Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 20, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 20 באוקטובר 2016

בלוסום: שלום לכם, שוב בשנית. איני בטוחה על מה נדבר היום, עם זאת, אני יודעת שאני מרגישה שאתם קרובים מאוד ממש עכשיו ושוב בשנית... מעיזה אני לומר זאת?... אני מרגישה כי אני נמצאת בציפייה... אפילו "תקווה" מסתננת. זה די בלתי יאומן איך אנו כולם מרגישים את האנרגיות בדרך זו או אחרת. איזו נסיעה!

(אז הרגשתי חזק מאוד שהם רוצים לדבר. שמתי את הקישור בסוף שיחה זו איתם, כיוון שאני מרגישה שזה חשוב שאתם תבינו מה התרחש לפני שאתם מאזינים לו.)

לאחר שהם דברו דרכי... זו השיחה שהיתה לאחר מכן.

ובכן אני מאמינה שאתם הגעתם. ראשית בדרככם הרגילה ולאחר מכן לאחר תקופה ארוכה של שקט (אני חתכתי את קטעי השקט)... אתם הגעתם ודברתם בשפה אחרת... שבגינה אין לי לחלוטין שום מושג מה אמרתם!

יכולים להיפטר מזה ולא לשלוח זאת החוצה. אחרי הכול, אמינותו של אחד יכולה לעיתים קרובות להשתבש בימים שעברו. עם זאת, לאחר מכן, אני חושבת..."ובכן, בלוסום, זה מה שקרה". אני יודעת שאני לא משוגעת, אחרת לא הייתי חוקרת מה פשוט קרה. אני יודעת על שפת האור... עם זאת...? אני שמעתי אחרים שמדברים אותה. האם יכולים אתם לדבר אתנו לגבי מה שפשוט התרחש או אכן מה אמרתם? מחשבותיי הם... "מה הטעם אם לאחד אין מושג מה נאמר?"...זה יכול להיות באותה קלות להיות ביפנית במובן שזה עשה לי. לחלק ממני יש את אותה הרגשה של כאשר אחד היה ילד והעמיד פנים כי הוא מדבר בשפה אחרת. עם זאת... האנרגיה היתה כה חזקה... במיוחד בשקט לפני שזה נאמר. אה דילמה, דילמה! האם אני שולחת את זה החוצה או לא?

פדרציה של אור: גברת יקרה... ישנם אלה עם הרבה פחות יכולת מאשר לך שלא שואלים! אנו תוהים מה גורם לך לעשות זאת?

בלוסום: כפי שאמרתי... אמינות, לחקור את יכולותיי... ולבדוק את האמת שלי! לא הייתי חושבת אף פעם לדבר בדרך זו. זה פשוט "התרחש". הייתי רוצה שאהיה סוג של מתקשרת אשר עוזבת את הגוף לחלוטין, כך שאני לא נמצאת בסביבה כדי להתווכח או לשאול את עצמי/אתכם?

פדרציה של אור: מה שהתרחש היה ברמת רטט שלא נתקלת בה עדיין. זו הסיבה מדוע נבעה ההפסקה בין הדו-שיח הרגיל לבין זה של רמת הרטט המוארת יותר.

אנו מציעים שאת תעשי כפי שאת יודעת שאת תעשי...

בלוסום: אולי... קרוב לוודאי... נראה...

פדרציה של אור: ושלחי את זה החוצה... כיוון שאת יודעת את עצמך כי הנך בעלת יושרה ואמת ולכן, את יודעת שאתם נמצאים כאן כדי לשרת. אף על פי שזה "שונה עבורך"... את יודעת בהבנה העמוקה יותר שאלה אשר "בחרו"... יכווננו את עצמם לרטט שניתן ומה שנאמר יובן על ידי רבים ברמה שבה הוא עומד להתקבל.

בלוסום: ובכן, יכולים אתם להסביר לי מדוע אינכם יכולים לומר את מה שנאמר באנגלית פשוטה? אני מתכוונת... האם אין זה הרבה יותר קל?

פדרציה של אור: הסיבה היא, בלוסום היקרה, שאנו מדברים ל/מתחברים עם רטט הרבה יותר גבוה של העצמי.. לרטט הרבה יותר גבוה של העצמי. אנרגית הקול שניתנה היא בעלת תדר גבוה יותר. היא נושאת אנרגיות גבוהות יותר וכאשר היא מתקבלת דרך רמת הידיעה של הנשמה... זה חודר עמוק בפנים ומתבסס בדרכים של ההכרה של ההבנה והביטחון.

בלוסום: ובכן, לאחר מכן...מתי העצמי הגבוה יותר מספר זאת להיבט של העצמי, כאן למטה על הפלנטה?

פדרציה של אור: הוא כבר סיפר! כיוון שאתם אחד ואותה הווייה. זה מהדהד דרך הרמות והחוטים הגבוהים יותר שלכם לחלק של הנשמה שהוא "מבצע" על פני הפלנטה בזמן זה.

את עדיין חוקרת, האם לא כן?

בלולסום: כן. האם אין דרך לשלוח לי מתרגם???

פדרציה של אור: אין צורך. כיוון שרמת העצמי שמבין זאת... אנו הבטחנו לך... היא תפרש זאת דרך שלמותה של ההוויה-העצמית שלכם.

אולי כדי לבלבל אפילו יותר... אין אלה בהכרח מילים.

בלוסום: הרגשתי שאתם הולכים לומר משהו כמו זה.

פדרציה של אור: והרגשה זו רק מראה שאתם יודעים על מה שאנו מדברים.

בלוסום: אפילו שאתם לא מדברים!

פדרציה של אור: נכון.

בלוסום: מה אתם עושים?

פדרציה של אור: אנו שולחים הלאה צורות רטט של קול המתחברות עם הנשמה. זו תצוגה אנרגטית של טונים מסוימים/ספציפיים בתוך "העיצוב" של צורת הקול... אשר מאפשרת לעצמי של הנשמה להבין כל דבר שנאמר/שלא נאמר. זה מוזן בכם אך ורק באופן אנרגטי. זה אכן קשה להסביר במילים.

בלוסום: ועם זאת אני במידת מה מבינה זאת... זה חייב לעבוד!!!

פדרציה של אור: התבנית האנרגטית של הקולות... לא מציעה בהכרח תמונה ועם זאת, היינו אומרים זאת כדי לנסות ולסייע.

כאשר אתם מסתכלים בתמונה, או מציירים משהו... ניתן להבין הרבה... מבט כללי ואחד יכול לראות דברים שונים רבים. אם זה יהיה נוף של שדות, אתם יכולים לראות עצים, פרות, כבשים, שמיים, דשא וכו'. כה הרבה דברים שתמונה זו מתארת/מציעה לכם... ועם זאת, זו רק התמונה האחת. אותו הדבר מיושם לכל קול/הברה המדוברת בטונים אלה בעלי רטט גבוה יותר. הם "נותנים" לכם כה הרבה בקול אינדיבידואלי אחד. האם אתם מבינים מה אנו מנסים לבטא?

בלוסום: למעשה, אני מבינה זאת ברמה גבוהה יותר. אני מבינה, למרות שמילים לא יכולות להסביר זאת באופן מלא ואני בטוחה שאלה שקוראים ושומעים מסר זה יעשו את אותו הדבר.

פדרציה של אור: בלוסום... זה הכול חלק מהתוכנית. אנו יודעים שכאשר יצאת מחוץ לחצי טראנס לאחר שקולות אלה דברו.. היית מבולבלת וקצת אומללה באם זה היה "הדבר האמיתי (ולא החיקוי)" כפי שאת אומרת ב"שפה" שלך. אנו אומרים לך עכשיו שאנו שמחים שאת האמנת והמשכת עם שיחה זו... כיוון

המסר שניתן בתוך טוני רטט אלה הוא בעל חשיבות לימים המגיעים.

דברנו אליך לעיתים קרובות, האם לא כן, על "מעטפות" בליבך שכאשר הזמן נכון... תיפתחנה עם פקודותייך/חובותייך בתוכן... כל שכל פרט יכול לדעת איך להתנהג... איך לשלוט... מה לעשות כדי לשחק את חלקם?

בלוסום: כה מצטערת להפריע. אנרגית לבי כשזה מגיע דרכו מתפוצצת. אני מבינה זאת כשמילותיכם מגיעות וזה מרגיש כה ענקוכה אמיתי. אמרו זאת בשבילי... זה תמיד עמוק יותר כשזה מגיע מכם!

פדרציה של אור: קודי אנרגיה אלה שנתנו ושניתן יותר מהם בזמנים מתאימים מסוימים...הם המסרים בתוך מעטפותיכם!

בלוסום: מדהים. באמת? תמיד ציפיתי לכך... כיוון... יותר מאשר כל דבר... המשמעות היא שדברים באמת בעיצומם. זה הכול באמת מתחיל להשתנות עכשיו בהתלהבות גדולה.

פדרציה של אור: זה כך. וכל אחד מכם מוכן.

בלוסום: אולם, אני לא דמיינתי לרגע אחד כי המעטפות תתגלינה בדרך זו!

פדרציה של אור: ועם זאת, זה המתאים ביותר... העמוק ביותר. כיוון שנשמתכם... ללא ספק... קבלה את המידע הממתין.

בלוסום: זה כה מרגש. אני לא יכולה להדפיס מספיק מהר. העניין הוא... מה לגבי אלה שאין להם את האפשרות לשמוע טוני רטט אלה? הקליקים ב-YouTube שלי אינם אפילו עשרות אלפים.

פדרציה של אור: אנו פשוט מציעים את ההזדמנות דרך הכלי שהינו את בלוסום. ישנן "צורות גל" אחרות רבות מאוד שמסודרות והחלו לנוע. חלק יקבלו קודים אלה בשנתם.

בלוסום: למעשה... עכשיו שאתם מכנים טונים אלה "קודים" זה מובן הרבה יותר. איני יודעת מדוע.

פדרציה של אור: בשל ידיעתך הפנימית על האמת שלהם. אחרים יקבלו אותם באמצעות מדיטציה. אחרים באמצעות מתקשרים אחרים. חלק יקבלו אותם באמצעות חלקים מסוימים של מוסיקה, שדרכה קודים אלה יכולים להישלח "מוטבעים" בתוך כתב היד.

בלוסום: האם חלקי מוסיקה אלה נכתבו כבר?

פדרציה של אור: הם לא חייבים להיות...הם יכולים להיות מוטבעים כשהמוסיקה מנוגנת... או בשידור חי או דרך מכונותיכם. זו האמינו או לא...אחת מהדרכים הפשוטות לשלוח זאת.

בלוסום: מה אנו צריכים לצפות מעתה ואילך?

פדרציה של אור: שינוי! אתם תרגישו בתוך הווייתכם. אתם תכירו את עצמכם יותר ויותר ועם זאת בימים חדשים אלה, אתם תבינו יותר את מה שאנו אומרים... "תהפכו לאמת", כיוון שזה יהיה ברמה הרבה יותר חזקה וברטט גבוה יותר.

יחד עם זה מגיעה הרגשה שונה מאוד. הרגשה זו בעבעה עמוק בתוככם.

חלק יפרשו זאת כחרדה, מתח, בלבול... עם זאת בשפע של חום אנו אומרים לכם שתחושות אלה היו/הן רק ליבוי של לוחמי האור שמוכנים "לנקוט עמדה"... מוכנים "להתחיל מצב חדש".

האם יכולים אתם להרגיש בפנים כשאתם קוראים, יקרים?

בלוסום: אני בוודאי יכולה להרגיש אנרגיה נהדרת זו כשאני כותבת... אני יכולה להמריא!

פדרציה של אור: נשמות יקרות... היו נועזים... היו אמיצים... היו באמת שלכם.

אתם תדעו....אתם תבינו... אתם תבצעו!

אנו עומדים תמיד לצדכם בימים המסתוריים האלה המגיעים.

התחברו שוב ושוב עם הגרסה הגבוהה יותר של עצמכם.

אנו מעודדים אתכם להאזין לקודים אלה כאשר אתם מרגישים את הקריאה לעשות זאת.

נשמו עמוק והתחברו "למעלה/בתוך" לפני שאתם עושים זאת...כיוון שכה הרבה תזכו בעשותכם זאת.

נכון לעכשיו אנו עוזבים.

אנו אוהבים אתכם... זה מתחיל.

בלוסום: באהבה ובתודות לכם, בחורים.

מדהים, מעצבנים!! האם יכולה אני לשתף? כאשר הקודים נאמרו, ההרגשה/האנרגיה שהגיעה היתה כה חזקה... הצבעים התערבלו מאחורי עפעפי עיניי הסגורות.. זה היה נהדר.

לאחר מכן, כשהיתה לנו את השיחה דלעיל... שוב... הבנייה של האנרגיה הגיעה... ומה שהיה בתוך/בפנים לבי היה עצום. אני תוהה אם מישהו הרגיש את אותו הדבר בשעה שקרא את המסר?

אני מרגישה מאוד מוזרה בכך שאני מספיק אמיצה לשלוח אודיו זה החוצה. כפי שאמרתי...חלק ממני חוקר זאת. האנוש שבי חוקר באם כן או לא זה היה אמיתי... או האם אני פשוט "מנסה" להמציא זאת...אם אתם מבינים מאיפה הגעתי? לאחר מכן, הצד האחר שלי מאמין באנרגיה כאשר אני מרגישה אותה כה חזק כמו זה. לאחר מכן...כאשר הכול התגלה לגבי המעטפות...זה הפתיע אותי לחלוטין! דברנו על המעטפות החתומות הממתינות בתוכנו במשך זמן כה רב ועכשיו פתאום...איזה כיף...

להלן אחד מהמסרים שהן מכילות. עם זאת, בצורה מקודדת שהצד האנושי שלנו לא יכול להבין! אני מתכוונת... עם כל הכבוד...איני יכולה לעשות זאת s***t' כלפי מעלה! או יכולה אני?? הדרך היחידה שאנו אי פעם נדע היא לעקוב אחרי זה אם ליבו של האחד מרגיש נכון לעשות זאת. להיכן שזה מוביל או שישכנע אותנו לבטח שאנו בהחלט על המסלול הנכון המוביל הביתה... או...זה נתיב שלוקח אותנו ישירות לחווה מצחיקה. בחירתכם!!

באיזה מסלול שאנו נמצאים עליו... אחד מהשניים...אני אפגוש אתכם שם!

האם באמת גויסתי לכך? למי חשבתי שאני! לייחס מסר זה להדיוטות יישמע כה מאולץ...כמו תסריט מדע בדיוני... ועם זאת, לכה רבים מאתנו... כשאנו אוחזים ידיים ויודעים את האמת שלו...אנו מהנהנים, מחייכים ומקבלים את האח שבי, מכירים את האח שבכם...והאח שבכם מכיר את האח שבי!

איכשהו, כשאני עובדת כדי להוציא הודעה זו החוצה (סידור רווחים, איות וכו') האנרגיה עדיין מרגישה כה חזקה ולכן...הייתי אומרת...חשובה. כשהם דברו באודיו (בשפה שאין אנו יכולים להבין) הרגשתי שאנו באמת צריכים לשים לב למילותיהם. משהו הוא בהחלט מלהיב. אם זה קשור או לא קשור לבחירות בארצות הברית, איני יודעת... עם זאת, אני יודעת שמה שזה זה....

אנו חייבים לעשות כפי שאנו יודעים לעשות וזה עומד חזק... נשאר חזק... ביחד כאחד... באור שלנו.

תודות רבות... אם ראיתם מסר זה! יפה עשיתם!!!

להלן הקישור: https://www.youtube.com/watch?v=-j5FUV6j8IE

התמליל של האודיו (אני מעודדת אתכם להקשיב לאודיו כיוון שכול מה שמדובר עליו הוא הרטט של הקול. כמו כן... איני יכולה לתמלל את שפת האור המקודדת, כך שצריך בהחלט להאזין לו. מה שכמובן יכול להיות מובן על ידי הכול, מבלי להתייחס לשפת האם של האחד)

ברכות לכל אחד אשר לקח את ההזדמנות לנשמה לעסוק בהדהוד אתנו... כשאנו מביאים מסר זה ב/של/באמצעות/כמו אהבה.

איך ימיכם נעים קדימה באופן בלתי צפוי למה שאתם באמת ציפיתם... היינו אומרים?

מהפך בתוך המאוד עומק של הווייתכם. מהפך בהרבה ממה שאתם רואים מסביבכם...בהרבה ממה שאתם חווים. בהרבה ממה שאתם שומעים... בהרבה ממה שאתם רואים... ואכן, נשמות יקרות, בכה הרבה ממה שאתם מרגישים.

היינו אומרים שעולמכם הוא כמעט מתהפך... מבפנים החוצה. שחררו את רגשות הבלבול והספק. שחררו מחשבות, רגשות בתוככם ששירתו את מטרתן עכשיו וחייבות להישלח החוצה אל הרוחות כדי שתילקחנה משם, בהשאירן מרחב... שעשוי להרגיש חלול, ריק, אבוד, בדד. מרחב זה, ידידים יקרים, עומד להתמלא באנרגיות האהבה הגבוהות ביותר שעומדות להגיע.

לכן, עוד זמן מה כשאתם מאוזנים ומאוזנים מחדש... שוב ושוב זה נראה... עם האנרגיות הגבוהות יותר שעכשיו נכנסות, יכולים אנו לומר... זה שום דבר בהשוואה לאנרגיות הגבוהות יותר שעומדות להיכנס בימים העתידיים.

הזמן הוא עכשיו. הזמנים שדברנו עליהם מגיעים לנקודת המבט האקלימית.

האיצו... צאו החוצה... היו נועזים... היו אמיצים.

בשום פנים ואופן... והאם אתם שומעים אותנו?... בשום נסיבות שעשויות להגיע ולעלות אתם לא תאפשרו להווייתכם להרגיש עצובה. כיוון שזמנים אלה קדימה הם זמנים בהם אתם חייבים להאיץ. כאשר אתם חייבים ללכת כה איתנים ובביטחון לתוך האמת שלכם לתוך ידיעתכם... והוו סיוע לאלה אשר מפחדים... לאלה שלא מבינים.

אפשרו לאמת של נשמתכם לאחוז בתקיפות. כך שאתם יכולים להיות בכזו גדולה... בכזה עידוד... בכזו תקווה לאבוד ולמפחד.

ישנם זמנים בהם אתם, עצמכם, מרגישים אבודים. אתם תוהים לאן כל זה מוביל? הרגשות אלה של ידיעה. לאן זה עומד להוביל? ואנו עם זאת אומרים, הזמן מגיע... יגיע... יגיע...בו אתם יודעים שזה מוביל אתכם הלאה לתוך האור... אור של אהבה.

אנו קוראים לכם... אנו מבקשים מכם... לדעת את עצמכם. להיות עצמכם. כך שכאשר השינויים קורים אתם לא תסתכלו עליהם כשינויים... כיוון שאתם תדעו שהם עומדים להיות הדרך קדימה. אתם תדעו שהם עומדים להיות הזמן שהמתנתם לו.

האזינו ללבכם כיוון ששם נחות תשובותיכם. חיו בהכרת תודה להזדמנות זו שניתנה לכם.

לאחר מכן נשמעת שפת האור המקודדת.


https://www.youtube.com/watch?v=U6thCupQ2q0

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge