Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - August 15, 2013

 

מסר של  Matthew Ward מיום 15 באוגוסט 2013

 

מוצאי מידע; דיווח חיובי מול שלילי, תפיסות; השפעה חזקה של עובדי אור, מראי-דרך; מקורות עצומים של אור; מסר  מסן ז'רמן

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. אנו תמיד שמחים לטפל בנושאים שנוגעים לקוראים ונמצאים גם בתודעתם של רבים אחרים בעולמכם, אין ספק כי התקשורת המרכזית מסקרת בעיקר נושאים אלה: פריצות של אל קעידה, איומים וקבוצות טרור; מים מזוהמים זורמים מהמתקן הגרעיני בפוקושימה לאוקיינוס​​; נפגעים במלחמת האזרחים בסוריה והסכסוך המחריף במצרים.

יש גם דגש על אלימות בפקיסטן, שריפות, שיטפונות, פשעים שונים, תאונות דרכים ושערוריות של סלבריטאים, כמו גם ספקולציות על "מלחמה" במרחב הוירטואלי (cyberspace “war”), מצב הפיתוח הגרעיני של איראן, השימוש של NSA ((National Security Agency בנתונים אלקטרונים שנאספו, ועל היחסים המתוחים בין מנהיגי רוסיה וארצות הברית.

ראשית אנו אומרים כי על פי רוב, הכתבים וכמה אנשים שהם הבעלים של כל כלי התקשורת המרכזיים עדיין נמצאים בשבי של מנטליות של דחיסות של מימד שלישי עם גורם הפחד הדומיננטי שלה ונטייה לסנסציות. כך בצורה מהימנה הם מציגים זווית מדאיגה בענייני עולם סלקטיביים ובעמל רב מדווחים על אירועים טרגיים או מזעזעים; רק לעתים נדירות התרחשויות חיוביות נחשבות ראויות לפרסום.

האינטרנט הוא מקור חשוב של הדרכה, מידע מדויק, אבל הוא גם מציע מידע נוטה לשליליות כגון תחזיות של אירועים גיאופיזיים הרי אסון או תוצאות חמורות למצבים הנוכחיים.     בדרך כלל תחזיות אלה מתבססות על ההיסטוריה המתועדת שלכם, היסטוריה שאין לה השפעה על ההתעלות של כדור הארץ או שלכם; וכן, כמו כמה דיווחים בתקשורת המרכזית, באינטרנט יש גם מאמרים המכילים מידע כוזב או מעוות על ידי השמטת פרטים חיוניים.

במידה מסוימת של הגנה על אלו שמפרסמים או מוציאים לאור את אותם סוגים של מידע, הם לא יודעים שהצוותים המקיפים את כדור הארץ משתמשים ​​בטכנולוגיית שבספינות שלהם כדי להפחית את הרעילות של אלמנטים רדיואקטיביים ומזהמים אחרים וכדי למנוע את תפקודם של ראשי נפץ גרעיניים. לאנשים אלו אין מושג כלל שככל שהתנודות על פני כדור הארץ ממשיכות לגדול, האלימות וכל הפעילויות המזיקות האחרות יופחתו בהתאם, ואותה השבחה נכונה לגבי כל מערכות היחסים. בקיצור, הם לא יודעים שכל המצבים שהם מציגים כמדאיגים או כשלב של משבר, במשך הזמן, יהיו להם תוצאות שעולמכם יקבל בברכה.

מעט אנשים יחסית אכן יודעים זאת, אך מקורות מידע אחרים בוחרים לפרסם את ההתפתחויות החיוביות, מעודדות. סרטי תעודה בטלוויזיה, מגזינים, עלונים של הארגונים, ספרים ומאמרים באינטרנט מכילים שפע של מידע על מאמצים מוצלחים ברחבי העולם. כמו מספר הגדל וההולך של תנועות עממיות ויחידים חדשניים אשר עושים שיפורים גדולים בהרבה קהילות ובריתות של תאגידים ציבוריים הרודפים מיזמים בקנה מידה גדול.

כן, הרבה יותר נדרש ומגיע, אבל ההצלחות המעודדות הללו, שמרוממות כל כך הרבה חיים הן פולטות אור עצום, בנוסף לאור שקורן ממקורות רחוקים, לרמות האנרגיה הגבוהות שבה כדור הארץ נע, ולזוהר שלכם. רק כאשר גאיה התגלמה ככוכב גן עדן היה שפע גדול יותר של אור מאשר ברגע זה!

עכשיו אם כן, כולם מושפע מסוג של מידע, חיובי או שלילי, שהוא או היא חובקת. תקוותנו היא שאנשים שעדיין בוחרים בשלילי יהיו בהשראת עובדי האורוכאן אנחנו כוללים מספר עצום של אנשים שהם כאלה אבל לא מזהים את עצמם ככאלהשמפנים את נקודת המבט החיובית שלהם למציאות!

כמה פעמים אמרנו לכם שאתם אנשים חזקים, שאתם הם אלה שמשנים את עולמכם? ובשום אופן אנו לא לבד שמבטיחים לכם זאתמקורות אחרים באור משדרים את אותו הדבר למתקשרים שלהם, שמפיצים את המסרים האלה למרחקים.

עם זאת, רבים מכם עדיין שואלים אם אתם עושים את החלק שלכם. רגשות הבאים לידי ביטוי במיילים לאמא שלי, בתמצית, הם: אני לא יודע מה הייעוד שלי או מה עושה מראה-דרך, אז אני רק "שולח" אור אבל זה לא מספיק כדי לעשות את הבדל.

יקירים, שום דבר שעושים עם אור הוא "רק"או סתם או פשוט או היחיד! אור אותה אנרגיה כמו אהבה והכוח החזק ביותר ביקוםהוא לא רק בדיוק מה שנדרש כדי לעשות את הבדל, זה כל מה שנדרש! אור-אהבה הוא המפתח להשגת שלום, הרמוניה וצדק בעולמכם! זה הוא המפתח לשמחה, חיים מספקים, לצמיחה רוחנית ומודעת, כדי להביא את כל יתר הפלאים של תור הזהב!

כל אחד מכם עושה הבדל! כל אחד מכם הינו מראה-דרך!

תחשבו על מיליונים רבים שעובדים בתחומים שאחרים תלויים בהם כגון חקלאות, רפואה לאנשים ולבעלי חיים, בנייה, חשמל, ייצור, מכאניקה וסוגים אחרים של תיקונים. בכל פעם שאדם משיג את מזון נחוץ או מוצר או שירות, קלילות מחליפה חשש מהחוסר בזה. תעסוקה היא הרבה יותר ממקום עבודהזה משפר את חייהם של רבים אחרים, ונותן לעובדים שביעות רצון מההרגשה של להיות פורה ומועיל.

רבים מכם מתנדבים במאמצים קהילתיים המסייעים לבעלי החיים הרעבים וחסרי בית או למקלטים לילדים ומבוגרים שעברו התעללות, לדוגמה. אתם משתתפים או תורמים לארגונים המספקים סוגים רבים של סיוע לפליטים ולנזקקים אחרים; או פועלים כדי לשמר את יערות הגשם, להציל בעלי חיים בים וביבשה, או לנקות את הפסולת תעשייתית. אתם חותמים על עצומות עבור מגוון רחב של מטרות ראויות או משתתפים בעצרות כדי להדגים את הצורך ברפורמות או משתתפים בשירותי מדיטציה שמתמקדים בשלום.

בתחומים שלכם של עשייה ופעילות שגורמים לשיפור בעולמכם, אתם פועלים על פי מצפון, השראה ומוטיבציה. אלה הם מסרים מהנשמה שלכם, וכל המאמצים שמקורם מרמה זו מייצרים שפע של אור. אותו הדבר נכון לגבי מחוות שאתם מחשיבים "רק" ידידותיות, שכנות טובה או הושטת יד לעזרה-דברים אחרים שאתם עושים באופן טבעי מבלי לתת כל מחשבה בכלל לאור.

לדוגמה, אולי אתם מבשלים ארוחות למשפחה אבלה או משגיחים על ילדים כדי שאמא עם תינוק תוכל לנוח. מברכים בחום שכנים חדשים, מביאים פרחים למישהו חולה, נותנים בית טוב לבעלי חיים במצוקה, עוזרים לחבר או לבן משפחה שנמצא בזמנים קשים. אתם יכולים לחבק מישהו שבוכה, להשאיל כלי, לספק נסיעה, להרגיע ילד מבוהל, לבלות כמה שעות עם אדם שזקוק לפיקוח כדי לתת למטפלים המשפחתיים מנוחה או לטפל בהתמדה בצמחים בעציצים או בגינות ולחייך כשאתם מודים לקופאית העייפה. ואתם מתפללים עבור מי שנקלע לקשייםאף פעם אל תזלזלו בכוחה של תפילה לטובתם הגבוהה ביותר של אנשים!

אלו רק כמה דוגמאות למעשים מעומק הלב, ולחיות מהלב יוצר הרבה אור, הרבה מעבר לדמיון שלכם! כל מעשה של חסד, התחשבות, חמלה והבנה יוצר אור בתוך "הנותן" כפי שהוא מקרין אור ל"מקבל", שסופג את האור ומייצר עוד בתחושות של הכרת תודה. שפע חדש זה של אור מתרחב החוצה לכל האחרים שחיים במגע עם הנתינה והקבלה, וכל האנשים האלה באופן דומה משפיעים על אחרים. השפעות הגל של מחווה נעימה אחת הן ללא שיעור!

זה בתכנון האלוהי שאינכם יודעים את המשימה אליה נרשמתםאתם לא צריכים לדעת זאת כדי לחיות בדרכים האלוהיות שעושות הבדל אדיר! משפחתנו האהובה, אתם עושים יותר מאשר לעשות את השינוי, אתם השינוי! כשאתם מאירים את חייהם של אחרים, אתם גם מדגימים את הכוח ואומץ הלב המולדים המעוררים את הנחישות והביטחון להתמודד בהצלחה עם אתגרים. אתם משפיעים בנדיבות על אחרים פשוט על ידי מי שאתםמתוך המהות שלכם אתם מראי-דרך!

מכיוון שכל כך הרבה אנשים מכוונים את האנרגיה לאפיקים שונים המובילים לאותה המטרה רצויה, אפשר לומר כי נשמות קולקטיביות מחוברות במאמץ אחד מאוחד וזה נפלא באמת! עם זאת, אחריות לעצמי ונטילת אחריות על עמדות הם היבטים חיוניים לצמיחת הנשמה גם, ובמובן זה אתם יכולים לעשות יותר. לדוגמה, לתת תוקף לנקודת המבט "של הצד השני" של נושא שנוי במחלוקת לא גורם להתפשר על העקרונותזה עוזר להפחית את ההפרדה האנרגטית, הצעד הראשון החשוב כל כך לפתרון הבעיה. לשלוט ביכולת ההבחנה המולדת שלכם, לשאול בתוככם פנימה אם המידע נכון או לא, להקשיב למסרים של הנשמה שלכם לתודעה שלכם.

שחררו את כל הרגשות המתמשכים של כעס, מרירות, חרטה, אשמה, כעס ובעיקר פחד, כל אלו פולטים רטטים נמוכים מאוד; ולהחליף סוגים אלו של רגשות עם סליחה עצמית ושל אחרים, הכרת תודה על הטוב בחייכם, הערכה ליופי בעולמכם. כשאתם שומעים על מצבים מרגיזים, תראו את האדםאו את עולמכםשטוף באור לבן זהוב ושלחו הלאה את הדימוי הזה עם תחושה של שלווה.

התנודות הרווחות מזרזות גילוי עצמי, מודעות עצמית, הגשמה עצמיתאיך שתרצו לקרוא לתהליך הזה של חיבור הנשמה עם התודעה. אנשים מטילים ספק ברמה עמוקה יותר מאשר עד כה, אבל חשבון נפש לבדו אינו מספק את כל התשובות שהם מחפשים. אל תסתירו את אורכםהאירו אחרים, למידה שהם פתוחים אליה.

אנשים צריכים לדעת שהאנרגיה של מחשבותיהם ורגשותיהם נורית לתוך המרק האוניברסלי ומביאה בחזרה את מה שמתאים לאנרגיה שנשלחה הלאה. הם צריכים לדעת איך פחד משפיע לרעה על חייהם ושהאנרגיה של פחד מעצימה את האנשים האנוכיים או קצרי הרואי שמתנגדים לשינויים שיכולים להועיל לעולם. אתם יכולים להציע מקורות "ארציים" המסבירים זאתהסוד, כוחו של הרגע וכוחה של חשיבה חיובית הינם ספרים ידועים.

ישנם מקורות מידע מצוינים רבים אחרים זמיניםבחלקם ידועים, אחרים ייתכן שתצטרכו לגלות. אנשים בעלי ידע ומכובדים בתחומים כגון: כלכלה, טכנולוגיה, תקשורת, רפואה, משפט, דת, שוויון חברתי, פילוסופיה, ממשלה או סביבה כתבו על ההתפתחויות בתחומי המומחיות שלהם, אשר סוללות את הדרך לסוג של עולם שאתם עזרתם ליצור לאורך כל הדרך.

אתם גם יכולים להגיד לאנשים מתעניינים על אתרי אינטרנט שיש להם מידע מדויק לגבי נוכחות של תרבויות אחרות,  "9/11"  והאילומינטי, למשל. אם הם פתוחים לתקשורת טלפתית, אנא תנו להם את האתרים שבם יש את המסרים שלנו ואתרים אחרים בהם יש מסרים ממקורות אור אחריםאבל תבחינו אילו מסרים מתוקשרים הם אמינים!

אולי יותר מכל גורם אחר, הגישה החיובית שלכם על ההתרחשויות היומיומיות ועל מה שצפוי עולמכם ישמש השראה לאחרים כדי להתחיל לקלוט דברים באותה הדרך גם, ואיזה נצחון זה יהיה!

אתם יכולים לחשוב עליי כעל ילד בן 17 שמת בתאונת דרכים והתחיל לדבר באופן טלפתי עם אמו  14 שנים מאוחר יותר, ולתהות: האם הוא באמת יודע על מה הוא מדבר? עם זאת, אף אחד שמכיר את סן ז'רמן לא מפקפק בחוכמה והידע העתיקים שלו!

בהכרת תודה לרשות, אנחנו חולקים איתכם קטע מהמסר מה -12 ביוני שתוקשר לואלרי דונר ופורסם ב:

    http://www.thegroundcrew.com/updates/vdonner/2013/061313_print.htm

ברכות, אני סן ז'רמן. אני שמח לדבר איתכם שוב.

אתם לא יכולים לקחת שום דבר כמובן מאליו ואתם לא יכולים להתחמק מהאחריות שלכם. כמאסטר, אני יכול להגיד לכם שזה הזמן החשוב ביותר על פני כדור הארץ.

 

אני עוקב אחרי התקדמותכם ואתם עשירים בתוצאות שלכם. יש כל כך הרבה עוד מה לעשות בתהליך ההתעלות המורכב הזה. הרבה יידרש מכם במיוחד בתחום של העמדות שלכם. גישה חיובית תישא אתכם דרך ארוכה. אם תתעלו מעל המהומה והחשיבה המבוססת על פחד תראו שיש מספיק הזדמנויות בשבילכם כך שתוכלו להיות בשירות.

להתחיל עם עצמכם הוא הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות. קחו אחריות על מחשבות, מילים ומעשים. התחברו עם חברים בעלי דעות דומות. הזמינו אותנו כדי לעזור לכם לתכנן תוכניות ולבצע אותן. היו פתוחים להתחבר יותר עם אחים ואחיות מהחלל שהם גם מחכים לבצע את חלקם שלהם בתכנית האלוהית.

משפחה אהובה, הקשבה לדבריו של סן ז'רמן תעשיר את חייכם ותרחיב את האהבה בעולמכם. ובבקשה זכרו שאתם אף פעם לא נמצאים לבדמס' עצום של זרועות של אלוהים, בלתי נראות אך רבות עוצמה באכפתיות וביכולת לסייע, נמצאות איתכם בכל רגע ורגע.Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge