Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - December 29, 2012

מסר של  Matthew Ward מיום 29  בדצמבר 2012     Thrive

תגובות ל-21 בדצמבר, השפעות ממשיות; אמונות יוצרות מציאות; מה שנשאר אחרי החשכה (האופל), סילוק ה"פסולת" ;ציפיות; אלוהים אחראי על הגעת חוצנים; מקורות מידע; התעלות חלקה יותר מעתה והלאה; נשמה ומדע, אותה אנרגיה.

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. 21 בדצמבר, התאריך שחיכו לו זמן רב בהתרגשות ובהרהור על מה שעשוי לקרות, בא והלך.

כשם שכל נשמה היא ייחודית ואישית, כך היו החוויות האישיות של יום זה. עם זאת, את רוב התחושות שחשו עובדי האור ניתן לתאר כהתכווננות רוחנית מוגברת לחלק מהאנשים;   תחושה של שלווה ורווחה (well being) לאחרים;  ואכזבה לאלה שציפו לראות שינויים רבי חשיבות. פרט למאמינים ברעיון של "יום הדין", התגובה הכללית של יתר אוכלוסיית כדור הארץ שבכלל התייחסה ללוח השנה של המאיה  הייתה, ידעתי ששום דבר יוצא הדופן לא יקרה.

משפחת כדור הארץ האהובה שלנו, משהו בהחלט יוצא דופן אכן קרה! כולם בעולמכם היו שמחים איתנו אם היו יודעים שהאנרגיה החזקה שעוגנה בכדור הארץ במהלך יום ההיפוך (היום הקצר ביותר בשנה) האירה מיליונים רבים של נשמות. הם כוללים את אלה שאין להם מושג על ההתעלות של כדור הארץ או שנמצאים בדרגה של "יושבים על הגדר" או שהתקדמו לקראת דרכי האופל. גם אם לא ביודעין, כולם הגבירו בתודעה הקולקטיבית את הרצון והנחישות לתקן את העוולות בעולמכם.

אתם לא יכולים לראות זאת מנקודת המבט שלנו, כמובן, אבל אתם תראו את ההשפעות של העירוי המסיבי הזה של אנרגיית אהבה-אור. יותר מאי פעם, אנשים ברחבי העולם מרגישים חמלה עמוקה כלפי מי שנמצא בהלם ויגון אחרי ירי המוני או אקראי, או כלפי מי שנלחמים ומתים למען חופש מרודנות או כלפי חסרי בית ורעבים.

תמיד היו אנשים שניגשו לעזור לאחרים בכל דרך שיכלו. מה שחדש הוא, האחדות של הכל שידועה ברמת הנשמה עולה ומגיעה לתודעה, שם מתעוררת בעדינות התחושה של חיבור עם כל מי שסובל.

המזיגה האחרונה של אור יצרה כוונה מאוחדת ברמת נשמה להפסקת האלימות בעולמכם ולרומם את מצבם של ההמונים העניים. כשמחשבות ופעולות נמצאות בקנה אחד עם כוונה זו, הן מתמזגות לאמונה הקולקטיבית שניתן לעשות זאת, צעדים נחושים יינקטו כדי להשיג זאת.

אתם יודעים שבתוך הרצף זו עובדה מוגמרת. אבל רוב האנשים בכדור הארץ נמצאים בדרגות שונות של מודעות הכרתית של הדחיסות של מימד שלישי, ושברמה זו האפשרויות מוגבלות לחושים, ליכולות ולמה שנלמד בדחיסות של המימד הזה.

משאלות לבם לעולם של שלום וטוב הן אמיתיות, אבל המגבלות של אמונותיהם יצרו ספקות בכך שזה אי פעם יהפוך למציאות. זה לא ידוע לכל כי החוק האוניברסלי שהאמונה יוצרת מציאות משפיע על חייו של כל אדם, כך שזה מובן שבעבר האמונה הטבועה ברוב הציביליזציה שלכם הייתה שהמספר הרב של מצבים נתעבים בעולמכם הוא עצום מכדי שיהיה ניתן לתיקון. עכשיו, ידיעה ברמת נשמה מניעה מחשבות מ "זה בלתי אפשרי" ל "אולי זה כן אפשרי--בואו ננסה!"

כדור הארץ עובר דרך החלון השמימי כאשר מעט אניצים אחרונים של דחיסות המימד השלישי כל כך חלשים, עד שהם כמעט לא מורגשים לצד האניצים הראשונים הבהירים יותר, החזקים יותר של הדחיסות של המימד הרביעי, שבו האופל לא יכול להיכנס. בעוד כל בני האור מאושרים מההישג ​​המפואר, שהוא חסר תקדים בהיסטוריה האוניברסלית, זה לא אומר שפתאום כדור הארץ יהפוך לגן עדן.

בדיוק כפי שסופה אלימה משאירה מוות והרס בעקבותיה, כך גם האופל. אבל סופה נמשכת רק שעות והיא אינה פוגעת בכל העולם. האופל שלט בחיים על כדור הארץ במשך אלף שנים, והמצב של עולמכם היום הוא תוצאה של הרס של שנים ארוכות שנגרם ע"י האופל. הוא הותיר אחריו את הנזק שהוא גרם לפלנטה וההשפעה שהייתה לזה על מוחות רבים.

אנחנו יודעים שחלק מכם חושב שפינוי הפסולת שהותיר האופל יכול לבוא רק לאחר שהמשפחה האוניברסלית שלנו תהיה בשטח. ככל שהם רוצים להביא את הטכנולוגיה שלהם ולעבוד לצדכם, אפילו האפשרות של סיוע כזה לא נרשמה בחוזקה בתודעה הקולקטיבית. ההיבט החיובי במקרה זה הוא שנשמות על פני כדור הארץ, לוקחות את היוזמה לשנות את מה שצריך לשנות, ואחרים מאוד בקרוב יצטרפו.

בבקשה אל תתעלמו מהשינויים שקורים במשך זמן מה. מידה רבה של הונאה ושחיתות שנחשפו ובכמה מדינות האזרחים קמו כדי לפרוק את עולו של דיכוי. במקומות בהם ממשלות שנבחרו אינן מצליחות לענות על הצרכים של האזרחים, צומחות תנועות עממיות המאלצות שינוי. אנשים שנפגעו קשה על ידי כלכלות מיושנות פיתחו דרכים מתוחכמות לא רק להתמודד עם קשיים, אלא להתגבר עליהן.

זה נכון שחוצנים החיים ביניכם עזרו בהישגים אלו, אבל בבקשה תנו לעצמכם קרדיט על החלק שלכם. הפעולות האלוהיות שלכם והעמידה האיתנה באור היוו תרומה חיונית! הכוח של תפילותיכם, הדמיות של כדור ארץ זוהר, שיתוף עם נזקקים, וארגוני תמיכה המעורבים בשימור סביבתי ומאמצים ראויים אחרים הם בעלי ערך בל ישוער!

אכן יש עדיין הרבה מה לעשות, ותוך כדי שהמאמצים ממשיכים והמומנטום של האור הופך למהיר יותר ומתפשט לרוחב יותר, אתם תראו תוכניות וכוונות מתגשמות. התנגדות ותוקפנות תתפתחנה למשא ומתן, שיתוף פעולה ואחדות הרוח כאשר השנה החדשה שלכם תתגלה בהרמוניה עם הרצון שלכם לחיות בשלום ובהרמוניה עם הטבע.

תהיינה בדרך  "התפרצויות חוזרות ונשנות של פעילות"  , ניסוי וטעייה וצעדים מוטעים, אבל במקום להרתיע  את התנועה קדימה, אלה יחזקו את הנחישות הקולקטיבית להישאר במסלול לקראת יצירת העולם השליו, הבריא, היפה שאתם רוצים.

עוד מבני משפחותיכם האוניברסליים יצטרפו אליכם, ליתר בטחון, אבל זה העולם שלכם ואתם אחראים עליו. בעוד כמה עובדי אור הינם, או בקרוב יהיו, בעמדות מנהיגות, רובכם מראי-הדרך לנשמות המתעוררות ולאלה שעדיין לא הגיעו לשלב הזה, ופשוט לחיות את האור שהינכם זה מספיק.

הרטטים השוררים, שהם ברמות שלא היו בכדור הארץ במשך עידנים, העלו בהתאמה את שיעורי הרטט שלכם, והאור של מהותכם קורן בעוצמה רבה יותר מאשר אי פעם בעבר. זה משפיע לטובה על המחשבות והרגשות של אנשים שאתם נוגעים בחייהם וזורם הלאה כדי לעזור להתמיר לאור את השרידים שליליים באשר הם.

הזוהר שלכם ירומם את הנשמות התאומות שלכם שהתאכזבו משום שהציפיות שלהם מה-21 בדצמבר לא התגשמו. כלומר, מצבים בעולם לא השתפרו במידה ניכרת באותו יום.

הרשו לנו לדבר על ציפיות. אנו חוזרים לחוק האוניברסלי שהאמונה יוצרת מציאות, ונוסיף כי החוק כולל תנאי: האמונה חייבת להיות מציאותית בסביבתה.

לדוגמה, אדם יכול להאמין שלמרות שהוא רואה רכבת דוהרת במרחק מטרים ספורים, הוא יכול לחצות את המסילה בבטחה. הוא לא יכול, לא בסביבה כמו של כדור הארץ, היכן שהתודעה הקולקטיבית אינה כוללת את האמונה כי אפשר למנוע סכנה ע"י דמטריאליזם ( התאיינות,  העלמות, או הפיכה ללא חומרי) או טרנסלוקציה (החלפה של מידע גנטי בין כרומוזומים שונים לא הומולוגיים). כך שאלה אינם מציאות ואינם יכולת בעולמכם.

זה אותו הדבר עם אותן ציפיות בלתי ממומשות ב-21 בדצמבר. הרוב המכריע של האוכלוסייה בעולמכם רק עכשיו מתחיל להאמין שלהפוך את עולמכם למקום טוב יותר עשוי להיות אפשרי. שינויים עמוקים המתרחשים ברחבי עולמכם בכל יום מסויים אינם במערכת האמונות שלהם, ולכן אינם מבוססים בחוזקה במודעות הקולקטיבית, והתודעה הקולקטיבית הינה הכח היצירתי של ציביליזציה. כך שלצפות לשינויים גדולים ברחבי העולם בכל יום נתון זה לא מציאותי בסביבה של כדור הארץ.

באשר לאמונות של אנשים על "יום הדין", אלה היו ממש "לא מסונכרנות", ולא רק עם התודעה הקולקטיבית. האמונה שכדור ארץ ישמיד את עצמו או יושמד הוא ההפך הגמור מחזונה של גאיה לגבי תור הזהב עבור גופה הפלנטרי וכל צורות החיים שלו, ואלוהים מכבד את רצונה.

זו הסיבה לכך שבמסרים קודמים היינו יכולים לומר בביטחון שהיום שלפני ה-21 בדצמבר יהיה כמו אותו היום עצמו, וכך גם היום שלמחרת. הזכרנו בהתבדחות שלא יהיה "טקס גזירת סרט" כשכדור הארץ הגיע לתחילתה של הדחיסות של מימד רביעי, שהיה אמור להיות בסביבות אותו תאריך, בצורת דיבור ליניארית. [9 בספטמבר 2011: כשכדור הארץ יתעלה דרך זרמי האנרגיה המרחפים "האחרונים" של דחיסות המימד השלישי, שמתמזגים עם הזרמים "הראשונים" של המימד הרביעי, אתם לא תבחינו בהבדל דינמי בין יום אחד למשנהו. לא יהיה טקס גזירת סרט, אם אפשר לומר כך.]

יש אלמנט נוסף להשפעות של התודעה הקולקטיבית על אוכלוסייה בהתייחס להגעתה של משפחתנו מעולמות אחרים. חיכיתם בכיליון עיניים לנחיתת חלליות ולפגוש חברים שחיים ביניכם.

עם זאת, לא רק שהתרגשותכם לגבי זה אינה משותפת לרוב המכריע של החברה שלכם, אלא שהמציאות של "חוצנים" שבאים לעזור או שכבר חיים על פני כדור הארץ היא לא במערכות האמונה שלהם. יתר על כן, על פי הרוב, הדיעה שיש להם לגבי חוצנים היא שהם יצורים מפלצתיים שפולשים לכדור הארץ כפי שמתואר בסרטים.

כפי שהזכרנו במסרים קודמים, המועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר הייתה אחראית בעבר לעיתוי ההגעה וההיכרות ועכשיו אלוהים האחראי. אלוהים חסך מהמועצה את האחריות הכבדה להחליט מתי אנשי כדור הארץ מוכנים מבחינה פסיכולוגית לראות נחיתת כמויות של חלליות ולברך ישויות בעלות מראה יוצא דופן. אלוהים יגיד GO! כאשר המפגש יוכל להיות בקבלת פנים חמה, לא פחד, והוא פשוט להוט למאורע המשמח הזה בדיוק כמו כולנו שיודעים שזה מגיע.

אלוהים לוקח את ההגה ויש בזה שינוי ממה שדווחנו במסרים קודמים. שינויים קורים בשיאו של היקום בדיוק כפי שהם קורים בחייכם! כך שזה לא שאנחנו נותנים לכם מידע מטעה ובהמשך צריכים לסגת ממנו- אנחנו אומרים לכם מה שידוע בזמן המסרים שלנו, ואם לאחר מכן חל שינוי משמעותי, אנו מדווחים על כך.

כמה מכם שאלו מהיכן אנו מקבלים את המידע שלנו. חלק הוא ידע מרמת הנשמה שלנו שנוצר דרך גילוי עצמי, או היזכרות, וזה יכול להיות הכי קולע ותמציתי להיות מתואר כ"ידע אוניברסאלי". אין לנו יותר ידע מלכל נשמה אחרת; פשוט, דרך התפתחות רוחנית ובמודע, היו לנו יותר הזדמנויות להיזכר במה שיש באותו מחסן של ידע מאשר ההזדמנויות שהיו לנשמות פחות מפותחות.

המידע שלנו על מה שקורה עם כדור הארץ ועל פני כדור הארץ מגיע ממספר מקורות, וכאשר המידע מכמה מקורות הוא באותו מגרש, אפשר לומר, אנו  חולקים אותו בבטחה איתכם.

מקור אחד הוא אלוהים, שסיפר לנו את מה שעכשיו הצהרנו בהתייחס למועד בו הוא יגיד למועצה להודיע ​​למפקדי הצי GO! המועצה היא מקור נוסף, וכך גם חברנו הטוב Hatonn, שהוא מפקד צי בין-גלקטי ומנהל התקשורת בין כדור הארץ ושאר היקום. כמו כן, אנו נמצאים בקשר עם אנשים בנירוונה, שמפקחים על פעילויות בכדור הארץ ועם ציוויליזציות שהתפתחו כל כך מבחינה רוחנית, אינטלקטואלית וטכנולוגית שאפילו בתחנה זו הם נראים קסומים.

יש לנו גישה לרשומות האקאשיות, תודעת ההמונים של היקום והתודעה הקולקטיבית של כדור הארץ, ואנחנו יודעים מה יש בפוטנציאל בשדה האנרגטי של כדור הארץ. בשדה הזה אפשרויות הופכות להסתברויות והסתברויות הופכות לוודאויות, בהתאם לכמות האנרגיה שהמחשבות, הרגשות והפעולות הקולקטיביים שלכם, השקיעו בתוך התרחשות פוטנציאלית מסוימת.

עכשיו אם כך, מעברו של כדור הארץ מעתה והלאה יהיה חלק יותר מאשר בחודשים האחרונים, כאשר שינויים טבעיים ביישור הפלנטרי היו גורמים לנחשולי אנרגיה חזקים במערכת השמש שלכם. בעוד נחשולים אלה נתנו לכדור הארץ את הקפיצה קדימה שהוא היה צריך כדי להגיע לשער של הדחיסות של המימד הרביעי, רבים מכם חוו אנומליות גופניות, רגשיות או נפשיות מדאיגות, בשעה שהגופים שלכם כל הזמן המשיכו להסתגל במידה גוברת והולכת לרטטים גבוהים יותר.

מכאן ואילך, השילוב של מבנה תאי גבישי והאור המתעצם יחד עם מסלול ההתעלות של כדור הארץ יאפשר לגופים שלכם להישאר רגועים ולא צפויים להשתנות בפתאומיות. ותהיו מסוגלים להתמודד בקור רוח, ביטחון עצמי וחוכמה פנימית בכל המצבים שמתעוררים.

חוץ מכמה יוצאים מהכלל, המדענים שלכם רואים אור בהקשר של אסטרופיזיקה וטכנולוגיה, ודתות רואות באהבה את הממלכה של הנשמה. זה יהיה ידוע שהאור של המדע והאהבה של הנשמה הם אחד ואותה האנרגיה, וזה הכח החזק ביותר ביקום. עכשיו כשאנרגיה זו זורמת בעולמכם בשפע רב יותר מאשר בכל זמן אחר מאז גאיה והגוף הפלנטרי שלה נוצרו במושלמותו של אלוהים, ניתן לרפא את הפצעים של תושביה ושל כדור הארץ עצמו.

היכנסו לשנת 2013 שלכם בידיעה שישויות מוארות ברחבי היקום הזה הן, כפי שהיו תמיד ויהיו עד עולם, התומכים והעוזרים הבלתי נראים שלכם. כמה שמחה תהיה כאשר תוכלו להרגיש את אותה האהבה ללא תנאי כלפינו כמו שאנחנו מרגישים כלפיכם!

 אהבה ושלום

 LOVE and PEACE

Suzanne Ward


Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com

Translation: Merav YM

(מסר מסוזי: ברכות אוהבות לחגים שמחים,בריאות, אושר ושגשוג בשנה החדשה שלנו).
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge