Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 14, 2012

June 14, 2012 Thrive

מסר  של Blossom Goodchild מיום 14 ביוני 2012

 בלוסום: שוב אני! הרגשתי שינוי ברור בימים האחרונים...לכן, אני מחכה לשיחתנו, היום. ישנה שאלה מסוימת שהייתי מבקשת לשאול בהתייחס להתעלות (Ascension). אני מרגישה שאנו למעשה לא הולכים לשום מקום. אנו עדיין נשארים על הפלנטה כדור הארץ, עם זאת  נעים לתוך מימד גבוה יותר עליה. האם אתם יכולים להבהיר זאת עבורי, בבקשה.. או אני רחוקה מהמטרה?

 זאת תהיה גם תחושתנו על מה שעומד להתרחש...כאשר כל אחד מפתח את הבנתו העצמית על עצמו ומי הוא. את רואה, כה רבים משתוקקים כי פתאום במועד מיוחד שניתן "הכול ישתנה עבור כולם"... והם..."באופן בלתי צפוי"...ימצאו את עצמם בארץ קסומה בה כול מה שיותר אשר לא משרת אותם, ייעלם מזמן ורק תמונות ותחושות של אקסטזה יציפו אותם בכל דקה של היום.

 בלוסום: אוה חבל! אל תספרו לי שזה רק חלום!

 האם לא דברנו איתך על חלומות אשר הינם לאמיתו של דבר המציאות שלכם? אם יכולנו לעשות זאת פחות מסובך עבורכם לקלוט, היינו הכי מאושרים לעשות זאת. לרוע המזל בשעה שאתם "תקועים" בקיבולת המימדית השלישית שלכם, אינם מסוגלים ל"קלוט" הבנה גבוהה יותר של מה שיש כאשר זה נמצא במימד גבוה יותר.

הרשו לנו לעשות את מיטב יכולתנו כדי להעניק לכם ידע נוסף על מה שעומד לקרות. לדוגמה...כאשר נשמה החייה על פני עולמות ארציים עוזבת עולם קיומי זה ומשחררת את רוחה מהגוף הפיסי... אין היא הופכת "פתאום" למלאך! עם זאת, דעו... כאלה אשר הינם בעלי איכות מלאכית, מחדשים סטטוס זה מייד. זה שונה עבור כל אחד ותלוי ב"מצב" ההתפתחות הפנימית של נשמתם.

הנשמה יכולה למצוא את עצמה... הבה נאמר.. במחלקה שונה. שם יכולים להימצא.. עוזרים חדשים שיכולים להראות את המקום. עם זאת, האופן בו אדם מבחין בכול מה שהם מציגים, יהיה תלוי לחלוטין ברמת ההתפתחות שהוא השיג בתוך נשמתו. דעו גם, אדם יכול להרגיש שהוא רוצה ל"חקור" מחלקה מיוחדת, עם זאת אם הנשמה מוכנה לקבל זאת... היא יכולה ללחוץ על כפתור המעלית... עם זאת כאשר מגיעים, הדלת אינה יכולה להיפתח. אתם פשוט לא יכולים ל"קפוץ לתוך" מקום כלשהו/מצב שנשמתכם אינה מוכנה לכך.

לכן, יגרמו לכם להיות בנוחות על מנת להבין להיכן הגעתם.

אז, כדי לעבור לשאלה שלך... וכן לנסות כמיטב יכולתנו כך שתתחילו להבין את האפשרויות של מה שקורה...

בלוסום: כמה נחמד אתם בוחרים את מילותיכם בימים אלה...

 אנו נאמר זאת... כן... צריכה להיות התחייבות בסדר גודל גדול אשר בברור תטלטל את הספינה עבור רבים מכם.  אנו מקבלים זאת בעולמנו כבלתי נמנע. עם זאת...האם אנו מרגישים שזה יסכן אתכם? ברור שלא. לא יכולה להיות סכנה.. אם/כאשר אתם מבינים זאת, אלו אתם אשר מחליטים על המסע שלכם.

 בלוסום: האם מותר לי להתערב כאן... התחייבות בסדר גודל גדול?...מה... ( היי נועזת...היי אמיצה בלוסום)...כמו שינוי מהותי של הקוטב?

 כמו שינוי של תודעה...

 בלוסום: יחד עם שינוי הקוטב?

 יחד עם שינויים אשר  נדרשים כדי לגרום את התרחשות השינוי.

 בלוסום: אוקיי.. בואו לא נאבד את חוט המחשבה. ראשית כול.. האם אתם אומרים שיקרה שינוי קוטב מהותי?

 איננו יכולים לומר. לא מפני שאנו מבקשים להיות שומרי סוד... אלא מפני שזו אפשרות שאינה וודאית.  דברים רבים שאנו "הנחנו" שיקרו.. האם לא. זה יכול להיות עקב דברים רבים. אחד מהם... סיבה שסבירותה גבוהה.. קורה שינוי בתודעה. אתם עדיין לא קלטתם את היקף ההשפעה של מחשבותיו של אדם כקבוצה.

אתם מודעים כי הקטבים המגנטים שלכם כבר זזים... טיפין טיפין.. לאט לאט. זה כבר "עושה את ההבדל" למה שקורה על פני ובתוך הפלנטה שלכם... עם זאת, בקצב של "משחק" בשלב זה.. אחד לא יכול לומר שזו קטסטרופה.

 בלוסום: קטסטרופה?... מילה קצת אומללה?

למה? ציינו שאין זה המקרה.

 בלוסום: הנחתי שאם מתרחש שינוי כול-יכול (almighty) עם הקטבים ( השתמשתי במילה מעניינת... כול יכול (almighty)), אזי יכולה לקרות קטסטרופה.

 והאם לא הצענו בעבר שלהניח גורם ליותר נזק מאשר תועלת?

ברור כי...ברורה כשמש העובדה.. אנו לא יודעים!

למרות שהשינויים העומדים לפנינו הם מאוד קרובים...אין פירושו שאנו יכולים לחזות את העתיד עד לדרגה הפולינומיאלית.. כיוון... מה ש"ייחשף" בכול הדרגות של עצמו.. ישלח בוודאות אנשים להיות במערבולת. אז.. האופן בו אדם מחליט להגיב למה שמוצג, ישפיע על מה "שמסתיים" לאחר מכן. קצת כמו משחק שחמט. עד שמשחקים מהלך ..אדם לא יכול בהכרח לחזות את התוצאה. אז.. עד שכול חלק של העתיד נעשה העכשיו שלכם, איננו יכולים לאפשר לכם לדעת מה יקרה...כיוון שזה תלוי בכם!

באשר לשאלה אם תהיה או לא תהיה התראה מסיבית בגין שינויים מגנטיים... זה תלוי בתודעה שלכם באשר לשינוי זה המגיע.

אתם כבר בתוך זה!! האם אתם מבינים זאת?

אתם על הספינה... איך אתם בוחרים לנווט אותה?

זה כה חשוב שאתם תבינו זאת, יקיריי.

אנו לא באים לשנות דברים...אתם משנים דברים באופן בו אתם בוחרים להתמודד עם מה שעתיד לבוא. עכשיו!

 בלוסום: אוקיי..אז אתם הזכרתם לפני כן את השלושה ימים של חושך...האם גם זה תלוי בנו?

 כל דבר תלוי בכם!

 בלוסום: מדהים. האם אתם יכולים לעצור את העולם לדקה.. אני רוצה לרדת!

 אנו מקבלים את ההתבדחות שלך.. עם זאת שוב, אנו מבקשים ממך לזכור כי כול אחד מכם התנדב ונבחר להיות בעת זו על פני הפלנטה הנהדרת שלכם. אתם ידעתם...אז למעשה.. אתם כבר יודעים את התוצאה...

 בלוסום: אה.. החזק את הטלפון לדקה! איך אנו יכולים לדעת את התוצאה אם אתם רק אומרים שאלו אנו שמחליטים לאט לאט.. את התוצאה אנו פעם ידענו...  יכול שזו לא תהיה התוצאה שאנו באנו איתה!...תלוי בבחירה שלנו באופן בו נשנה את תודעתנו.

 עכשיו את תופסת זאת..

 בלוסום: אני לא חושבת כך, בטמן (batman)!

 עם זאת אנו אומרים שאת כן. אתם באתם לכאן לשנות את התודעה שלכם ושל הפלנטה שלכם. יודעים שאתם והפלנטה שלכם הינם תודעה אחת.

מה שבאתם לכאן לעשות ואיך לטפל בכך...אתם "חושבים" שאינכם יודעים. עם זאת, אנו אומרים שאתם יודעים... בתוך כל אחד מכם... אתם יודעים מה לעשות כדי ליצור שינוי זה לתוך מישור גבוה יותר. 

בלוסום: דברנו על כך בעבר, לא? אני מסכימה שאנו יודעים.. הבעיה היא...אני לא יכולה לזכור! אתם ממשיכים לבקש מאיתנו להיזכר, אולם אנו באמת שכחנו.

  לכך אנו נענה בשאלה...מה את עושה ברגע הזה, בלוסום?

 בלוסום: אני יודעת שאתם רוצים שאענה..."זוכרת".

כיוון שאת עושה זאת! זה בדיוק מה שאת עושה! את נזכרת ש"חלק מהעסקה שלך" הייתה לתקשר איתנו ושאנו נעזור לך להביא ידע זה של היזכרות לכם על מנת שאתם... תיזכרו...

 בלוסום: סביב וסביב עץ התות! אני מרגישה קצת מסוחררת! אז.. להיות... לעשות מה שאני עושה עכשיו.. אני זוכרת מה באתי לעשות...האם זה מה שאתם אומרים?

 זה בדיוק מה שאנו אומרים. השינוי קורה. אתם נעים לתוך מישור גבוה יותר... בתוך עצמכם.

זה אינו מקום אחר...

לדוגמה... עולם היסודות אינו "מקום אחר". הוא אותו מקום שאתם נמצאים עליו.. עם זאת לא בתוכו. היסודות מהדהדים ברטט השונה מהתדר של המימד השלישי שלכם. זו הסיבה מדוע, כאשר אדם נמצא לעיתים במצב מואר...הוא מסוגל  ל"ראות" את "עולם" היסודות. אתם לא הולכים לשום מקום אחר ל"ראות זאת". אתם נשארים בדיוק היכן שאתם, עם זאת... אתם...הרטט של נשמתכם... נע מעלה לתוך רמה גבוהה יותר... בתוך עצמו!

אז קחו ידע זה...ושלבו זאת עם השאלה ששאלת בתחילת התקשרות זו...

אתם רק יכולים לנוע לתוך מימד גבוה יותר אם אתם באותו רטט לעשות זאת.

עם זאת, אנו נוסיף משהו בעל תובנה וחשיבות רבה...

בלוסום: כן...אתם עומדים לפרסם משהו מיוחד... אני יכולה להרגיש זאת בעצמותי.

עומד להתרחש אירוע אשר ייתן לנשמות בעיטת פתיחה! הוא ייתן לנשמות בחירה האם להמשיך אחר "זאת"... או להישאר "כפי" שהם.

בלוסום: חכו רגע... חכו רגע... אז.. אירוע זה... עומד לקרות...מבלי להתחשב במה שהתודעה שלנו כאחד... מציעה דרך הבריאה העצמית שלנו ( עתה אני לא בטוחה שאני אפילו מבינה את עצמי!!

אכן.

 בלוסום:  האם אין זה שונה ממה שאמרתם קודם לכן לגביכם שאינכם מסוגלים לומר כן או לא לגבי משהו כיוון שזה אנחנו שמחליטים?

 כן, אין זה שונה.

 בלוסום: העבירו את התרופות!! האם אתם יכולים להבהיר זאת, כיוון שאני עכשיו לגמרי מבולבלת!

 זה מה שהצהרנו הינו ברור ומובן מאליו.... עמוק לחלוטין... הצעה!

אולם... התוצאה.. היא כבר לא בידיים שלנו. התוצאה היא בידכם. אתם מכדור הארץ.

 בלוסום: אני לא עומדת לשאול אתכם מתי נקבל זאת.... זה יהיה למתוח את החבל יותר מדי. אפשר לשאול...האם ההצעה תגיע מכם... משפחת החלל שלנו... או זה יצא לדרך על ידי.. רוצה מילה טובה יותר...בני כדור הארץ?

 אנו נצהיר... על ידי שני הצדדים.

 בלוסום: כמה זה מענין! זה בוודאות גרם למיצים לזרום!

 אנו מודעים איך את מרגישה ברגע זה, בלוסום. אנו נהנים מהתרגשותך.

 בלוסום: גם אני! אני מרגישה מחודשת! צעירה יותר! מתקשטת! מחדשת את המלאי! ישנה הרגשה בפנים שקצת קשה לתאר. האם זו ציפור... האם זה מטוס?... לא... זו הידיעה. זו הידיעה שנראה כי יודעת יותר מאשר בתחילת השיחה היום. עם זאת, אל תשאלו אותי מה זה.. כיוון שאיני יודעת!!!

תודה רבה...נהניתי מאוד מכך!

 וכך גם אנחנו. וכך גם אנחנו.

 בלוסום: באהבה והמון הכרת תודעה לחבריי.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge