Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - April 13, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 13 באפריל 2018

עם ההתעוררות המתרחשת באיטיות, אנשים מתעוררים באופן כללי לדרך בה הם רומו על ידי העיתונות. הם גם הופכים למודעים לשימוש בצנזורה הנרחבת המשמשת לשמירתם באופן קבוע בחשיכה בהתייחס לענייני העולם והבית. האמת מחליקה החוצה בהדרגה ובבוא העת היא תהיה שונה מהותית ולא יהיה אפשר להסתירה מהאנשים. מגיע לפנינו זמן שונה כאשר אתם רק תוכלו לספר את האמת.  כשהרטטים ממשיכים לעלות, יהיו יותר אנשים היכולים להבחין בה אשר יהיה להם קול ביחד עם הדורות החדשים שיישמע ולא ניתן יהיה לדחות אותו בקלות.

ניקיון הפוליטיקה לא יהיה קל ועשוי להיות הכרח בניקוי מושלם של אלה המסרבים לשחרר את הדרכים הישנות. הפוליטיקה נוטה להיות מושחתת ובקושי תומכת בזכויותיהם של האנשים. המצב רחוק מלהיות לעזר בשל פעולותיהם של האילומינאטי, אשר במשך שנים רבות כיוונו באופן בלתי חוקי כספים לעצמם כדי לשלם עבור פעילותיהם הצבאיות. בזמן האחרון הופסקו מקורות רבים התומכים בהם, והם מוצאים שזה קשה להמשיך לממן את פעילויותיהם היקרות מאוד. ביחד עם המשך המעצרים של חבריהם, הם נחלשו ונאבקים לשמור על מימון מלא של צרכיהם.

אולם, כפי שכבר נאמר לכם, אלה העובדים עבור האור הוכנו היטב לזמן מחויב המציאות בו תנוקה הפוליטיקה מכול אלה אשר השתמשו בעמדתם לטובתם האישית. ברטטים החדשים אין מקום עבור אלה אשר רק משרתים את עצמם, והם יוחלפו על ידי אלה אשר מעדיפים את האנשים ראשונים. הפוליטיקה צריכה להשתנות כך שהיא באמת תייצג את העידן החדש המייצג "חמלה". העניינים ישתפרו עבור הטוב יותר, ומעוכב הרבה עד שהאילומינאטי ותומכיהם  אינם נראים כאיום לעתיד.

אל תתייאשו אף פעם כאשר הזמן של השינויים גורם באופן בלתי נמנע לתוהו ובוהו כלשהו, כיוון שהדרכים הישנות נתמכות על ידי אלה אשר לא ישחררו. אולם, זה יהיה ללא הועיל כיוון שהעידן החדש הביא עמו דרך חיים שונה שמביאה יותר הרמוניה ופחות שיבוש. אנשים בדרך כלל אינם אוהבים שינוי ומעדיפים לשמור על מה שהם מכירים, אבל אף אחד לא יתחרט  לראות או לחוות דברים באור שונה. עתידכם  תוכנן במשך זמן רב, וכול מאמץ  ייעשה כדי להבטיח שהמעבר הוא חלק ויעיל. יש הרבה לעשות כך שבאופן בלתי נמנע  ייקח יותר זמן מאשר אתם אולי דמיינתם, אבל למרות כל העיכובים ההכנות הם היטב בהישג יד. המטרה היא שיהיו דברים מוכנים עבורכם כך שניתן ליישמם מאוד במהירות ברגע שזהו הזמן הנכון לעשות זאת.  מזמן לזמן אתם שומעים כמעט בוודאות על מה שמתוכנן עבורכם, וכולן תהיינה חדשות טובות.

האמת על ההיסטוריה האמיתית שלכם מפורסמת בהדרגה, ואתם תגלו שהיא איכשהו שונה ממה  שלימדו אתכם. התפתחות האדם היא עכשיו שאלה פתוחה בשל הסוגים הרבים השונים שנמצאו. האופן שבו הם בודדו במהלך האבולוציה שלהם, מראה כוונה ברורה עבורם להתפתח לגמרי מבודדים מקבוצות אחרות.  אתם מובלים לגלות את האמת בהתייחס להיסטוריה שלכם, כך שתהיה לכם הערכה אמיתית עליה, וחשיבותה היא כה גדולה מהסתרתה במשך זמן רב יותר. בהסתכלכם על עולמכם כשלם, אתם עכשיו מבינים במהירות שהתפתחותו נושאת סימנים רבים של השפעה ועזרה מהחוצנים. הם היו נוכחים בכל השלבים של ההתפתחות האנושית, והדריכו אתכם לתוך נתיב שמיועד לשמור אתכם על מסלול בהתאם לתוכנית עבור האבולוציה שלכם.

המחזור האחרון היה מבחן עצום של שמירת הכוח והיכולת להמשיך להיות מרוכזים כאשר שום דבר מלבד תוהו ובוהו היו קיימים מסביבכם. נשמות רבות לא יכלו לראות עתיד כלשהו לפניהן חוץ מאשר תוקפנות ועימות מתמשכים, עם זאת הן התמידו וזכו במספיק כוח כדי לרומם את עצמן. רבים האמינו באלוהים ובעשותם זאת מצאו את הכוח להמשיך כאשר הכול נראה אבוד. אלוהים נמצא בתוך כול נשמה יחידה, ויש לכם תא אלוהי שתמיד יהיה אתכם, ואתם נצחיים ויש לכם חיים אינסופיים. בתנ"ך שלכם מוסבר כי כפי שהאדם נעשה בצלם אלוהים, כך תבינו כי יש לכם את הפוטנציאל להפוך בעצמכם לאלוהים. אחרי הכול, אתם בוודאות כמעט שמעתם על סיפורים שמספרים על נשמות שנשלחו החוצה מהאלוהות לחוויה, ולאחר מכן לחזור אליה עם היתרון של מה שהם למדו. יכולים אתם עכשיו לראות מדוע אתם מכונים כאלוהים בהתהוות.

ברגע שאתם פשוט רק צועדים על הנתיב בחזרה למימדים הגבוהים יותר מהיכן שהגעתם, זה יהיה טעמכם הראשון של מה שעומד להגיע. אין מילים שיכולות לתאר את האושר המוחלט שתחוו בטוהר של האור שהינו ביתכם האמיתי. אתם עשויים לא להיזכר בו אבל כשאתם חוזרים אל האור, תהיה לו תחושה מוכרת. לכן, אף פעם אל תוותרו או תתייאשו כיוון שיש לכם כול דבר לצפות לו, ואתם תהיו מופתעים לטובה לגלות מה העתיד אוחז עבורכם. התעלות היא כמובן מטרתכם הנוכחית וצעד נוסף על הנתיב בחזרה להיכן שהתחלתם ממנו. הקושי שלכם נבע בשל היותכם מנותקים מהאמת של הווייתכם, אבל זה היה הכרחי כדי לשמור אתכם ממוקדים על מטרתכם. עכשיו אתם חופשיים ממגבלות אלה ויכולים לבחור איזה נתיב לקחת, יהיו לכם בהישג יד את אלה המדריכים אתכם עם עצתם במידה ותצטרכו אותה.

שמרו אתכם בחשיכה במשך זמן כה רב כך שיהיה לכם הרבה להבין, אבל זה יכין אתכם לשלבים הבאים באבולוציה שלכם. החיים הם כדי לחוות וללמוד כך שאתם נמצאים על נתיב התפתחות מתמשך. אתם בהחלט לא הנשמה הראשונה הצועדת על נתיב זה ובוודאי לא תהיה האחרונה. יש לכם רצון חופשי ומה לומר בחייכם אבל תיעזרו כדי להחליט החלטות מעין אלה על מנת להבטיח שזמנכם לא מבוזבז. אף על פי כן, אתם יכולים ליטול על עצמכם הרבה או מעט ממה שאתם רוצים, אבל נשמה חכמה תשים לב לעצה שמדריכיה יתנו להם כיוון שהם יכולים תמיד לראות את התמונה הגדולה יותר, ואולי לדעת אתכם טוב יותר ממה שאתם יודעים את עצמכם.

שמרו את המיקוד שלכם על המטרה שקבעתם לעצמכם, ודעו שתמיד יש לכם עזרה בהישג יד באם תצטרכו אותה. אתם תמיד מוגנים למעט במצבים קרמתיים בו אתם עשויים שיהיו לכם שיעורים כדי ללמוד, אבל בעידן החדש לא הבאתם קארמה ישנה, לכן צעדו בזהירות והימנעו מלעשות קארמה נוספת. אתם כולם במצב בו הצורך לשיעורים קרמתיים יטופל מיידית. ככל שאתם יותר עולים עם האור, כך פחות תיפגשו בשליליות. לכן, המשיכו להיות רגועים והתמקדו על מטרתכם ויש לכם כול סיכוי של הצלחה.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי יתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge