Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 14, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 14 באוקטובר 2016

הבחירות לנשיאות הם נקודת המוקד העיקרית עבור מיליוני אמריקאים, אך קיימת אפשרות חזקה שהם עשויים לא להתקדם למרות הכול. נראה כי הסיבה היא כיוון שנראה שאחד המועמדים נוטש. זו יכולה להיות ההתרחשות המסייעת ביותר במבט על ההתחלה המשמשת ובאה של שיערוך מטבע גלובלי, שניתן להתמקד בו מבלי שתהיה הסחת דעת. זה למעשה עשוי כבר להתחיל, וזה בטוח קרוב מאוד להתרחש בהזדמנות הראשונה שתהיה לעשות זאת. הופצה השמועה שזו כבר החל ובוודאי שהתחלה איטית צפויה בשל גודלה של המשימה. באופן טבעי קיימת עכשיו רמת דחיפות מסוימת לקבל את כל התוכנית לדרך, אשר תענג כה הרבה אנשים שהמתינו לכך בקוצר רוח.


העולם ממשיך להיות במהומה ומלחמה היא נפוצה, אבל הרבה מכך הוא בתגובה לניסיונותיהם של כוחות אנשי האופל לכפות את שליטתם על כך. אולם, לא יאופשר להם להצליח, כיוון שהישויות העליונות יקבעו את התוצאה לטובתו של האור. תוכנית נמצאת במקום אשר תמנע זאת מלהתעכב, כשעניינים הגיעו עכשיו לנקודה בה זהו הזמן לסיימם. האמינו באלה אשר עתידכם מונח בידיהם, כיוון שהם נמצאים היטב בשליטה ויש להם ראייה כללית מלאה על מה שמתרחש.

כאשר מדובר באור, אין שם טעויות והתוכנית לחירותכם מתקדמת כמתוכנן ונדרש להבטיח שההתעלות מתרחשת. האחריות נמצאת עכשיו על כל אדם כדי להחליט את המקום שבו עתידכם נמצא, ואם הם רוצים להתעלות כדי לחיות את חייהם בהתאם. כמובן שניתנת עזרה והדרכה אבל בחשבון הסופי זה תלוי בכם כדי שתרוממו את הרטטים שלכם מספיק כדי להשיג זאת. אתם חייבים לדעת עד עתה כי הזדמנות כפי שהיא עכשיו מגיעה בסופו של מחזור. לכן, השקיעו מאמץ והיו בטוחים בהצלחתכם, כיוון שעמוק בפנים אתם תדעו כי זאת היא האמת. כאשר אתם הסכמתם לתוכנית חייכם, הייתם בטוחים על יכולתכם להתעלות.

סבלנותכם נבחנה היטב, ואם הייתם יכולים לעמוד על שלכם, אתם יכולים להחשיב את עצמכם כי הנכם נמצאים היטב על הנתיב למימדים גבוהים יותר. האתגרים להתגבר על הרטטים הנמוכים היו קשוחים ואתם הותקפתם מכל הצדדים, אבל באמצעות שמירה על ריכוז ובשליטה מוחלטת של עצמכם, אתם נמצאים היטב על הדרך להתעלות. הנסיעה על נתיב האור יכולה להניב חיים גלמודים כיוון שמעט אנשים מאמינים באופן מלא מדוע הם נמצאים על כדור הארץ, וזה קשה למצוא אחרים מאותו סוג. לעיתיים קרובות אתם הופכים לדמות גלמודה אבל עצם נוכחותכם על כדור הארץ עוזרת להפיץ את האור. כשאתם מתרוממים זה הופך קל יותר להתנתק מרבות מהאנרגיות הנמוכות כיוון שהן אוחזות במשיכה מעטה או לא נמשכות על ידכם.

הזמן מתקרב כאשר זה יהיה אפשרי לספר לאנשים על הסיבות האמיתיות לחוויה של הרטטים הנמוכים, וגם מדוע זה היה הכרחי להתגלגל פעמים רבות על פני כדור הארץ. באיזו רמה שאתם כעת נמצאים, כאשר סופו של המחזור מתרחש, אתם בהתאם תהיו בדיוק ברמה הנכונה. משפחות עכשיו עשויות לגלות דאגה במקרה שהן מפוצלות, אבל זכרו שכל נשמה צריכה לעקוב אחר נתיבן. אולם, ישנם זמנים כאשר שותפויות נשארות ביציבות ועדיין הנשמות מתקדמות ביחד. למעשה, חלק מהמשפחות מגיעות ביחד כדי לחלוק תוכנית חיים וזה לעיתים קרובות מתרחש כאשר הן עובדות עבור האור.

יקרים, אנו מעריצים ואוהבים אתכם בגין מסירותכם לאחריותכם, ועוזרים לכם בכל הזמנים להשלים את תוכנית חייכם. מדריככם אשר מלווים אתכם הם ישויות עוצמתיות שיכולות להשפיע עליכם בדרכים המבטיחות את בטיחותכם ולעיתים קרובות מונעות את מה שהיה יכול להיות שינוי לחיים לא רצויים. אם אתם מכירים אותן "ומדברים אליהן", הן יכולות לשוחח אתכם יותר בקלות, והן תשפענה את מחשבותיהן עליכם. הן אולי מודעות יותר מכם על תוכנית חייכם, ויכולות להבטיח שאתם תשמרו על הנתיב הנכון. בשום מקרה זה לא לוקח מכם את חופש בחירתכם, כיוון שהן כבר תדענה על כך.

במשך כמה זמן כלי הרכב הגלקטי נמשכו קרוב יותר לכדור הארץ, אבל עד שהן תתגלינה, אתם לא תוכלו לראותן. אולם, ה- Aviansנמצאים במרחק מה כיוון שנוכחותם נועדה לשמור על האופן בו כדור הארץ והאוכלוסייה שלו מתמודדים בהתעלות. למעשה, ישנן מספר קבוצות שממתינות להתוודע אליכם ברגע שזה בטוח לעשות זאת. עתידכם מלא בהפתעות נעימות שלא פחות מכל הן לפגוש את חברכם האגרטן מכדור הארץ הפנימי. הדברים ישתנו כה הרבה ביחסית זמן קצר, אתם תיהנו להיעזר לקחת את מקומכם הנכון בעידן החדש. העידן הישן נעלם די מהר כשהשינויים שכבר מתרחשים בסופו של דבר ירוממו את איכות חייכם.

עם כל דבר שמתרחש בעולמכם, זה קשה לא להיהפך למעורבים. גישתכם הטובה ביותר היא לנסות ולהישאר ממוקדים בכל הזמנים, ולהפוך למשקיפים במקום להפוך למעורבים. כמובן שיהיו נושאים שאינכם יכולים לעזור אלא להפוך להיות מעורבים בהם, אבל כאשר אתם מגדלור של אור, אתם יכולים להביא שלום למצב שעשוי לגרום להתפרצויות ולעימותים. יש לכם כוחות מעבר לדמיונכם, אבל אתם צריכים שתהיה לכם אמונה בעצמכם כדי שהם יופעלו. העבודה הגדולה ביותר יכולה לפעמים לקרות כאשר אתם נמצאים בשקט ומשתמשים בכוח מחשבתכם. אולם אינכם יכולים לאכוף את רעיונותיכם על מישהו כיוון שהם יכולים להידחות אם אין הם מקובלים, וזה מתרחש לעיתים קרובות בשל סיבות של אחראויות קרמתיות שיש להפעילן. זה גם מיושם לשליחתן החוצה של אנרגיות ריפוי, כשלפעמים נשמה צריכה לראות את המסלול המלא של "מחלתן" לתועלתם של כל הנוגעים בדבר.

לאחר שאתם מתעלים, אתם תהפכו לאדם די שונה ממה שהייתם קודם לכן. האור שלכם יהפוך לכה חזק שאתם לא תשחקו או תיהנו מהאנרגיות השליליות. האור יתבטא בכל דבר שאתם עושים, וכיוון שאתם תהיו עם נשמות מאותו סוג, אתם תובילו חיים מאושרים של שמחה ושל אהבה. מחשבות שליליות לא ייצרו כל חלק מחייכם כיוון שהרטטים יהיו כה גבוהים עבורן כדי שתהיינה נוכחות. לכן, המסר הוא להתחיל בהקדם האפשרי להרגיש את התחושה לחיות ברטט גבוה. ככל שאתם יכולים להתנגד יותר לרטטים הנמוכים, כך הם לא יוכלו יותר להשפיע עליכם, לכן זכרו שדומה מושך דומה ומנעו למשוך אותם לעצמכם.

כשהאור ממשיך לגדול על פני כדור הארץ ה"חשיכה" תיעלם בהדרגתיות. זה כבר מתרחש וזה גורם לבלבול בקרב אלה אשר הינם אנשי האופל, כיוון שאין הם יכולים לאחוז יותר באנרגיות במקום. הם הקורבנות של מעשיהם, עם זאת זה אף פעם לא מאוחר מדי עבורם לפנות אל האור.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge