Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - August 15, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 15 באוגוסט 2014

בלוסום: הלו. אני עדיין כאן באנגליה... מקווה להגיע הביתה בקרוב! ובכן, תהיתי אם יכולים אתם לדבר אתנו לגבי חוקים אוניברסליים? מספר פעמים אזכרתם אותם וחשבתי שזה עשוי להיות נושא טוב לכיסוי.  האם זה אוקיי?

פדרציה של אור: ראשית, אנו מברכים אותך ב/כ/באמצעות אהבה. אנו נלהבים שמתרחש כה הרבה בעולמכם לטובה.

בלוסום: באמת? היכן? באיזו דרך?

פדרציה של אור: בדרכי האנשים שלכם. היתה לאחרונה עליה מסוימת בהתעוררות... בשל חיפוש נשמתי רב של רבים. הם מחפשים את הסיבה מאחורי כל מה "שנראה" שלילי... ובעשותם זאת... הם מגלים בתוך עצמם את האמת של נשמתם. זה באמת מאוד מעודד.

בלוסום: אכן. חדשות מרוממות ביותר. אני חייבת לומר... האור זורח מסביב כאשר אחד נוטה להתמקד עליו.

פדרציה של אור:  ובכן עם מה שנאמר... אנו נדבר איתך על מה ששאלת. למרות, שהיינו אומרים  שיש אולי חוקים לא כה רבים כפי שאת עשויה לדמיין.

עקרונות החוק האוניברסאלי מאוד מדברים עבור עצמם.

החוק העליון הוא שיש בכלל רק אהבה. כאשר זה ידוע, אין חשיבות באיזו מידה אחד בוחר לבטא זאת...כי זה בבחירתו. עם זאת, הכרחי לנשמתו לצבור זכות בתוך חוק זה על מנת שנשמתו "תעבור מעלה בסקאלה". זה נשמע דרך בסיסית למדי לנסח זאת... עם זאת, זה כך.

החוק הוא לחיות באהבה. דנו בכך שקיימות רמות שונות רבות של אהבה... ובאמת... אחד לא יכול לחיות בשום דבר אחר... רק ברטטים שונים שלה... מתוך בחירה. לפני או במהלך קיום ארצי.. אחד בוחר בצורה הולמת, להתאים את רצונותיהם להרחבת הצמיחה. לכל תקופת חיים ישנה מטרה עיקרית להתקדמות ואולי מתקנת את מה "שבוצע" בתקופת חיים קודמת.

בלוסום: ובכן... אלה אשר גורמים נזק וכאב רב לפלנטה ולאלה עליה... אשר נראה שהם "מבצעים" את חייהם ברטט מאוד נמוך...האם יש "נזיפה" עבורם? אתם אמרתם לא לפני זמן רב... "החוקים האוניברסאליים לא יכולים להישבר...... ואם הם נשברים... אזי ישנן השלכות עמוקות לכך"

פדרציה של אור: ראשית.. היינו אומרים  שאחד לא... כפי שאחד עשוי לחשוב.. קובע "פסק דין שיפוטי כלשהו" או "מדבר באופן לא רשמי על עונש". אכן, אין זו דרכנו. עם זאת, הנשמה אשר מבצעת פעולות מעין אלה ברמה נמוכה על פני שטח כדור הארץ... אולי פעמים רבות... כאשר מגלים את עצמם שהם מתים... אין להם בחירה אלא ל"צפות" בכל מה שהם העניקו לאחר...  בין אם זה באור או באור מופחת.

את מה שהם נתנו באהבה הגבוהה ביותר, הם ירגישו  מעל ומעבר להרגשת הכרת התודה שהתקבלה מהאחד... ואכן זה מאוד נעים לנשמה. יותר מאשר אחד יכול לבטא.

עם זאת, באותה דרך... מה שאחד העניק לאחר שהיה של רטט הרבה יותר נמוך ועשה זאת עם כוונת נזק... אחד גם ירגיש את הכאב שנגרם... בין אם זה במיינד בגוף או בנשמה. זה... כאשר מביאים בחשבון, יחזור פי אלף... זה יותר מאשר "הבנה" מספקת על מה שעשו. לא יכול להיות כאב עמוק יותר מאשר ההבנה ה"מועצמת" על מה שהם גרמו לאחר. זה מתרחש גם בקנה מידה הגדול והקטן של הפעולות.

בלוסום: זה באמת די אינטנסיבי. ובכן, אנו מדברים  אפילו על מחשבה של שיפוט, לא בהכרח מובעת במילים?

פדרציה של אור: כמובן. אלה המחשבות אשר לעיתים קרובות גורמות לפעולה.

בלוסום: עם זאת, אם הן לא מגיעות כה רחוק... אם אחד שחושב אותן... הופך מודע על המחשבה ומפזר אותה... האם זה לאחר מכן מסיר את הצורך לקבל אותה עבור העצמי במועד מאוחר יותר?

פדרציה של אור: בוודאי. כיוון שכאשר הנשמה מודעת על תהליך המחשבות שלה ומעריכה תכנון מואר יותר של המיינד... להכיר ול"שחרר"... וסולחת לעצמי עבור אותה מחשבה... מאפשרת את ההסרה הטבעית שלה.

לאט לאט, טיפין טיפין... אתם כולכם עוברים לתוך העצמי הגבוה יותר שלכם. באיזה קצב אחד עושה זאת... זה לגמרי תלוי באדם, ולא נעשה שיפוט על קצב זה... הכול בזמן טוב.

בלוסום: ובכן,  כאשר אתם אומרים שישנן השלכות עמוקות.. למה אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: כן. זה לא משרת את האחד או את האחר... לתת עונש לנשמה.

בלוסום: עם זאת,  מה עם אחד אשר רצח אחר? כאן למטה, אנו נועלים אותם רחוק בגין מה שעשו.

פדרציה של אור: אנו לא נמצאים כאן כדי לשפוט את "חוקיכם". אין זה העסק שלנו. אנו רק אומרים לך שאנו לא היינו עושים זאת.

שוב, זה מעלה את התמונה הגדולה יותר.

איך את יודעת אם "רוצח" מסוים זה לא התבקש על ידי הנשמה שהם "הסירו"... לעשות זאת... לפני שהם הגיעו? לכן, במובן מסוים... כמה קשה שחלק מכם עשויים למצוא זאת... לבקש מהם לעשות זאת כטובה. לאפשר לאחד אשר "הוסר" לחוות עבור עצמו/עצמה את... מה שבתקופת חיים אחרת... הם גרמו סבל לאחר.

בלוסום: זו בקשה אחת גדולה!

פדרציה של אור: עם זאת, נשמה מוארת גבוהה עשויה לקבל... כיוון שהם היו עושים זאת באמצעות אהבה. כפי שאנו בטוחים שרבים מכם מבינים...זה לאחר מכן הולך לתוך הרבה "מים עמוקים יותר"... כשהנשמה אשר קבלה את המשימה... צריכה לאחר מכן  "לאבד" הרבה "ממי שהם".. על מנת "לבצע זאת". עם זאת, ישות מעין זו היתה עושה זאת ללא היסוס.. אם המשמעות היא שלימוד והארה רבה יושגו מהשואל של שאלה מעין זו.

בלוסום: מה יהיה החוק הנוסף?

פדרציה של אור: לכבד את כל החיים.

בלוסום: האם אני מניחה שהעקרונות הדומים מיושמים בהתייחס "להחזיר" את מה שאחד "נותן"?

פדרציה של אור: מאוד כך. זכרי שאתם כולכם אחד...איך יכול להיות שאת לא תרגישי את מה שאחד או פגע או שמח עם האחר.  כפי שזה נאמר...את מה שאתם עושים לאחרים... אתם עושים לעצמכם.

בלוסום: האם חוקים אוניברסאליים אלה פועלים באופן אוניברסאלי? נראה שזו שאלה טיפשית... עם זאת, האם לפלנטות שונות שאולי יותר מוארות מאתנו...ישנם  את אותם חוקים "פשוטים"... או אחרים במקומם עבורם?

פדרציה של אור: חפשי את המילה "אוניברסאלי", בבקשה.

בלוסום: אוקיי..."קשור ל, או מאפיין את הכול או את השלם: ישים בכל מקום או בכל המקרים; באופן כללי; בשימוש או מובן על ידי הכול". ובכן, נחשו שזה עונה לשאלתי!

פדרציה של אור: הבה נעבור לחוק של "רצון חופשי".

אחד לא יתערב ברצונה החופשי של נשמה אחרת. חופש הבחירה על הפלנטה שלכם לקח זאת לקיצוניות פעמים רבות.  זו "התודעה הקולקטיבית" של כל אחד המשולבת .. אשר מייצרת את מה שלפניכם.

אחד יכול לומר שהם לא היו חולמים לתת ביטוי למה שמתרחש על הפלנטה שלכם בימים אלה... מה שמתועב ועצוב... עם זאת...

זה התרחש באמצעות הרצון החופשי של האנשים.

בלוסום: האם יכולים אתם להיכנס לכך קצת יותר?

פדרציה של אור: כאשר חושבים במשך זמן ארוך מספיק מחשבה בעלת רטט... לאחר מכן... אם רוצים... הופכת לפעולה בעלת רטט מאותה מחשבה. כאשר אתם לוקחים בחשבון... בכל ההיסטוריה שלכם... ש"בן אנוש" חשב... ופעל...זה אכן יהיה לא שיפוטי... עם זאת, הצהרה ברורה... ש"בן האנוש"... לפעמים... שקע נמוך מאוד בסולם הרטט.

זה רק עכשיו שכה הרבה ישויות מוארות יורדות על פני הפלנטה שלכם על מנת לעשות את השינוי הגדול הנחוץ.

את אומרת שאת רואה שמתרחשות הרבה מלחמות בזמן זה...

בלוסום: ישנן!!!

פדרציה של אור: עם זאת, נשמות של כדור הארץ "מגיבות בצורה שונה". "מראות" אלה שאחד רואה על המסכים החשמליים שלכם... הן תמונות שמגיעות לידיעת המוח.. אשר מגיבות בהתאם עם הלב...  אשר לאחר מכן מפרשים אותן כ"לא רציתי".

הנשמה יודעת  שזה חייב להסתיים. יותר ויותר אנשים של כדור הארץ מאפשרים לעצמם להבין ש:

זו אינה הדרך...

זו אינה האמת...

ואין זה האור!!

יותר ויותר מכם הגיעו להבנה של דרך טובה יותר...כאנשים... אשר בתורם, לכן... נמסים ב"תודעה הקולקטיבית".

זה "השתנה" במשך מאות רבות עכשיו... עם זאת, אחד יכול להניח ששינויים אלה לא קורים בן לילה.

כפי שאתם יודעים... יש יותר אור הנשלח לפלנטה שלכם עכשיו  יותר מאי פעם לפני כן.  אין הדבר אומר שהאור לא נשלח מעולם. עם זאת,  כפי שהסברנו... הוא בעל "חוזק" שונה... "מאנרגיה מוארת יותר"... "אהבה אינטנסיבית יותר"... אשר מבשרת לכם.

אתם מכדור הארץ... אלה מכם אשר בחרו להיות מודעים... "מתמזגים"  עם האנרגיה הגבוהה יותר בתוך כל נשימה. ככל שאתם מבינים יותר זאת...כך יותר אתם יכולים להרגיש אותה בתוך הווייתכם.

בתוככם... אתם עכשיו יודעים...שאתם לא יכולים ולא יעצרו אתכם... על ידי שום דבר.

אתם יודעים עכשיו שכוונותיכם הן להגשים את מטרתכם לרומם פלנטה זו...

לא יכול ולא ייכשל.

האם את לא מסכימה? האם לא היית אומרת שאת עכשיו יודעת זאת מבפנים?

בלוסום: כן, אני יודעת. לפעמים, הרגשה זו כה חזקה. ו.. לא כמו לפני כן, כאשר הייתי פחות מודעת ממה שאני עכשיו... לא מדובר באמת כמה הרבה זמן זה לוקח... כיוון שאין זמן. מדובר על הידיעה שבתוך כל רגע של חיינו ונשימתנו כאן למטה... אנו משלימים את הבאת האור בפנים ..ותמיד נעים למעלה לפגוש אותו. לפעמים, ידיעה זו היא כה עוצמתית וכה מרוממת. אנו יודעים מה אנו צריכים לעשות כאן... להיות דוגמה של מי אנו באמת... בכל המצבים והנסיבות.

פדרציה של אור: וככל שיותר מכם "קולטים זאת"...יותר מכם אשר "מבינים זאת"...מאפשרים את "המהפך" שיתרחש "בתזמון האלוהי".

במובן...שזה משנה לא מתי זה מתרחש... העובדה  שזה משתנה ומתרחש עכשיו... העובדה שזה מתרחש עכשיו.. זה כול מה שחשוב.

וזה מה שחשוב.

אתם חיבים לדעת זאת!

שתהיה לכם ידיעה זו...לא רק לנסות ולקוות שזה מתרחש.

כיוון שההבדל הוא שהידיעה נושאת אנרגיה חזקה יותר מאשר התקווה.. כפי שדנו על כך לפני כן.

אנו אומרים שוב...

בלוסום: אתם מאוד טובים בכך... ואני יודעת את הנימוק ההכרחי למעשה זה.

פדרציה של אור: דעי מי שאת.

את שאלת פעמים רבות איך את עושה דבר מעין זה? איך את מגלה מי את?

עם זאת, האם היית אומרת שאת עושה זאת? את מגלה שאהבה זו...כאשר את מרגישה אהבה בקיבולת הגבוהה ביותר שאת מסוגלת לה...בכל זמן אחד נתון.. זו מי שאת.

פשוט כמו שזה!

ככל שאת מקבלת את זה יותר באמת שלך... כך עולה רמת הרטט שלך...והמחזור ממשיך...על רטטים יותר ויותר גבוהים... את מרגישה את אותה אהבה.

לכן... זה לא יכול לעשות שום דבר אחר מאשר להרגיש טוב יותר וטוב יותר!  לא רק בתוכך.. עם זאת...הכול מסביבך.

האם את מתחילה לראות את הסיבה מדוע אנו מוצאים זאת כה קשה להסביר לפעמים במילים שלך?

כאשר את מרגישה אותה  רמה גבוהה יותר של אהבה...שזו את... ליבך מתפרץ באושר. אפילו כאשר את מרגישה קצת מצוברחת... את עכשיו יכולה לזכור הכרת תודה ולהרים את עצמך חזרה ל"שמחה"!

תני לעצמך "תעודות הוקרה" על בסיס יומיומי! הסתכלי תמיד על הישגי העצמי של הנשמה ואיך את למדת את האמנות להיות אורות קורנים יותר.

ברטט העולמי שאת "נלכדת בו"... כמה את יוצאת דופן ..לעשות את מה שאת עושה?

את כה קורנת... את מרימה את הפלנטה כולה ואת תושביה לתוך עולם קורן יותר.

לתוך רטט גבוה יותר... את עושה זאת הכול בעצמך!

בלוסום: ובכן, כפי שהחיפושיות פעם שרו בצורה נכונה... "אני שורד עם קצת עזרה מידידיי!"

פדרציה של אור: לחלוק את הידע איתך... פולט שמחה גדולה החוצה לתוך האתר. את מה שיש לנו לחלוק... תמיד יהיה מוענק באופן חופשי ובאהבה.

כאשר כול עולמך יודע ומבין זאת...את יותר לא תשכני ברטט שנוכח עכשיו.  כיוון שכאשר את מדמינת עולם כמו זה... ומביאה אותו לגילויו.. התאמת הרטט של אותה ידיעה  המופעלת... צריכה להחליק לתוך מקומה הראוי.

היו בעלי לב גדול, חברינו היקרים.

כה הרבה השתנה ...

כה הרבה משתנה...

כה הרבה ישתנה...

כיוון שזה כתוב בכוכבים.

בלוסום: מה המשמעות בדיוק?

פדרציה של אור: האם אתם לא כול "הילדים של הכוכבים"? האם לא ידעת  מה החלטת ואז הגעת לכדור הארץ כדי לשים אותו במקום?

בלוסום: תפסתי אתכם! הגיע זמן ללכת, אני יודעת. תודה רבה לכם. זה זרם בקלות רבה ואני נהניתי מכך מאוד. בתקווה... שהכול הולך בהתאם לתוכנית... בפעם הבאה שאנו נדבר... בתוך כמה שבועות, אני אחזור לביתי באוסטרליה. אין מקום כמו הבית! אין מקום כמו הבית!

פדרציה של אור: אנו עוזבים עכשיו את האנרגיה שלך. עם זאת,  אין אנו אף פעם רחוקים יותר ממחשבה של אהבה... מכל אחד. באהבה ובתודות לכולם.. מי  ש"מבצע" בצורה מושלמת... את  התוכנית הגדולה. כאלה מבצעים מוכשרים... אשר יודעים את חלקם טוב מאוד.

בלוסום: באהבה וכה הרבה תודות גם לכם. כמות גדולה מהם!

 

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge