Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 12, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 12 באוגוסט 2016

בלוסום: שוב...אנו שמחים כאן! תודה רבה לכם עבור הרגעתכם כשדברתם דרכי באותו יום.

(תקשור מיום 8 באוגוסט 2016http://youtu.be/Gup5L0O6N7g)

אני באמת מרגישה בטוחה הרבה יותר. אנו בני האדם עוברים דרך עליות וירידות אלה על מנת להגיע לאמת שלנו! ובכן, מה חדש אתכם?

פדרציה של אור: אנו נמצאים במלוא אנרגית האהבה כשאנו מתחברים אתך ביום זה. באוויר... כפי שאמרתכם היתה אומרת.... במחשבות של התרגשות והתלהבות שמובילות אחד על פני/לתוך מצב של הוויה שנדרש עבור שינויים מופלאים שעומדים לקרות.

והם יקרו.

בלוסום: יכולה אני לומר כאן... ואני פועלת בכוונה באופן שלילי שלא רואה את הצד היפה של הדברים... עם זאת, כה פעמים רבות היה שם באז... ובכן, ובכן, ובכן, פעמים כה רבות...מה כה שונה לגבי "זמן זה"?

פדרציה של אור: שום דבר! בכך, כל פעם שהיה שם באז בהתייחס לשינוי לאורך שנותיכם... זה מכיוון שזה תמיד מתרחש! שינוי כה רב לוקח אתכם לתוך ימים בהירים יותר, שזה עם זאת, נראה ההיפך.

בלוסום: הסיבה היא מכיוון שאנו ניזונים מההיפך. אני מבינה זאת. אנשים מרגישים את "משפחתנו ממקום אחר" שהיא קרובה מאוד, כמעט מוחשית עבור חלק. אני יודעת שאתם תמיד קרובים אלינו, עם זאת, זו הידיעה, יותר מאשר אני שלמעשה מרגישה זאת לפעמים.

פדרציה של אור: ליידי בלוסום...

בלוסום: לא כל כך נוח עם זה!!! למרות שזה גורם לי לחייך חיוך מעושה כיוון שאני רחוקה מזה. לא אכפת לי "הליידי,בלוסום"...שוני גדול!

פדרציה של אור: בכל זאת... יכולים אנו לעשות זאת נוח יותר באומרנו שזה השם אותו אנו בוחרים ומעריצים...

בלוסום: מעריצים? באמת? אוקיי, אם כן...

פדרציה של אור: אין זו משימה קלה להבין את מה שאינו ידוע לכם. אנו מודעים שהייתם רוצים לשאול "מה אנו צריכים לצפות". עם זאת, אתם נמנעים כיוון ששאלתם זאת פעמים רבות ויודעים את תשובתנו... "שינוי רב"... ואתם רוצים לדעת, באיזה מובן?

אנו יכולים רק להציע מילים שמעודדות(*) ומבקשים מכם לשאוב כוח מהעובדה ששינויים אלה קדימה... זמנים מרגשים הם כמעט עליכם.

בלוסום: עכשיו מאיפה אני שמעתי זאת לפני כן?

פדרציה של אור: שינויים אלה עומדים לקרות ואתם אף פעם לא תסתכלו אחורה. אין אנו יכולים לציין במיוחד איך שינוי זה יישחק... בהדרגה. זה בלתי אפשרי. כיוון שכל אחד מכם משחק את חלקכם וכותב את התסריט כשאתם הולכים... שזה יגרום לזה להיות מה שזה עומד להפוך.

אכן, ישנה התוכנית האלוהית... והיא תשחק. אין זה יכול להיות שלא. עם זאת, המסעות שמתגלים תוך כדי משחק בתפקידים ספציפיים אלה... תלויים בכל אחד.

דעו זאת...לבכם יידבר אליכם כמו אף פעם לפני כן.

תהיינה נסיבות שקורות שיגרמו לאחד להיות מבולבל ונבוך. עם זאת עמוק בפנים דעו שהכול הוא כפי שצריך להיות.

לכו אחר הידיעה שבתוככם.

הקשיבו לאמת שלכם... כיוון ששם תהיה הרבה "מתיחה של האמת" בכיוון מוטעה, על מנת שאלה המעדיפים את הצד החשוך יותר של החדר יוכלו להגן ולהצדיק את עצמם.

בלוסום: יכולים אתם לפרט למה אתם מתכוונים כאן?

פדרציה של אור: בכך...דברים ש"האדם הממוצע"... ואנו מתכוונים שעם הכבוד של אחוזים/ממוצע... מה שתופסים כעת שונה מאוד ממה שהם/איך שהם למעשה הם. רבים מודעים לכך. עם זאת, תהיינה אמיתות שנחשפו אשר אפילו אלה שחושבים שהם יודעים מה מסתתר... הם לא! הרבה יותר ממה שהעין רואה עומד להתגלות... לאט אבל בטוח.

כשאחד מקבל "הלם מספר אחד", לאחר מכן הם מתכוננים ל"הלם מספר שניים" וכך הלאה.

זהו זמן לאמת להתגלות. זו היתה תקופה יותר מאשר מספיק ארוכה, שבה כיסוי עניינים חשובים מאוד בהתייחס ל"משפחת הכוכב" עוכבו.

לכן, יהיו אלה אשר ינסו "למתוח את האמת" כפי שאנו אומרים... על מנת לאפשר לעצמם "היסטוריה של גאולה" באמצעות מניעת מה שהוא ועושה "בכנות" מה שזה לא.

בלוסום: יכולים אתם לפרט על "בכנות" מה שזה לא?

פדרציה של אור: ישנן ישויות מאוד חכמות/ערמומיות/אינטליגנטיות על פני הפלנטה שלכם "בעמדות בכירות". האמת שלהם, הם יידעו, אינה אמת... ועם זאת, הם עדיין אומרים שזו אמת... על מנת למנוע מעצמם ליפול מאותה עמדה בכירה.

זהו הזמן עכשיו לאזרחים של הפלנטה כדור הארץ שתהיה להם הזכות להיות מי שהם.

זהו הזמן לחשיכה להתפזר ורק האור שורר.

בלוסום: ובכן האם אתם מתכוונים ש"גילוי" עומד להתרחש?

פדרציה של אור: אנו מתכוונים.

בלוסום: שוב, עם כל הכבוד... זה נאמר קודם לכן. לא כה הרבה עלידכם שאומרים שזה ממשמש ובא, למרות שאתם דנתם על העניין קצת... אלא על ידי אחרים...במשך השנים, פעמים רבות. שזה לא בקרוב!

פדרציה של אור: ואנו יכולים רק להראות לכם את הפאזל שאנו עושים.. בפאזל, החתיכות נכנסות ביחד וניתן לצפות בכה הרבה יותר מהסצנה הכוללת.

בלוסום: בבקשה רשמו כאן שדובר על כך כששוחחנו עם קהל.

ניתן לראות זאת כאן בדקה 19.09. סימןhttp://youtu.be/MHcCPRvSMOc

פדרציה של אור: זו הסיבה, כפי שאתם מודעים, כי איננו יכולים לתת לכם מסגרות זמן מדויקות. כיוון שאיננו עובדים לפי זמן.

עם זאת, חלק מהחתיכות החשובות ביותר הונחו לתוך המקום עכשיו וכפי שאתם יודעים, כאשר עושים פאזל, ברגע שמעט "חתיכות מסוימות" נמצאות במקום... אזי רבות מסביבן יכולות להיות משובצות בצורה מסודרת.

אחד המתין והמתין עבור חתיכות מדויקות אלה על מנת שכול אלה מסביב שהיו בעמדות המתנה....יסתדרו במקום... כה מהר לאחר זה... אפשר לעשות זאת.

בלוסום: הדבר הוא... אני מרגישה את הבאז, עם זאת, אני כזו זקנה - הייתי! והרגשתי את הבאז פעמים כה רבות קודם לכן ואולי אני פשוט שוב נסחפת עם ההתלהבות ? שוב! שוב! שוב! אנו כולנו, כה הרבה מאוד, מוכנים לשינוי.

פדרציה של אור: וזה מגיע!

בלוסום: כך גם חג המולד! אני יודעת שאני נשמעת ספקנית. עם זאת, איך יכולה אני לנסח זאת? זה לא באופן שלילי! אני פשוט אומרת שזה כך. פשוט אני מציאותית, אני מניחה.

פדרציה של אור: כה מציאותית... שכאשר אנו הסכמנו לעובדה שהספינה שנראתה בשמיים שלכם היתה הדבר האמיתי... את בחרת להטיל ספק?

בלוסום: כן. אתם מבינים את הסיבה מדוע?

פדרציה של אור: בשל זיופים... מכיוון שאת לא יודעת במי את יכולה להאמין עקב "הפצצה של שקרים" שמונחים שם כדי להגשים את המאוד משימה. לבלבל.

בלוסום: כן! בשיחותיי אני יכולה לדבר כה בביטחון לגבי מה שעומד להתרחש...שצריך להגיע מהידיעה בתוכי. זה מה שמאפשר לי לדעת שיום אחד גילוי... ספינות גדולות בשמיים... סיוע מוביל אותנו לתוך עולם בהיר יותר... יגיע. לא להציל אותנו. לא לשמור אותנו. עם זאת, לעבוד אתנו. להושיט יד עוזרת כדי להחזיר פלנטה זאת לסדר... באמת... באהבה.

פדרציה של אור: אנו מדברים רק מהאמת שלנו, בלוסום, כפי שאת יודעת. ואנו מגיעים כדי לאשר עניינים מעין אלה. באשר לכך שהם עדיין מקובלים כשהזמן שלכם ממשיך... לא יכול לגרום לנו לשנות שום דבר... גם לא היינו רוצים בכך. מה שאנו מציעים, הוא לסייע לכם מהעמדה בה אנו נמצאים.

העמדה שאתם נמצאים בה היא שונה משלנו ואנו יכולים לסלק את ענני הספק שאתם מוצאים את עצמכם מוסווים בהם.

אנו מגיעים להיות לשירות... לא לשאול שאלה אחת ולהרהר באשר למציאויות של קיומנו.

בלוסום: אני אשים זאת על המגנט ואדביק אותו על המקרר שלי!!

פדרציה של אור: תמיד יהיו אלה שרוצים לקשור קשר ולדחוף את מחשבותיו של אחד לכיוון של חששות ובדידותו של הלב.

עם זאת אנו אומרים לך...

אינכם לבד.

אינכם אף פעם יכולים להיות לבד.

אנו משפחתכם.

היינו צריכים להבליג כאשר הרגשנו שרצינו לנוע באומץ קדימה. עם זאת, זה לא תואם עם ההתמרה לעשות זאת. היינו צריכים להיות סבלניים כמוכם. כיוון שאנו הרגשנו את צערכם ואת ייאושכם.

בלוסום: מי יודע מה יתרחש כאשר הכול יבעט? אחד לא יכול באמת לדמיין. עם זאת, זה חייב להגיע. עולמנו נמצא בצורך מעין זה של בעיטה מסיבית בישבן! ואיך אחד בוחר להגיב לכך... תלוי בכל אחד.

פדרציה של אור: ויכולים אנו להוסיף שלמרות שיהיה שם כאוס בדרך של בלבול... זכרו... זכרו בלב... שכאשר הזמן מגיע...

אתם תדעו אותנו... בלבכם.

הקשיבו רק לכך...כיוון ששם יהיו רבים אשר ינסו לשכנע שאנו לא מי שאנו אומרים שאנו.

בלוסום: אזי, האם תאמרו מי אתם?

פדרציה של אור: בתור התחלה, אתם תדעו אותנו באופןאנרגטי... ואנו נספר לכם עכשיו...שיהיה יותר מאשר מספיק!

בלוסום: כל הדברים האלה נאמרו בשנת 2008. אותו גור כלבים קטן עדיין מאוד הרבה "חלק מהווייתי". עם זאת, לא בדרך רעה כפי שחלק עשויים לחשוב. רק הדברים שאמרתם אז... לגבי הגעתכם... הם פחות או יותר כל מה שאתם הייתם אומרים עכשיו. אני לא מרגישה, להיות כנה, כאילו "הצגה גדולה" עומדת להתרחש בכל זמן בקרוב. עם זאת, אולי... רק אולי... הזמן הגיע להפעיל את הלהקה... יכול להיות שזו פתיחה ארוכה... אבל למי אכפת כל עוד זה מתחיל.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה.

בלוסום: אה, סליחה?

פדרציה של אור: ליידי בלוסום היקרה...

בלוסום: תודה לכם!

פדרציה של אור: השיבי לנו זאת... מדוע את לוקחת את הזמן כדי שתהיינה שיחות אלה אתנו ו"שולחת אותן החוצה"?

בלוסום: שאלה טובה! לא, ברצינות, מכיוון שעמוק בתוכי, למרות שאני שואלת את עצמי לפעמים וחושבת "מה את עושה,בלוסום?"... אני יודעת שאני לא משוגעת. אולי קצת מטורפת לפעמים, אבל לא משוגעת. אני בן אדם נורמלי ורציונלי אשר יודע שיש יותר לכל זה ואני יודעת שאני לא לבד בידיעה זו. אהבה זו שאנו, הגיונית לכל דבר ואני מנחשת שאתם בחורים רק הזיגוג על העוגה כאשר זה מגיע "לרדת לפרטי פרטים של זה". מדוע אתם שואלים?

פדרציה של אור: מכיוון שאנו רצינו שאת תדעי מדוע. כיוון שאנו מודעים שלפעמים את מהרהרת באם זה כן או לא הכול המצאה של דמיונך.

בלוסום: מי אמר זאת? כן. עם זאת, אני צריכה "ללכת לשם" כדי לקבל את האמת שלי... ואם זה צריך להיות על ערש דווי שלי אני אומר "ובכן זה היה הכול שטויות"... מכיוון ששום דבר התרחש... ובכן כך זה יהיה. עם זאת... אני עשיתי את הטוב ביותר שידעתי איך... לחיות באמת שלי!

פדרציה של אור: וכך זה יהיה.

בלוסום: כן. וכך זה יהיה. תודות רבות. באהבה רבה... מתנתקת נכון לעכשיו.

(*) שמעודדות ... המשמעות יכולה להיות במקרה זה - עם המשמעות המיועדת "לאשר את" או "לעודד".

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר


http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge