Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - March 1, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - March 1, 2013

   

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 1 במרס 2013

 האנרגיות הישנות קורסות בחלקים רבים של העולם, ועם קריסתן תגיע ההזדמנות להחליפן בפרדגימה חדשה. זה, כפי שאתם אומרים, מחכה בפתח כשעבודה רבה בוצעה כדי להבטיח את נטילת הפיקוד. זה יגיע עם מידה מסויימת של אי ודאות כיוון שבמשך זמן כולכם תראו סימני התפוררות. האירו מאוד לא יציב וכמה מטבעות אחרים אינם מחזיקים מעמד בצורה יפה מאוד. הכול מצביע על שינוי גדול שגם יאכוף את הבנקים לשנות את שיטות המסחר שלהם. הם ראו את זה מגיע אבל ניסו למנוע את הבלתי נמנע, אבל זה יהיה ללא הועיל. ישנו כבר הסכם בין מדינות רבות בנושא השינויים המוצעים,וזה פשוט ענין של המתנה לרגע הנכון ללכת קדימה.

 בעתיד הנראה לעין, יתרחש גילוי, אבל אל תצפו שזה יהיה בעל השפעה בשלבים הראשוניים. יקח זמן לקלף את הסודיות ששופעת בכל דבר אשר מתייחס לחוצנים ולעבמי"ם. אולם, ברגע שהאמת מתחילה להתגלות, הסכרים יפתחו בהתייחס אלינו ולחוזי העבר שחתמנו איתכם. זה יקח זמן לשחרר את האמת לגבי מעורבות הממשלות שלכם עם האפורים (Greys) והשימוש שלהן בטכנולוגיה מתקדמת שניתנה להם. תשוקתנו העיקרית היא שיודו באופן פורמלי בנוכחותנו, עם הבטחה שבכל עת החוזה שלנו היה שוחר שלום עם מבט של סיוע לאנושות. אנחנו חיים באור ושמרנו על הפרוטוקול ועל חוקי האלוהים במגענו איתכם.

 בבוא העת, אתם תלמדו הרבה לגבי מעורבותנו איתכם במשך אלפי שנים, ותגלו שפעלנו כשומריכם.  פיקחנו על צמיחתכם, וסייענו לכם להתגבר על מכשולים שהיו עשויים לעכב את האבולוציה שלכם באופן רציני. יש כמובן גבול עד כמה רחוק אנו יכולים ללכת, כיוון שאנו חייבים לא להתערב במצבים בהם אתם קוצרים את הקארמה שלכם. עלינו לעמוד בצד, אבל אין זה מונע מאיתנו לנסות להקל על חוויותיכם באמצעות שליחה מתמשכת של אהבה ואור אליכם. עכשיו אנו מלווים אתכם מקרוב דרך מה שיוכח כזמן פעיל, בשעה שמותר לנו להתקרב אליכם.  לעיתים קרובות אתם רואים או מעצבים, ולעיתים קרובות במספרים רבים כשאנו ממשיכים את טיהור האטמוספירה שלכם וגורמים לכם להתמקד באלה אשר עדיין נחושים לגרום לצרות.

 בעבר היו התייחסויות רבות למעצר של אלה מנהיגי הכנופיה של אנשי האופל, ונערך מצוד אחריהם בהתמדה. אתם גם שמעתם על "הבלימה" ("Containment") ובדרך זו היינו מסוגלים להגביל באופן חמור את פעולותיהם. היה סביר כי מעצרים המוניים יעוררו פניקה ביניכם, כיוון שלמעט היה מידע כלשהו על הסיבה להתרחשות זו. לכן העדפנו את השינויים ההדרגתיים ומיקמנו את נציגנו אשר הינם בעלי בריתנו, בעמדות אשר מעניקות יותר שליטה לאלה השייכים לאור. אולם, ברגע שאנו יכולים לצאת החוצה באופן גלוי, אז אתם תראו שמתרחשים שינויים מהירים, שינויים שהתכוננו להם כבר מזמן. אנו מבטיחים לכם שאתם בסופו של דבר תהנו כולכם מכל ההטבות שהובטחו לכם ואנו נעשה את הכול שביכולתנו כדי לסייע לכם.

 חשוב שתתנו את האנרגיות שלכם לכול מה שהוא טהור וחיובי, מבלי לבזבזן על עניינים הקשורים לאילומינאטי ולפעולותיהם. זמנם הוא עכשיו מאוד מוגבל כיוון שפעולותיהם מקוצצות עד שאפשר יהיה להפסיקן לחלוטין. אין הם מייצגים יותר את האיום שהיו מורגלים לו, וישויות של אור מגבילות את כוחותיהם כך שניתן לשמרם תחת שליטה. איננו יכולים עדיין לגרום כי התקשורת תתחיל לדווח באופן הוגן ומדויק, אבל זה מגיע ויותר לא יהיו לכם ספקות כלשהם בהתייחס לחדשות הניתנות לכם.  במרבית מעניינים אלה אנו דואגים לכם כדי שהעניינים יתחילו לזוז, וכך יאפשרו לנו בהתאם לחוק המשיכה להצטרף אליכם. אתם באתם לכדור הארץ לחוות דואליות ואתם עדיין חווים חלק מ"ההתרחשות" למרות שהיא סיימה את מחזורה. ישנן פעולות שלא הסתיימו אשר מביאות את אנרגיות האופל אל האור על מנת לטהרן, וזה המקום בו אתם נכנסים לתמונה.

 עם 21 בדצמבר היה לכם מיקוד מדויק מאוד, אבל עכשיו כשתאריך זה עבר, זה יותר פתוח כיוון שיש לכם אירועים רבים לחוות ואין ביטחון במועד בו הם יתרחשו. היינו אומרים, התמקדו בהבנה הקולקטיבית שלכם על כול מה שעומד להגיע עם רטטים גבוהים יותר. לאחר מכן אתם תעשו כה הרבה ככל שאפשר לבקש מכם, ותאיצו את השינויים. עם כה הרבה חובות בעולם, זה ברור שישנה רק תשובה אחת לבעיותיכם, וזוהי מחילת חובות מלאה. זוהי חלק מהתוכנית שאתם מכירים כ NESARA, ויחד עם השפע תוקם במהירות קהילה משגשגת. התשובות האמיתיות לבעיותיכם הינן יחסית פשוטות, אבל אין זה קל למצוא את האנשים הנכונים כדי להציגם. אתם תצטרכו לראות את השינויים המסיביים שילוו את השינויים בממשלה, ולאחר מכן כל הדברים יהיו אפשריים.

 אתם כבר תבחינו שהזמן ממשיך להאיץ, ולפני שתדעו היכן אתם, האירועים יעידו פתאום שהחל העידן של השינויים הגדולים. עד אז אנו צופים שנזכה להכרה ונהייה פעילים איתכם, כך שנוכל לאחד כוחות ולהתקדם במהירות. החגיגות יגיעו בעת הצורך, אבל שלום בעולם הינו חיוני כמו כל הסכנות של פעולות מלחמתיות שחייבות להפסיק. יש לנו את האמצעים ואת הסמכות לאכוף זאת אם יש צורך בכך. בשום אופן הפרעה כלשהיא תהיה נסבלת, וכאשר הטיהור יושלם אנו למעשה לא צופים בעיה כלשהיא בכלל. אתם רואים, יקרים, לא הייתה החלשות במעורבותנו בהתעלות שלכם, אשר המשיכה קדימה לקחת אתכם לתוך תור הזהב.

 הזמן שלכם שלט בחייכם, אבל ככל שתשקיעו את עצמכם יותר לתוך רטטים גבוהים יותר, כך יהיה לכך פחות חשיבות. אתם תתחילו להבין את הרעיון של שהכול נמצא בעכשיו, ואתם פשוט תלכו עם הזרם. אנו יודעים שאתם רגילים בעבודה לתכנן איך להשתמש בזמן שלכם, אבל כאשר אתם יכולים לאפשר לדברים להתרחש באופן טבעי מבלי שתהיינה מחשבות נוקשות כלשהן על העניין, החיים יזרמו הרבה יותר בקלות עבורכם. זה קשה עבורכם לחשוב על החיים ללא זמן כפי שאתם מבינים אותו עכשיו, אבל אתם תרגישו לגמרי חופשים ותהנו מחיים שהינם שלווים ומספקים. כשתפיסתכם על זמן משתנה, כך ישתנו חוויותיכם.

 אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש מבורך בכך שיש לי את התקשורת הזו איתכם. אני שולח אותה באהבה ובאור בשם הפדרציה הגלקטית של אור.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge