Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 19, 2012

December 19, 2012 Thrive

 

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 19 בדצמבר 2012

 

בלוסום: אוקי. זו תהיה השיחה האחרונה שלי עמכם עד אחרי חג המולד / ראש השנה האזרחי, אולי. באופן טבעי כל העיניים מופנות לשמיים וכל מחשבות האהבה בלב. איזה חשש ! אני שלווה גם כן... ועם זאת כה ערה לכך שמחרתיים הוא ה-21 לדצמבר הגדול! האם דברים ישתנו? האם לא? האם נהיה בקשר בדרך זו שוב?  אי ודאויות רבות.. עדיין אני אור של לב הכול בצורה אנושית זו... ובטוחני שכעת  אני חכמה מספיק על מנת פשוט "ללכת עם הזרם".

פדרציה של אור: ברוכה הבאה חברתנו היקרה, ואכן האין זה מרגש להיות כאן בזמן ההיסטורי הזה שלכם? כיוון שמאורע זה אשר מגיע לפתחכם... יהיה היסטוריה בהתהוות מעבר לכל שהיה אי פעם. 

אנו חשים כי אנו מבינים יותר כעת את הספקנות שלכם כתוצאה נקודות המבט השונות בנינו. לכן אנו משבחים אתכם על האמון שלכם והליכתכם קדימה. אנו מודעים לכך שהיו זמנים בהם זו לא היתה משימה קלה.

ילדי אלוהים...

בלוסום: יהיו כאלו אשר לא יהיה להם נוח עם זה.

פדרציה של אור: אז הם עדיין לא מצאו את האמת שלהם.. זה הכול. כיוון שאנו לא בוחרים "לומר לך" שאלוהים הוא... אנו רק חפצים בכך שתמצאו את אלוהים בתוככם.

עבורנו... כפי שאת יודעת אנו מדברים על אלוהים באותה צורה בה אנו מדברים על אהבה. מפני שהאנרגיה היא אחת וזהה.

לכן... אנו ממשיכים...

 ילדי אלוהים. הדבר אשר חיכיתם לו מגיע אליכם. מגיע עליכם הדבר שלבכם קרא לקבלו. אף על פי שלא תמיד ידעתם מה בדיוק ביקשתם. הייתה בכם התשוקה "ללכת הביתה" ואנו אומרים... אולי ה"הבית" הזה מגיע אליכם!

 וכך זה מתחיל.

 כפי שאתם יודעים זה התחיל לפני זמן רב. אך זה עכשיו שהאמת מובאת לקדמת הבמה. כיוון שבתוך האור הזה שישטוף אתכם לא יכול להיות מסתור של דבר ע"י אף אחד.

 יוצג מי שאתם באמת בשלל צבעכם.

 אך אנו אומרים לכם... אל תהיו מודאגים בשום צורה. כיוון שצבעים אלו שלכם אשר די לא הגיעו לכדי בשלות... יגיעו לכך... בבוא הזמן. וצבעים אלו שלכם אשר הגיעו להלימה מלאה עם עצמם... יאפשרו לכם להרגיש את מה ששאפתם להשיג. לצעוד אל תוך המכלול השלם של עצמכם.

אנו מודעים מאד לחשש שלך בלוסום. אנו יכולים להרגיש את האנרגיה שלך ביחס לזה. האם ברצונך לדון על כך עוד?

 בלוסום: ובכן... אם להיות כנה, כבר היינו בזה. אך היות שאתם שואלים! אם משהו יקרה... כמה נהדר. בכל צורה שהיא... לפחות משהו יקרה. אך... כפי שאתם יודעים דאגתי היא לכך שדבר לא יקרה. אל תבינו אותי לא נכון... אני לא חווה מצוקה עמוקה בנוגע לזה... כיוון שהחיים ממשיכים.... זה רק... ש... אתם יודעים. 

 פדרציה של אור: את חושבת שאנחנו יודעים.

 בלוסום: אתם לא? אינכם יודעים כמה ירגישו כולם שנמאס להם? איך הם יאבדו אמונה/תקווה? העניין הוא... אלו הן רק חששות שאני חווה. יחד עם זאת כפי שאני אומרת... אני לא מדוכדכת ואני חשה שזהו בזבוז של מילים יקרות להתמקד ב"מה אם...." כיוון שתוך יומיים נדע בדרך זו או אחרת.

 פדרציה של אור: מילות חכמה...

 בלוסום: ממקצוענית ותיקה! במידת מה אני חשה כי כבר אמרתם את כל מה שנדרש לומר. מה נשאר לנו?

 פדרציה של אור: אנו נשארים עם האמת שבתוכנו. כיוון שכשהכול יתערטל... אין דבר מלבד אהבה.   

את האהבה הזו. את זה את יודעת.

 אנו מן העולמות האחרים נרגשים כמוך. זכרי שגם אנו עבדנו לצידך בכל צעד מהדרך בכדי להגיע לנקודה הזו בזמן.

 אנו החברים שלך. אנו המשפחה שלך. מה שיתרחש יאפשר למה שיכול להתרחש מנקודה זו והלאה אכן להתרחש. וזה כרוך בשינויים כלל - עולמיים רבים. המהירות בה שינוי זה יוכל לקרות אחרי "שזה יקרה"... תהיה מדהימה.

 כיוון שאתם מבינים אהובים....ברגע שאור זה עליכם/בתוככם.... שום דבר.... שום דבר לחלוטין לא יוכל להישאר באותו חלל כמו שהיה.

 כיוון שהאנרגיה שהאור הזה מביא עימו היא של אהבה רבת שיעור שזה יהיה בלתי אפשרי לדברים להישאר כפי שהיו.

 קומו התעוררו לכבוד אירוע זה

אפשרו ללבכם להיות מתואם עם המוסיקה של השמיים.

 נשמות אהובות. זה כאן. הזמן הוא עכשיו.

 בלוסום: הו אני כה מקווה ש"אנחנו" צודקים. בראשי... חשבתי שיקרה הרבה יותר בהכנות הברורות לאירוע המדובר! ואכן... המשכנו הלאה בתוך עצמנו... כן יש את השינוי הזה... אך למראית עין... כלל לא קרוב למה שחשבתי.

  פדרציה של אור: כן אלו היו ציפיותייך בלוסום יקרה.

 בלוסום: כן. ציפיות כתוצאה ממילים אשר נתתם לנו.

פדרציה של אור: ו.... עם כל האהבה.... מחשבותייך הנן רק מחשבות. מחשבותייך על המילים שנתנו לך. הביטוי המחשבתי שלך על המילים שניתנו.  פעמים רבות הסברנו שאיננו יכולים לתת לך את כל מה שאת מבקשת לדעת. כיוון שזה ישנה את הדינאמיקות של איך שהכול אמור להיות.

 אך שוב... אנו מבטיחים לך.... שאת תדעי... בשלב כלשהו בעתיד... ואת תביני מדוע.... היינו צריכים לשמור ממך דברים ברמה מסוימת כפי שעשינו. הכול יהיה הגיוני...כשאת יודעת.

 בלוסום: אוקי.... אקבל זאת. זה נשמע מגוחך.... אך אני לא לגמרי בטוחה שיש משהו נוסף לומר! אני יודעת שרציתי להתחבר  אתכם לפני התאריך המדובר... אך אני באמת מרגישה שאין יותר דבר להוסיף  למה שכבר נאמר במהלך השנים. כי למעשה....הכל הצטבר לנקודה זו... והנה אנחנו כאן. 

 פדרציה של אור: האם ציפית ליותר מאיתנו?

בלוסום: אינני יודעת. ייתכן. אולי ציפיתי ל" קול תופים הנשמע במופע לפני ביצוע משהו מורכב או מסוכן" אחת מההצהרות שלכם המגיעות באותיות של קידוש לבנה  שאתם מביאים לעיתים...כיוון שזה כה קרוב עכשיו.

 פדרציה של אור: תופים בבקשה....

 אנו אוהבים אותך.

 אנו חשים כזו אהבה כלפייך וזה לא ישתנה לעולם.

 אנו מכבדים אותך.

אנו יודעים שבקרוב את תהיי במקום בתוכך שמרגיש כאילו את שייכת להיכן שהוא.

 אנו יודעים גם שיש רק טוב שיתברר על כל זה.

 אנו יודעים שברגע שהכדור מתגלגל נפגוש אותך פנים אל מול פנים.

 אנו יודעים שכל מה שאת לא... לא יתקיים יותר.

 אנו מרגישים את האהבה שאת חולקת עמנו.

 אנו מרגישים את האנרגיה של ישותך סביב זמן זה ומביאה עימה איזון.

 ובעיקר:

אנו יודעים מהו שמגיע... ופשוט אין מילים לבטא או לתאר.

 בלוסום: אוי קטנה שכמותי... נעשית לפתע מעט אמוציונאלית. יכולתי לשאול אלף שאלות... כך גם רבים יכלו... אך אני יודעת שאין טעם. עלינו לבטוח בתהליך של מה שיהא.

 פדרציה של אור: ואלוהים אמר... יהי אור.

 בלוסום: והוא/ היא ידע/ה! אז זהו זה אם כך. השיחה האחרונה לפני ה-21 לדצמבר. רק למקרה... שהתקשורת תהיה כבויה לזמן מה.... תודה!!  נתראה לאורך/מעבר לגשר חבריי. כל זה נדמה מעט מוזר. מעט כמו אנטיקליימקס (המתרגמת - נפילה ממצב רציני או מתוח למצב מגוחך). בהיותי התיאטרלית שאני.... ציפיתי....לגישה דרמתית יותר!! 

 פדרציה של אור: המסך עומד לעלות...אנו אוהבים אותך. אנו אוהבים אותך. אנו אוהבים אותך.

 בלוסום: ואנו אוהבים אתכם. 5...... 4..... 3...... 2...... 1.....

 
Translation: Amit Granot
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge