Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - August 19, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 19 באוגוסט 2016

הבחירות לנשיאות בארצות-הברית, תרחישים; אנרגיה, רטטים; פחד; כוחן של מילים; אור, עובדי האור; מקורות של עזרה אלוהית.

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. עם מועמדים לנשיאות ארצות הברית שחקוקים בסלע, או כך לפחות זה עשוי להיראות, זה מובן שאתם שואלים איך זה אפשרי שברניסנדרס (Bernie Sanders) יהפוך לנשיא הבא של מדינה זו?

מסרינו האחרון לא מנה את התרחישים שצגי כדור הארץ בנירוונה (Nirvana) פוקחים עין עליהם כיוון שחיכינו לספר לכם את האחד עם משמעות, האחד שזכה לתנופה שלא ניתן לעצרה. אף אחד מהם לא היה. לכן, אנו נספר לכם על האפשרויות השונות המשפיעות על סנדרס ועל שני המועמדים העיקריים של המפלגות - האנרגיה מסביב לשאר המתמודדים חלשה מדי מכדי לממש עמודי אנרגיה עם פוטנציאל התפתחותי.

פעולת האיזון המתמדת של היקום מספקת דרכים לפתור חסימה בשדה האנרגיה, וזה מה שמתרחש כאן. העליונות של האנרגיה שנוצרה מסביב לסנדרס היא חיובית אפילו שאינו מועמד לנשיאות; האנרגיה שנוצרה מסביב לדונלד טראמפ ולהילרי קלינטון (Donald Trump and Hillary Clinton), אשר הינם מועמדים, היא בעיקרה שלילית. השקעת האנרגיה הכוללת, אשר מכילה את המחשבות וההרגשות של המון העם, מייצרת אינסוף עמודי אנרגיה והם מתרוצצים בתודעה הקולקטיבית. כדי להשליט סדר בכאוס זה, האנרגיה מתגבשת לתוך תרחישים שונים המייצגים את סך ההשקעה ולכל אחד מהם יש את הפוטנציאל לא לחסום את השדה ולאפשר לאנרגיה מסביב לסנדרס לזרום בכיוון שניתן לה, לקראת הנשיאות.

עכשיו, התרחישים של המגעים הפרטיים של קלינטון עם אומות אחרות בשעה שכהנה כמזכירת המדינה, מעורבותה בחריגות בבחירות המוקדמות של המפלגה הדמוקרטית, ניתנים לגילוי. ניתן לראות את חלק מהצהרות בשבועה שלה שהם כזבים. המקורות והשימושים של קרן היסוד של קלינטון או השתייכותה במשך זמן רב לאילומינאטי יכולה להתגלות. כל אחד מאלה יפסול באופן רשמי אותה כמועמדת, ובעיות בריאותה יכולים לפסול אותה פיזית. אם אחד מתרחישים אלה משיג שליטה בלתי מנוצחת, סנדרס יחליף את קלינטון בהצבעה ויזכה בבחירות. או שהיא יכולה להישאר במרוץ, אזרחים אשר אינם מרוצים ממנה וטראמפ יכולים להצטרף לתומכי סנדרס בבחירתו באמצעות הצבעה שבה מחדירים שם שלא מופיע בהצבעה. וכיוון שמצב אנרגטי זה עדיין לא יציב, אפשרויות אחרות יכולות לעלות אשר יציבו אותו בבית הלבן.

כל אחת מיציאות אלה מההליכים המסורתיים של המדינה בשלב זה של התהליך תהיה יוצאת דופן, ללא ספק. אולם, מעטים היו מכנים את המערכות הפוליטיות של 2016 "עסקים כרגיל", כך שחזרתו של סנדרס לזירה הנשיאותית עם האדם שהוא רוצה כסגן נשיא עשויה לא להיות כה מפתיעה.

בסופו של דבר, המון העם יבין שזו היתה פשוט עבודת האנרגיה - הרטטים שתמכו במר סנדרס באופן אישי ובחירתו של העם. זה יובן כמו גם בהקשר הרחב הרבה יותר: זה חלק וחבילה של השינוי רב החשיבות המתמשך כששחיתות ועושק מפנים דרכם לחופש ולהתרוממותה של כל האוכלוסייה.

ההתנגדות היא גם חלק מהתמרה זו כיוון שפחד משינוי טבוע בתודעה של הדחיסות השלישית. נשמות אפלות מפחדות לאבד את אחיזתן על רבים אשר מפחדים מהתנאים שאנשי האופל יצרו או שלטו - אנרגית הפחד של רבים זה מה ששומר על ההמשך של אנשי האופל - אבל המאמצים לשמור על המצב הקיים יהיו חסרי תועלת. כל הכוונות והמצבים ברמות הרטט הנמוכות ימשיכו להתפורר כשהרטטים ממשיכים לעלות.

אתם רגילים לקרוא "אהבה", "שלום" ו"אחדות" במסרים ממקורות אור. האם שמתם לב כמה לעיתים קרובות משתמשים במילים אלה באמצעות המנהיגים הארציים, האזרחיים והדתיים, המרואיינים במהדורות החדשות, והמונים מזמרים מחזיקים בשלטים שהמילים מודפסות באומץ? כמו כל דבר אחר בקיום, מילים הינן אנרגיה, ובדיבור או בכתיבה, הן פולטות רטטים אשר מושכים יותר מאותו סוג שלהן - החוק האוניברסאלי של משיכה - ובכל השפות שלכם, לאהבה, לשלום ולאחדות יש את הרטטים הגבוהים ביותר. עכשיו כשבמילים אלה משתמשים לעיתים קרובות מסביב לעולם, הדיהם העוצמתיים מעוררים את העמים.

"אני חושב על עצמי כמחפש את האמת. אני לא יודע אם זה אותו דבר כמו "עובד אור", אבל נראה שצריך להיות יותר לזה מאשר הרצון לדעת מה הינו אמת ומה לא. שאלתי היא, מהו עובד אור ואיך מישהו יודע אם הם עובדי אור?" לחשוב על עצמך המחפש את האמת ולשאול לגבי עובדי האור מראה שאתה נמצא על אותו נתיב שהם נמצאים, פשוט לא רחוק לאורך מסעך.

בהיותך בר הבחנה באשר לאיזה מידע הוא אמת ומה אינו זה חלק חשוב של הארה, של גילוי-עצמי; אולם, הרבה יותר חשוב מאשר לסמוך על מקורות חיצוניים לצורך תשובות הוא לשאול פנימה, היכן שכל האמת ידועה. התשובות, שהינן מסרים מרמת הנשמה אל התודעה, מגיעות כאינטואיציה, אינסטינקט, מצפון, השראה והשגיות. כאשר אתה שם לב לתשובות שאתה מקבל, אולי כתחושות חזקות או כתמונות או כמילים בעיני רוחך או כקול בראשך, חייך זורמים באופן חלק. זה מסמל שהחלטותיך ופעולותיך מיושרים עם הבחירות שעשית בחוזה נשמתך לפני לידתך.

עשינו די קפיצה משאלתך, לכן אפשר לנו לחזור אליה. תיאור פשוט של עובד אור הוא אדם שחי בדרכים אלוהיות - אלוהים עשה זאת פשוט יותר עדיין: הייה טוב לב. מיליונים של אנשים מסביב לעולם שלא שמעו את המילה עובד אור, אף על פי כן הם, באמצעות שיתוף זמנם, מיומנויותיהם, כספם ומשאבים אחרים עם אלה שנמצאים בצורך. למרות שאמרנו עובד אור, מה שאנשים אלה וכל מי שמזהה עצמם כאלה, בעצם עושים הוא משרתים את האור באמצעות החיים בתוכו.

אור, אנרגיה דומה לאהבה, פשוט מבוטאת באופן שונה, מוקרן באמצעות פעולות של טוב לב ותכונות כמו יושר, חמלה, הכרת-תודה, סליחה, נדיבות; באמצעות היותכם לא שיפוטיים ופתוחים להתחשב בנקודות מבט של אחרים בשעה שאתם נשארים נאמנים לכללים ולערכים של אחד. אור מוקרן מרומם אחרים - גלי הדף של חיוך אמיתי, חיבוק מנחם או מילה מעודדת הינם ללא גבול - ואור פנימה מקנה תחושה של שלווה, אופטימיות וביטחון עצמי, לא עם ביטחון מופרז, אלא עם ענווה. כאשר עובדי האור נתקלים באתגרים, הם יודעים את כוחם הפנימי ורוחם הנחושה תישא אותם דרך כשהם ממשיכים לעזור לחברה לעבור קרוב יותר מאי פעם לפלאות הגדולות יותר של עידן הזהב של כדור הארץ, כאשר כל העמים יידעו שכל צורת חיים על הפלנטה היא בלתי נפרדת ומחוברת עם כל האחרים.

הצעתנו היא לכל החדשים שהגיעו למידע הרוחני היא לקרוא את ההדרכה שנתנה לאחרונה לאדם שזיהה את עצמו כ"נשמה שהתעוררה". אמא, בבקשה הוסיפי את התאריך של מסר זה (19 במאי, 2016). תודה.

"פעמים רבות נאמר על ידי מתקשרים שונים כי לאחר שאנו הולכים מחיים אלה, אנו הולכים למקום הרבה יותר טוב. מדריכים רוחניים אלה ממתינים לנו כדי לעזור לנו ולהדריך אותנו. לכן, האם אתה יכול להסביר זאת עבורי?" אכן, נירוונה היא מקום הרבה יותר טוב במספר עצום של דרכים עבור אנשים שחיו בהתאם לחוזי נשמתם, אבל הם לא צריכים שם מדריכים רוחניים. מדריכים, המלאך השומר שלכם ואחרים בעולמות המלאכיים, נשמות איתן אתם קשורים באהבה, וחברים בתרבויות אחרות הם שליחיו של אלוהים אשר, בלתי נראים, עוזרים לכם במהלך תקופת חייכם על כדור הארץ. אלה שממתינים להגעתכם לנירוונה הם אנשים שאתם יודעים ויקרים לכם.

לכל נשמה יש תדר ייחודי, ודקות לפני מותו של הגוף, הוא שולח סימן מיוחד שמתקבל על ידי כול אלה שלאותה נשמה יש קשרי אהבה איתם. קבוצת המקדמים בברכה יכולה להיות משפחה וחברים בכל מחזור חיים, לא רק אלה בחיי העבר המיידי שלכם אשר מקדמים אתכם לעולם הרוח, אפילו אם הם התגלגלו שוב על הפלנטה או בתרבות אחרת. כיוון שאתם תעברו מתקופת החיים בכדור הארץ, אתם תתאחדו עם אלה האהובים ועם חיות מחמד היקרות שלכם בנירוונה; אולם, אחודים יכולים להתרחש בכל מקום ביקום זה היכן שהאנרגיה תואמת לרטטי הנשמות.

"אני קראתי את המסר בו Matthewאמר כי הנשמה משתחררת מאנשים כאשר הם נכנסים לנירוונה. למה הכוונה? להיכן הנשמות הולכות?" הנשמה משתחררת מ- או לא מושפעת על ידי - כל נזק לגוף האתרי או לנפש. הגוף האתרי והפיזי הם מיושרים כה קרוב כך שכל מחלה או פגיעה בגוף הפיזי שקיימת גם משפיעה על הגוף האתרי, וטראומות רגשיות שנחוות במהלך תקופת החיים נשארות בנפש, לכן אנשים נכנסים לנירוונה עם מצבים אלה. במהלך תהליך הריפוי, שמותאם אישית כדי לענות לצרכיו של כל אדם, הנשמה יכולה ללכת להיכן שהיא רוצה באותו זמן שהיא עם האדם - היאהאדם!

נשמות, המהות של אור-אהבה הטהור של הבורא, הינן תנודות אנרגיה ברמות רטט גבוהות יותר מאשר הגוף האתרי והרבה יותר גבוהות מאשר הדחיסות של הגוף הפיזי, כך שהנשמות תמיד"משתחררות" ויכולות להיות היכן שהן רוצות פשוט באמצעות המחשבה להיות שם. זו הסיבה מדוע במהלך זמן השינה של אדם, הנשמה עשויה לבקר את אלה איתם יש לה קשרי אהבה, לבצע שירות של אור בעולמות בהן סוג זה של סיוע נדרש, או לשפר את מודעותה הרוחנית והמודעת באמצעות לימודים בתרבויות מתקדמות.

אחים ואחיות אהובים, כהיבטים של הבורא, היודע הכול, הכול יכול, ואחדות I AM נצחית של כולם, תמיד היה לכם פוטנציאל בלתי מוגבל לתת ביטוי לכל מה שאתם רוצים. היכולת טבועה בבניית הנשמה, וכשאתם ממשיכים להתפתח, אתם תוכלו ליצר את מה שעכשיו אתם חושבים עליו כניסים.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge