم که ما را بشناسید و در باره اینکه چرا در این زمان این سخنان را با شما در میان می گذاریم اندیشه کنید.

برای دستیابی به آگاهی کامل می باید آن حوزه توهمی آشنا وهمه متعلقات آن ، شامل «عقایدی» که آنها را به عنوان حقیقت به شما آموخته بودند ، کنار بگذارید. شما را به رد کردن همه چیز ترغیب می کردند مگر چشم انداز اندکی از آنچه ادعا می کردند واقعیت دارد. اکنون باید ذهن خود را آزاد کنید! از کودکی انبوهی از مفاهیم نیمه واقعی و پیچیده در ترس ، به روشهای گوناگون میان شما دشمنی ایجاد می کرد. و ما مشتاقیم تا آن چشم بندهای گمراه کننده را برداریم! ما برآنیم تا شما را با افکار واصولی آشنا کنیم که می توانند شما را مبهوت کنند. بسیاری از رازها آشکار شده و دانشی که مدتهای مدید مخفی مانده بود ، در دسترس قرار می گیرد. دانشی که ماهیت حقیقی زندگی را نشان خواهد داد ، روش آسمانی زیستن در دنیای مادی و حقیقت در باره کسانی که پیش از این به میان شما آمدند تا برخی از تعالیم اساسی را زنده نگه دارند. شما باید بودا را بشناسید. شما باید عیسی را بشناسید. شما باید محمد را بشناسید. و بسیاربسیاری دیگر را. با قرار گرفتن در معرض چنین خردی ، شما به معنای واقعی متبرک شده و آماده آگاهی کامل می شوید .

امروز ما از آنچه آماده روی دادن است و برخی از آنچه که بخشی از تاریخ تان می شود سخن می گوییم. شما در دنیایی بسر می برید که به سرعت در حال تغییر است. همگی ، این انرژی را احساس می کنید! برای روی دادن برخی از عجیب ترین اتفاقها آماده باشید. بدانید ، عزیزان ، که ذخایر بی شمار و سعادت بی پایان ملکوت براستی از آن شماست! چنین باد!

Selamat Gajun! Selamat Ja! ( به زبان اهالی سیریوس، یکی باشید! و در شادمانی بسربرید!)

مترجم: مهناز


Website: Planetary Activation Organization
مترجم: مهناز

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com


< previous message | next message >


Share |