Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 25, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 25 באוגוסט 2018

בלוסום: בוקר טוב לכם.

פדרציה של אור: בוקר טוב לך!

בלוסום: גברת כתבה כי מרגישה מודאגת מאוד לגבי הדור הצעיר. מצד אחד ישנם כה רבים שנמצאים כאן כדי להוביל את הדרך והם זוהרים כה בבהירות, עם זאת, מצד שני ישנה בריונות ולחימה רציניים.... צילומי מהלומות באמצעי התקשורת, המובילים את "זה שהציקו לו" להתאבדות. יכולים אתם לספר לנו לגבי זה, בבקשה?

פדרציה של אור: זה היה הרבה יותר מתאים לך לומר בצד אחד של המטבע... ולאחר מכן בצד השני...כיוון שזה הרבה יותר קשור עם קוטביות... בכל העניינים על פני כדור הארץ שלכם, לא רק בזמן זה, עם זאת, זה היה תמיד המקרה.

היינו מבקשים מכם לקחת בחשבון כי הדברים "הגרועים יותר" נראים.... תמיד דעו כי המשמעות היא בדיוק ההיפך שגם קורה. כלומר, ישנו קיזוז מנוגד. עם זאת, האם זה לא כך שלא מאפשרים ל"אמצעי התקשורת המרכזיים" להציג את האופי השמח של כה רבים מהצעירים על פני הפלנטה שלכם?

רבים מכם מבינים כי מראים לכם את המצב "המדכא" של העניינים על מנת להשאירכם מדוכאים. אין זה על סדר היום של אלה בשליטה "להזין אתכם" עם תוכן עליז... כיוון, שאלוהים ישמרנו, אתם הייתם צריכים "לקלוט" חדשות שהם ירוממו! כמה נדיר שזה קורה, שוב אנו אומרים, באמצעי התקשורת המרכזיים שלכם?

בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים, עם זאת, האם זה צריך להיות כה קיצוני כך שהקורבנות צריכים להתאבד? ישנם גם "אנשים רבים הפוגעים בעצמם", בימים אלה. האם אין זה שהנשמות הצעירות פשוט אינן יכולות לקחת את הרטט של "פחות אור"?

פדרציה של אור: ישנן סיבות רבות.... כמו בכול השאלות הנשאלות. זה יכול להיות שהנשמה לא יכולה לקחת את "הנבזות המוחלטת" ואת הרוגז לנשמתם. עם זאת, אם הן בוחרות להסיר את עצמן... זה יהיה חלק מתוכניתן... יתכן... להראות לאחרים את מה שדרוש בתוך "נשמתן" כדי להתחיל להבין מי הן.

אם זה המקרה.... הנשמה "החוזרת הביתה"  הסכימה "להשלים" עם זוועות מעין אלה על מנת להיות לשירות. אכן רק נשמה מוארת, היתה "מציעה" הקרבה בדרך מעין זו. בחזרה הביתה, הם יחלימו במהירות כיוון שהן השלימו את משימתן, כביכול.

אנו מבקשים מכם לזכור את מה שדברנו בשיחות בעבר... "הכול הוא לא כפי שהוא נראה". הסכמים שנעשים לפני "ההגעה" נעשים כך באמצעות כה אהבה רבה לכול אחד, ואחד לא יכול אולי לדמיין כי כאב וכאב רגשי יכולים לצאת מתוך... אהבה... וזה לעיתים קרובות שהסכמים לא יכולים להסתיים באמצעות נשמות קשורות, כיוון שהן יודעות כי על פני כדור הארץ זה יהיה יותר מדי חשיפה וגרימת צער כזה לאחד שהן אוהבות. עם זאת, אחרים מסכימים לעשות זאת עבור הטוב הגבוה ביותר של אחר, כדי לסייע ללימודיהן ולצמיחת הנשמה, על ידי כך "שמטילים" עליהם את מה שהסכימו לעשות.

בלוסום: כן. אני מודעת לכך. עם זאת, זו נראית דרך מוזרה ללכת על דברים. ובכן הבה נתמודד עם זאת, זו "פלנטה מוזרה" בה אנו גרים! אחר שאל לגבי בעלי חיים ואיך הם מעונים כה הרבה. מה קורה לנשמתם?

פדרציה של אור: היינו אומרים במקרה של בעלי החיים כי הם נעשו כדי לסבול עבור הרווח לאנושות, שהם "אנרגיה קולקטיבית" ולא נשמות בודדות. שוב היינו אומרים... חלק מהתוכנית.

בלוסום: של מי התוכנית? בוודאי לא של האלוהות?

פדרציה של אור: בלוסום... כאשר התוכנית האלוהית תוכננה... זה לא היה ענין של תכנון והתוויה של כול צעד בודד על ידי כול נשמה בודדת. זה היה יותר  כמו מסע כדי להביא את הפלנטה שלכם חזרה אל האור של תכנונה המקורי. לכן, גורמים מסוימים הוכנסו למקום על מנת שתוכנית זו תנוע קדימה ותתרחש.

עולמכם  באמצעות  תכנון הוא עולם של ניגודים. עם זאת, היינו אומרים... "ניסוי זה" חלף וההתממשות של "עבודתו" מוצגת בקרוב בדרך כזו שאחד  "יסיים את המשחק" עד לנקודה כזו בה כול החוויות של קוטביות מסוימת זו והצגתו של רצון חופשי יפסיקו/יכחדו.

זו הסיבה מדוע מגיע השינוי שאנו מדברים עליו. התוכנית להחזיר את כדור הארץ  למצבו הנהדר היתה בעיצומה במשך מרחב גדול של "זמנכם".

הוסכם כי בצומת מסוימת, יינתן סיוע על מנת שהאור מוקרן על הפלנטה שלכם בדרך כזו "שתשנה את חוקי המשחק"?

בלוסום: איני חושבת שהזכרתם את זה לפני כן.... ישנה את חוקי המשחק?

פדרציה של אור: כן, בלוסום היקרה. ברגע ש... גל/עירוי... של אור אהבה נספג באטמוספרה שלכם, אדמתכם, ישויותיכם,  כול דבר שלכם... צמחים, עצים, חרקים, בעלי חיים, מים... כול דבר... יהיה שינויהתחלתי באנרגיה. שינוי ניכר מאוד באנרגיה... ואז לאחר מכן... כשאנרגיה זו ממוקמת במקומה... כול דבר ירגיש חדש.

בלוסום: החוקים? הבה לא נשכח אותם?

פדרציה של אור:  לא יהיה... מקום/מרחב... לזוועות המתרחשות עכשיו בעולמכם להגיב עם אור מעין זה. האור שמגיע... הוא עם כזה כוח, כזה גודל, שכול סדר יום של חשיכה ייחלש לכזו רמה שאין לה בחירה אלא להיכנע.

בלוסום: כפי שאמרתם, חבריי, אני יכולה להרגיש את האנרגיה נכנסת, לבי דוהר ודמעות נקוות. המשמעות עבורי היא "אמת". ההתרגשות שנשמתי מרגישה ממש עכשיו בידיעה של אמת זו... בידיעה כי זו הסיבה מדוע הגענו לראות זאת... הידיעה כי זו הסיבה מדוע עשינו הסכם זה להביא מסרים אלה... להכין אותנו... עבורנו להתכונן... כיוון שזה כה מתקרב עכשיו... אני יכולה להרגיש  את זה יותר מאשר אי פעם לפני כן... עכשיו ברגע זה.

פדרציה של אור: זה כך.... נשמות אור של כדור הארץ... מאות ישויות... נצחונכם ממשמש ובא.

ברגע שהאנרגיה החדשה הינה עליכם, זה לא "ירגיש" אהבה לגרום כאב לאנרגיה קיימת אחרת. זה קשה מאוד לנסח במילים. עם זאת, האני האמיתי של הנשמה יידע בעצמו... בבשר... של הבשר.... ולכן, רק המחשבות האוהבות ביותר, המילים והפעולות  ירצו "לפעול החוצה".

עולם בו טוב לב  לאחד לשני "שולט"....

עולם בו המחשבות  של אחד לשני הן רווחה...

עולם של שיתוף....

עולם של צחוק...

עולם של שלום!

יכולים אתם להבין זאת, נשמות יקרות?

עולם של שלום!

זה כך מיועד. זה בתוכנית.

סליחה תהיה בפעולה.

בלוסום: אני מתנצלת בהפסיקי את הזרימה היפה כאן. עם זאת, עולם חדש זה... בוודאי זה יהיה הרחק קדימה בעתיד... כיוון שאני מרגישה כי רבים מאוד ייאבקו עם "הסליחה" לנשמות שגרמו כה הרבה מנפילתה של הפלנטה שלנו?

פדרציה של אור: באופן טבעי, בלוסום... זה לא יהיה כך כשהגל מגיע...

בלוסום: בכך אתם מתכוונים ל"אירוע"?

פדרציה של אור: כן אנו מתכוונים. זה תויג בצורות שונות רבות עכשיו... אין זה משנה השם... מה שמשנה היא השפעתו.

...זה לא יהיה כך כשהגל מגיע... בתוך דקות אתם מתעוררים לכול דבר שהינו מושלם בתפקוד ובאנרגיה.

יהיה להתמודד עם הרבה מאוד... במגוון עצום של דרכים. נשמות מבולבלות תהיינה בעיה עיקרית. זה, כפי שאמרנו, היכן שעובדי האור של הפלנטה שלכם יצליחו. יובילו את הדרך. יסבירו את מה שהתרחש. יביאו על הסיפון את אלה המבקשים הבנה.

בלוסום: בשל הגל... האם עדיין יהיו אלה שאינם רוצים "לעלות על הסיפון"? האם יהיו אלה בעלי אופי מרדני? מגוחך כפי שזה נשמע.

פדרציה של אור: יהיו גם כאלה! חלק עשויים להרגיש שהם מאבדים את מי שהם... כשהשינוי מתרחש בהם.

עבור חלק, "מעטפתם" עשויה להרגיש בטוחה יותר להישאר בה... זמן ארוך יותר מאחרים.

חלק יותמרו באופן מיידי, יפרשו את כנפיהם ויעופו.

האופי של אנרגיה זו של אהבה טהורה גבוהה מאוד הוא כה קרוב מאוד עכשיו... ישטוף את הפלנטה שלכם... כמו נשימה של אוויר צח. אין שום דבר לפחד... כפי שהפתגם אומר... רק מהפחד עצמו.

בלוסום: אמרתם כי יהיה ליווי מוסיקלי? מי תהיה התזמורת?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, לא יהיו נגנים. למעשה... לא יהיו כלי נגינה. המוסיקה... הקול... של האהבה עצמה... יהיו התזמורת והמנצח.

בלוסום: הו אלוהים אדירים! כה מלא ברגש כאן! יכולים אתם לדמיין? אני מתכוונת יכולים אתם לדמיין זאת?

פדרציה של אור: דמיינו, בלוסום היקרה... וזו הסיבה מדוע/איך זה יכול להגיע אליכם.

כאשר אנו אומרים "אנו"... אנו מתכוונים כקולקטיב. אתם תשתטחו אל האופק... אם הייתם מודעים באופן מלא על המועצות ועל המפגשים שהתרחשו על מנת להבטיח כי שום דבר מתקלקל... שלא תקרה שום הפרעה.

בלוסום: מוחי מנתר, באופן טבעי, חזרה ל-14 באוקטובר 2008... כאשר בטלתם את התוכנית בשל הפרעה מעין זו.

פדרציה של אור: זה כך.

אנו מבקשים מאלה שקוראים את המילים במסר זה/של מסר זה לקחת אותן ללבכם. אנו מבקשים מכם לקחת כמה נשימות עמוקות ולשים את עצמכם במצב שלוו של הווייה... ולאחר מכן אנו מבקשים מכם לקרוא בשנית מסר זה מהמעמקים הפנימיים של נשמתכם... כיוון ששם אתם תגלו את האמת שלו.

בלוסום: דרך נחמדה לסיים את שיחתנו היום. וואו! ברת השפעה! אוהבת את זה. אוהבת אתכם. אוהבתאוהבת!

בהוקרת  תודה בשירות אוהב. אני. ( I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge