Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - November 29, 2014

 

מסר של Blossom Goodchild מיום 29 בנובמבר 2014

בלוסום: הי חבריי. ישנו נושא בהתייחס לתקשור האחרון אותו הייתי רוצה להבהיר.  האשמה לגמרי "שלנו" כשאני מרגישה "שאנו" ידענו למה התכוונו, אבל קצת לא ברור  לקוראים באופן שזה נקרא. זה לגבי האפורים (The Greys) השותפים עם אלה השולטים על הפלנטה. זה נקרא כאילו האפורים היו גזע החוצנים (E.T.) שנשבו. בעוד שאני איני מאמינה שזה המקרה. הרגשתי שזה גזע אחר של חוצנים המוחזקים. האם יכולים אתם להבהיר זאת עבורי, בבקשה?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים נשמות יקרות, למטרה של העברת הפלנטה כדור הארץ לתוך מיקומה הגבוה יותר. אנו מודעים לנושא שהוזכר, בלוסום, בשל מחשבותייך. קוראים רבים מרגישים כה עצובים ממה שהם למדו בהתייחס לשבי של החוצנים שהגיעו לעזור. אנו נדבר על כך מאוחר יותר, עם זאת, נכון לעכשיו, הרשו לנו להבהיר את הנושא שדנו עליו.

אין אלה האפורים שהוחזקו בשבי... אף על פי... זה לא נכון לגמרי... כיוון ש"כמה כן". את רואה, כמו בעולמכם... ישנן "סיעות מפולגות" של אלה הרוצים לעשות טוב ושל אלה אשר רוצים רק להועיל לעצמם. זהו המקרה עם גזע האפורים. חלקם "עברו לצד האפל יותר" וחלקם נשארו באמת של האהבה המקורית שלהם. זה לא יהיה מקרה נדיר בפלנטות רבות. עם זאת, בהשוואה  למספר הפלנטות  ששם יש ... מעט מאוד.

ובכן, כן... ישנם חלק "אפורים שאינם מצייתים" לרצונותיהם של הצד האפל אשר "השתמשו והתעללו בהם" וישנם אחרים מאותו גזע אשר... כפי שאמרנו... הולכים ביחד עם אלה אשר רוצים לפגוע... על מנת להשיג את צרכיהם.

אנו מודעים מאוד , בלוסום, שאת בחרת לא ללכת רחוק מדי לתוך עניינים אלה. אנו מכבדים זאת, עם זאת, אנו ניתן מעט מידע על מנת להיענות לשאלות הנוגעות לתקשור האחרון שלנו.

בלוסום: תודה לכם. זה לא שאני פחדנית.. אני רק לא רוצה לחשוב שזה חכם להתמקד על סוג זה של חומר... רבים רוצים...וזה בסדר... עם זאת, לא כאן. אני באופן אישי לא מרגישה שזה מועיל להעלאת הרטט, אשר, בסופו של דבר, הסיבה שאנו נמצאים כאן. לכן, יכולים אתם לספר לנו מי הם החוצנים בשבי?

פדרציה של אור: הם ממקבץ שאינו מציית של "הולדות" שונות. כלומר... הם ערוב של ישויות ממקומות רבים...ש"חפשו" אותם בשל כישרונותיהם וכאשר התבקשו לסייע... באופן טבעי הסכימו ללכת. לכן, אנו יכולים לומר שהם כולם ממקום מיוחד.

כפי שאתם יכולים לדמיין, זו היתה משימה ענקית.

בלוסום: זה נשמע צורם, מהצליל של זה.

פדרציה של אור: בעיניים של אנשי כדור הארץ.

בלוסום" ובכן, מה? עם כל הכבוד, אתם אומרים שגם זה לא משנה?

פדרציה של אור: ההיבט של "לא משנה" הוא לא כפי שאתם מרגישים אותו.

מה שמתרחש בתוכנית מיוחדת זו... מתרחש. כמו חייכם... הזדמנויות שמוצגות לכם, עבור צמיחתכם... ניתן להסתכל עליהם בדרך אחת או באחרת. אתם תגדלו מהחוויה, עם זאת, הדרך אותה אתם בוחרים ללכת עליה היא לגמרי תלויה בכם.

הגישה שלכם לגבי  כל הדברים היא לגמרי תלויה בכם.

החברים האהובים שלנו שבשבי... כפי שהצהרנו בפעם האחרונה... אינם "באותה סירה" כמוכם. לכן, זה נראה שונה לכם, מאשר זה עבורם.

בלוסום: באיזו דרך? כיוון שאתם אמרתם שהם חוו כאב כאשר עונו... כמונו.

פדרציה של אור: זה כך. עם זאת, איך אנו עשויים לנסח זאת? הם חווים זאת מהידיעה/ההבנה של המקום הגבוה יותר. לכן, הקבלה של מה שקורה להם... אף על פי שאין זה התרחיש הטוב ביותר... "נעשה עבור הצוות" (המתרגמת  - כוונת הביטוי - מקריבים את עצמם לטובתם של אחרים)... כפי שאנו מאמינים זה ביטוי. זה חלק מהחוויה שמונחת לפניהם... על מנת לשרת כאור. ...עבור השלם.

האם לא רבים בעולמכם עשו את אותו הדבר.. בשם אמונתם המוחלטת באלוהים שלהם?

בלוסום: כן. עם זאת, הכול נראה כה "מסריח". רבים תוהים איך מאפשרים להם באופן מתמשך להימלט מזה... נוכלים אלה!! מה שמוביל אותי לשאלה הבאה, ואני מרגישה שיש די הרבה כדי לעבור... העניין של הבונקרים התת קרקעיים. שוב, אנשים מאוד מפחדים לשמוע שלא כולם הושמדו.

פדרציה של אור: אנו יכולים רק להגיע מהאמת שלנו, בלוסום. דברים אלה שאנו מדברים עליהם ממשיכים להתרחש ב"מאורות" חבויות אלה.

בלוסום: האם רבים פונו ורק מעט עזבו, או (בתקווה שלא)...להיפך?

פדרציה של אור:  היינו מציעים שאתם תיקחו בחשבון את האפשרות של "נוכלים" אלה, כפי שאתם מכנים אותם בלב...

בלוסום: רק כדי לשמור את הרטט למעלה.

פדרציה של אור: להיות פיקחים מאוד. כיוון שלמעשה, אם הם לא היו...הם לא היו בעמדה שהם פעלו להשלמתה. הם הינם מגזע של ישויות אשר ייעשו הכול כדי להשיג את צרכיהם. אנו היינו מסתכנים ואומרים... הם לא מרגישים  כפי שאתם. הם כה אובססיביים עם תאוות הבצע והצרכים שלהם... רגש זה חסר מהווייתם במקרים רבים. ועם זאת... אנו עדיין בוחרים לכנות אותם "נשמות אבודות" כיוון שבאמת, זה מה שהם.

בלסום: אוקי. ובכן... חזרה לבונקרים.

פדרציה של אור: כן. ישנם "מגורים" גדולים שעדיין שלמים.

בלוסום: כמה?

פדרציה של אור: אין אנו יודעים בדיוק.

בלוסום: האם הייתם רוצים לדבר על  ה"פינוי" של כמה? זה משהו שאני יודעת מעט מאוד עליו.

פדרציה של אור: באמת שלנו... הינו אומרים... שזו לא המחלקה שלנו!

בלוסום: עם זאת, אתם חייבים לדעת על כך... בהיותכם המפקחים על המפקחים... או "העלמתם עין" מכך?

פדרציה של אור: אנו מודעים על המטרות ועל הביטוחים המגנים.

בלוסום: למעשה, אני צריכה להיות כנה כאן...אני נאבקת מעט עם כל זה, כיוון שאני מתאפקת. אני מרגישה מגושמת לגבי אולי "הקטילה" שדיברו עליה מתקשרים אחרים ואכן גם אלה שאינם מתקשרים, בהתייחס לבונקרים אלה.  אני לא רוצה לפתוח קופסת תולעים. במיוחד בתחילה שאני לא קרת רוח בנושא זה. עם זאת התחלנו,  לכן אנו חייבים לסיים. אני אנסה  לזוז מהדרך............

אוקיי. אני פשוט הולכת להוציא את הנשמה כאן ולבי נמצא במירוץ... אבל אני תוהה אם אחד מהם הופצץ או פונה... ובשעה אנו  "הולכים עבור הזהב" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו  - הולכים קדימה ועושים כל מה שחושבים לעשות)... אני גם שומעת שמרבית "המגושמים שלא ניתן לסמוך עליהם" נלקחו לפלנטה/למרחב/ למקום אחר ומוחזקים שם... כדי "לחשוב על מה שהם עשו". האמת שלכם על כך היא... ?

פדרציה של אור: האמת שלנו על כך היא האמת שלך על כך.

בלוסום: אוה פוופ! זה מה שפחדתי עליו. זה מה שחשבתי שקבלתי.

פדרציה של אור: את רואה, בלוסום... אנו מרגישים את מחשבותיך על "האחרים". עם זאת, אנו לא יכולים להגן על אחרים כדי לשמור אותם בבועה. האם לא אמרנו פעמים רבות לפני כן... שאחד חייב להבחין ולגלות את האמת האישית שלהם? אנו רק יכולים לתת את שלנו. אם אין זה מהדהד עם האחד שקורא... אין אנו בזים או שופטים אותו. אנו שולחים להם אהבה ומחשבות טובות, על מנת שהם יעקבו אחר נתיבם הביתה.

בלוסום: אין לי מושג עם איזו "אמת" הפתעתם. אני לא יודעת מי הזכיר דברים אלה בתחילה. אני יכולה רק ללכת איתכם כיוון שאני מאמינה בכם. מערכת היחסים שלנו לא נולדה אתמול. ובכן, לאשר ולנוע הלאה... הבונקרים... הסרתם של הנבלים?

פדרציה של אור: היינו מספרים לך, שהרבה ממה שסופר לך מעבר למגדרי ציפייה... נעשה כך  מתוך הדבר המאוד הזה. ציפייה.

בלוסום: אני שמעתי שהיתה הוכחה שבונקרים אלה נהרסו.

פדרציה של אור: אין הוכחה יותר ממה שיש לנו... שאנו מדברים איתך.

בלוסום: יציב ואיתן, למה התכוונתם בדיוק?

פדרציה של אור: את לוקחת אותנו לתוך ליבך וההוכחה שלך  היא ההרגשה שאנו מציעים לך.  אין תמונות... האם זה נכון?

בלוסום: הי! אם היו לי כמה תצלומי בזק מהחופשה שלכם ואני שותה פינה קולדה, מתפרקדת מסביב לבריכה בהוואי במקום כלשהו... רבים ש"אינם בטוחים" מה לחשוב עליכם... היו פתאום מרגישים הרבה יותר טוב!

פדרציה של אור: באותו אופן... האם ראית הוכחה של חפירות אלה של תשתיות תת קרקעיות אלה?

בלוסום: לא. עם זאת, לא הלכתי לחפש. עשויות להיות שם כמה. כפי שאמרתי.. לא בחנתי הרבה שום דבר מזה באמת.

פדרציה של אור: כאשר אין לך ראיה פיסית..  אזי המוצא היחיד שלך הוא הרגשותייך. אם את לא יכולה להאמין בהן... מה כן את יכולה להאמין בו?

בלוסום: נקודה טובה. ובכן, יכולים אנו להמשיך עכשיו? רבים היו רוצים לדעת איך הם יכולים לעזור לאלה  שנמצאים בשבי, בצינורות אלה?

פדרציה של אור: אנו מודעים לתגובות הרציניות מרבים בהתייחס לכך. ורק באמצעות תגובות אלה... כה העלאה רבה של כולם/עבור כולם התרחשה. אין הבדל בין סיוע לנשמות אלה מסיוע לנשמה מכדור הארץ במצב דומה.

שלחו אהבה... אהבה... אהבה... אהבה.

מהרמה העמוקה ביותר של קיומכם...קחו זמן מדי יום כדי לרומם את נשמתכם ואת כל הנשמות.

בלוסום: אני מאמינה שאתם מודעים לג'נטלמן אשר עובד כה קשה כד להשיג תחושת אחדות גלובלית בזמנים נתונים באמצעות מדיטציה? * בבקשה ראו הערה בסופו של המסר.

פדרציה של אור: אנו מודעים מאוד לג'נטלמן מעולה זה והתמדתו הנמשכת והבלתי מוותרת בהתמרת האנושות בחזרה  למה שהוא יודע שזהו האור של האמת. אנו לוקחים רגע זה לכבד את עבודתו ואת כל מה שהוא עשה... בזמנים שהם גם קשים וגם חלקלקים. מה שהוא מציע זו באמת הזדמנות נהדרת להביא את האנושות להיות ביחד. כיוון שזה הוכח לעיתים קרובות ש"כל המרבה הרי זה משובח יותר" גורם להבדל כזה להעלאת הרטט.

כאשר אתם מתאחדים אחד עם השני... זה כמו... היינו נותנים אנלוגיה ל"חיבור הנקודות" שלכם...כולם על דף אחד... נראות כמו נקודות אקראיות. עם זאת, כאשר הן מאוחדות ביחד... איזו תמונה הן מייצגות. כוח במספרים.

אנו בוחרים לסיים היום את ה"צ'אט" בהודעה מרוממת.

בלוסום: לה! אוה, לא אותה אחת!

פדרציה של אור: למרות  שמנקודת מבט של הכול שמתרחש על הפלנטה שלכם... דברים עשויים להיראות די עגומים...מנקודת מבט אחרת, הדברים הם ממש "מתקדמים". קרני השמש בהירות וחזקות יותר ומציעות יותר אור לעולמכם... אשר בתורן מסייעות לאנרגיות ומתמירות את הכבדות יותר... לקלות יותר.

הכול במסגרת התוכנית... התוכנית האלוהית... היא עדיין הרבה מאוד במסלול.

אנו בשמחה גדולה.

למדו להתנתק, חברים יקרים. כיוון שהכול הוא לא כמו שהוא נראה.

ישנו הצד האפל של הירח והצד השמש שלו... שניהם קיימים, עם זאת, זה תלוי על מה שאתם בוחרים להתמקד.

כאשר אתם לא נמצאים יותר ברטט הפלנטרי הזה... אתם תחייכו ותאמרו... "אה, עכשיו אנו קולטים זאת".

בלוסום: מחכה ל"קלוט זאת"... באמת מאוד. אני אסגור להיום. תודה לכם... עבור הפתיחה. אני מקווה שזו לא קופסת תולעים גדולה. אני פשוט לא מוכנה לכך... להיות כנה!

פדרציה של אור: גם אנו, היינו כנים... אנו לא יכולים להיות בדרך אחרת.

אנו אוהבים אותך. אנו אוהבים את כול החיים... ואנו רוצים לסייע בגילויים.

בלוסום: ובכן, אם זה עוזר, מנקודת מבטי, אתם עושים עבודה טובה! באהבה ובתודות.

 

למחרת היום

בלוסום: הלו, שוב חבריי. אני רוצה להוסיף קצת זמן נוסף בשבוע זה, פשוט להישאר מעודכנת בכול דבר. אני מעריכה את כנותכם אתמול ולמרות שאני נאבקת עם ה"אומץ הדרוש" לשלוח זאת החוצה... בהתייחס לאמת שלכם על הבונקרים וכו'.... אני מקבלת שאני חייבת. לכן, אני אשלח.

הוצע  שאשאל אתכם נושא נוסף אחר שכמה כותבים עליו, בהתייחס להצהרתכם שניתנה לפני כמה זמן.... (20.10.13) ואני מצטטת...

" למעשה, מישהו הציע לשאלכם אם אתם יכולים לתת את אחוז הסבירות של האירוע המתרחש ב-2013, 2014, 2015... ולאחר מכן לפחות היה לנו מושג כלשהו באשר לכמה קרוב אתם מתכוונים למעשה... האם אתם יכולים לתת לנו תשובה לכך?

פדרציה של אור: היינו אומרים בכול "הביטחון"... שהסבירות שאנו נופיע לפני ששנת 2014 עוברת היא חזקה מאוד".

בלוסום: עכשיו... אני הייתי אוהבת מאוד לדלג על זה... עם זאת לטובתם של הקוראים... זה לא יהיה נכון. לכן, באהבה ובאמון ובמצב רוח המאוד טוב שאני נמצאת בו... מה יש לכם לומר על כך?

פדרציה של אור: האם אין זו אחת מהמאוד סיבות שאת התקבלת לתפקיד זה, בלוסום? להבטיח, ללא ספק שלא להתעלם מ"שום דבר" או להחליקו מתחת לשטיח?

בלוסום: אולי כך... אתם יודעים אותי היטב.

פדרציה של אור:  אנו יודעים. את גם יודעת אותנו היטב מאוד. ובהתייחס לנושא זה, היינו מתחברים איתך בחוזקה, באמרנו שאנו רק מציעים לך אמת.

בלוסום: ובכן, האם ישנה סבירות חזקה מאוד שאתם תופיעו לפני סוף שנת 2014? נהדר... אני כבר יכולה לאחוז בתשובה.... שאתם הולכים לומר...

פדרציה של אור: לא.

בלוסום: כאן נמצאת את חפירה... התחילו לחפור.

פדרציה של אור: אנו מבינים את הרגש שלך.

בלוסום: אל תבינו אותי לא נכון... אני לא כועסת... אולי קצת מבולבלת או משתוקקת לדעת איזה הסבר יש לכם עבור תשובה זו, בזמן זה, שלא יגרום  לרבים להפסיק לקרוא את מילותיכם בשנה הבאה!

פדרציה של אור: בלוסום... כפי שהצהרנו פעמים רבות... זו אינה תחרות פופולריות. אלה אשר מהדהדים עם מילותינו יודעים ממקום עמוק בפנים... שאנו מגיעים באהבה ואנו מציעים אמת. עבור אלה שאינם מרגישים בדרך זו לגבינו... אנו לא מרגישים שאנו חייבים לשנות את דפוס מחשבתם. זה לא מה שאנו צריכים לעשות. הם חייבים למצוא שלום ואמת בתוך הישויות "שלהם" לגבי עניינים אלה. זה כל מה שחשוב.

בלוסום: כן. אני יודעת זאת. זו הסיבה מדוע אני עדיין על הסיפון. עם זאת, הסיבה שהופעתכם עכשיו היא בלתי סבירה, לא כן?

פדרציה של אור: זה מפני שאנו בוחרים להפר הבטחות בגין מה שהצענו... כיוון שזה כבר יותר לא מתאים עם התהליך הנמשך של לנוע קדימה עם התוכנית בהישג יד.

בלוסום: אוההה אהובים! כמה אנשים לא יהיו מרוצים עם הצהרה זו! אני בדקתי פעמיים את המילה "להפר הבטחות" ונתקלתי ב"לסגת מ"...אשר נשמע הרבה יותר יפה מאשר "להפר הבטחה" או "כישלון במתן כבוד".

פדרציה של אור: ואנו מודעים לך עבור החיפוש שלך... האם לא "לסגת מ" נראה מתאים יותר?

בלוסום: לי... להגנתכם... כן. לכן, העבירו לי עכשיו את את החפירה, אם אתם רוצים.... מדוע זה לא מתאים יותר לעשות זאת?

פדרציה של אור: כיוון ש"אירועים" על הפלנטה שלכם לא מסייעים להתרחשות מעין זו.

בלוסום: האם אנו/ אנו היינו... מדברים עכשיו על האירוע הגדול... או פשוט על אירוע קטן,  שבו, אתם עושים הופעת כוכב תקשורת?

פדרציה של אור:  אנו לא/ לא היינו... מדברים על האירוע.  עם זאת, אנו מקווים להזדמנות להציג את עצמנו באופן אשר ייתן לאלה מכדור הארץ סיבה טובה להאמין.

בלוסום: אתם רואים... עם האינטליגנציה והטכנולוגיה שלכם... עלי לשאול מדוע... שוב... אנחה, אחה, אנחה... אתם לא יכולים לעשות משהו? מה אומרות המועצות על כך? קבלתי שוב  ש"זה" הולך למועצה?

פדרציה של אור: הם מעריכים את רצונך להתמיד. עם זאת, הם לא יכולים להמשיך בהכרח, עם תוכנית אשר אתם מכדור הארץ רוצים, כיוון שזה עשוי להפריע באופן חמור עם התוכנית הכללית.

בלוסום: אתם יודעים... לא כן? אני יודעת שאתם יודעים.  שכה רבים עייפים מלחכות וככל שזה נמשך יותר ויותר... גם אם אנו מקבלים את הטיעון של חוסר יכולת להופיע או לא... אנשים נוספים פשוט נמאס להם, ממה שהם לוקחים בחשבון שאלו תירוצים. עם הכבוד... האם אתם רואים את הנזק שעשיתם לציפיותיהם של אנשים רבים; בכך שאמרתם  שישנה סבירות חזקה שאתם תופיעו בסוף שנת 2014? עם זאת, עכשיו זה כאן... אתם לא הולכים להיות יכולים לכך! זה לא מבשר טוב בעיניים שלנו  הארציים, חברים... זה באמת לא מבשר.

פדרציה של אור: הרשו לנו שוב להיות כנים.

בלוסום: כנות היא ילד עסוק היום!

פדרציה של אור: אנו משתמשים במסגרות זמן כדי לנסות ולסייע... כיוון שזה מה שאתם מבקשים. הזכרנו פעמים רבות ש"זמן" לא קיים. זה עניין של שבירה לחתיכות... **זיכיון אחד אחרי השני. אם שברים אלה לא קורים בתוך "מסגרת הזמן" הצפויה... אזי השבר הבא לא יכול לקרות... אלא אם האחד שקדם לו "תפס את מקומו בתוכנית של הדברים".

בלוסום: כן, היה לי דיון לאחרונה עם מישהו על כך. מה הייתם אומרים "שהיה צריך" לקרות, שלא קרה... כך שאתם לא יכולים להופיע?

פדרציה של אור: לא קרתה התגבשות של חברות. בכך אנו מתכוונים... קיבוץ של ישויות חשובות פוליטיות הנחוצות... שחיות בצד השמש של הרחוב, הבה נאמר... שהיו יכולים לשים במקום תיעוד מסוים... שוב ברצון למילה טובה יותר... שיפלו יפה לתוך עמדה, אשר תאפשר לנו לאחר מכן "לעוף לתוך השמיים שלכם" בהתאם לרצון... ללא התקפה אפשרית... או השפעות שגורמות לנו להופיע כמשהו שאנו לא.

לאחר המתנה כה ארוכה, בלוסום... זה היה נראה כזו בושה " להרוס את הכול בפיצוץ"... כיוון שסבלנותם של אלה... אשר לא מבינים באופן מלא את התמונה הגדולה יותר אזלה... והרגשנו שאנו צריכים לזכות  בכמה "נקודות זכות".  אנו לא צריכים לעשות זאת. לא היינו שוקלים לעשות זאת. זה לא היה מתאים למהר.. ממש על קו הסיום... כאשר אנו כה קרובים "להביא את האמת למדרגות דלתכם". מונח הרבה מאוד על כף המאזניים. ואנו לא יכולים להתפשר.

אנו מודעים לצרכי כדור הארץ ולמאבקים הנלקחים לנסות לשמור לפעמים את הראש של אחד מעל המים. עם זאת, אנו יודעים שאתם חזקים ותמשיכו לצוף. אנו פשוט יודעים זאת.

יש לכם בחירה להאמין במילים שלנו או לא. כפי שאנו אומרים... אנו לא אוחזים בכם ככופר (המתרגמת - לא מנסים להכריח אנשים להיענות לדרישותינו). אנו לא מתעקשים שאת תאמיני בנו.

אנו... מצורתנו האוהבת... מבקשים מכם לבקש את עצמכם... את האמת שלכם.. והלכו אחריה. אנו מבקשים מכם לא יותר ולא פחות מאשר את זה.

בלוסום: זה הכול מרגיש טוב לי. ואני, יותר מאשר כל אחד אחר יש לי הנתח ההוגן של חקירה של אמת בינינו. ואתם יודעים מה? אני הולכת לומר בפירוש...שאני אומרת שאפשר שאתם לא תטעו או תעשו משהו לא נעים אם "תשלחו לנו עידוד קטן לחג המולד" בצורה זו או אחרת. ואתם מכירים אותי... לא הייתי מעלה את זה אלא אם אני הרגשתי זאת!

בנג!

אופס, אני חושבת  שאני פשוט ירייתי ברגל שלי! לא משנה בכל מקרה, לא כן? זה הכול פשוט... לא משנה! עם זאת, כפי שאתם אומרים... אנו יכולים לעשות לבטח את חלקנו בכך שממשיכים לשמור על הרטט גבוה. זוהי הבטחתי לכם... לכולם.  אני מרגישה שסיימנו, להיום. תודות רבות.... תודות רבות באמת לאמת שלכם בנושא זה. זה כול מה שאתם יכולים לתת ואני מוקירה תודה על כך.

פדרציה של אור: תודתנו גם לכל אחד עבור אהבתכם.

 

 

* קהילת מדיטציה גלובלית --- "פקטור ה- GGF" ---מדיטציה יומית הגורמת להרגשה טובה  (GOOD FEELING FACTOR). צרו קשר עם Russ Michael      Age-Reveral@aon.at

 

** (חוזה) זיכיון ( לעיתים מכונה הסכם זיכיון): זכות חוזית להמשיך בסוג מסוים של עסק או בפעילות באיזור, כמו לחקור או לפתח את המשאבים הטבעיים שלו.

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה 

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

 

* תפילה מיום 14 בפברואר 2014. תמיד טוב לעשותה כאשר מרגישים שרוצים אותה.  זה הכול עוזר. https://www.youtube.com/watch?v=Gqmukxqt2rU

 

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=8_J_ba2Lh2A

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge