Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 21, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 21 באוקטובר 2018

בלוסום: הלו בחורים. האם אתם מוכנים להמשיך מסר זה? היכן להתחיל!

פדרציה של אור: אפשרי לנו לעזור לך. את שואלת לגבי מסר שהבאנו לפני שמונה שנים הדן במכולות עצומות על סיפון ספינותינו... המכילות אנרגיה.

בלוסום: כן. הכול תודה לאדון מסוים ששאל עליהן, בשל מסרכם האחרון בהתייחס לשכבה של קרן אור מסביב לשמש.

פדרציה של אור: נכון. אנו אכן, כפי שאולי ניתן להניח, "העסקנו" את מחשבותיו של אדם זה על מנת שהוא "ייזכר" ולאחר נמכן נכנס בשקידה לחיפוש אחר מאות רבות של מסרינו, למצוא מסר מסוים זה אותו אנו רצינו "להעלות". ובכן, ראשית אנו נותנים כבוד והכרת תודה לאדון זה עבור התמדתו ושירותו.

בלוסום: בנקודה זו, אכניס את התקשור מפברואר 2010... המסר שאתם מדברים עליו, כיוון שהוא בהחלט נחוץ שייקרא לפני שאנו ממשיכים. האם זה נכון?

פדרציה של אור: מאוד כך. תודה לך.

בלוסום: להלן המסר מפברואר 2010

ערב טוב לך. האם זה אוקיי לשוחח?... עכשיו זה זמן טוב עבורי.

פדרציה של אור: ברוכה הבאה אחותנו.

בלוסום: עכשיו זו דרך בלתי רגילה לפנות אלי.

פדרציה של אור: ועם זאת זה נאות וזו בחירתנו. אנו נרגשים מאוד עם התוצאה של הריפוי ([1]) אשר התרחש אתך רק לפני מעט ימים. חסימות הוסרו ברמה אשר תשאיר אותך נדהמת מהמידה בה אנו יכולים לעבוד אחד עם השני. היכן היית רוצה להתחיל?

בלוסום: אוה!אמממ... ובכן, אני חושבת כי אני מעדיפה להשאיר זאת לכם. אמרתם כי אתם יכולים לקרוא את האנרגיה שלנו ואני מעדיפה  להשאיר זאת בידיכם האמונות.

פדרציה של אור: שיהיה. אנו מקבלים זאת באדיבות. קחו בחשבון אם תרצו, כול אלה שהגיעו למקום בתוך הווייתם שמשרת היטב. קחו בחשבון את הרעיון כי בתוך זמן קצר מאוד, ואנו מתכוונים זאת במונחיכם הארציים.... עולמכם כפי שהוא עכשיו לא יהיה יותר. אתם שאלתם אלו שינויים עומדים לקרות? אנו מבקשים להחדיר לתוך ליבת הווייתכם כי התכוננתם לשינוי זה במשך מספיק זמן והווייתכם הותאמה לרמה שממש עכשיו מוכנה להתחיל. קיים יחס בין ההיררכיה שמפזרת ([2]) הרגשה של התרוממות לבין הדרגות השונות של "קהילתנו". ישנו שטח על פני סיפונן של ספינות רבות  שיש עליהן אלה שהמתינו... כמוכם.. להיות בהתלהבות מרבית. הכול הוצא מיחידות האחסון שלו ונבדק ונבדק בשנית כדי להבטיח כי לא יכולים להשתמש בשום דבר לרעה או להיות מפורש לא נכון.

בלוסום: יכולים אתם להסביר מה בדיוק נמצא ביחידות אחסון אלה... אני מדמיינת שזה משהו הרבה יותר חשוב מאשר בגדי החורף שלכם!!

פדרציה של אור: בתוך הבלוקים של מכלים עצומים ישנם חומרים משמרים המאפשרים לאוצרות מסוימים ממישורי הרטט הגבוה להישמר במתכונתם המושלמת. "חומרים משמרים" אלה מאפשרים לנו לשמור אנרגיות מרטטים אחרים ולהציגם בצורתם האמיתית. זו פעילות עדינה להביא נכסים בעלי ערך אלה לתוך הפתיחות של אפילו אחת מספינות האם שלנו. כה יקרות הן  בצורת תהילתן.

בלוסום: אני ממשיכה להרגיש כי איני מדברת לאנרגיה שהיא למעשה נמצאת על ספינה ממש עכשיו....

פדרציה של אור: זה כך. הגענו מרמת הבנה שהינה מעל אלה שנמצאים בעמדה של חשיבות גדולה על פני כלים אלה שצריכים למסור לכם את האור של העולם החדש.

בלוסום: ובכן, האם אתם אומרים... למעשה לאלה הנמצאים על הספינה יש את האור לתת לנו?

פדרציה של אור: כן זה נכון. הרשו לנו להסביר קצת יותר כדי שמוחותיכם יוכלו לקבל את מה שאנו מעניקים במילים בלילה זה.

במשך תקופות של זמנכם היה ידוע על ידי רבים כי אכן ישנן ספינות אור בשמיים שלכם. שום דבר לא חדש. ועם זאת, רק עכשיו ביום ובתקופה זו... שאנו יכולים לגלות אמיתות גבוהות... בשל התרוממות הרטט של הפלנטה שלכם. התוכנית הגדולה היא מאוד על המטרה והכול מתגורר במקומו הנכון, על מנת  שכול דבר יתאחד באלוהות של מה שהוצע.

ישנם רבים יותר עכשיו על כדור הארץ שלכם שהתעוררו לאלוהותם, שהביא קדימה שינוי גדול זה שקורה ברגע מאוד זה וימשיך לעשות זאת. זה מרגש מאוד עבורנו לדעת כי אנו נמצאים על סף גילוי הסודות שנשמרו מכם... אך ורק כיוון שעולמכם לא היה מוכן לקבלם.

אור זה עליו אנו מדברים.... החסד האלוהי... שוב אנו מועדים עם אי התאמתן של המילים... נסע עם "שומרי האור" בביטחון לאין שיעור... עד לזמן מעין זה שהוא יכול להיות מוצג לכם.

בלוסום: אני יכולה להרגיש פעימה זו בלבי ברגע זה... ועם זאת, נראה כי יש לנו בעיה לבטא את מה שאתם רוצים לומר.

פדרציה של אור: אנו נתמיד. זה רק הרטט החדש שבו אנו עובדים שמתבסס עם שני הצדדים.

אור זה... אוצר זה... הוא מתנה לעולמכם ממקום שאינו של חומר. זו אנרגיה טהורה שהשתחררה לתוך האטמוספירה ותתחיל פוטוסינתזה של הטבע שעד כה אין היא ידועה לכם. כאשר זה יתרחש יהיו שינויים בולטים שלא ניתנים להידחות או להיות מוכחשים.

בלוסום: יכולה אני לשאול לאיזו דרך אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: בדרך שתשלח את חושיכם מסוחררים. כיוון שזה יהיה ברור לכם כהרף עין שכול הידיעות שהיו לכם בהתייחס לעולמכם החדש תתרחשנה ותקרינה ממש לפניכם. "זיקוקים" חדשים אלה יעשו כותרת על מסכי הטלוויזיה שלכם. תופעה חדשה מעין זו תעלה ותגרום לעניין רב בכול רחבי הגלובוס שלכם.

בלוסום: זיקוקים?????

פדרציה של אור:  חשבנו שאת עשויה לשאול על בחירת המילים שלנו.

בלוסום:  ותשובתכם היא??

פדרציה של אור: נהיה בעדינות רבה חלקיקי "זיקוקים" של הבורא. בכול פעם קצת אנרגית אור לפלנטה שלכם ונאפשר לה לעשות את עבודתה. זה זה לעת עתה.. זה אפשרי רק עבור כמויות קטנות שיפוזרו אחרת זה יכול לגרום למהומה קטנה בשל כוחם העצום. השילוב חייב להתרחש בהדרגתיות. גם הגוף הפיזי שלכם יבחין בשינוי בתוך אנרגיה חדשה זו. תהיה הרגשה מוארת יותר בתוך הגוף הפיזי בפועל.

בלוסום: נהדר...האם למאזניים שלי יש הוכחה על כך... איני יכולה לחשוב על משהו יותר קסום!!!

פדרציה של אור: זה יתחיל עם הרגשה מבפנים שתכיל קלות ברחבי ההוויה. כמו שאחד חווה לפעמים כאילו הם הולכים על אוויר.

בלוסום: אלה חדשות נהדרות. כיוון  שכאשר אתם מביאים מידע זה, אני יכולה להרגיש מגע של הקלות שאתם מדברים עליה. ואפשרו לי לומר... זה מרגיש טוב!!

פדרציה של אור: אפשרו לנו אם כן לומר... זה חכם להישאר גם מקורקעים. כיוון שאחד יכול להפוך קצת מעורב עמוק מדי בהרגשה... כי העניינים הארציים נותרו מאחור... ועם זאת אנו אומרים שאין זה עדיין הזמן הנכון לכך להתרחש.  צריך להישאר האיזון. זו אחת מהסיבות כי רבים מכם ישויות אור נמצאות כאן. להכניס ולעגן את אנרגית האור החדשה שהשגחנו עליה כה בעדינות רבה.

בלוסום: עכשיו אתם נשמעים כאילו אתם על/מהספינה.

פדרציה של אור: זה קצת מבלבל עבורך, הלא כן?

בלוסום: ובכן, כן! דקה אחת אתם עליה, הדקה הבאה אתם לא... לכן אני שואלת אתכם עם הכבוד העמוק ביותר... מי בדיוק אתם?

פדרציה של אור: והיינו עונים... אנו מביאי השלום. אין אנו מעולמכם. אין לנו צורה. אנו שמתקשרים אתך ברגע נוכחי זה רק של אור. לכן אנו יכולים להיות על/מחוץ  כפי שאנו רואים שהולם.

דברנו אתכם לפני כן לגבי המשגיחים של המשגיחים.

אנו התגלמותו של האור שמאוד שמחים לעבוד עם תוכנית גדולה זו ולהבטיח שהכול נמצא במקום. אנו אלה המחליטים בהתייחס לכול השינויים המהירים שעשויים להיות מונחים במקום. וכן... אנו קוראים את מחשבותיך... אנו אלה שהחליטו את ההחלטה החשובה ביותר לבטל את המשימה שהובטחה בתאריך  שלכם של 14 באוקטובר. זה כפי שאתם מודעים היטב לא היה משהו עבור אלה "בדרגות פחותות" להחליט. זה הגיע מהמועצה הגבוהה ביותר ואנו יכולים לומר כי בחרנו היטב לעשות מה שעשינו. התוצאה... אם היינו ממשיכים הלאה כפי שתוכנן היתה תוצאה אומללה עבור מספר עצום של אלה הגרים על הפלנטה שלכם. כאשר הזמן מתאים אנו נעניק מידע נוסף על נושא זה כיוון שאנו מרגישים כי זה חשוב  שזה מובן מה שלמעשה מתרחש. ועם זאת, היינו מבקשים מכם להיות סבלניים. כיוון שמגיע הזמן בו אנו בוחרים לפתוח coergence ([3]) ולהיות מובנים באופן מלא.

בלוסום: יכולים אתם פשוט לדבר קצת יותר על אור זה? אני אף פעם באמת לא חשבתי על רטט חדש, אנרגיה חדשה המעוברת בספינה. אני תמיד דמיינתי שזה רק סוג של זרם היורד למטה מלמעלה!!

פדרציה של אור: ואיך יכולים אנו לסייע בהסבר לכם על מה שבאמת הוא?

בלוסום: התמדה, אני מניחה...

פדרציה של אור: ועם זאת, היינו מדגישים שוב כי לא כול הדברים על ההארה "שלנו" יכולים להיות מבוטאים על ידינו בדרך אותה אתם יכולים אפילו לדמיין.

בלוסום: המשיכו לנסות....

פדרציה של אור: שומרי האור יהיו דומים למה שידוע בעולמכם כאבירים טמפלרים. שומרי האור אינם בעלי נטייה רגילה. הם מהווים את ההתגלמות הגבוהה ביותר והם הופקדו כדי להגן על צורת אור זו שמיועדת להכניס את העולם החדש לתוך קיומו.

בלוסום: זו משימת חובה כבדה למדי. איך נבחרו שומרים אלה וכמה ישנם?

פדרציה של אור: 12. כיוון שזה מספר אלוהי. איך הם נבחרו? הם היו להקה מכובדת שהציגה את עצמה למועצה העליונה. הבחירה של להקת אור מעין זה היתה מחויבת באמצעות סדרות של מה שאתם מכנים כמבחנים, ועם זאת שוב, זו רק מילה שמתאימה למטרות ההסבר. המבחנים ככאלה הועברו על ידי השומרים לפני שהיו במצב כדי להציג את עצמם. לא כמו בעולמכם כאשר רוחות צעירות מאומנות במנזר מסוים להיות לשירות בהתבגרן. זה מצב דומה מאוד, ועם זאת לא באותו האופן, אבל זה הכי קרוב שאנו יכולים לבוא כדי לעזור לכם להבין.

בלוסום: ובכן... אם כן אור זה, נסע על הסיפון תחת ההגנה הקדושה הגדולה ביותר, עד שמגיע הזמן לעשות מה שהוא מיועד לעשותו?

פדרציה של אור: זה נכון. אתם מבינים יקרים... אין זה כפי "שאתם עשויים לדמיין" מיכל ענק שבו האור מאוחסן. נמלי מכלים אלה... נומר... זו גרסה מרוכזת. זה מקור שהכלול בתוכו לא נגמר אף פעם. 

בלוסום: כשאתם אומרים השומרים מגנים עליו... ממי???

פדרציה של אור: מעצמו.

בלוסום: שהכוונה היא?

פדרציה של אור: כוח זה של אור הוא רק של עצמו. הוא יודע רק על עצמו... שום דבר אחר. לכן הוא "מוכל" בדרך שנשמרת תחת שליטה. כיוון שכפי שאמרנו, אם היה צריך להיות מוצג במלואו... הכול בבת אחת... הפלנטה שלכם תהיה קרובה ל... המילה שאנו נשתמש בה תהיה ... התפוררות.

בלוסום: ובכן, איך השומרים מגנים עליו מעצמו?

פדרציה של אור: בכך ששומרים עליו שיהיה בטוח. המכלים/החדרים שמקור אור זה שוכן בהם... הם בעלי טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לצורתם הדחוסה להישאר בנוח בפנים.

חדרים אלה נסרקים ומפוקחים על מנת לשמור את האוצר בפנים, במצב המתאים ביותר ובכול זמן נתון.

נראה כי סטינו ממה שהתחלנו לדבר עליו.  ועם זאת, זו עכשיו כוונתנו לחשוף דברים מעין אלה שעד עתה נשארו מחוץ לבסיס הידע שלכם. למרות שהיינו אומרים כי חלק היו מודעים לכך... וחלק יזכרו מהבנקים של זיכרונם מידע זה שכבר ידוע להם. כיוון שכפי שאנו אומרים... רבים מכם נמצאים כאן כדי לעזור לעגןאור זה כשהוא מתפזר.

בלוסום: טוב, אני מרגישה כאילו אנו מגיעים לסוף פגישתנו נכון לעכשיו.

פדרציה של אור: אכן זה נכון. לא היינו רוצים להתמכר יותר מדי. כיוון שאנו לומדים על האנרגיה שמעורבת בצורת האנוש שלכם. אין זה אותו הדבר עבורנו, עם זאת אנו בוחרים להיות זהירים לטובתכם.

בלוסום: טוב מאוד! כל עוד אתם שומרים הכול  תחת שליטה. אני באמת נהניתי הערב. תודה לכם עבור הקניית מדע זה. חומר טוב מה!!!

פדרציה של אור: אנו נפרדים אדיו (Adieu)...

בלוסום: הייתי רוצה מאוד לקבל הסבר בקרוב באשר מדוע ענין "אדיו" (adieu) מתרחש לאחרונה. זה לא היה לפני כן במיוחד... שאני יכולה להיזכר... וזה בהחלט עבור סימן כי בן זוגי ענן לבן מעורב.

פדרציה של אור: הכול בזמן טוב, גברת יקרה מאוד. הכול בזמן טוב.

בלוסום: מספיק הוגן. אני יכולה להתמודד בכך. לילה טוב לכם. חלומות מתוקים!!

פדרציה של אור: המציאויות שלנו! עד לפעם הבאה... אנו שולחים ברכותינו לכולם.

(בחזרה למסר הנוכחי!!! )

בלוסום: אוקי, ובכן היכן נמשיך מכאן?

פדרציה של אור: נמשיך. מכלים אלה היו בשימוש במהלך השנים האחרונות. היינו אומרים במונחיכם, בערך שבע. עד לנקודה זו בה הרטט של הפלנטה שלכם לא היה תדר שהיינו יכולים "להתיך" וליהנות ממנו ויכול היה לגרום למהומה אם האנרגיות היו משתחררות מוקדם מדי. קודם זמנן.

היינו רוצים להשוות את מה שאנו מדברים עליו, לבלוק קרח גדול ו"קוביות קטנות" שהתנתקו ממנו ו"נמסות" ו"מפוזרות" לתוך האטמוספירה שלכם. חלקיקי אנרגיה אלה הם בהחלט נמדדים. כמו מתכון שחייב להידבק כדי לתקן שכבות על מנת לייצר את העוגה המושלמת!

יותר מדי לא היה משרת... מעט מדי היה עושה את אותו הדבר.

בלוסום: אני מניחה כי "אנו" רוצים לדעת מהי בדיוק אנרגיה זו? מה היא מכילה?

פדרציה של אור: אהבה, בלוסום היקרה. מכלים ענקיים אלה מכילים אנרגיות רטט גבוה של אהבה. זה טהור ופשוט כפי שזה... ועם זאת, אנו מבינים מה הסיבה מדוע היית רוצים לחשוב "ובכן פשוט שפכו את הכול על הפלנטה הזו כיוון שהיא בטוח יכולה לעשות עם זה".

בלוסום: כן, אתם קראתי את מוחי!

פדרציה של אור: זה לא יכול להיות נסבל על ידי האנרגיות הנוכחיות שלכם. היינו הולכים עד כמה שאפשר כדי לומר, כי אם זה היה מתרחש... הפלנטה שלכם היתה מוקטנת חזרה לצורתה המקורית.... אנרגיה שלאהבה. לא נשאר כלום. אין עולם לדבר עליו...לא... שום דבר! פשוט חזרה לאהבה... וזה לא מה שאתם אוכול מה שיש, מנסים להשיג.

בלוסום: שאלות כה רבות רצות דרך ראשי. ובכן, מדוע עכשיו? מדוע לגרום לזה לקרות כדי להעלות את זה שוב? כיוון, הבה נהיה כנים... כמו רבות מהתקשורות שלכם, זו יכולה היתה להיקבר בארכיבים של זמן לנצח!

פדרציה של אור: מכיוון שעכשיו... הוא/הזמן בו אנו לא רק מכפילים, עם זאת משלשים את גודלן של הקוביות! זו הסיבה מדוע אתם כולם הולכים בדרך כה הרבה! זו הסיבה מדוע אתם מכים בתחתית הסלע (מגיעים לנקודה הנמוכה או הגרועה ביותר - המתרגמת) ועם זאת, בדקה הבאה, מרחפים דרך הגג (מגיעים לרמה גבוהה מאוד). עוצמת האנרגיה שנכנסת הגיעה ל"מקום" בו היא מיושרת באופן מושלם על מנת להתאים עם כול מה שמתרחש.

כול מה שדברנו עליו לאחרונה/אי פעם מגיע לאבן נגף...

בלוסום: מה? האם קבלתי את זה באופן נכון?

פדרציה של אור: כן. עם זאת, אין סיבה לדאגה. בכול דרך תבנית או צורה. כיוון שראינו זאת לפנינו. אנו מודעים לכך ולכן, אנו מוצאים זאת הכרחי "לעורר" את הוויברציות ואכן, את המצב. זה "עבורנו" לקחת שליטה ולהבטיח כי "חסימה" זו תורטב מיידית למטה/בחוץ כך שאנו עשויים כולם להמשיך לאורך מסלול חלק.

בלוסום: ובכן, כמובן, אני צריכה לשאול מהי חסימה זו? עם זאת, כבר מודעת עם כבוד, כי לא אקבל תשובה ישירה.

פדרציה של אור: כיוון שזה לא יהיה מתאים. אנו שחקנו את יריבנו ואת משחקם. סודיות מוכרת היטב במקרה מיוחד זה.

בלוסום: מספיק הוגן. לא אלחץ הלאה.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו נמשיך ברוח זו גם לומר, כי "ההתלהבות" לשלוח את האנרגיה במינונים גדולים נעשית בשקט, מאחורי הקלעים.... יש לה השפעה גדולה יותר מאשר אנו חשבנו אי פעם שהיא תהיה/עשויה להיות.

זה, כן, יוצר מערבולת באופן שהופך את האנרגיה  של הישויות המנהלות את העניינים שאינם בוודאי של הלב.

"הכוח המניע" של אנרגיה/אור-אהבה גורם לרבים לחשוב שוב! במקום זאת משווים לאגדות שלכם כאשר המכשפה הרעה חוזרת בה והופכת למוסרית. זה מתרחש מהר יותר מאשר צפינו וזה משמח מאוד לפגוש זאת.

מה שאנרגיה חזקה זו גם משיגה, הוא ל"חסל" וכפי שאנו אומרים "להפוך" תוכניות שהן באמצע הדרך להרוס את "הטוב".

בלוסום: כלומר?

פדרציה של אור: אין זה חדש לרבים מכם, ישנם אלה בפיקוד/בשליטה על פלנטה כדור הארץ שלכם שיש להם אידיאל לצמצם את "המספרים" של אלה החיים עליה. תכניותיהם לגרום  זאת הן חמורות למדי. עם זאת, ישנם "חוקים/כללים" אוניברסאליים מסוימים שצריכים לציית להם ותוכניות אלה שנמצאות בדרך שוברות את כל החוקים.

זה לא יכול להיות מותר.

למרות "שהם" חושבים שהם בורחים עם זה... התערבות תידרש  כדי לנטרל מחשבות ותוכניות כאלה ערמומיות.

לא משנה מה כול אחד מכם עשוי היה לשמוע או לקרוא או לשמור בתוך "מערכת המחשבה" שלכם... זה לא יהיה מותר "להרחיק לכת" (לעשות משהו קיצוני מסוכן או שנוי במחלוקת - המתרגמת) כמו כוונתה של ההיררכיה שנמצאת במקום.

אנו מבהירים, בשל מחשבותיכם, בלוסום, אלה על ידי ההיררכיה, "במיקום" זה אנו  מדברים על אלה במערכת הדרוג הגבוהה יותר שאינה עבור הטוב הגדול ביותר.

היינו רוצים לחזור למכלי האנרגיה.

בלוסום: טוב. יכולה אני כאן, באופן מסודר להחליק ל"עמודי האור"? אני יודעת שזה היה בסוף של 2011 כאשר דברתם על אלה. אני יודעת כיוון שהגבתי בהתפרצות זעם והחלטתי "לסיים במהירות" את התקשורות שלנו לזמן מה בשל חוסר הבנה על אזורי הזמן! לכן, מכלים אלה הם חלק מעמודי האור?

פדרציה של אור: כן. הם כן. הרבה מאוד כך.

אם אתם נזכרים, בתקשור באמצעות מסרים ישנים... הסברנו כי "בלוקי האנרגיה" היו גרסה תמציתית. כיוון שרצינו דרך טובה יותר לנסח זאת.

דרך קלה יותר "להראות" תהיה זו של חתיכת ספוג קטנה וכאשר היא שקועה במים.... היא מתרחבת. אנליזה (ניתוח) עלובה עם זאת מובנת.

לכן, כאשר התזמון הוא נכון... "חלקים" מסוימים של בלוק זה מוסרים בזהירות, ומשתחררים לתוך שדות האנרגיה שלכם.

בלוסום: אתם רוצים לומר משהו אחר לגבי לפני שהם משתחררים, הלא כן?

פדרציה של אור: כן. תודה לך... זה עניין של סדר המילים. עם זאת, להחליק חזרה לתוך מצב החלקים שמוסרים בזהירות... הם אז....

בלוסום: וואו! אנו שנינו נאבקים כאן להבהיר זאת. מילים, מילים, מילים. כפי שאמרתם... כה לא מספיק. אני יכולה לראות במוחי למה אתם מתכוונים, עם זאת, אין מילים לביטוי. הבה נמשיך לנסות.

פדרציה של אור: תודות רבות. חלקים אלה הם אז... "מחולקים" ו.... איך היינו אומרים במונחיכם? הדרך הקלה ביותר הינה... מונחים בתוך "החדרים", היכן "שתפקידם" נעשה ברור. בכך... בתוך "חדרים" אלה... המידע "חודר" לתוכם. כאשר מסתיים, הם "נאטמים" "ומטופלים"  לפני שהם משתחררים לתוך/על הפלנטה שלכם.

בלוסום: אני מבינה באופן מלא שזו רק דרך לנסות לפרש לנו מה מתרחש. כיוון שאין לנו את הטכנולוגיה שלכם בה אתם משתמשים ב"גלי המחשבה" שלנו. אלוהים אדירים, אני נשמעת אינטליגנטית למדי!

פדרציה של אור: זה נכון בדיוק, בלוסום. כה הרבה יותר מעורב ועם זאת, בלתי ניתן לביטוי.

בלוסום: הייתי יכולה לשאול קודם לכן, עם זאת, איזה סוג של מידע?

פדרציה של אור: מידע שהווייתכם כבר יודעת ועם זאת, לא היתה מוכנה/במצב לקבלה.

מידע שעושה שכל ישר באשר ל"המהלכים" הבאים שלכם.

מידע  מדויק מה אתם צריכים לעשות הלאה.

בלוסום: מה? כול אחד מאתנו? רק מעטים? מה? איך זה עובד?

פדרציה של אור: זה בעיקר תכנון מורכב. כשעמודים אלה נעים דרך השמיים שלכם (חלקם נראים, חלקם לא)... הם "יפקידו" מידע לתוך הווייתכם אשר צריכה לקבל אותו. מידע שונה עבור חלק, מאשר האחרים. זה ענין של קידוד.... אשר לוקח אותנו לתוך "מסלול" אחר בסך הכול.

בלוסום: אלוהים, אלוהים! לא יכולתי להמציא זאת גם אם רציתי!

פדרציה של אור: הקודים בתוך כל אורגניזם חי, כול נשמה, הם ייחודיים ואינדיבידואלים וכפי שדנו לפני כן, משתנים תמידית.  הקודים בתוך העמודים והאנרגיות המגיעות דרכם ממכלים אלה הם "בהתאמה" ומשתנים בהתאמה כדי "ליפול לתוך המקום" עם "האנרגיה התאומה" שלהן כשהיא נעה דרך.

בלוסום: זה מדהים! למרות שזה משגע את המוח ומאוד הרבה "מחוץ לעולם זה"... אם איכשהו זה מחושב עם הבנתי.... והאמינו לי, אני לא מדענית טילים! ובכן, אתם אומרים... על קצה המזלג...כי עמודי אור אלה... וגם, באופן כללי השלשת קוביות האנרגיה המגיעות הם מקודדים באופן אינפורמטיבי? קודים אלה משתנים תמידית כדי להיות תואמים עם הקודים המשתנים תמידית שיש לכול אחד ולכול אינדיבידואל על פני הפלנטה עם כול מחשבה... וכאשר "חולפים ליד".... תואמים עם/זורמים לתוך... אותו אינדיבידואל מיוחד זה... המידע שהוא/היא מיועדים לו?

פדרציה של אור: על קצה המזלג... כן.

בלוסום: אם חשבתי שזה מתאים להישבע בתקשורות אלה, יכולתי להפיל אחת שמתחילה עם F ממש עכשיו ובאותיות גדולות! לא רק ש... אני לא יכולה להאמין שאני עקבתי אחר כול זה!

פדרציה של אור: את עקבת אחר זה היטב ובקלות. את ממעיטה מאוד בערך יכולותייך.

בלוסום: למעשה, אני מודעת מאוד כי הבנתי היא בגלל שאתם מסייעים לי לעשות זאת. עם זאת, אני מקבלת את המחמאה! אני מרגישה כי סיימנו לעת עתה... וגם, לוקחת בחשבון כי כול זה נוסף למסר של 2010; כך, שמוחם של נשמות רבות עשוי להיות תשוש נכון לעכשיו.

פדרציה של אור: שוב, אנו מודים לאדון עבור חיפושו המסור. אנו יודעים כי לא היה לך את הזמן או את הנטייה או הסבלנות לעשות זאת.

בלוסום: נכון! אני יודעת כי הוא נמצא ברקיע השביעי (מאושר עד הגג) רק על ידי העובדה שאמרתי כי אני אעלה זאת בוודאות בתקשור הבא. במילותיו "איזה טיפול בלתי צפוי קבלתי שנקה אותי לפי כ-5 שנים" ששווה את כתיבתך. זה הרגיש כאילו צעדתי לתוך סוג של "מכונת זמן" ודאיתי דרך  חדר מלא זהב ופנינה". אולי תזכורת עבורנו כולם כאשר אין לנו שום דבר טוב יותר לעשות (???) לעשות את אותו הדבר!

תודות רבות, חברים. זה רק נעשה יותר ויותר "מוזר". לא אמיתי, מכול מה שגדלתי אתו... עם זאת, כה "אמיתי" בקבלת האמת של נשמתי.... בהכרת תודה, בשירות אוהב, אני (I AM).

פדרציה של אור: נהנינו מאוד בתקשורות שלנו וגם, בהכרת תודה רבה להיות כזה שירות.


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge