Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 21, 2013

Blossom Goodchild - July 21, 2013

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 21 ביולי 2013

בלוסום: הלו...שוב. אתמול ניסינו, הלא כן? עם זאת, ברגע שאתם ברכתם אותי ליום אנוש מאושר, פרצתי בבכי. אתמול, לא הייתי כל כך בן אדם מאושר... היום, אני כן. ובכן, האם נוכל לנסות בשנית?

פדרציה של אור: זה מאוד מתאים לנו. נכונותנו לשרת גדולה כמו רבים מכם על פני שטח כדור הארץ. היינו רוצים לטפל בנושא מיוחד.  נאמר במהלך פעמים אלה ש"מסרים מתוקשרים" הם "יוצאים מהאופנה".

מנקודת מבטנו, רצינו להבהיר שאין לנו כוונה "להשאיר מישהו בעת צרה". באנו לסייע לכם בכל הדרכים שאנו יכולים... לחולל את עידן הזהב הזה. זה היה ההסכם בינינו כולנו. למה פתאום נחליט לא להמשיך?

בלוסום: אני מרוצה לשמוע זאת... עם זאת, נאמר שאנו צריכים "לעבור זאת לבד" ושאנו חייבים "לבוא מבפנים" ולכן לא נצטרך את סיועכם או את עצתכם.

פדרציה של אור: זה נכון באופן מושלם עבור אלה אשר מרגישים שהם הגיעו לשלבים המתקדמים של התעוררותם.

אנו לא הכרחיים... עם זאת...

אנו זמינים להציע את חוכמתנו... כיוון שאנו לוקחים בחשבון שהיא הרבה יותר מתקדמת בתחומים רבים מאשר העצמי הרוחני של הנשמה אשר כלוא בתוך הדחיסות האנושית וכל התכנות שלה.

אנו לא כופים.

אנו לא מתערבים.

אנו רק מציעים הצעות על דרכים כדי לרומם. אנו גם מעודדים אחד לחפש ולגלות את האמת של מי הוא.

האם אנו יכולים להסיק בנושא זה שאין חוקים... אין לחץ מאתנו באשר לשאלה אם או לא את מילותינו... המובאות דרכך, בלוסום...חייבים לקרוא אותם. זה לגמרי תלוי בפרט אם כן או לא הם מרגישים שהן מסייעות להרחבת העצמי. אם הם מרגישים שהן לא... עם כל הכבוד אנו אומרים...התרחקו ממה שאנו אומרים. אם אתם מגלים, בכל אופן, שהן מציעות נחמה ושקט של המיינד... אזי אנו מודים לכם על הזמן שלקחתם כדי ללכת במסע זה לצידנו.

כיוון שכל עוד את מוכנה, בלוסום... אנו נמשיך לעבוד איתך... כיוון שאנו לוקחים בחשבון שבדרך זו אנו יכולים להיות לשירות ולתועלת של הכול.

בלוסום: תודה על כך. ובכן, באותו נושא... יש משהו שהייתי רוצה להבהיר. כפי שאתם מודעים...רבים כותבים ושואלים אותי לשאול אתכם שאלות. עשינו זאת למשך תקופה מסוימת...לסירוגין. זה לא שאני מתנגדת לעשות זאת ואני מבינה שלרבים יש את הצורך לתשובות. אולם...אני תמיד תהיתי למה לא נוח לי קצת לעשות זאת כך. אני תוהה אם הייתי קצת לא בטוחה לגבי שאילת דברים שאין לי מושג עליהם... ואז אני פשוט צריכה לתת אמון...ועשיתי כך כה הרבה פעמים. אולם, היום...כשאני מהרהרת על כל "ענין התקשור", איתכם...זה הגיע אלי...שזו לא הסיבה שאתם כאן. אתם לא כאן כדי לענות לשאלות לגבי דברים מסוימים. זה הגיע אלי כה בברור. זה אינו תפקידכם. זו הסיבה מדוע אתם ניווטתם מחוץ לנושאים מסוימים... כיוון שבאמת ... מי יודע מה עשוי להתרחש. חיים משנים את מסלולם כל הזמן... מותנים בכל מחשבה. האם אני צודקת? אם כך... האם אתם יכולים לפרט... כיוון שלאחר מכן אני מרגישה שאנו יכולים "להתחיל מחדש".. מה שאני מרגישה שאולי אנו זקוקים לכך.

פדרציה של אור: Blossom Goodchild...

בלוסום: בולעת!.. כן?...

פדרציה של אור: הרשו לנו לרגע לשקול דברים מסוימים. איננו גרים בשכנות אליכם. איננו גרים באותה מדינה או אכן בצד האחר של העולם. אנו אפילו לא חיים בעולמכם. לכן, הרשו לנו לשקול את מה שאנו נוטלים על עצמנו בהתייחס למשימתנו איתכם. "להשיג אתכם" או כל אחד... באופן טלפתי.. יותר מסובך מאשר להשיג "את הסוג שלנו", כביכול. המבנה שלכם שונה משלנו מלכתחילה... לכן...כאשר אתם לוקחים בחשבון את מה שאנו מסוגלים להשיג מנקודת מבט של חיבור... האם אינכם חושבים... בהתחשב שאנו מגיעים מאחרים...

בלוסום: מה מאחרים?

פדרציה של אור: "מרחבים"... מה שאנו מביאים דרך... בינינו.. מעשינו ראויים לציון.

בהדרגה, אנו לומדים אחד מהשני מהי הגישה המתאימה ביותר להציע בכל זמן נתון... וכמובן זה יהיה תלוי בנטייה שלכם כמה קל יכולה או לא יכולה להיות התקשורת.

בלוסום: כן... אני מודעת לכך. עם זאת, לפעמים אפילו שאני לא במצב רוח הכי טוב, אני רוצה שהתקשור יסתיים כיוון שזה מתאים מנקודת מבט של "היומן" שלי.

פדרציה של אור: מה שאנו בוחרים להביא מהיבט של ידע... זה עניין עדין. ובכן, כן באמת, היינו אומרים שאתם השגתם הרבה ממה ששואלים חברינו בכדור הארץ הוא או שלא ניתן לדעת זאת לפני הזמן... או...אלה שמתעניינים בכך צריכים ללמוד זאת. הם יכולים בתורם...להתכוונן לתוך מחשבה גבוהה יותר על כל נושא...האם זו תהיה תשוקתם.

אנו יודעים שנושא אחד מעניין את כולם...

אהבה ...כמובן.

כמובן. חלק אשר קוראים מילים אלה, משועממים עם מה שאנו אומרים... אנו מחייכים באהבה. אף פעם לא...מהמיקום ממנו אנו מגיעים...איננו יכולים להיות משועממים מנושא אהבה.

האם יכולים אנו, עם כל הכבוד, גם לומר...שאלו הם לעיתים קרובות אלה שחושבים שהם "קלטו זאת".. האם לא כן?

העובדה האמיתית היא... מה שייחשף בסופו של דבר ביקום שלכם ייעשה בקצב בו יותר ויותר בתוך יקום זה... מבינים את נושא האהבה.

אוה כן...פעמים רבות רבות נגענו בכך... פעמים רבות נכנסו לתוך רמות עמוקות יותר של זה... כיוון שאין אתם רואים חברים מכדור הארץ?...מתוך זה כל תשובותיכם מגיעות.

דרך אהבה "אתם" משנים את הכול.

אין אנו יכולים לענות על שאלות רבות מכיוון שאתם מחזיקים את התשובות...שהן תלויות בגילוי העצמי שלכם על אהבה!

אנו בוחרים שוב ושוב לדבר על כך... כיוון שזה כל מה שיש. זה כל מה שיש לדבר עליו. כיוון שאין שום דבר אחר בקיום מלבד אהבה.

כמה רבים מכם באמת קולטים זאת? לא רבים!

עם זאת!

כיוון שאם היו רבים שקולטים... האם אתם מבינים? לא היה להם הצורך לקבל תשובות לכל השאלות האלה.... זה באמת ...אם אנו יכולים להיות נועזים באמרנו...לא משנה!

שום דבר לא משנה מלבד להיות אהבה.

אם אתם באמת קלטתם זאת...פשוט לא יהיה צורך לדעת יותר שום דבר.

האם אתם מבינים? האם אתם מבינים?

בלוסום: אני מרגישה מה שאתם אומרים... עם זאת, אני גם מרגישה את התסכול שלכם לנסות לקלוט זאת דרך מילים. כאשר אתם אומרים "שום דבר אחר לא משנה"... בוודאי שזה משנה. אני מתכוונת...אין זה משנה אם פלנטה X  לדוגמה עומדת להתרסק בכדור הארץ... רבים שואלים על כך... בוודאי שזה משנה...בוודאי שזה חשוב לדעת?

פדרציה של אור: מדוע? אם אתם ידעתם שזה עומד להתרחש...מה הייתם עושים מלבד לשבת בפחד מהיום שזה מתרחש? אם ידעתם שזה לא עומד להתרחש, הייתם יכולים להירגע בנושא זה... עם זאת, עם כל הכבוד, אתם... רבים מכם...ימצאו משהו אחר לקחת בחשבון בהתייחס לסוף של הציוויליזציה שלכם, כפי שאתם יודעים זאת.

האם אתם מבינים?

בלוסום: אני מנסה. אני מופתעת איך אתם אומרים פעמים רבות " את מבינה". אצבעותיי מדפיסות כה מהר ובכוח...

פדרציה של אור: אם הייתם יודעים מה עומד להתרחש בכל רגע נתון של עתידכם...אתם הייתם משנים את העתיד פשוט בשל אותה ידיעה ... לכן, העתיד לא היה העתיד כפי שתוכנן.

בלוסום: עם זאת, זה תוכנן? האם אנו לא יוצרים זאת?

פדרציה של אור: הנקודה שלנו!!!

אתם ייצרתם את זה. זה קצת כמו "תבנית שרבוט"... המתאר שם...אתם רק צריכים למלאו בצבעים!

בלוסום: זה כה מעניין... עם זאת שוב...מילים קוטעים את השיחה.

פדרציה של אור: האם אנו יכולים לעזור... בכך...ישנן הרבה תבניות שרבוט...הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה!

יש אינסוף אפשרויות של התוצאות ברמות רבות רבות רבות רבות רק של דבר אחד.

אתם עשויים לקחת בחשבון שלמצב אחד יש תוצאה אחת.. ברמה שאתם מודעים עליה. לא... למצב אחד יש הרבה הרבה הרבה הרבה תוצאות ברמות שונות רבות. גלים על האוקינוס.. אינסופיים... נהדרים...מסתוריים... לא ייאמנו... אפשרויות של תוצאות...עוד ועוד ועוד ועוד!

אתם חווים רק גרסה אחת מכך... בזמן נתון אחד. עם זאת, מי יאמר...שהיבט אחר שלכם אולי חווה גרסה שונה של אותה תוצאה.

בלוסום: האם אני יכולה להציע שזה קצת לא בליגה שלי... ועם זאת אני מסכימה עם מה שאתם אומרים... כיוון שאני יודעת שהיבט אחר שלי מבין זאת!

פדרציה של אור: המסר החשוב ביותר שלנו לכם  אינו לגבי מתי יתרחש או לא יתרחש גילוי. אין הוא לגבי המועד בו אנו חושפים את עצמנו לכולם כדי שיהיו עדי ראיה.

אין הוא על אף אחד מדברים אלה...

המסר החשוב ביותר שלנו לכם הוא:

להיות מאושרים בכל רגע בחווית החיים שלכם על כדור הארץ.

בלוסום: כן... אני יודעת זאת... רבים מאיתנו יודעים זאת. וזה כנראה אפשרי אם אחד חי על אי מבודד  ללא תכנות או הרעלה. בבקשה שמעו זאת בדרך הנכונה...אבל אתם שואלים אותנו לעיתים קרובות אם "אנו קולטים זאת?".. לפעמים אני תוהה אם "אתם קולטים זאת"?...האם אתם באמת קולטים  את מה שאנו מטפלים כאן למטה?... כיוון שאני מבטיחה לכם...עד כמה שאנו יודעים ברמה עמוקה כי כל מה שאתם אומרים הוא  אמת  בהתייחס להיות אהבה ולהיות מאושר... זה לא עובד כך עבורנו...כל הזמן. כמובן שיש לנו רגעים של שמחה מוחלטת ואנו ביראת כבוד מכך שאנו בחיים וחיים בזמן זה...אבל אני עדיין לא פגשתי נשמה ארצית שיכולה לשמור על הרגשה זו...ומה שאתם מספרים לנו הוא מה שעלינו לעשות כאן. זה כה קשה עם כל ההתנגדות שאנו מתמודדים איתה.

פדרציה של אור: וזו הסיבה מדוע נשמות יקרות של כדור הארץ... "אתם" נבחרתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתם אתם אתם אתם אתם!

אתם... אלה שיודעים בליבם שאנו כאן איתכם.

אתם ... אלה שממשיכים להילחם את המלחמה הטובה כאשר חברים ומשפחה חושבים שאתם משוגעים.

אתם... אשר התנדבתם וידעתם עבור מה...

אתם אתם אתם אתם אתם!

אתם ידעתם שזה איך שזה יהיה...

עם זאת... אנו ידענו...

שכל אחד מכם שנבחר היה לו את הכוח להתמיד בכך ויהי מה.

בתוככם...האמת שלכם יודעת את האמת!

רכשו מחדש את כוחכם.

זכרו את משימתכם.

בלוסום: ובכן, משימתי היא להיות מאושרת בכל רגע?

פדרציה של אור: אין זו מטלה קלה שאתם מספרים לנו.

הכשירו מחדש את מוחכם.

אתם יכולים לשנות את התכנות שלכם.

ככל שאתם יותר מבינים כמה זה קל...כך זה יתרחש מהר יותר.

הבעיה היתה שהתכנות שלכם תוכנת לספר לכם שזה קשה!!!

כאשר אתם מודטים או מתכוננים לישון... בקשו להיזכר. בקשו זיכרון. בקשו  שהתכנות "המוטעה" יוסר...

אם אתם לא אוהבים תוכנית מיוחדת בטלוויזיה שלכם... אתם מחליפים תחנות למשהו שאתם מוצאים שהוא יותר נעים.

אם אתם לא אוהבים את מה שאתם צופים... שנו את התחנה!

חברים יקרים...בלוסום יקרה... אתם שירתם את הכול בלב חם... אפילו כשאתם מרגישים אחרת.

הרבה שואלים על קיומנו...אלה מכם אשר יודעים אותנו...לא יכולים לפקפק בזה...כיוון שזה ידוע  בעומק הנשמה כאמת.

יום אחד... יום נהדר ביותר...ומיום זה והלאה...כולם... ידעו אותנו באופן בו אתם עכשיו יודעים.

אנו נתאחד בהרמוניה ובשלום וימיכם על כדור הארץ...כפי שאתם יודעים שהם עכשיו...יהיו כה הרבה יותר מהנים... לאין ערוך...ממה שאתם רגילים לו.

לא יהיה תכנות.

לא יהיה יותר "פיקוח"...

לא תהיה יותר שליטה באמצעות אחרים... רק באמצעות העצמי.

אנו אוהבים אתכם...

בלוסום: פיו...תודה חברים... אני באמת הייתי צריכה להרגיש אנרגיה זו מכם היום. זה היה באמת חזק ועוצמתי...אשר בתורו... היה כה מעצים. שוב...הרבה תודות...רוג'ר...רות סוף.

 


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge