Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 28, 2013

January 28, 2013 Thrive
 

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 28 בינואר 2013

בלוסום: ברוכים הבאים, חבריי. ובכן, באמת יכולתי לפרסם את האתגרים שנראה כי אני עצמי ורבים, חווים...ואנו מדברים על טענה באמת ניצחת! האם יכולתי לספר בדיחות בנושא ההתעלות? מה****התעלות?... אבל, אנו נדבר על אותם דברים שדנו עליהם בקשר האחרון שלנו. ובכן אני חשבתי אני אנווט מחוץ לכול זאת ואשנה את האנרגיה לכמה שאלות שמישהו כתב לי...כפי שאתם יודעים זה בלתי רגיל "עבורנו" לעשות. האם זה אוקיי לכם?

פדרציה של אור: אנו ניקח בחשבון כי מה שאת מחליטה ביום זה הוא הכי מתאים עבור כולם בשעה זו. תתחילי לירות (דברי).. כפי שאחד היה אומר.

בלוסום: השבח לכם! הם שאלו "האם אנשים נראים באופן בסיסי אותו דבר על פלנטות אחרות, למעט אולי פרטים כמו צבע עור או גודלם של איברי הגוף?"

פדרציה של אור:  היינו אומרים שישנם טיפוסים משתנים. לא ניתן להכיר בחלקם את הצורה האנושית ורבים ייראו לא נעימים באופן משמעותי ב"מחלצות" של הכיסוי שלהם.  מצד שני, ישנם אלה אשר קרינתם הינה אך ורק בצורת אור... חלק אשר צבעי הקשת שלהם מהממים. ישנם אלה אשר הופעתם בבירור דוחה...ישנם אלה אשר הופעתם מאוד דומה לשלכם.

ביקום זה בלבד ישנם כה הרבה טיפוסים. בוראים תמיד יוצרים! אם הייתם צריכים לשקול כמה טיפוסים שונים רבים אתם יכולים לראות על פלנטה כדור הארץ בלבד...דמיינו אם כן... אם אתם יכולים... את הכמות הענקית שצריכה להיות בכול מה שיש.

בלוסום: תודה על כך. להמשיך ברוח זו..." האם הציוויליזציות בפלנטות אחרות בעיקר יותר או פחות מתקדמות רוחנית, בהשוואה אלינו?"

פדרציה של אור: עכשיו זו שאלה שיש להרהר בה. החיים עצמם ממשיכים באבולוציה. חיים חדשים תמיד נוצרים כפי שפלנטות חדשות מגיחות ממעמקי האין.  לכן, אין זה אפשרי באופן כללי לענות על כך. ישנם למעשה רבים אשר הרבה יותר מתקדמים מאלה על הפלנטה כדור הארץ שלכם. במיליונים.

בלוסום: מה? במיליונים?

פדרציה של אור: אכן. אולי את תמימה, בלוסום היקרה, על סדר גודל של ה "קיום"?

בלוסום: ברור שאני!! מתפללת להמשיך.

פדרציה של אור: זה מעבר למילים לנסות להסביר לך שוב את מה ששאלת. כי אתם על כדור הארץ, לפעמים, מסתכלים למעלה אל הכוכבים ומרגישים יראת כבוד לכול מה שאתם יכולים לראות... שלא לדבר שיש מושג כלשהו על כל מה שאתם לא יכולים לראות.

עם זאת, שקלו זאת... כול... הכול לחלוטין אלה אתם.. כיוון שאתם הינם חלק מכול זה.

בלוסום: ובכן האם תאמרו שחלק מהעצמי הגבוה שלי הוא חלק מישות אור על פלנטה כלשהיא וכמו כן חלק מנמלה ענקית הנראית מפלצתית על מקום אחר?.... האם אתם מהססים לגבי תשובתכם?

פדרציה של אור: מכיוון שמנסים לשים עניין כה מורכב לתוך צורה פשוטה של "כן או לא". הרשו לנו לנסות.

אתם אנרגיה אחת. יש רק אנרגיה אחת. עם זאת, ישנן רמות רטט של אותה אנרגיה אחת. ובכן זה עשוי להיות שהקטע של העצמי שהינו אתם  אותו אתם יודעים עכשיו כאן על כדור הארץ.... נמצא על רטט גבוה של, נאמר... מינים של נמלים ענקיות המודעות פחות.

בלוסום: מודעות פחות? האם ישנה פלנטה עם יצורים חיים מעין אלה?.... האם הם חיים אם אין להם מודעות? מדהים...זה מוביל לשאלה מה זו מודעות פחות? לא כול שכן...מודע פחות!... אוה, הלו.... מתקרבת התפוצצות שכל!

 פדרציה של אור: איננו מוצאים שזה משרת לפוצץ את שכלכם! עם זאת, אנו מוצאים שזה משרת לעשות את מאמצינו העליונים כדי לסייע בחקירותיכם עד למידה מסוימת... בתלות בנושא העניין.

ובכן, כאשר אתם שואלים האם יש דבר כזה כישויות מודעות פחות על פלנטה, אנו עונים...יש כל דבר שאפשרי שמתרחש...וזכרו שאין שום דבר שאינו אפשרי.

הרשו לנו לנסות ולהיצמד לעניין שנשאל. מטרתכם... אם אתם רוצים... להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של אהבה שישנה. אתם באתם ממנה... אתם אהבה... עם זאת.. "המשחק"...

בלוסום: אני תמיד מרגישה מוזר כאשר אתם קוראים לקיומנו "משחק" או "ניסוי", עם זאת אני "מקבלת זאת".

פדרציה של אור: נמשיך... "המשחק" לוקח ממכם את כול מה שאתם... על מנת לחזור אליו.

בלוסום: הזכירו לי לא להכניס זאת לתוך רשימת חג המולד שלי? אני באמת מתכוונת... מה הטעם? כמה ישויות גבוהות היו פשוט משועממות יום אחד וחשבו " אנו יודעות... הבה נברא פלנטה בה הישויות עליה לא יכולות לזכור מי הן וצריכות למצוא את דרכן חזרה הביתה באופן עיוור?"

פדרציה של אור: אתם נוצרתם על מנת להיות ביטוי של הבורא. מהיבט של בוראי בני אנוש... כפי שאתם יודעים מתקשורת קודמת... הייתם ניסוי של רצון חופשי...

בלוסום: כפי שאתם אומרים, עלה במעלה הנהר (Swanee)!!

פדרציה של אור: ועקב כך... אנו מציעים לכם את המשוט! כי איננו יכולים לשבת קרוב ולצפות על הפלנטה שלכם... וכן גם לא על הישויות עליה...משמידים את עצמם. זה התרחש בעבר וזה לא משרת את התוכנית בכללותה.

בלוסום: שהיא?

פדרציה של אור: להביאכם הביתה.

בלוסום: אני לא מעיזה לשאול... ואז מה?... לפחד שתתרחש התלקחות אנושית! חזרה ל... האם אני חלק מישות אור ומנמלה ענקית?

פדרציה של אור: כמובן... עם זאת, זה מה שאת בוחרת לחוות בזמן אחד נתון בתוך תודעתך, זה מה שאת מרגישה מי את באותו זמן נתון.

הבינו שחלק אחר של העצמי הגבוה שלכם מאפשר את ההיבט של עצמו שיחווה משהו לגמרי שונה... עם זאת עדיין חלק מכם... עדיין חלק מהעצמי הגבוה שלכם.

בלוסום: ובכן האם תאמרו שהעצמי הגבוה שלנו הינו חלק מאתנו שהינו האלוהים העצמי שלנו?... לוגמת בשקיקה!

פדרציה של אור: לא.

בלוסום: אוה! חשבתי שאתם עומדים להגיד כן. ובכן מה...אם אתם יכולים לבטא במילים...ההבדל בין העצמי הגבוה שלנו ואלוהינו העצמי?

פדרציה של אור: העצמי הגבוה שלכם נגיש לכם.... מעצמכם... אלוהיכם העצמי הוא אתם.

בלוסום: מממ... האם מדען טילים נמצא בבית? אם העצמי הגבוה שלי נגיש לי... ממני...  ואלוהי העצמי הוא אני... אה...שייך ל??

פדרציה של אור: אלוהיכם העצמי הוא המהות שלכם. כל אחד מכם כאן על כדור הארץ... כל יצור חי הוא אלוהים. אלוהים צריך להיות בכל דבר כיוון שבלעדי אלוהים שום דבר יכול להתקיים.

בלוסום: אני צריכה לומר כאן שהפירוש שלי לאלוהים הוא אנרגית אהבה.

פדרציה של אור: בכל אופן, העצמי הגבוה שלכם הוא יותר היבט מוחשי... עם זאת, אנו משתמשים במילה זו "מוחשי" בהשוואה להיבט אלוהים. יקרים...זה כה מסובך...כיוון שיכולה להיות נשמה עצמית גבוהה ויכולה להיות גם קבוצה עצמית גבוהה... ישנם כה הרבה הרבה הרבה רמות של קיום בתוך כול הרמות הרבות רבות רבות של אנרגית אהבה.

בלוסום: להיות כנה...מבלי לקרוא את הכול מהתחלה...אני באמת לא בטוחה אם אנו יותר קדימה או לא בעניין זה. עם זאת, אני אמשיך. האם התקדמות רוחנית בהכרח מהווה פונקציה של התקדמות טכנולוגית?

פדרציה של אור: לא. כפי שאתם תדעו מהעניינים על פני שטח כדור הארץ. זה יהיה תלוי לגמרי באילו ידיים נופלת "התוכנית" עבור התקדמות טכנולוגית מעין זו.  אנו יכולים לחוש שמוחכם כמעט עומד להתפוצץ, בלוסום?

בלוסום: ובכן, אנו בדרך כלל מדברים שעה לכן... שמחה להמשיך במשך עשר דקות נוספות.

פדרציה של אור: האם יכולים אנו להציע שאנו "נקל" את המעמסה בזמן הזה?

בלוסום: בטח...זה יתאים לי באופן מעולה...הבהירו לאט!

פדרציה של אור: חברים יקרים...אחים/אחיות/ משפחה שלנו. דעו על כך בליבכם. רבים מכם חווים ניגודים גדולים בתוך מה שאתם יודעים כאהבה ומה שמציג את עצמו מאוד שונה מידיעה זו.

התבוננו בעצמכם כאשר אתם "יוצאים בהצלחה לתוך הצד השני". כיוון שכול מה שאתם חווים ברמה העמוקה של נשמתכם הוא הנחית הרדאר שלכם ו...

היא מובילה אתכם מעבר לגשר.

בלוסום: וואוו.. זה כל כך טוב לשמוע.

פדרציה של אור: האם את לא בעצמך, בלוסום ...  מאתגרת את העובדה שמשהו לאמיתו של דבר התרחש ביום 21 בדצמבר, כפי שאנו ביטאנו לכם?

בלוסום: אכן... אכן. ואחד נוסף עבור דרך החתחתים... אכן!

פדרציה של אור: בזמנים אלה של ספקות עצמיים וכשליבכם בוכה...ועל מחשבותיכם משתלטת המבוכה...

עצרו! סגרו את עיניכם...נשמו...ראו את האור הזהוב בתוככם...ראו אותו מקיף את הווייתכם...נשמו בשנית.. בתוך האור הזהוב של אהבה...אור זה של מי שאתם... ודעו... אהבה.

דעו שכל ההבטחות...הדמיון והחלומות של עולם חדש... תור הזהב...נמצאים בקצות אצבעותיכם...המשיכו להתמיד.

בלוסום: אם היה לי דולר עבור הפעמים שאמרתי זאת לאחרונה... עם זאת, זה כל מה שאני יודעת לעשות.

פדרציה של אור: אתם תדעו את "הארץ המובטחת".. כיוון שהיא שלכם.

דעו זאת... דעו זאת...דעו זאת.

ידיעה זו היא המפתח. ידיעה זו היא מה שמאפשר לכם ל"הגיע לשם".

וכל אחד ואחד מכם...בזמן של עצמו...יגיע.

בלוסום: אוף! תודה עבור היום... תודה עבור הכול. במילה אחת... תודה!

באהבה ובאור.

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge