Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 18, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 18 ביולי 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  רטטים מואצים מזרזים את הקצב של הבאת האור אל הפצעים של עולמכם כך שניתן יהיה לרפאם. מה שמרפא הוא האור, אותה אנרגיה כאהבה והכוח העוצמתי ביותר ביקום, והנשמות המרוחקות ועל כדור הארץ מספקות אותו.

 

זה התחיל לפני כ-80 שנים, כאשר ציוויליזציות מתקדמות מאוד הקרינו כמויות מסיביות של אור כדי להציל את חיי הגוף הפלנטרי של גאיה. אור רב יותר סופק על ידי אלפים רבים של נשמות מפותחות שעזבו את מולדתן כדי להתגלגל על כדור הארץ ולעזור לאנשיו להגיב באופן חיובי לרטטים הגבוהים של האור.

 

כול האנשים שעשו זאת נרפאו מהפצעים שנגרמו על ידי חוויות קשות שנבחרו בחוזי הנשמה כדי לסיים את מחזורי החיים בדחיסות השלישית או חוויות קשות שלא נבחרו. באמצעות הקרנת האור שהם ספגו, אנשים אלה רוממו אחרים, אשר גם הגיבו באופן חיובי והתחילו להקרין אור; וכאשר תהליך ריפוי אור קריטי המשיך להתפשט, כדור הארץ הרוויח יותר כוח והריפוי של פצעיו העמוקים התקדם.

 

האור סופק גם על ידי מקורות אחרים. ממלכות בעלי החיים והצמחים, אנשי הטבע, היסודות והמינרלים תורמים לבריאות ולשלמות של עולמכם. כשהתודעה של הציוויליזציה גדלה, התודעה של כול צורות החיים והכוחות האחרים בעולם זה גדלים בפרופורציה, אבל כדור הארץ היה נבדל בדרך זו: היונקים הימיים, העצים, הנשמות המתקדמות שבחרו לחוות מחזור חיים כבעל חיים, והמון אנשי טבע יש להם זמן רב ידע אוניברסאלי שרק עכשיו נחשף בתוך מרבית האוכלוסייה האנושית.

 

עם זאת, אף פעם זו לא היתה שאלה של, "האם אנשי כדור הארץ יכולים לתת ביטוי לעולם שלוו בו כולם חולקים בשפע שלו וחיים בהרמוניה עם הטבע?" תמיד השאלה היתה "כמה מהר הם יכולים לתת ביטוי..."? כאשר עיכוב של עשר השנים בהתקדמותה של החברה במודעות מודעת ורוחנית הסתיימה, המוחות והלב התחילו להיפתח מסביב לעולם. האנשים הבינו כי פחד, לחימה, רמאות, עוני, חוסר הוגנות, תאוות בצע ושחיתות היו זמן רב דרך החיים בעולמם. הסירוב לקבל תנאים אלה יותר, רבים התחילו לשנות אותם; ובמספרים גדלים של אנשים המחויבים ליוזמה עצומה זו עם התלהבות, נחישות ואופטימיות. פתרון עימותים חדשים או עתיקים ותיקון כול העוולות יזגזגו לזמן מה, אבל כוונות מלאות אור מתחזקות באמצעות קצבי רטט אשר ימשיכו לגדול לאורך מסלול ההתעלות של כדור הארץ. שינויים מועילים אשר פעם היו באופק הרחוק של כדור הארץ מתקרבים לאופק הקרוב שלה.

 

"מה נמצא בפוטנציאל של שדה האנרגיה של כדור הארץ? איך הנשמות בתחנתו של Matthew רואים מה יש שם? מהי מערכת היחסים של השדה עם התודעה הקולקטיבית ומה מתרחש כאן על כדור הארץ?" זה אכן חשוב לנו להסביר זאת - התודעה הקולקטיבית והפוטנציאל של שדה האנרגיה הינם הגנרטורים של מה שמתרחש על כדור הארץ.

 

המחשבות והרגשות של כול צורות החיים על הפלנטה כוללים את התודעה הקולקטיבית, את הכוח של מסת האנרגיה המשתנה תמידית "ומנווטת" את כול הפעילות בפוטנציאל שדה האנרגיה. אנו נותנים  לתודעה ולשדה את אותם יעודים כדי לתאר את תפקודיהם; אולם, האנרגיה של  היבטים אינטגרליים אלה של חוק המשיכה האוניברסאלי, אשר נמצא בתנועה רציפה, הוא זהה והם פועלים במקביל.

 

השדה הוא במספרים ללא גבולות של מזרימי אנרגיה ניטרלית, כול אחד עם חיבור – כול מחשבה ורגש של כול אדם ורגשות של כול בעלי החיים - והחיבור הוא כיוון מאתר-מחבר של המזרימים, כביכול. אנו רואים את המזרימים כחוטים המחברים פעילות בשדה עם פעילות דומה על הפלנטה. החוטים מנצנצים ובוהקים כאשר יש שמחה, התרגשות מאושרת, חיבה, עידוד או כול תחושה מרוממת אחרת בשני הקצוות. הם מרופטים ומעומעמים כאשר מחברים תחושות בעלות רטט נמוך כמו ייאוש, נקמניות, ייסורים, כעס או דעה קדומה.

 

מחשבות ורגשות רבים נכנסים לשדה עם התוספת של כוונה, וכול כוונה יוצרת מצב שיש לו אפשרות של התפתחות הפוטנציאל. אם יותר מאותם סוגים של מחשבות ורגשות לגבי מצב זה נכנסים לשדה, האנרגיה שלהם מפעילה את תהליך ההתפתחות. כאשר מחשבות ורגשות אלה גדלים במספרים מספיקים ובכוח, האנרגיה המשולבת שלהם מניעה את המצב מאפשרות לסבירות.

 

אם הכמות והכוח של מחשבות ורגשות מסוימים אלה ממשיכים לעלות, האנרגיה הנוספת המיוצרת מניעה את מצב סטטוס הסבירות לכיוון וודאות, והתנועה בשדה היא חלקה ויציבה. כאשר כמעט כול המחשבות והרגשות לגבי המצב מאוחדים, המומנטום של האנרגיה שלהם הופכת לבלתי ניתנת לעצירה ומאפשרת את הביטוי של התוצאה לה התכוונו האנשים המעורבים.

 

אם מספר רב של מזרימים עם חיבורים של מחשבות ורגשות לגבי תוצאה שונה פתאום נכנסים לשדה, האנרגיה הקולקטיבית שלהם מפריעה לתהליך שהניע את המצב לכיוון של וודאות. הפעילות הרוגשת שנגרמה גורמת לשדה להיראות כאילו תצוגה ענקית של זיקוקים כשהאנרגיה של התוצאה המיועדת הראשונה מנסה להחזיר לעצמה את כוחה הקודם והאנרגיה של הכוונה המנוגדת מנסה להפוך לדומיננטית.

 

בתלות בחשיבות המצב על הפרק, העוצמה של המחשבות והרגשות השונים לגבי זה, ועליה או ירידה במספרים של כול אחד "מצדי" המזרימים, תנועת הנדנדה יכולה להימשך ימים חודשים או שנים לפני שאחת ממסות האנרגיה הופכת למספיק עוצמתית כדי ליצר פעילות מתמשכת עד שהתוצאה מבוטאת על ידי האנשים שהשיגו את תוצאתם המיועדת.

 

ועכשיו, כששמים את הפעילות בשדה לתוך ההקשר של מה שמתרחש על כדור הארץ, אנשי האופל מתקשים במאבקם לשמור על חייה של כוונת השליטה בעולמם והאנשים שניעורו פועלים בהתאם לכוונתם מלאת האור כדי לסיים את התקופה הארוכה של שליטה. וכך זה, משפחה יקרה, כי אתם רואים את הנפילה של האילומינאטי שהוגשמה על ידי מקורות בלתי נראים.

 

הערה נוספת אחת לגבי התוצאה הקולקטיבית ופוטנציאל שדה האנרגיה של כדור הארץ. הם ההיבט המיקרו קוסמי של המציאות שהדבר היחיד בקיום הוא תודעה קוסמית - כול דבר אחר הינו אינספור תפיסות של מה שקיים. זאת ועוד, מה שמתרחש בכול מקום משפיע על כול דבר אחר בכול מקום אחר. זו היא סיבה אחת שציוויליזציות מפותחות מאוד עזרו לאנשי כדור הארץ בדרכים כה רבות כדי לקדם אותם מבחינה רוחנית ומודעת. הסיבה האחרת היא, שהם אוהבים את בני המשפחה האוניברסאלית שלנו פשוט כמו שאנו עושים וכולכם שהלכתם לשם כדי להיות עובדי האור ומראי-הדרך.

 

"בבקשה בקשי מ- Matthewלהגיב על כול מזג האוויר החמור בארצות הברית. אני מרגיש כי זה בשל אי יכולתם של אנשים רבים לשחרר את הכעסים, התסכולים והפחדים שלהם בדרך מועילה. אולי במקומות אחרים בהם הרגשות האנושיים נמצאים במהומה ישנו גם מזג אוויר גרוע". הרטטים של הרגשות שמוטבעים בכול הכוונה והמעשים לא רק משפיעים על התנאים  בעולמכם באופן חיובי או שלילי, הם נותנים ביטוי לתנאים אלה. ובשעה שזה נכון כי הרגשות החזקים שהזכיר הקורא פולטים את הרטטים הנמוכים שתורמים בקלילות לכול צורות המהומה על הפלנטה, טכנולוגית שליטה על מזג האוויר נושאת את נטל האשמה בגין מזג אוויר חמור בכול מקום.

 

לאילומינאטי עדיין יש מספיק כוח כדי לדכא את הטכנולוגיה שלכם שפותחה עבור מטרות מועילות ולהשתמש בה שלא כראוי כדי ליצור מזג אוויר הרסני. סופות פראיות, טורנדו, שיטפונות ותיעוד של טמפרטורות גבוהות ונמוכות גורם למידה רבה של רגשות של המין האנושי להיות בעלות רטט נמוך, והלב והמוח האפל דורשים אותה סוג של אנרגיה עבור מאוד קיומם.

 

כדי למנוע מהשליליות מלהיצבר ולהפוך לתחנת תדלוק של אנשי האופל, כדור הארץ משחרר זאת באמצעות רעידות אדמה והתפרצויות וולקניות. הוא בוחר אזורים בהם אובדן חיים והרס לרכוש מוקטנים להיקף הגדול ביותר האפשרי, והטכנולוגיה של הצוותים בשמיים שלכם עוזרת בפיזור השפעות השחרור. הצוותים גם מקטינים את הרעלים בכימיקלים ובמזהמים התעשייתיים כמו גם הפליטות המזיקות של 5 ג'יגה וטכנולוגיות אחרות.

 

הבה נדבר לגבי שתי רעידות האדמה בקליפורניה, שלא היו מעשיה של אמא טבע. הפעילות הסיסמית הזו נגרמה על ידי הרס בחומרי נפץ של הבסיס התת קרקעי הענק של מעבדות ובתי מגורים מצוידים היטב של האילומינאטי, צעד ענק בסילוק אותה רשת גלובלית של החברה הסודית. צעד נוסף לכיוון סוף זה הוא מעצרו של ג'פרי אפשטיין (Jeffrey Epstein), ראש כנופיה של האילומינאטי בגין סחר של מין אשר לקוחותיו כוללים אנשים רבים ידועים היטב. למרות ששני האירועים התרחשו בארצות הברית, השפעתם היא ברחבי העולם.

 

האור שלכם ריצף את הדרך לסיומה של החשיכה בכדור הארץ, אחיות ואחים יקרים, וכול יום שעובר מביא קרוב יותר את העולם המותמר בגדול שאתם התנדבתם לעזור לאנשים להביאו למימוש. כול ישויות האור ביקום זה מכבדות ותומכות בכם עם כוח שאין דומה לו ואהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge