Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - April 15, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 15 באפריל 2016

ציפיותיהם של אנשים עולות וביטחונם משתפר כה הרבה, כך שהם מתקדמים כדי לתמוך באור. האמת התחילה לעלות על פני השטח והשקרים ועיוות העובדות לא מקובלים כה בקלות כפי שהיו. נקודת המבט של אנשים על מה שמתרחש מגלה את האמת, ויש להם את היכולת להבחין היכן מופץ מידע כוזב. אלה הם הזמנים שחזו אותם כאשר כול מה שהיה חבוי יתגלה, ולמרות שהחדשות עדיין נשלטות במידה רבה על ידי אלה שנמצאים בצד האפל, אלה לפעמים דולפים החוצה. היו התפטרויות רבות עם גילויים של אנשי האופל, וזה ימשיך עד שזה יגיע לנקודה בה מקומם יילקח על ידי ישויות האור. זה למעשה כבר מתרחש בקנה מידה קטן אבל לעיתים קרובות יש לכך השפעה על אירועים נוספים אשר מובילים לאחרים אשר החביאו את פעולותיהם מלצאת לאור.


עניינים אלה לוקחים זמן לעלות על פני השטח, אבל בלי כל ספק הם ייצאו לאור בבוא הזמן. חלק מישויות האור עדיין נמצאות באמצע ההתרחשויות, אבל קולותיהם מושתקים לעיתים קרובות באמצעות אלה שעדיין מחביאים את האמת. אולם, העניינים משתנים אפילו מהר יותר מאשר קודם לכן והלחץ גובר על אלה התומכים באילומינאטי. הם יודעים שזמנם מוגבל וקיוו שיימלטו מאחריות בגין מעשיהם. אין בריחה והם צריכים לתת את הדין בגין פעולותיהם, מבלי להתחשב כמה הרבה הם מנסים למנוע את הזמן הבלתי נמנע של אַחְרָיוּתִיּוּת.

לכן, מה שצפוי מכם כשאתם נכנסים לעידן החדש עם ציפיות מלאות על ההתעלות. עד עתה, אם הכנתם את עצמכם לכך, אתם תוכלו לראות את האנושות השלמה כאחד וכאחיכם וכאחיותיכם. כדי להיות כך צפוי שאתם תתייחסו לכולם כשווים ועם אהבה אוניברסאלית, וזה לא קשה כמו שזה עשוי להיראות בתחילה. אולם המשמעות היא שעליהם לשמוט כל דעה קדומה שאתם עשויים להרגיש כנגד כל אדם אחר. זה מה שאתם צריכים לשאוף אליו אם אתם רוצים לעבור מהמימדים הנמוכים. זהו צעד הגדול ביותר כלפי מעלה שאתם יכולים לעשות, ואתם יכולים לעשות זאת אם אתם באמת רוצים בכך.

זכרו שאתם בסופו של דבר עומדים לעזוב את הרטטים הנמוכים, כשהשינויים קורים בגישתכם ובהבנתכם של ההבנה הרוחנית. בכל אירוע זה רצונכם הבסיסי לחזור לרטטים הגבוהים, כיוון שאתם חשים שביתכם נמצא שם היכן שאתם יכולים לחיות בשלום בלי קשר לבעיות הנמצאות ברטטים הנמוכים. הם כמובן חלק מחוויותיכם מהן עליכם להתרומם, אם אתם רוצים להתפתח. כפי שצויין קודם לכן, אתם הסכמתם ליפול למטה לתוך הרטטים הנמוכים, והובטח לכם שבכל זמן שאתם רוצים להתקדם, ניתנת לכם עזרה. הזמן כפי שאתם יודעים נמצא לצדכם, אבל אם אתם רוצים לנצל את הסוף המתקרב של המחזור האחרון ואת ההזדמנות להתעלות, אתם צריכים להחיל על עצמכם להשיג את רמת הרטט ההכרחית כי יש צורך לעשות זאת.

אתם יכולים להיראות בקיפאון כאשר מדובר באבולוציה שלכם, אבל כל הזמן אתם מתקדמים. יכול שתהינה לכם עליות וירידות, אבל ההתקדמות היא בלתי נמנעת כיוון שככל שאתם מרוויחים חוויות רבות יותר, כך יכולתכם גדולה יותר לגלות את הדרך הביתה. ברגע זה, זה המקום ממנו הגעתם כדי לנסות את כישוריכם להתגבר על האתגרים המוצגים לכם. כאשר אתם סוף סוף חוזרים למימדים הגבוהים, הכול יתגלה לכם, כיוון שאתם הוגבלתם באופן חמור על ידי הרטטים הנמוכים ואפילו אבדתם באופן זמני את זיכרונכם. לחלק מכם ישנה "הרגשה" של חוויה ברמה גבוהה יותר, ולפעמים זיכרון מהם. זה נובע לפעמים מחוויותיכם "מחוץ לגוף" במהלך זמן שינתכם, למרות שמרבית הנשמות לא יכולות להביא דברים מעין אלה למיינד הער שלהם.

חלק שואלים מדוע אתם צריכים לעבור דרך תלאות כה רבות כדי לבסס את העידן החדש. אם ננסח זאת בפשטות, זו התוצאה של ניקיון עצום של הישן שלא משרת יותר את צרכיכם או את מטרתכם. אולם, נשמות רבות מהססות לשחרר את מה שמוכר להן ואם זו בחירתם היא תקוים. אולם המשמעות היא שהם לא יכולים להמשיך להישאר על כדור הארץ כיוון שהרטטים עולים. לכן, בזמן מתאים הם יעברו ל"כדור ארץ" אחר בו הם יכולים להמשיך את חוויותיהם הנבחרות. הם לא ירגישו למעשה בבית ברמות שהיו גבוהות מדי לנוחות או לרצונם להמשיך לחוות את המימדים הנמוכים. היו סמוכים ובטוחים שתינתן להם עדיין כל עזרה כדי לסייע להם להתפתח במהירות שמתאימה להם. אתם אף פעם לא לבד ברצונכם להתפתח ועזרה נמצאת רק במרחק קריאה משם.

נשמות מפותחות רבות על כדור הארץ מוכנות לשרת את האחרים ותוכניתם התקדמה כנדרש, כך שכאשר זה בטוח לעשות זאת, הם יפעילו את תוכניותיהם. המשמעות היא שבשל העיכובים הרצופים, ברגע שהם מתחילים, יהיה זרם של שינויים מבורכים אשר יובאו במהירות לתוך ההוויה. אנרגיה חופשית תגרום לשינויים כה רבים ביחסית זמן קצר, כך שיהיה לכם בקושי זמן להתאושש. מצב רוחם של אנשים ישתנה מייאוש לתקווה כשהם רואים את השינויים המתרחשים אשר בעזרתם של אלה מהכוחות הגלקטיים יקרו במלוא המהירות. חלוקה אינה בעיה בכלל כאשר אתם לוקחים בחשבון שיש לכם אמצעים עצומים לפנות לעזרה שעומדת לרשותכם. גודל האתגר לחלק ציוד חדש יטופל בקלות על ידי אלה הממתינים לשרת אתכם.

שינויים פוליטיים הכרחיים כך שהאנשים הנכונים נמצאים במקום כדי להבטיח שכל דבר מתקדם במהירות וביעילות. היה יותר מדי "שירות של העצמי" כאשר הזכות לייצג את האנשים נוצלה. אנשים בעלי הגישה הנכונה והכוונות הטובות מחכים מאחורי הקלעים ומוכנים לפעול במהירות. כולכם יודעים בדיוק מה שאתם ויומרות או טענות כוזבות לא יביאו אתכם לשום מקום. אולם, רבים מכם מוכנים להיות מחויבים לפעול למען טובת הזולת. היו סמוכים ובטוחים שכישרונותיכם יידרשו כאשר יהיה צורך בהם. לאנשים יהיו שאלות רבות כאשר האמת מתחילה להתגלות וזה המקום בו אלה המוארים יכולים להיות עזרה גדולה.

שנה זו עדיין עומדת להיות שנה שתיזכר ולמרות שהעניינים אינם באים לידי ביטוי במהירות כפי שהיה מתוכנן, היו סמוכים ובטוחים שדברים רבים מתרחשים מאחורי הקלעים. בלשון המעטה אתם לא תתאכזבו ברגע שאלה מהאור מרגישים בטוחים מספיק להתקדם עם הפרויקטים שלהם.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge