Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 9, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 9 בספטמבר 2016

הזמן ממשיך והתקדמות רבה ממשיכה להיעשות בתחילת השינויים שהמתנתם להם במשך זמן רב. מנקודת מבטכם, חוויתם את מה שנראה כמו סדרות של עיכובים, מכיוון שאלה היו צעדים נחוצים המבטיחים שברגע שהם נעשים, שום דבר לא יכול למנוע את התוצאה המיועדת. היו סמוכים ובטוחים שעבודה רבה נעשית מאחורי הקלעים ו"ההתקדמות" תינתן כאשר הכול במקום כפי שנדרש. כוחות גדולים יותר מאשר אלה על כדור הארץ מפקחים על כל הפעולות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי המטרה הסופית היא ניצחון מושלם של האור. לכן זה חשוב מאוד שאתם תמיד ממשיכים להתמקד על השינויים הרצויים שעומדים להתחיל בקרוב. התכנון לתקופה זו התרחש במשך זמן רב מאוד, ולא יהיה ניתן לשום דבר לדחות את התוצאה רחוק יותר. עומדים להלל את עובדי האור בשל תמיכתם הנצחית ואמונם החיובי בעתיד.


כשהרטטים ממשיכים לגדול, כך שהשפעתם היא התרוממותם של אלה שיכולים להגיב. כתוצאה מכך, זה הופך לקל יותר במידת מה להאיץ את השינויים שמוכנים להיות מיושמים. הם בסופו של דבר ישנו את השקפותיכם על החיים באפשרם יותר זמן אינדיבידואלי לעקוב באופן מלא אחר תוכנית חייכם האישית. האמת תהיה כוחכם, כשהזמן חולף אתם לומדים את ההיסטוריה האמיתית שלכם, ויודעים את הכיוון בו אתם צריכים לצעוד. זמן רב אבד ברדיפה אחר מטרות שווא, עם זאת החוויות תחזקנה את מסירותכם לשמור על הנתיב הנכון. רבים תוהים איך שינויים ממשמשים ובאים יכולים להיות מוצגים מבלי לגרום לבלבול. התשובה היא שתכנון זמן זה בוצע בקפדנות, ובכפוף לשינויים באם מצבים חדשים יציגו את עצמם. הגיבויים של התוכנית הם מספרים גדולים של ישויות מתקדמות אשר תגלינה את עצמן כאשר הנסיבות נכונות. הם עקבו אחר התקדמותכם במשך תקופות של זמן ועכשיו מוכנים לעזור לכם לעבור על המכשולים המעטים האחרונים. הניצחון הוא שלכם והוא לא יישלל מכם.

חוץ מנוכחותם של הישויות הגלקטיות, חייתם במצבים מוגבלים מאוד, ואנשי האופל כלאו ושלטו עליכם. אולם, אף פעם לא יאפשרו להם לממש שליטה מעין זו עליכם, כיוון שעתידכם תוכנן להסתיים בהצלחה מושלמת ובהזדמנות להתעלות. זה נורמלי בסופו של מחזור בתנאי שהאור השיג את הרמה הנדרשת. המשמעות היא שהתעלות מובטחת עבור אלה השואפים להתרומם, ואתם יכולים לעשות זאת מעל האתגרים שניתנו לכם. המשמעות שהנכם יכולים לבטא את עצמכם עם אהבה אוניברסאלית, בכך שהינכם מקבלים שאתם כולם אחד. אין זה קל לקבל את כל האחרים כאשר אתם חווים דואליות, כיוון שהיא מתמקדת על נפרדות ומדגישה את השוני בין אנשים. מרבית הזמן אנשים רואים עצמם כשונים אחד מהשני, גורמים שזה יהיה קשה להתאחד באהבה ובהבנה אמיתייים.

עובדי האור עוזרים לאחרים על ידי דוגמה והמשמעות היא שכל נשמה מבינה שכולם הם אחד. בכך שאתם מתייחסים לאחרים כשווים לכם, אתם מראים חמלה והבנה וזה יעזור לרומם את אלה מסביבכם. אפילו הפעולה הקטנה ביותר של אהבה משפיעה על אחרים ובסופו של דבר הם יעקבו אחר הדוגמה. אין אתם צריכים בהכרח להשתייך לקבוצות תרגול כדי להראות את אהבתכם לישויות אחרות, כיוון שאין זו מחוייבות לאף אחד מהם. אלוהים הוא אהבה וכול מה שיש. נטייתכם הטבעית היא להיות ישות אוהבת, אבל חוויותיכם בדואליות למדו אתכם שלא כולם שווים ושחלק צריכים להיות מנודים ולא מוערכים. אולם, כאשר אתם גדלים באמצעות החוויה, אתם מתחילים להבין את האמת ויכולים לקבל את כל הנשמות למרות הופעתם החיצונית או אמונותיהם.

ביניכם ישנם ילדים צעירים רבים אשר הגיעו להוביל את הדרך מחוץ לבלבול שנוצר על ידי מערכת החינוך שלכם. היא מגבילה את הסגנון ואת הצמיחה של אלה אשר אחרת היו עוזרים להראות את הדרך להבנה מלאה של העצמי האמיתי שלכם. בנקודה מסוימת בקרוב, האמת צריכה להיות מטופלת ויהיה וויתור על מידע לא מדויק. צמיחה אמיתית לא תקרה כל זמן שאתם מנסים להתקדם בהתבסס על מידע כלשהו שמשמעותו לעכב אתכם בכוונה. האמת תהיה בסופו של דבר מה שתישאר כיוון שכל המידע הכוזב נמחק, והזמן מתקרב כאשר אפילו ההיסטוריה שלכם צריכה להיכתב מחדש כדי לשקף את האמת של המסע באמצעות דואליות. לאורך המחזור הזה, אתם נאבקתם למצוא את העצמי האמיתי שלכם, וזה נחוץ להבין איך זה התרחש. לאחר מכן, אתם תוכלו להתפתח הרבה יותר מהר והאמת תתבסס אחת ולתמיד.

מלחמה וכל מיני דברים המשותפים איתה לא יכולים להמשיך קדימה לתוך העידן החדש, לכן מאפשרים לשלום קבוע להתבסס בתקיפות. אתם כבר מתקרבים לכזו נקודה בזמן שאתם תגלו תנועה כללית להקמת חברה חדשה. חברה החופשית מדעות קדומות או מלמודים מזויפים ומתבססת על אהבה ועל אור. מכאן נובע שישויות אלה המסרבות לוותר על דרכיהן הישנות, תמשכנה כמקודם אבל תעבורנה למיקום שונה כדי להמשיך את חוויותיהן. בבוא העת, תינתן להם הזדמנות נוספת לשנות את דרכיהם ולחזור אל האור.

באופן טבעי אנשים ידאגו לגבי גורלם של חברי המשפחה האחרים או חברים, אבל כל עוד הם מודעים כי לכל הנשמות ניתנות הזדמנויות דומות להתפתח, ונעזרות לשמור על נתיב האור שלהן, לא יהיה צורך בדאגה. בזמן זה, זה חשוב ביותר שאתם תתמקדו בצרכיכם האישיים. אתם תדעו באופן אינטואיטיבי אם אתם הופכים למפותחים יותר כאשר אתם מגלים שזה נהפך לקל יותר להישאר בתוך האור, ולהישאר רגועים כאשר האחרים מוטרדים. בנסיבות מעין אלה, נוכחותכם יכולה לעזור להשפיע על האחרים גם להישאר רגועים, ואם אתם נמצאים בקבוצת אנשים עם מיינד זהה, הכוח גובר מאוד.

כוחכם למעשה גובר כל הזמן ויהפוך לבולט יותר כאשר מדובר במחשבותיכם. לדוגמה, זה עשוי להפוך לגלוי כאשר מדובר בריפוי עצמי ואפילו בריפוי מרחוק. זכרו שכאשר אתם שולחים החוצה מחשבות של ריפוי, הם מגיעות למטרתן המיועדת, אבל חלק מהנשמות מקימים מחסום כנגדן. באופן כללי, אהבה ללא תנאי היא הכוח מאחורי ריפוי ובלעדיה ההשפעה ממוזערת.

מתרחש הרבה על כדור הארץ אשר יוביל בקרוב להודעות להן המתינו זמן רב. כיוון ש"שערוך מחדש" של הכול נמצא על הבמה כאשר הבדיקה הסופית יכולה להיעשות כדי להבטיח כי התיעוד הנחוץ נמצא במקום. לכן אין זה דמיון שיש לכם זמן רב יותר לחכות. אתם עשויים להיות בטוחים שברגע שהשינויים יהיו בדרכם, לא יאופשר לשום דבר להפריע לתוצאה. השלב נקבע וכל אלה הלוקחים חלק מוכנים להתקדם בהתראה קצרה.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge