Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 16, 2012

September 16, 2012 Thrive

 

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 16  בספטמבר 2012

בלוסום: הלו... אני כאן. זה יהיה נהדר אם נוכל לשוחח במידה והעיתוי מתאים לכם...זה מתאים לי.

פדרציה של אור: אנו מאושרים לשוחח איתך בזמן זה. אנו תמיד מאושרים לשוחח איתך ולמסור לך את מה שאנו חושבים שהינו בעל ערך לך להיות מודעת לו בתקופה מיוחדת זו. ראשית, אנו נעריך מאוד את התחשבותך בעניין של שליחת ברכות לאלה על הפלנטה שלכם אשר החליטו לאחרונה להיות חלק מעובדי אור קודש אשר גדלים כל כך מהר על הפלנטה שלכם בכל רגע. יותר ויותר מהמין האנושי מתעוררים ודרך כך... מאפשרים לרטטים לעלות ולכן, להתמזג עם תדירות רטט גבוהה יותר...אשר בתורה מאפשרת לנו להיות יותר ויותר קרובים אליכם.

בלוסום: קחו בחשבון כי הברכות נשלחו!

פדרציה של אור: שנית, אכפת לנו לחבק כל אחד ואחד מכם באנרגית האהבה שלנו. אנו מבקשים מכם שתדעו שאנו מתייחסים אליכם כולכם כחלק ממשפחתנו וכשאנו מתקרבים בדרך זו... נראה שהחיבור שלנו עם יותר ויותר מכם נעשה בקלות יותר ברת קיימא. קחו בחשבון גם את הידע שבימים אלה מציג עצמו לכם...אתם נעשים יותר מודעים לאנרגיות העצמיות שלכם אשר פשוטו כמשמעו מאירות את הדרך. בוודאי ידוע לכם כי הרגשות של התרוממות של מישהו חזקות עכשיו יותר מאשר אי פעם בעבר. ישנה התרגשות באוויר ואלה שהיו במתח...הם מאפשרים לכך לעזוב את הווייתם ומוצאים את עצמם במקום שהוא הרבה יותר שלוו.

קחו בחשבון את האפשרות שככל שיותר ויותר ממשיכים להתעורר.. זה מותח את כל האפשרויות להפוך למציאות במרחב זמן קצר יותר. לדוגמה...אנו נציע לכם שלמרות שאתם עשויים לעיתים להרגיש כאילו " אתם עוברים זאת לבד"... כי הראיה עכשיו הרבה יותר מכרעת עבור אלה אשר שאלו ולעגו לקיומנו. כיוון שבימים אלה, האם כה רבים מכם לוקחים את כל העניין הרבה יותר קל ועם זאת באופן רציני יותר?

איך אנו יכולים להרגיש את נשמותיכם משתוקקות להתאחד איתנו בשנית. כמה אנו משתוקקים לשים את מחשבותיכם ואת קריאת לבכם במנוחה ולהסתכל לתוך עיניכם כאשר אתם בתורכם תסתכלו לתוך שלנו. כל המחסומים נשברו. כל מה שהיה מובן שלא כהלכה הובן בהבנה אשר מאפשרת לכל הספקות שהיו אי פעם להתמוגג. יקיריי...זמנים אלה הם כה קרובים בהישג יד. אנו לא נותנים לכם תאריכים... אנו נותנים לכם רק את האמת שלנו על מה שעומד להיות.

בלוסום: האם אני יכולה לשאול אתכם שאלה? כיצד אנו יכולים לסייע בהבאת האיחוד הזה...איך אנו יכולים לעשות יותר, כיוון שרבים מרגישים שהם אינם עושים מספיק, ועם זאת אני תוהה האם זה בתזמון?

פדרציה של אור: אנו מודעים שרבים מכם מרגישים כך. בתוך ליבם הם יודעים שהם נמצאים כאן כדי לעשות משהו. לסייע בתוכנית עצומה זו ועם זאת הם מרגישים שהם קופאים על השמרים בשלב זה, או מוצאים את עצמם קצת אבודים ואינם בטוחים באיזה כיוון הם אמורים לצעוד. עם זאת, אנו אומרים לכם...כי כאשר הזמן יגיע... לא יהיה זמן לחקור מה האדם (one) היה עושה... כיוון שהאדם (one) יעשה זאת כל הזמן!

בדרך ביטוי, היינו אומרים שאתם "מתוכנתים" לפעול בעת הצורך. אנו איננו מבקשים עבור אלה בעולמכם לפרש שלא כהלכה את מה שאנו רק דברנו עליו. אתם לא רובוטים... רחוקים מזה. זה רק שאתם יודעים  מה אתם צריכים לעשות ועבור כל אחד מכם...כיצד אתם תנהלו את החלק העתידי של חייכם. במידת מה כאילו "מתג" יופעל והמידע שאתם כה משתוקקים להיזכר בו, יגור שנית בחזית קדמית של מחשבותיכם.

לכן, בשלב זה...קבלו את המיקום בו אתם נמצאים. היו שמחים על מי שאתם. היכנסו פנימה כמה שאתם יכולים יותר והתחברו עם החלק בכם שלא נמצא על הפלנטה הזו. כיוון שזה החלק בכם אשר יהיה לו מעורבות רבה כאשר הימים הקרובים מתקדמים במלוא הקצב ויהיה הכרח בחיבור חזק יותר עם ההיבט הגבוה יותר של העצמי.

עם זאת אנו אומרים לכם... כל זה יגיע בקלות.

בלוסום: טוב לשמוע זאת. לפעמים אני תוהה, נוהגת לפי "היכן שאנו נמצאים" עכשיו... איך עלי אדמות נהיה מסוגלים לנוע בקפיצות מעין אלה ולהגיע היכן שאנו רוצים להיות.

פדרציה של אור: זה יקרה באופן כזה שאתם תרגישו שאתם פועלים בדרך זו כל חייכם! מה שכמובן עבור רובכם יהיה כבר.

בלוסום: ובכן האם נרגיש כאילו ידענו איך לעשות דברים... ורק נזכרנו?... או האם זה ירגיש חדש לנו? זה קצת מוזר... כיוון שאני אפילו לא יודעת על אילו דברים במיוחד אני מדברת!

פדרציה של אור: אוה אבל את תדעי. את מודעת באיזו מידה הוכנסו מתנות קטנות כישורים ומודעות לשימוש מלא. אינך יכולה בשלב זה להבין כמה הרבה יבוא אליך כיוון שהחלק בך היה סגור כל כך הרבה זמן. עם זאת, אנו אומרים... כאשר זה ייוולד מחדש...כאשר זה בשנית יהיה חלק מהווייתך...כאשר זה יופעל מחדש...את תהיה מופתעת כמה הרבה בדיוק את מסוגלת.

חברים יקרים שלנו...סיפרנו לכם על בריאת העולם שאתם אמורים להיכנס בו. אנו מבקשים מכם להבין שיצירה זו מתרחשת עכשיו...וכול מה שאתם יוצרים ייהפך למציאות החדשה שלכם...מציאות אמיתית... שנולדה באמצעות המחשבות שאתם בחרתם לחשוב. היו מודעים על מה שהייתם רוצים להיות. הציגו זאת להווייתכם והציעו יותר "תוספות" תוך כדי הליכה.

אנו מבקשים מכם לא רק לחשוב... עם זאת לדמיין...ובהדמיה זו ... הכי חשוב אנו מבקשים מכם להרגיש איך זה יהיה להיות כאשר אותן מחשבות יהפכו לעולם שבו תגורו.

בלוסום: לעיתים כשאני עושה זאת... אני מוצאת את עצמי שאני קצת אנוכית כיוון שנראה שאני מתרכזת באיך אני מעדיפה שיהיה "העולם שלי".. וזה עולם של "הכול העניין שלי"... ואני לא הייתי רוצה למתוח את הדמיון שלי כדי השפעה גלובלית.

פדרציה של אור: עם זאת, האם אינך רואה?... זוהי ללא ספק במידה רבה הדרך הטובה ביותר האפשרית כדי להתחיל. כיוון שבעשותך זאת... על ידי כך שאת מאפשרת לעצמך להרגיש את השמחה שהיית רוצה לפגוש בכול ימייך... את מוציאה לפועל את מה שזה. בכך שאת עושה את עצמך מרגישה איך העתיד שלך ייראה... את יוצרת את העולם עליו אנו מדברים. כיוון שאם כל אחד ואחד עושה את אותו הדבר...הוקוס  פוקוס...זה העולם החדש שלך... כיוון שאיננו יכולים לדמיין שאחד מכם.. שניתנת לו הבחירה ייצור עבור עצמו עולם שאינו מרגיש טוב.

שלבו עם זה את הפלאות שעומדים להתרחש לפני שעוברת שנה זו ואנו היינו אומרים שיש לכם את המתכון לעולם החלומות אשר כולכם יצרתם לפני זמן רב לפני שאפילו אתם הגעתם.

בלוסום: זה קצת רעיון קשה להבינו. יותר מדי מסובך לתאר במילים... ועם זאת איך שהוא אני קולטת מה שאתם אומרים.

פדרציה של אור: חשבי על ההתרגשות שהולכת וצוברת תאוצה בעולמכם בקרב כול מי אשר יודעים שדברים עומדים להשתנות. שלבי זאת עם ההתרגשות של הרבה אומות כוכבים שחיכו כמוכם להתרחשויות אלה זמן רב. אם את שמה התרגשות זו ביחד...זה מעבר לדמיון בשלב זה... עם זאת אין ספק שזה מבשר טוב עבור הרמת פלנטה זו לתוך מיקומה הראוי.

בלוסום: זה אכן מרגש. אני יכולה לומר שצברתם די מועדון מעריצים. כמובן קיימים אלה אשר עדיין מאוד ישנים ואלה שהם חצי ערים וחצי ישנים. אלה אשר מודעים לכם... עם זאת לא מדי בטוחים על סדר היום שלכם. במילים אחרות, די שקית מעורבת של רגשות הנוגעת לכם!

פדרציה של אור: רבים אומרים שהם רוצים הוכחה על קיומנו. אנו מציעים לאלה אשר מרגישים באופן כזה לקחת אותם למחשבים שלך ופשוט לבדוק את העניין הזה באופן מלא יותר. כיוון שזו הוכחה שהם מחפשים אותה...שם יהיה לך את זה... על המצלמה לעיני כול.

ישנם אלה אשר יש להם באופן טבעי את ההוכחה בתוך ליבם. אין הוכחה חזקה יותר מכך, יקיריי. כיוון שבתוככם נחה כול הידיעה. ישנם אלה אשר מטילים ספק בסדר היום שלנו. יש להם את הזהירות ואת הזכות לעשות זאת... עם זאת היינו אומרים באופן חד משמעי שיש לנו תשוקה בוערת לסייע בהרמת הפלנטה שלכם ואלה אשר נמצאים עליה. זו הייתה שאיפתנו כה הרבה זמן. פרויקט ענק זה שאנו מתכוונים לראות דרכו...וכשזה נעשה...כמה נשמח...בחברות אחד עם השני. לא יהיה צורך לחקור על מה ולמה. כיוון שנוכחותנו בחברתכם תשים את מחשבותיכם במנוחה.

יהיה זמן בו יוסרו כל הספקות. אנו עובדים לקראת זה ויש לכך שנים רבות בתנאיכם...דנו בדרך הטובה ביותר לכך שזה יתרחש...לגרום "מתח" הכי קטן האפשרי עבור אלה שעדיין ישנים. אדם אף פעם לא אוהב להעיר אדם מתנומתו באופן של רעש גדול ואנדרלמוסיה. כמה זה מתוק יותר לשדל בעדינות אדם לתוך מודעות ולהודיע ברכות " זהו הזמן להתעורר עכשיו".

כה רבים מכם מתכוננים למה שעתיד להגיע. עם זאת, אתם נעשים מתוסכלים בהשוואה בין מה שאתם מרגישים שעכשיו הוא עולמכם לבין מה שאתם משתוקקים להיות בו.

אנו אמרנו לכם שהתהליך החל ואכן הוא החל. המהפך ברמות שונות של רטט מתרחש באופן שוטף כשאתם נעים דרכו. עם זאת, האם לא תאמרו שיש ידיעה בטוחה בפנים שאנו קרובים מתמיד?

בלוסום:  ובכן, כן... אולם  לעיתים אני תוהה אם זה רק כיוון שאנו מתקרבים לסוף השנה ולכן הצפייה גבוהה.

פדרציה של אור: ואנו היינו משיבים בכך שאומרים שהם אחד ואותו הדבר. הכול מכוון ומתקדם בהתאם לתוכנית. הסבלנות בעניין זה משרתת אתכם היטב. ידיעת לבכם בעניין זה גם משרתת אתכם טוב... זו הסיבה מדוע יש לכם סבלנות!

חברים יקרים...זה כבוד לקרוא לכם כך...אנחנו אחד באהבה.

אין שום דבר שיכול להפריד ביננו. שום דבר. הדרך הייתה ארוכה וההמתנה לעיתים מפרכת עבורכם. עם זאת... אתם כאן, כמעט כפי שאמרנו... בקו הגמר. הרגישו אותנו שולחים לכל אחד מכם את המסר שלנו על מה שעומד לבוא. הרגישו את המציאות של החברות שלנו ואת מאמצינו המשולבים לגרום לכך להתרחש. הרגישו אותנו שולחים לכם את ההדמיה של ברכותינו אחד ולשני ואת החגיגות אשר יתרחשו עקב כך.

הרגישו זאת. דעו זאת. כיוון שזו האמת.

אנו יודעים זאת.

בלוסום: את זה גם אני יודעת. אני מרגישה שזה הזמן שלו. תודה...כל כך הרבה. הריעו הו לעת עתה. רות סוף.. באהבה ובתודה.

 

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili

 

 


< previous message | next message >ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge