Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 22, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 22 בדצמבר 2017

בלוסום: ובכן, אנו נמצאים כאן... השיחה האחרונה אולי של השנה. לאחר התקשורת האחרונה לגבי "עמודי האור" והתמונה המהממת, אני תוהה אם תהיו נחמדים מספיק כדי לאפשר לנו לדעת מה אוחזת 2018 עבורנו?  2018! זה נראה לפני כה הרבה מאוד זמן, ממש מזמן ב-2012!

פדרציה של אור: ברכות של תרועה טובה לך בלוסום ולכולם. אנו מאמינים שצריך להיות הו הו הו כדי להאיר את יומו של האחד. אכן, הפוגה נוספת בלוח השנה "מפצחת את המיתר"(מזכירה)  כדי להביא את תחילתה של שנה חדשה ואתה... יש הרבה כדי לחגוג. כיוון כשהאנרגיה ממשיכה להתעצם... כך גם, מתן הביטוי למה שליבו של אחד חפץ.

אחד יגלה לא רק ברמה האישית כי האור מקרין דרך ההוויה... עם זאת, גם בקנה מידה עולמי... שינויים שלא ייאמנו עומדים להיראות.

בלוסום: כמו מה?

פדרציה של אור: כמו.... סילופי האמת שנחשפו להמונים. רבים מאלה בעלי אור מופחת "יילחצו אל הקיר" ויובאו לדין ויישאו באחריות לפעולותיהם. ככול שמתגלה יותר ויותר מה שקורה מאחורי הקלעים.... זה יוביל  ליותר ויותר דברים שנחשפים. היינו אומרים.... "קופת השרצים" הגדולה ביותר תיפתח.

דברנו בעבר איך עניינים מעין אלה יגרמו להלם לעולם.... יגרמו להלם לנשמה. עם זאת, הם ייעשו זאת על בסיס הלב. לכן, זה חכם לבנות את כוח שלוות הנפש של האחד... לשים אותו במשחק.... ולהיות  בנטייה בה אחד יכול מיידית לעלות מעל מה שמתגלה.

כש"הפתעות" אלה יפתיעו.... אחד יגלה את נשמתם במקום של ; ראשית, לא יהיה מסוגל לחשוב עם כול מה שהובא אל האור.... עם זאת, כשזה נספג ומשתנה... אחד יידע כי עניינים אלה הם עכשיו "מתים" כשהם מתגלים... ועולם האור החדש זורח באיטיות.

נשמות יקרות, אפשרו ללבכם ולמוחכם להפוך למלאים עם אור.

מלאים באהבה... בכול הזמנים... בכול הדברים.

כי זה מה שעומד לפנינו כדי להכין אתכם לכול מה שעומד להגיע.

הישארו איתנים באמת האישית שלכם.

במשך השנים, דברנו פעמים רבות לגבי הדרכים שאחד יביא את עצמו לתוך החלום המוחלט של עצמם. אין שום דבר חדש לומר בהתייחס לכך. עם זאת, יש "גידול" בתוך האני שיכול ויביא  את הווייתו של האחד למקום בו הבנה גדולה יותר מסייעת לנשמה להישאר באמת שלהם... לא משנה מה אחד  מוזן על ידי אמצעי התקשורת והתעמולה החברתית שלכם.

זכרו מי אתם.... כיוון שאז אתם תרגישו את האמת.

לכן, היינו "מנבאים" כי העולם שבו אתם חיים, לא רק יהפוך בשנה הקרובה ליותר תוהו ובוהו ... עם זאת, יחד עם זה, יותר תופעה טעונה אנרגטית תגן ותדריך אתכם.

אנחנו לא היינו חושבים "לעזוב אתכם בטלטלה", כפי שהייתם אומרים.... במיוחד בזמנים קריטיים מעין אלה... ונשמות יקרות.... הזמנים שלפנינו... היינו אכן מכנים אותם... מכריעים.

דברנו על נקודת מפנה. דברנו על נקודת משבר. עכשיו אנו מדברים על הנקודה הסופית! בה, עם כול מה שהתגלה בהקשר ל"הלם, אימה"... שם צריך להיות הקצה המנוגד של הסקאלה בו ה"אוה והאהה" של עונג גם מופיעים ומהממים אחד באהבה... פשוטו כמשמעו.

בלוסום: למה אתם מתכוונים...במהממים אחד באהבה?

פדרציה של אור: בכך...שהאיזון של מה שעומד להגיע באהבה... צריך לעלות בערכו במידה רבה... על מה שיפגע בלב.

התכוננו לכך... הכנו אתכם לכך.

בלוסום: אנשים שאלו אם "עמודי האור" שדברתם עליהם... קשורים למה שנאמר בכתבי הקודש העתיקים  כהבזקי שמש... הגורמים להארה רבה? דברתם במידת מה על אירוע זה המרגיש כאילו הוא אחד ואותו הדבר.... ועכשיו, עם מה שאתם אומרים היום... יכולה אני לשאול אם "זה מה שעומד להגיע"?

פדרציה של אור:  זה היה תמיד על הקלפים (סביר מאוד שיתרחש) שזה עומד להגיע, בלוסום.

בלוסום: כן, אני יודעת. ה"נקודה" היא, שעל כך דובר שנה אחר שנה ותמיד מסביב לזמן זה.... וכאן אנו כולנו... עדיין!... ממתינים!

פדרציה של אור: כול הדברים הטובים מגיעים לאלה הממתינים, כפי שהפתגם הולך בעולמכם.

אנו מדברים מעט על מסגרות זמן.... כיוון שהן אינן משרתות. עם זאת, היינו מבטאים את העובדה כי אכן, כן.... אתם קרובים יותר מתמיד לאירוע מעין זה שיתרחש.

בלוסום: כאן אנו דורכים על דשא מסוכן, חברים! אתם יודעים זאת, הלא כן? כיוון ש"קרוב" זו מילה שובבה!!

פדרציה של אור: זו הסיבה מדוע נזהרנו לא להשתמש בה! קרובים יותר מתמיד.... קרובים יותר מתמיד.

בלוסום: אל תבינו אותי לא נכון! אני הייתי נפעמת לראות את עמודי האור המגיעים מהשמש... וזה היה צריך להתכוון למשהו. עם זאת, אתם דברתם עליהם לפני שש שנים. לחכות שש שנים נוספות עבור הפרק המרגש הבא, אין ערך באמת להזכירו ממש עכשיו. קחו עצה ממני.... אם אירוע עומד להיות במועד כה רחוק... הייתי נמנעת מלהזכירו עד לדצמבר 2024... או קרוב לו, אם הייתי אתם!

פדרציה של אור: למדנו להבין את ההומור שלך...

בלוסום: צבוע עם אמת!!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... חברים יקרים... אנו דוברים אמת.

בלוסום: את זה אני יודעת! זה רק שאינכם עונדים שעונים או אין לכם שעונים במקום המגורים שלכם!

פדרציה של אור:  הבה נהיה נועזים....

השנה לפנינו לוקחת אתכם לא רק צעד אחד, עם זאת, צעדים רבים הרחק לתוך מקום המגורים החדש שלכם.

הכול מוצג לכם בסקאלות שונות.... לא יכול אולי להשאיר אתכם במקום בו אתם נמצאים.

שינוי גדול מתרקם.

בלוסום: אני יודעת שאני נשמעת כאילו אני מבקרת אתכם עם כול דבר שאתם אומרים... ואין אני מתכוונת להופיע גסת רוח. עם זאת, אני בטוחה כי אם אני קוראת בשנית את שבעת התקשורים האחרונים לחג המולד, אלו פחות או יותר , יאמרו את  אותו הדבר.

פדרציה של אור: אנו מבינים, בלוסום. עם זאת, עם כבוד... לא היינו בוחרים לשנות את הרישום על מנת "לשטח אתכם עם משהו חדש"(להפתיע אותך). אנו מדברים כפי שאנו מוצאים. אנו יודעים שאנו דוברים אמת ואנו נמשיך לומר את אותם הדברים שוב ושוב.... עד שהימים יגיעו בהם "רישום חדש" מופעל כיוון שהישן  התרחש.

בלוסום: אני מנסה ליחס משמעות נוספת לעובדה שאמרתם "לשטח אתכם עם משהו חדש". זה לקח אותי חזרה להתחלת השבוע בו הכיתי את ראשי עם מוט מתכת וזה שיטח אותי! זעזוע לכמה ימים! האם יש קשר ? כנראה שלא.

פדרציה של אור:  או אולי! ישנן לא רק קריאות השכמה עבור הנשמה. ישנן רבות המיועדות לגוף כאשר הוא צריך טלטול  כדי "לשרת אותו" כביכול.

בלוסום: מעניין! אני אקח בחשבון לשרת את עצמי היטב ונכון! ( אני בטוחה שזו בדיחה גסת-רוח שלא מתאימה לגמרי בשעה שאני מתקשרת עם ישויות אור ומדברת על נפלאות השנה הקרבה!) אוקי. ובכן, אני אפסיק מלהפריע עם  "אבל אתם כבר אמרתם כול זאת שוב ושוב" שלי... ואאפשר לכם לזרום. איזה סוג של מידע, לדוגמה... נושאים/יישאו... עמודי אור אלה? האם הם יהיו להורדה מיידית?

פדרציה של אור: המידע שעמודים אלה מכילים ומעניקים הוא ידע שמתעורר בתוככם.

במובן שכאילו כפתור נלחץ ומשהו מפתיע ובלתי צפוי.... אתם יודעים את זה ואתם יודעים זאת. לא שאינכם יודעים את זה ואת זאת לפני כן... עם זאת, זה המתין "שידליקו אותו" על מנת שאחד יכיר בכך.

בלוסום: בכל זאת, ידע לגבי מה?

פדרציה של אור: לגבי האני.... ובאיזו דרך להמשיך לאורך מסעכם. בעלי השראה אלוהית ומרגישים כזו חדווה לגבי ימיכם העתידיים והאני העתידי שלכם. אתם תרגישו את איחודן של הנשמות ובמקום בו פעם היה בלבול וספק.... יהיה כיוון ומוטיבציה.

האנרגיה שתגיע, אפילו חזקה יותר מאשר עכשיו.... ותמשיך.... תאפשר לכם "לקבל זאת".

אנו מבינים שהייתם רוצים לומר "לקבל מה?

בלוסום: ובכן, אני מקבלת כי "לקבל זאת".... זו הרגשה.

פדרציה של אור: מונח נכון ובאופן מושלם בשיחה.

יותר מאשר כול דבר, רגשות האהבה שלכם תוכרנה ברטט הגבוה יותר שהן שואפות אליו.

זה...זה יותר מאשר כול דבר הוא השינוי שאתם מחפשים אותו.

כזו אהבה.... על/של/ב/כמו/דרך.... התדר הגבוה שלה....רוטט... בתוך/מסביב... לכם... של/כמו/ב/דרך...אתם... בדרך כזו שמרגישה כה טוב!

גבוה יותר.... טוב יותר... מאשר אי פעם הורגש.

בלוסום: זה נשמע כה מגניב. האם אם כן אנו נראה יותר מעמודי אור אלה במהלך השנה הבאה?

פדרציה של אור: הם לא "ימטירו למטה" עליכם על בסיס קבוע. עם זאת, ניתן יהיה להבחין בהם. אנו אומרים זאת ללא הפרעה.

יהיו לא רק דברים מעין אלה.... עם זאת, תצוגות של צבעים.

בלוסום: כן, הזכרתם זאת  פעם כשראיתי קשת בשמיים מדהימה.

פדרציה של אור: והיא גם תופיע.

האם נוכל לומר כאן.... עמודי אור אלה... קשת בשמיים זו... מופעיראווה אלה של הענן... ספינות- אור אלה.... תצוגות אור אלה.... אינן מוצגות לכם בדרכים של פיצוי על מה שהדאיג את הישות בדרכים של זוועות שמתגלות וכו'. הן מוצגות לכם כיוון שאתם השגתם רטט מסוים המאפשר לנפלאות אלה לזרוח.

בלוסום: ובכן, מזון למחשבה... האם הן רק ייראו על ידי אלה שהביאו את עצמן לתוך הרטט הגבוה יותר?

פדרציה של אור: אנו נותנים כאן תשובות מגוונות. כיוון שזה עשוי להיות המקרה עם דברים מסוימים ועם זאת, לדברים אחרים תהיה השפעה מקיפה.

היינו אומרים כי תהיה לפחות אחת מאוד מעניינת... מטריפה... הצגה שתשנה הכול!

בלוסום: עם זאת, הרשו לנו להבהיר זאת כאן... אתם לא יכולים לאשר כי זה יהיה בשנה הבאה?

פדרציה של אור: הרשו לנו לומר.... אנו מקווים מאוד הרבה שזה יהיה.

בלוסום: ואני אשיב... אני מקווה מאוד שאתם צודקים. כך או כך, חבריי... אני צריכה לסיים שיחה זו באומרי, שללא ספק, אני יכולה להרגיש יותר מאשר אי פעם לפני כן, את השינוי באנרגיה בתוכי. האופן השונה שאני מרגישה שלא קל לנסחו במילים. אני רק יודעת שהשתניתי וממשיכה לעשות זאת ולמרות שלפעמים, זה מרגיש באמת משונה ואני לא כאן ולא שם... אני כן יודעת שזה קשור עם כול מה שאתם שתפתם אותנו... לגבי מה  שאנו עוברים ולהיכן שאנו הולכים. עבור זה... הכרת התודה שלי היא מעבר למילים. עם זאת, מאמינה שאתם יכולים להרגיש זאת מלבי.

פדרציה של אור: אנו אוחזים ומרימים את האנרגיה של כול הלבבות. זו הסיבה מדוע אנו נמצאים בידע מעין זה של כול מה שטוב עומד להגיע לכול אחד.

אתם  של האלוהות...

אתם של אור...

אתם של אהבה...

בלוסום: לא הייתי מדמיינת שסנטה היה קופץ לרגע דרככם. עם זאת, זה רק נראה הדבר הנכון לעשות לבקש מכם זמן מבורך של חג מולד לכם ושלכם!

פדרציה של אור: אנו מרגישים את הברכות המוענקות לנו... ובתורנו, ממטירים עליכם כוכבי הקשת של שלום, שמתיישבים בפנים ומקרינים קדימה.

בלוסום: באהבה לכם. תודות רבות ומצפה להתחיל מחדש מוקדם באחד הימים בשנה החדשה.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge