Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 18, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 18 בפברואר 2016

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. נתחיל בהתייחסות לנושאים החשובים ביותר במחשבות ברחבי העולם. הצלחותיה האחרונות של צפון קוריאה במדע של תכנון טילים פיתוחם וייצורם לא היו בלתי צפויות על ידי אנליסטים אשר פקחו על הפעילות במדינה זו; אף על פי כן, יש מקום לדאגה מכיוון ש Kim Jong-un נחשב בלתי יציב, אגואיסט ושאפתני. מה שאף אחד מהם לא יודע הוא כי אם המדענים בצפון קוריאה ניסו לשגר טיל הנושא ראש נפץ גרעיני, אנשי צוות בספינת חלל המקיפה את כדור הארץ יבטיחו את כישלונם כפי שעשו עם יותר מאשר תריסר ניסיונות של האילומינאטי במהלך מספר השנים האחרונות.

מנקודת מבטנו, ל"תוקפנותו של פוטין במזרח אירופה" ישנה משמעות המופצת על ידי האילומינאטי על כך שהוא יביא בכוח את המדינות הבלטיות ומדינות אחרות תחת השליטה הממשלתית והכלכלית של רוסיה. זו אינה כוונתו, וכתזכורת האילומנאטי מוזנים מאנרגית פחד ונוקטים בכל האמצעים לגרום לפחד.

בהתייחס לדיבורים על הפסקת אש, אף על פי שהיא זמנית, זה טבעי שהאלימות הוסלמה בסוריה, מקום בו האנרגיה נוהלה במשך זמן רב באופן כאוטי; ועם מספר תגבורות מגוונות במלחמה במדינה זו ובמדינות שכנות, הפסקת אש מתמשכת לא תגיע עד שזרמי אנרגיה אלה יסתיימו. בשעה שמותחים ביקורת על רוסיה בשל תקיפותיה האוויריות שעוזרות לשלטונו של אסד כמו גם עוזרות לכוחות הקרקע לכבוש מחדש שטחים שהמדינה האסלאמית השתלטה עליהם, הנשיא פוטין ואנשים נוספים בעלי השפעה פועלים מאחורי הקלעים כדי להביא יציבות בכל המזרח התיכון ובצפון אפריקה.

בצורה מובנת, ישנה דאגה לגבי אנשים באזורים שסועי קרבות אלה הממשיכים ליטול על עצמם מעברים מסוכנים לתוך מדינות שלא יכולות לספק מגורים הולמים, השכלה נאותה, עבודה או שירותי בריאות למיליוני הפליטים שנמצאים כבר שם. בבוא היום, האלימות תסתיים בכפרים ובערים מהם נמלטו האנשים ואלה הרוצים לחזור יכולים להתחיל לבנות מחדש את קהילותיהם וחייהם. בינתיים, חמלה ורצון טוב מצידם של התושבים המארחים ותרומתם של המהגרים בשל כישרונותיהם, מיומנויותיהם ומאמצי היטמעותם יכולים להוביל לתאימות ולתועלת משותפת. ברגע זה ובעתיד, סיוע פיננסי מכל האומות המשגשגות נחוץ כדי להקל ולאחר מכן לסיים משבר הומניטארי זה.

בהתאם למפקחים של כדור הארץ בנירוונה, מדענים חוקרים יודעים שחומר כימי רעיל גורם למקרים הרבים של מיקרוצפליה (היקף ראש קטן) המשויכים עם וירוס הזיקה, אבל אין הם יודעים אם המקור הוא עקיצותיהם של יתושי Aedes שהוזרק להם החומר הכימי או עקיצות מאלה שעברו מוטציה בכך שספגו את המאוד רעל שהשתמשו כדי להשמידם, או אם המצב הוא עקב כך שנשים בהיריון שתו מים המכילים את החומר הכימי. לכן, לקוראים השואלים אם האילומינאטי הם מאחורי ההתפרצות המתפשטת של הזיקה והמיקרוצפליה, אנו אומרים שכן, אבל זה עשוי להיות באופן עקיף בניגוד למאמציהם המתוכננים וחסרי התועלת ליצור פנדמיה (מגיפה) באמצעות שחרורם של וירוסים שתוכננו במעבדה כמו ה- SARSושפעת העופות.

הם שמו בכוונה רעלים בתרסיס הכימי, ואחרים הנמצאים בזיהום התעשייתי, בשימוש באנרגיה של דלק מאובנים, קרקע ומי תהום זוהמו מפסולת גרעינית או מכימיקלים הנמצאים בדשן ובחומרי הדברה. התפשטות מהירה זו של רעילות משפיעה לרעה על הפלנטה ועל כל צורות החיים שלה שהתעלמו באופן מפתיע מיצרני הכימיקלים שקבלו סיוע מאנשים בעלי השפעה בממשלה. וגם צבירת העושר של האילומנאטי בכל העולם תורמת בקנה מידה גדול לחיים רבים במצבי עוני בהם יתושים נושאי מחלה משגשגים.

לא, קארמה לא מעורבת בכל המקרים בהם אנשים בורחים או תינוקות נולדים עם מיקרוצפליה ומשפחותיהם. עצומות ברמת הנשמה הוענקו במספרים חסרי תקדים כדי לאפשר התקדמות במצב האבולוציה בשל סבלם בחוויה שלא נבחרה. עדיין, כיבוד זה של רצונות נשמה אינו ידוע באופן מודע על ידי אנשים אלה או העולם, ומצבם נראה כמצוקות מצערות ברמה הפיזית.

הקורא שכתב כי קוראים אסטרולוגים ואינטואיטיביים חזו "כי המשכו של חודש זה ובחודש מרץ יהיו רגישים ביותר על פלנטה זו" שואל "באילו אזורים יהיו הדברים "רגישים" ומאתגרים?" בוודאי שהמצבים שאוזכרו לעיל הם רגישים וכרוכים באתגרים למיליונים רבים המושפעים ישירות ומערערים את בטחונה של כל החברה. רוגע בתנודתיות בשוק המניות ודיווחים על בנקים שנסגרים יהיו אתגר למשקיעים, ובלבול באשר למה שסביר כי נמצא לפנינו מבחינה כלכלית שגם מדאיג רבים אחרים. במדינות רבות מועמדים מתחרים למשרה והתושבים דואגים לגבי תוצאות הבחירות. כמו כן ישנן נבואות חדשות לגבי רעידות אדמה וצונאמי קטסטרופאלי כמו גם מלחמת עולם שלישית בקרוב, המתחילה במזרח התיכון. ובעיצומם של כל זרמי אנרגיה אלה עם חיבורים סוערים, אפילו עובדי האור עשויים למצוא זאת מאתגר לשמור בעקביות על אופטימיות לגבי עתידו של כדור הארץ. כלומר, כאשר יישור פלנטרי מסייע יותר לזעזע ולכן במהלך תקופות שבהן פחות אינטראקציה, אנשים עם יחס שלילי והשקפה פסימית יתנו ביטוי לנסיבות מאתגרות יותר עבור עצמם - חוק המשיכה פועל 24/7.

משפחה אהובה, כל התרחשות בין אם היא נתפסת כהתקדמות או מכשול, טרגדיה או ניצחון, היא השתקפות של רטטים שמגבירים מהומה כך שהיא יכולה להסתיים בו זמנית בהרחיבה את ההצלחה של תנועות עממיות ברחבי העולם. כמה היינו רוצים שרגע מאד זה של חיים על פני כדור הארץ היה מה שאתם רוצים: שלום, אמת, נועם, כבוד הדדי ושיתוף פעולה של כל האנשים. בסופו של דבר, זה יהיה, ויציבותכם באור עוזרת ליצור בזמן לינארי את העולם אותו אתם רוצים וכבר נמצא ברצף.

אז עכשיו, אנו נתייחס לשאלות הנותרות המתייחסות לנשמה. הראשונה, מקורא בארצות הברית, דומה מאוד לזו שנשאלה על ידי אחרים אשר קשרו אותה לניהול תעמולת בחירות לנשיאות במדינה זו, אבל הרלבנטיות של נושא זה שהיא עולמית: "מה קורה לנשמות של ילדים שלא נולדו עקב הפלה?" Janos, נשמה בתרבות בדחיסות השמינית, דבר לגבי כך עם אמי לפני כמה שנים, ובקשתי ממנה להעתיק חלק זה משיחתם הארוכה.

[ הקטע הבא הוא מהפרק " Janos" בקולות היקום ]

נשמה לא צריכה גוף עבור החיים עצמם, כיוון שזה טבוע במהותה של כל נשמה. זה מיועד רק לחוות פיזיות, דבר שלא ניתן לעשותו בלי מסה כלשהי כדי לתפקד את מה שהנשמות בוחרות שיהיה להם גוף מסוג כלשהו.

בין אנשיכם, ישנה תפיסה מוטעית גדולה לגבי "חיים" וההבדל בין נשמה וגוף. יש לכם תהליך המכונה "הפלה" שחלק מאמינים בהרס של חיים חדשים, ויש ויכוח לגבי מתי הנשמה נכנסת לגוף הנוצר ברחם. שום חיים של נשמה נהרסים אי פעם באמצעות סיום התהוותו של גוף מתפתח. גוף גדל באופן עצמאי מהנשמות באמצעות חוקי הטבע של מכניזם פיזי של רבייה בהתאם לתכנות התאי של כל תרבות.

נשמות לא מוגבלות להתגלם בתרבות ספציפית. המצב האבולוציוני הרוחני של נשמה שם את זה באופן אוטומטי ברמת רטט מסוימת, והוא בוחר תרבות בתוך אותה ספרה שיכולה לספק את החוויה הנחוצה לצורך התקדמותה. ככל שאבולוציה הרוחנית גדולה יותר, כך תחנת האור גבוהה יותר בתוך איזו נשמה שעשויה לבחור את התרבות כדי להתגלם, או לחיות כחבר רוחני חופשי.

לנשמות אשר צרכי צמיחתם הרוחנית נמצאים בתוך הדחיסות השלישית של כדור הארץ או במיקומים אחרים בעלי מצב רטט דומה, יש מספר של בחירות בהתייחס לגוף. הם עשויים לשכון מסביב להורים אפילו לפני שמתרחשת ההתעברות, ולאחר ההתעברות הם עשויים להיכנס לעובר על מנת לחוות את תחושת הצמיחה. אם אין צורך בסוג זה של חוויה, הם עשויים להישאר "מבחוץ" לצורך סוגי חוויה אחרים לפני הלידה, אבל עם "תביעת" חוזה נשמה על הגוף המתפתח אשר אותו מכבדות נשמות אחרות. אם נשמה נכנסת לגוף מתפתח ולאחר מכן משנה החלטה זו, האישה חווה הפלה. נשמה עשויה לגור בגוף המתפתח עד ללידה הקרובה, ולאחר מכן להחליט לא להמשיך בגוף זה וכתוצאה מכך נוצרת לידה שקטה. כמו כן, נשמה עשויה להחליט אחת מהחלטות אלה, לחוות את מה שנדרש מבחינה רגשית, ובהסכם עם נשמה אחרת, תצא והנשמה השנייה תיכנס עד להפלה, לידה שקטה או כשלידה קורית. נשמה עם "תביעה" על הגוף המתפתח עשויה לאפשר לנשמה אחרת לשכון בגוף כדי לחוות את הצמיחה ואת תחושת הלידה, ולאחר מכן אותה נשמה עוזבת והראשונה משתלטת על החיים הפיסיים.

מצבים שונים אלה הם תמיד בהתאם להסכם עם כל הנשמות המעורבות, אשר כמובן כולל את ההורים ואת כל חברי המשפחה האחרים, והמטרה היא לאפשר חוויה שנבחרה למספר נשמות ברמה שהן צריכות. הפלה, כמו כל השלבים האחרים לפני להתעברות דרך לידה שמסוגלת להתקיים, מספקת הזדמנויות לנשמות המשתתפות כדי לחוות הרגשות הנלוות אשר ממלאות חלל בחוויותיהן לאותו רגע.

לגוף יש כוח חיים עצמאי של נשמה, ובשעה שזה מצב יוצא דופן שגוף חי בלי נשמה, זה יכול להתרחש. לנשמות ישנה הבחירה להיכנס לגוף משובט או לא, ואם לא, המשובט עדיין נראה כמו כל מישהו אחר כיוון שהמוח וכל החושים והיכולות המוטוריות מתפקדות. דוגמה נוספת היא כאשר נפצע או אנשים חולים נמצאים בתרדמת. הנשמה עשויה לבחור להישאר עם הגוף או לא, ואם לא, כל עוד ניתנת הזנה, אותו גוף ממשיך לחיות בתרדמת עד שהוא מת מהתדרדרותם של התאים.

תודה, אמא. אם כל האנשים בכדור הארץ יכלו לדעת שכל אחד מכם הינו נשמה שיש לה חוויה פיזית והבחירות הרבות שיש לנשמות, הפלה לא היתה נושא פוליטי, סוציאלי או דתי. כאשר אתם חיים במלאותו של עידן הזהב של כדור הארץ, לא תהיינה הפלות או מחלוקות מכל סוג שהוא - החיים יהיו אוהבים, שלווים ובהרמוניה עם כל הטבע.

"האם "הנשמה" היא המהות של אדם או האם נוצרה כדי לתמוך ב"מהות הבסיסית" כיחידת אחסון לחוויות? במילים אחרות, האם אנו באמת ה"מהות" ... עם "נשמה"..."מינד" ו"גוף" ככלים תפקודיים רק כדי לתמוך בעצמי האמיתי שלנו שהינו "המהות" - אשר עשוי להציע ש"הנשמה" היא תפקוד רוחני הממוקם בין "המהות הבסיסית" שלנו לבין "המינד" שלנו".

העצמי האמיתי שלכם הוא הנשמה - עצמאית, לא מחוללת, ישות נצחית החיה בעולם הפיזי או הרוחני או כרוח חופשית בכל מקום ביקום זה. מהותכם, או הרכבה, היא אנרגית טהורה של אהבה - אור של הבורא - המקור של כל דבר בקיום בכל הקוסמוס - וביקום זה היא מאלוהים. בהשתמשכם באנרגית הבורא ובמתנותיו של רצון חופשי עם כוח הביטוי המרכיב אותו, אתם מתכננים מיינד וגוףאשר יאפשר לכם לתפקד בהתאם למה שאתם רוצים לחוות לאחר שהתגלגלתם. אתם תורמים לאדם זה מחסן, או יחידת אחסון, של ידע ברמת הנשמה של ההתחלות בבורא והחוכמה הקולקטיבית והזיכרונות של מחזורי חיים אחרים. עשוי לעזור לקרוא מסר קודם אשר מעניק מידע מקיף יותר לגבי ההתכוננות למחזור חיים פיזי חדש [ 3 בפברואר, 2014].

תודה לך, אמא, שהוספת את התאריך, ואנו הוספנו שמחזור חיים כרוח חופשית אין לו קשר כלשהו עם תכונות או התנהגות האישיות. זה סוג מיוחד של חוויה אשר עשויה או לא עשויה לדרוש גוף, אפילו לא גוף אתרי, שבאמצעותו הנשמה מתקשרת ישירות עם אלוהים ומשלימה בתבונה את משימתה שנבחרה טרום לידה. ישו ושאר שליחי האלוהים הם דוגמאות של נשמות שהיו צריכות גוף כדי להשלים את משימת מחזור החיים של הרוח החופשית שלהם.

"מדוע זה כך שכמה נשמות של נפטרים נשארות קשורות לשטחכדור הארץ ולא מתעלות אל האור? מדוע יש להם בחירה זו? האם כולנו לא צריכים ללכת לנירוונה או לעולם אחר כדי לתת דו"ח על חיינו כאן, ולהעריך באם אנו צריכים לחזור או לא?"

זה לא די מדויק לייחס "בחירה" למקרים הנדירים כאשר אנשים לא הולכים לנירוונה או לעולם רוח אחר ישירות לאחר המוות הפיזי. הנשמה, שהינה אנרגיה טהורה של אהבה-אור, משתחררת מהגוף האתרי ומהנפש של האדם, וזו הנפש אשר מהססת לעזוב. אכן, כוח האמונה הוא גדול, וחלק מאנשים אלה מאמינים שהם עדיין חיים וממשיכים, אולי מתכוננים לחזרתו של אהובם או דואגים לילדיהם הצעירים או מגשימים יוזמה עסקית חדשה. אחרים יודעים שהם מתו אבל רוצים להישאר על פני כדור הארץ עד שישלימו משהו שהינו בעל חשיבות עליונה - אולי להסביר למשפחות איך לנהל את ענייני העסק האישי או להמשיך להילחם לצד חבריהם או לאפשר למשטרה לדעת מי הרג אותם.

לא משנה מה הסיבה, היא בעלת משמעות חיונית לאנשים בכל אחת מקטגוריות אלה שהאנרגיה שהם מפעילים מאפשרת לגוף האתרי שלהם להשתהות בקרבת מקום. בסופו של דבר, לעיתים קרובות עם סיועם של מלאכים, מדריכים רוחניים או עובד אנרגטי מיומן, כל הנשמות האלה מבינות שהן לא יכולות לעשות את מה שהן רוצות ועוברות ברצון לעולם הרוח. אם לנירוונה, הן חוות את סקירת החיים ומנצלות את כל האפשרויות שעולם נהדר זה מציע כשהן מתכננות את התגלמותן הבאה.

לאחר מכן ישנו מצב השונה באופן משמעותי אותו אתם מכנים "חזקה" שגם הוא התרחשות נדירה מאוד על פני כדור הארץ. נשמה הנוטה לאופל מתעכבת בכוונה כדי לחפש גוף להיכנס אליו במהלך תקופת השינה ולהישאר בו מעתה ואילך. כאשר היא נכנסת לגוף, מתרחש מאבק עד שאחת מהנשמות מצליחה לגרש את האחרת. אם הנשמה הפורצת לוקחת חזקה, עובד אנרגיה מנוסה יכול לבצע מה שאתם מכנים הוצאת דיבוק; כאשר זה מצליח, מסייעים לפורץ ללכת אל האור והדייר המקורי חוזר. אם הוצאת הדיבוק לא מבוצעת או אינה מצליחה, הנשמה המקורית הולכת לנירוונה או לעולם הרוח של תרבותה והפורץ נשאר בגוף וגורם לשינויים משמעותיים בהתנהגותו של האדם.

"מה קורה לנשמה כאשר מישהו מבצע התאבדות?" ראשית נאמר,לא ניתן עונש בגין התאבדות כפי שכמה דתות מלמדות. כמו במקרים בהם מוות פיזי נגרם בגין כל סיבה אחרת, הנשמה משתחררת מהגוף האתרי ומהנפש. מישהו שלוקח את חייו או את חייה עושה זאת בייסורים מנטליים ורגשיים, והנפש נכנסת לנירוונה במצב טראומטי זה. לאחר תהליך ריפוי של התחשבות עדינה ורציפה, תשומת לב מותאמת אישית, האדם מצטרף לאוכלוסיית העולם וחווה את סקירת החיים בדיוק כמו שכל האחרים עשו. כאשר מתוכנן גלגול נוסף, הוא כולל את השיעורים הקרמתיים שנבחרו אבל לא נחוו בחיים שנקטעו. אמא, בבקשה הוסיפי של התאריך של המסר אשר מכסה נושא זה באופן מקיף יותר [23 בספטמבר, 2014]

תודה לכם, וכן, אני רואה שהגענו לגבולות מרחב מועדפים. אני גם רואה שישנן ברשימתך שאלות נוספות לגבי הנשמה, אבל אני מרגיש שהמידע שספקנו הוא הרלבנטי ביותר עבור מספר גדול יותר של קוראים.

לכן, עם ההבטחה שאתם אף פעם לא נשארים לבד במסעכם בכדור הארץ, אנו מברכים אתם בברכת פרידה אוהבת נכון לרגע זה.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge