Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - November 1, 2013

  מסר של  Matthew Ward מיום 1  בנובמבר 2013

התפתחויות חיוביות; אנרגיית אהבה-אור; התעלות, בריאות, דחיסויות; "כיבוי"ממשלת ארה"ב; איסוף מודיעין של  הסוכנות לביטחון לאומי בארה"ב ( (NSA; קציני צבא אמריקאים משוחררים; פלג ב-CIA בשליטת האילומינטי; מריחואנה; הנשיא אובמה, חוק טיפול בר השגה; הכלכלה; סליחה

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. הייתם מרגישים מרוממים מאד בנוגע למצבו של עולמכם לו יכולתם לראות את כדור הארץ כפי שאנו רואים אותו, נוצץ וזוהר בבהירות כשהאיזון שלו משתפר עם כל שחרור של שליליות. למרות שהקיצוניות של דואליות עדיין נמצאות בפעולה על פני כדור הארץ, תרחישים חיוביים רבים מתגלים.

התקשורת המרכזית עדיין מפרסמת אסונות, מחלוקות ושערוריות; עם זאת, ראיתם גם דיווח על התרחשויות קונסטרוקטיביות. כמו דיונים על נטרול מלחמת האזרחים בסוריה, נמשכות בדיקות של מאגרי מדינה זו של נשק כימי באופן שוטף, כמו גם דיבורים על תכנית פיתוח הגרעין של איראן. האפיפיור פרנסיס מנקה את הבית בוותיקן וחקירות מתרחבות בארגונים מושחתים ופעילות פלילית בעולם הפיננסי. אנחנו רואים את משפחת המלוכה הבריטית הצעירהויליאם, קתרין ובנם התינוק ג'ורג'מחדירים אור למונרכיה זו, ו כמה ממשלות ותאגידים מטפלים ברצינות בזיהום.

החוט המקשר את אותם אזורים שאינם קשורים לכאורה ולאחרים רבים, כולל מס' עצום של התפתחויות מבטיחות ברמות עממיות, הוא תנועת האנרגיה המתחזקת יותר ויותר בתוך ומסביב לפלנטה. כל דבר בעולמכם שזורם בהרמוניה עם תנועה זו צובר תאוצה וכל מה שמתנגד לזרימה מתפרק. הנטייה ארוכת השנים למלחמה ומדיניות דיכוי נחלשת כשהמחשבות, הרגשות והפעולות הקולקטיביות למען שלום, חירות ואמת מתעצמות.

משמח אותנו להתבונן בתופעות מופלאות אלה של אנרגיית אור-אהבה! תהיה סדרה של התפרצויות חוזרות ונשנות של פעילות בשטחים הנרחבים ביותר של שינוי, אבל אין שום אינדיקציה לכך שמעקפים כלשהם יהיו משמעותיים, ושום דבר לא יכול לשבש את התקדמותה של החברה שלכם.

היבט אחד של מסע ההתעלות המונומנטלי, ייחודי הזה הוא בדרגות השונות של אי נוחות פיזית, נפשית או רגשית שרבים מרגישים כמו תאים מבוססי פחמן קולטים אור והופכים למבנים גבישיים. במסרים קודמים הצענו הדרכה כדי להקל על תנאים הקשורים להתעלות, ואנו מבקשים מן הקוראים שהביעו חששות לגבי בעיות בריאות שונות לקרוא את ההודעות הללו. [יש מסר מקיף ביותר מתאריך 4 יולי 2013.]

דוא"ל שנשלח לאחרונה לאמי מראה כי נושא הבריאות בקשר עם להתעלות מתחנן להבהרה. אמא, בבקשה העתיקי אותו לכאן.

האם תוכלי לומר לי מה אומר Matthew על שיפור הבריאות של אנשים לפני ההתעלות? אני מתכוון לכך שיש כל כך הרבה אנשים (בעיקר מבוגרים יותר)  בשלבים שונים של חולי - חלקם חמורים מאוד - זה לא נראה אפשרי שהם יוכלו להתעלות או להתקדם מבחינה רוחנית מבלי שיוכלו להיות בריאים יחסית - או שהם ימותו  ורק אנשים בריאים יירשו את הארץ הפיסית במימד חמישי?

תודה לך. ראשית, התעלות פלנטרית והתעלות אישית הן לא אותו הדבר, וזה עשוי להיות מועיל להסביר שוב שלדחיסות יש שתי הגדרות בהקשר אוניברסלי: מסה  ו/או המיקום של המסה ומצב התפתחות נשמה, או תחנה, במודעות רוחנית ותודעתית, ושתי הדחיסויות יכולות להשתנות במידה ניכרת.

הפלנטה נמצאת במסלול ההתעלות כ 75 שנים, זמן רב יותר מאשר חיי רוב תושביה,  אלא שבכל אותן השנים של נסיעה דרך מיקומה בדחיסות מימד שלישי, גאיה, הנשמה שמתגלמת כפלנטה הנקראת כעת כדור הארץ, הייתה בהתפתחות בדחיסות של מימד חמישי. גאיה וגופה הפלנטרי נוצרו בדחיסות זו, ובמהלך אלפי השנים שאכזריותם של תושביה זה לזה גרמה לכדור הארץ לרדת בספירלה כלפי מטה, גאיה נשארה במצב ההתפתחות המקורי שלה.

עכשיו, בריאות גופנית אינה משפיעה כהוא זה על התעלותו של אדם מבחינה רוחנית והכרתית, וההתעלות אינה מוגבלת לחיים על פני כדור הארץ. לאנשים רבים שזה עתה הגיעו למעמד התפתחות בדחיסות של מימד רביעי היו סעיפי אריכות ימים בחוזה הנשמה ש"פג תוקפם", יש לומרהם מתו והם חיים במצב המתקדם שלהם בנירוונה או, אם הם בחרו כך, בעולם רוחני מקביל אחר. כשכדור הארץ עובר דרך דחיסות מימד רביעי, תושביו, שהתפתחו לדחיסות זו מבחינה רוחנית ותודעתית ימשיכו להתעלות עם כדור הארץ אם זה יהיה בהתאם לחוזה תוחלת החיים שלהם. אם לא, גופם ימות והם ימשיכו במסע ההתעלות שלהם בעולם רוחני עד שהם יחליטו איפה הם רוצים להתגלגל מחדש.

כמה מכם שמעו שכאשר כדור הארץ עזב את דחיסות מימד שלישי, הוא נכנס לחמישי, כאילו למספר ארבע אין חלק בכל בתהליך. אנו משתמשים במספרים שלכם רק כדי להצביע על התקדמות, בין אם במיקום או התפתחות נשמה, ואין דילוג על שום שלב מתקדם בכל אחד מאלה. בדיוק כמו שזה לא הגיוני לצפות מילד שלמד את הא'ב' לקרוא מילון, זה לא סביר לצפות לקפוץ מהיכולות הנוכחיות שלכם ישירות לשליטה בתקשורת טלפתית, יצירת ומימוש חפצים, לבצע מסעות אסטרלים ולהשיג בריאות מושלמת בגוף, נפש ורוח. אכן, לכולם יש היכולת המולדת לבצע את כל הפלאים האלה, אבל זה הכרחי לפתח את היכולת לעשות זאת, וכל נשמה תעשה זאת בנוחות של התזמון שלה.

שאלות אחרות הקשורות לבריאות הן על "המים רדיואקטיביים"  הזורמים מהמתקן הגרעיני של Fukushima ביפן והבטיחות של מזון שגדל באזור. כמה צוותים של ארבעה או חמישה חברים ממשפחת החלל שלנו, שנמצאים בקרבת המתקן עובדים ביחד עם צוותים בספינות הרחפות מעל כדי להפחית את הרעילות של המים במידה המרבית האפשרית. הטכנולוגיות שלהם מתקדמות ביותר משלכם, אבל הן לא נועדו לחסל כל טיפה של רעילות בפירות וירקות מאזורים של רדיואקטיביות, כך שזה הגיוני שלא לאכול תוצרת שגדלה בקרבת המפעל הגרעיני.

עכשיו נטפל בהתעניינות של קוראים במספר נושאים הנוגעים לארצות הברית. לא רק שהתרחשויות שם משקפות מה שקורה במידה מסוימת בכל רחבי עולמכם, אבל כל מה שקורה בכל מקום על פני כדור הארץ משפיע על כל דבר בכל מקום ביקום הזה.

הכעס של האזרחים על הקשיים רבים שנגרמו עקב "השביתה" של הממשלה מראה חוסר סובלנות גוברת כלפי חוסר המעש של פקידים שנבחרו בשל מחלוקות עקשניות. יחידים בתוך הממשלה ובכל הגופים האחרים שנבחרו באופן דמוקרטי יהיו שינוי משירות עצמי לעבודה כאיש אחד לרווחתם של התושבים במדינה. זה לא יקרה בבת אחת, אבל פקידים שמתנגדים בעקשנות לאנרגית אהבה-אור יפסידו באמצעי כזה או אחר ובסופו של דבר כל עובדי הציבור שנבחרו ינהגו בתוך אנרגיה זו. סיום שלטון הרודנים יבוא לאט יותר, אבל גם זה נועד לקרות.

לא ייגרמו השלכות חמורות ליחסי חוץ מכינוס המודיעין של הסוכנות לביטחון הלאומיכל תגובה כועסת, מופתעת היא פשוט הופעה ציבורית. לא רק שזה ידוע היטב כי ריגול קיים בכל מקום, גם מדינות שהן בנות ברית חולקות את המודיעין שהם אספו, והמנהיגים הלאומיים אינם נאיביים כדי לחשוב שהם באופן אישי פטורים ממעקב. האנרגיה סביב המהומה הזו מחזקת את האנרגיה שהתחילה לנוע על ידי כל המלשינים בכל מקום ובסופו של דבר תוביל לאמון רב לאומי בשיתוף פעולה הרמונית.

יש שתי סיבות לכך שקציני צבא בכירים שוחררו מחובת שרות. הסיבה המעשית היא, שהם פעלו לפי הוראות האילומינטי, שכללו טרור מאסיבי בשימוש בטילים עם ראשי נפץ גרעיניים. הודות לטכנולוגיה של המשפחה האוניברסלית שלנו, כל הניסיונות הללו היו חסרי תועלת; בקנה אחד עם קביעתו של הבורא שלא יהיו יותר פיצוצים גרעיניים בחלל, אלוהים הרשה התערבות זו. מבחינה אנרגטית, הסרת הקצינים הייתה צעד טבעי לפירוז בעולמכם—התחייבות עצומה זו לא יכולה להיות מושלמת במהירות, אך צעד זה הוא התחלה מבורכת.

באשר לפלג ה-CIA שבשליטת האילומינטי, זה בדרך החוצה. אלה אנשים שהיו אחראים על "ops השחור," פעילויות הטרור ההרסניות ביותר. אתם יודעים על כמה שהצליחו, בעיקר "9/11," אבל לא לפרסום הם ניסיונות רבים בנקודות חמות ברחבי העולם שסוכלו על ידי אחים ואחיות חוצנים שחיים בקרבכם. מותר להם לעשות זאת בתגובה לבקשתה של גאיה, אבל הם לא יכולים להפריע לרצון החופשי של יחידים לנקום את הזוועות שבוצעו לאבותיהם או להגן על האמונות הקיצוניות שלהם.

כבר שאלנו את דעתנו על לגליזציה של מריחואנה. לדעתנו זה היה צריך להיעשות כבר לפני זמן רב ברחבי העולם למטרות רפואיות בגלל היתרונות הרבים הידועים של צמח זה לכן ההנהלות הבכירות של חברות תרופות דיכאו את הזמינות החוקית שלו. בקשר ל"לתת אישור לצעירים שלנו לשימוש בסמים", אנו רואים זאת כמו את הנושאים החברתיים שלכם כגון שתייה מופרזת, הימורים, אכילת יתר, הפקרות מינית, מלחמת כנופיות ובריונות: עניינים שדורשים הדרכה משמעותית של הורים ומשמעת עצמית של יחידים. וגם, ככל שהאור גובר באוכלוסייה, התנהגות בעייתית תצטמצם, אז תפסיק.

לקוראים הרבים המצטטים פעולות מסוימות של הנשיא אובמה ושואלים אם הוא עדיין יישות של אור: כן, הוא אכן כזה. אנחנו עומדים מאחורי כל מה שספרנו לכם עליו, כי זו האמת. אנו גם אומרים שהתודעה בדחיסות של מימד שלישי אינה יכולה להבחין באור באדם או במצב. למרות שכדור הארץ וכל תושביו נמצאים בבמיקום של דחיסות של מימד רביעי, רוב האוכלוסייה עדיין נמצאת במודעות של דחיסות של מימד שלישי. ובתשובה לשאלתו של אחד הקוראים: לא, שיבוט מתוכנת של האילומינטי של הנשיא לא החליף אותו.

בהחלט הייתה "חבלה", כפי שאחד הקוראים התבטא, ושאלה נוספת: האם האנרגיה המטורפת והמחלוקת סביב טיפול בר השגה היא אנרגיה של האילומינטי? החבלה של החוק הידוע יותר בכינוי Obamacare החלה מייד לאחר שהנשיא אובמה הודיע על כוונתו לעשות ביטוח בריאות זמין לאנשים שלא קיבלו טיפול נחוץ בגלל שלא היה להם ביטוח או שהפוליסות שלהם לא כיסו זאת. חברי אילומינטי בקונגרס בשיתוף פעולה עם עמיתיהם בענפי הממסד הרפואי התרופות והביטוח החלו בקמפיינים גלויים וסמויים לדון למוות את מאמציו של הנשיאהתוצאה היא חקיקה שהיא היסודות הבסיסיים של תכניתו המקורית. אתר האינטרנט של החוק אינו חף מחבלה, לבטח, אבל "יותר מדי טבחים במטבח" שעובדים בחיפזון עם תכונות טכנולוגיות מורכבות תרמו לתקלות של האתר.

אנשים בקונגרס הנחושים לשרש את החוק יפלו בשולי הדרך או יצטרפו לעמיתיהם שרואים את החוזק בשמירה על ההיבטים החיוביים שלו ומשנים את החלקים המטרידים.  בסופו של דבר זרימת האנרגיה תביא טיפול רפואי שווה וזמין לכולם בעולמכם. אמצעים כוללים יהיו הכרה מלאה של מה שאתם מכנים טיפולים "אלטרנטיביים"; מרכיבי הריפוי טבעיים יחליפו תרופות מרשם כימיות, הגורמות ליותר נזק מתועלת; עלויות סבירות לאשפוז, טיפול במרפאות חוץ ותרופות מועילות. עם הזמן, ככל שהחברה שלכם תתקדם, לא כסף ולא ביטוח יהיה בתמונה של הבריאות שלכם.

באשר לשאלות רבות על הכלכלה הלאומית, ביקשתי  מאמי להעתיק דוא"ל מסוים כדי להראות עד כמה רחוק מהמציאות חלק מהמידע המופץ. רק השם יושמט כדי לשמור על פרטיותו של אדם זה.

מקור ****** במחלקת הביטחון אומר כי "הם" שמו משהו במים ובמזון שלנו ושכאשר הם מפעילים את מגדלי התא או מטיסים מזל"טים הם יכולים לפוצץ את מה שבלענו וזה ייתן לנו תסמינים דמויי שפעת תוך יומיים ולאחר מכן מוות 10 ימים אחרי כן. זה כדי לשלוט במהומות של אנשים כאשר הכלכלה תתרסק לחלוטין בכל עת מעכשיו ועד 2014. האם יש בזה אמת?

תודה, אמא. אין כל אמת בטענה השערורייתית הזו, וכל חששות כבדים בנוגע לקריסה של הכלכלה האמריקנית הם מיותרים. כאשר מערכת הפדרל ריזרב ומס ההכנסה נחשפים כסוכנויות בבעלות מלאה של האילומינטי שתמרנו את הכלכלות ברחבי העולם, פעילותם תופסק. ואז תראו שהחוב של ארצות הברית הוא פיקטיבי כמו הכלכלה העולמית שלכם.

לפני זמן רב המערכת הכלכלית כולה הפכה רק זמזום של חוט או עסקות מחשב מסחר בשוקי מניות, קנייה ומכירה של מטבעות, משכנתאות ממוסדות שנותנים הלוואות, חשבונות כרטיסי אשראי עם שיעורי ריבית קצוצים. כל הפעיליות הפיננסיות האלו נועדו להעשיר את העשירים ולשום דבר מזה אין בסיס איתן. סיום הרשת שהאילומינטי-המציאו ושלטו בה וחזרה לבסיס מוניטרי של מתכות יקרות, יטופל בצורה חלקה ככל האפשר כדי למנוע בלבול.

עכשיו אם כן, לא נראה שהצבענו על ה"בחורים הרעים" בעולמכם, שהתנגדו באופן עקבי לשינויים שהיו לטובת האנושות, ואנו חוזרים על הפצרותינו במסרים קודמים: סלחו להם! זה לא אומר שיש מחילה על מעשיהם. זה אומר הימנעות משיפוט וגינוי מתוך הבנה שאותם אנשים הם החוליות החלשות בשרשרת האוניברסלית הבלתי שבירה של נשמות, ואהבה-אור שבסליחתכם מרוממת אותם באותו הזמן שזה מקדם את צמיחת הנשמה שלכם.

החשיבות המכרעת של סליחה משתרעת הרבה מעבר לאנשים אלה לתוך הסכמים טרום לידתיים שכל אחד מכם עשה. בגלל שהסכמים נעשים על ידי נשמות באהבה ללא תנאי ונועדו לקדם את התפתחותם של כל המשתתפים, כל נשמה משחקת תפקיד שמציע הזדמנויות קידום לאחרים. אתם יכולים לכעוס מאד על אנשים שאתם תופסים את מעשיהם כיחס אכזרי, בלתי הוגן יכול להיות שהם ממלאים בצורה מושלמת את הסכמתם לספק לכם חוויה זו. בבקשה אל תוותרו על ההזדמנות שלכם לצמיחה על ידי שמירה על טינה או מרירותהבינו, סלחו והרגיש אסירי תודה על כך שהשלמתם את השיעורים הקארמתיים שבחרתם ושהם סיפקו לכם אותם.

 

אם על ידי מילים, מעשים או מחדלים עשיתם עוול למישהו, אמרו להם אני מצטער/ת, בבקשה סלח/י לי. ואז סלחו לעצמכם! שחרור מאשמה וחרטה, כמו גם ממרירות ומטינה יאפשר זרימת שלווה, שמחה והתרגשות לתוך ליבכםכך מרגישה התעלות!

 

יצורי אור ברחבי היקום הזה מחבקים אתכם באהבה ללא תנאי כשאנו מעודדים אתכם לעולם ועד.

All light beings in this universe are with you, cheering you ever forward and embracing you in unconditional love.

_____________________________________

אהבה ושלום LOVE and PEACE                                       

Suzanne Ward

Website:  The Matthew Books 

Email: suzy@matthewbooks.com

Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge