Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, May 2, 2014

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 2 במאי 2014  

אנו מגיעים עם חדשות טובות בתקופה בה מרבית המדינות חוות שינוי או אי וודאות. האור והאופל הם מופרדים בבירור כשהרטטים עולים, וזהו האור שעולה יותר מהר מאשר אי פעם בעבר. זה בסופו של דבר יוביל להפרדה מושלמת כשהאור עובר למימד גבוה יותר. האינדיקציה לשינויים כבר גלויה בכמה מדינות, בהן האוכלוסיות חווים רוגע מסוים ועולים מעל הרטטים הנמוכים יותר. בעוד שבעבר הם הגיבו לבעיות שהתמודדו בהן בתגובה אגרסיבית ואלימה יותר. עכשיו, ישנו שינוי בולט בגישה שבה יותר אנשים מחפשים התנחלויות של שלום, והם מספיק בעלי השפעה להשיגם. זו תמשיך להיות התגובה כאשר הנסיבות הקימות יכולות להוביל לעימות. מחרחרי המלחמה עדיין מתכוונים לפתוח בעיות בדרכם, אבל עכשיו המטוטלת נעה ליותר פתרונות של שלום שלא ניתן להתעלם מהם.

מתוך הכאוס שאתם חווים, יגיעו שינויים שיהיו מאוד מבורכים ויובילו לשלום ברחבי העולם. הכוונה היא שיהיו שינויים רבים כאשר מדובר באנשים בשלטון ובממשלות, וההובלה תילקח מהנשיא אובמה. בכל תקופה בה נחוצים שינויים חשובים, אתם תגלו שהאנשים "הנכונים" תמיד נוכחים כדי להוביל את הדרך. לא נעמיד פנים שזמנים קלים לפנינו, כאשר למעשה הניקוי המתרחש פירושו שייעשה גרוע יותר לפני שיהיה טוב יותר. חלק מכך הוא ניקוי של עידנים של קארמה ישנה כשעידן החדש חייב להיות נקי, ללא האחריות לטעויות שנעשו בעבר. דרך החשיבה החדשה מואצת ולא ניתן להתעלם ממנה ללא הגבלת זמן. במצב הנוכחי על כדור הארץ, צריך להיעשות הרבה כדי לסיים את פעולות האיבה, ואנו יכולים להתערב כדי לכונן שלום אם אנו נקראים לעשות זאת.

במשך תקופה ארוכה, הגברנו את נוכחותנו בשמיים שלכם, והיו סמוכים ובטוחים שיש לנו את ההגנה המוחלטת כנגד כל פעולה המכוונת להרוס אותנו ואת כלי רכבנו. היו זמנים בהם הנסיבות היו שונות, ונעשתה "הנחה" כדי להאיץ את האבולוציה שלכם על ידי מתן ההזדמנות לכם לרכוש חלליות מתרסקות מסוימות. למעשה, אנשי האופל שלכם התקדמו מאוד מהר, אבל היו סמוכים ובטוחים שפעולותיהם הן הרבה מאוד תחת שליטתינו. תפקידנו יהיה לקדם את הידע שלכם אפילו קדימה יותר, אבל לא עד שהזמן נכון וניתן לבטוח בכם עם זה. אנשי האופל חושבים רק על כוחם ורווחיהם האישיים, אבל הם לא ישיגו את המטרות שיש להם במיינד.

כדור הארץ היפה שלכם כמעט הושמד על ידי מלחמות רבות שהתרחשו. הוא במצב עצוב ואמא כדור הארץ פנתה אלינו לסיוע. אנו מרוצים לספר לכם שהושג גבול לנזק, ואנו כבר מנענו יותר מלחמות גרעיניות והרס ברחבי העולם כתוצאה מהן. מכאן ואילך, כדור הארץ לא יהיה חשוף יותר להרס או להרעלה וכאשר הזמן מתאים, אתם תהיו עדים לניקוי ולשיקום נהדרים כדי להביאו חזרה למצב הקדמוני המקורי שלו. באמצעות הטכנולוגיות שלנו, אתם תהיו מופתעים כמה מהר ניתן לבצע את השינויים. אנו נעבוד ביחד ונעודד אתכם לקחת יותר אחריות לפלנטה שלכם.

זמנים נהדרים עומדים לפנינו, ויש לכם הרבה מה להתעדכן כך שאתם יכולים בסופו של דבר לקחת את מקומכם לצידנו. השינויים אשר עומדים קדימה עומדים לקחת אתכם בדרך מעבר לחלומותיכם, כך שאתם עשויים בסופו של דבר להפוך לישויות קוסמיות. החיים עבורכם עומדים פשוט להתחיל, והזרעים לשינוי מאוד מתקדמים. רק אלה מכם שזכו במקום במימדים הגבוהים יותר יכולים ללכת קדימה, ואנו מהללים אתכם שהתרוממתם מעל האתגרים שהוצבו בפניכם. לכל אחד מכם היתה את אותה ההזדמנות להתפתח במהלך תקופה זו, אבל חלק שקעו ברטטים הנמוכים יותר ולא מסוגלים להתרומם מספיק כדי לנוע קדימה. אולם, אין זו בושה שלוקח יותר זמן לגלות את דרככם, וזה לא מוחזק נגדכם בדרך כלשהיא, אתם תקבלו יותר עזרה כדי לאפשר לכם להתקדם עד שאתם גם תהיו מוכנים להתעלות.

תוך שימוש באחד מהביטויים שלכם "החזיקו את ראשיכם מעל המים" בכל הזמנים בידיעה שזמנים אלה הם פתיחה לסופו של המחזור. כל נשמה למדה כה הרבה באמצעות חוויותיה באחרית הימים, ואכן באמצעות חיים בחיים בסביבה הכוללת כה הרבה עוינות.  אולם, כפי שהודענו לכם לעיתים קרובות, האתגרים שאתם התמודדתם איתם במימדים הנמוכים יותר האיצו את האבולוציה שלכם.  זה היה כפי שאתם עשויים לכנות זאת "מסלול מהיר" להשלמת חוויותיכם. וזכרו שלפני זמן רב אתם התנדבתם מרצונכם לחוות מסע לתוך החשיכה, בידיעה שאנו תמיד נהיה איתכם. מאוד בקרוב אתם תפגשו אותנו בנסיבות משמחות, כשאתם עד אז תהיו על נתיבכם לתודעה מלאה.

אין זה משנה אילו חוויות אתם עדיין צריכים להתמודד איתן, סבלו אותן בגאווה ובשמחה בידיעה שזמנכם בדואליות עומד להסתיים. ברגע שאתם מגיעים לסופה של התקופה הנוכחית, אתם לא תישאו קארמה יוצאת דופן ישנה כלשהי איתכם. אתם כבר למדתם את השיעורים שהיו חשובים לכם, ואתם מוכנים להתחיל תקופה מרגשת אחרת באבולוציה שלכם. אתם קצת כמו אסיר המשתחרר בפעם הראשונה, והעולם יהיה מלא בהפתעות ובהזדמנויות כדי לבצע את תשוקותיכם. בכל הזמנים תמיד היו נשמות מתקדמות יותר אשר יכלו לסייע לכם במסעכם. כישות קוסמית,  זו תהיה בחירתכם לנתיב בו תיסעו ותהיינה כה הרבה הזדמנויות שיינתנו לכם.

אני, SaLuSa מסיריוס,  ומרגיש את עייפותכם אבל גם את שמחת ההבנה שמסעכם מסתיימים כה בקרוב.  אתם כבר התחלתם להיכנס לאנרגיות החדשות ובמונחים כלליים זה יגרום להרגשה הרבה יותר שלווה. הצי הגלקטי מתקרב קרוב יותר מאשר אי פעם ונראה לעיתים קרובות בשמיים שלכם, לפעמיים מבצע את אחריותו לשמור תחת שליטה כל ניסיון להתחיל מלחמה גרעינית נוספת. אני עוזב אתכם עם ברכותי ואהבתי.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge