Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - October 15, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - October 15, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 15 באוקטובר 2012       

בשעה שאנו סוקרים את עולמכם, אנו מוצאים שההתעוררות האישית שלכם מתחזקת, ואנשים יותר מוכנים לדבר בינם לבין עצמם על התעלות.  ברור שקיימים קשיים בהסבר מה תהיה המשמעות לכל פרט, אבל לפחות זרע של ידע נזרע והוא יגדל. באופן טבעי, קיימות תוכניות לפרסם מידע בקנה מידה נרחב, על מנת להבטיח שאנשים מבינים איזו הזדמנות נהדרת ניתנת לכל נשמה יחידה. יהיה עדיין חוסר אמון או פחד בין אלה הלומדים על התעלות בפעם הראשונה, אולם כאשר הם יראו את האחרים מקבלים את פני החדשות בזרועות פתוחות, הם ירגישו יותר בטוחים לגבי עתידם. במציאות, אנשים נוטים להתקבץ ביחד, והאינסטינקטים שלכם מספרים לכם שיש בטחון להיות חלק מההמון.

נראה כי הבעיות הקשות ביותר קורות בקרב משפחות, כיוון שהם מלוכדים ורוצים להישאר ביחד.  הסיכויים כי הם כבר תכננו ללכת לתוך העתיד ביחד. עם זאת, יהיו מקרים בהם אולי אחד מחברי המשפחה יהיה נחוש ללכת בעקבות רגשותיו העצמיים אשר עשויים להיות ההיפך ממה שהאחרים הסכימו. בנסיבות אלה, אתם חייבים לאפשר לאדם זה לממש את בחירת רצונו העצמי. באופן תת-הכרתי, כל נשמה יודעת באופן אינסטינקטיבי מה נכון עבורה, וברור שהם חייבים להרגיש בנוח עם החלטתם. באופן כללי, משפחות עם ילדים צעירים יגלו שהם מתקדמים ביחד כיחידה אחת.

כפי שאנו, לעיתים קרובות, מזכירים לכם, קשר האהבה, כאשר מדובר במשפחות או בחברים, יבטיח שתמיד יהיה קשר ביניהם. אז אל תדאגו שאתם עומדים בפני הפרדה קבועה כאשר אחד מכם  בוחר בנתיב שונה. ברטטים הגבוהים יותר, אתם יכולים לאתר אחד את השני בעזרת מחשבה, ובשלב מסוים, אתם תהיו מסוגלים לנסוע לכול מקום באופן מיידי. למעשה, כשאתם מתרוממים, ישנה הנטייה להיעשות מעורב בפעילות קבוצתית וכתודעה קבוצתית. כיוון שאין אנרגיות אופל ברמות אלה, אתם תבינו שכול נשמה שאתם פוגשים יש לה כזו אהבה גדולה לכל נשמה אחרת. ישנה קבלה מיידית, אמון והרמוניה בינכם כולכם שבאים מלהיות כאחד עם כול מה שיש.

אתם מרגישים, לעיתים קרובות, על כדור הארץ שיש לכם "מלחמה" לבסס את עצמכם, ואתם לא יכולים מאוד בקלות לקבוע מיהם חבריכם האמיתיים. עם תאוות בצע ושחיתות הנפוצים מסביבכם, קשה לדעת במי אתם יכולים להאמין. זה בקרוב יהיה דבר השייך לעבר, וכבר אלה של האור מתרחקים מאלה שאינם. זהו חוק המשיכה בעבודה וזו די תגובה טבעית, וזו הסיבה אפילו עכשיו שאתם נמשכים לאנשים בעלי השקפה מאוד דומה. אכן, כאשר התגלמתם והסכמתם לעבוד עבור האור, אתם מאוד בנוחיות תמצאו את בני אותה ארץ אשר גם עשו אותו דבר. אתם "תרגישו" יותר בבית עם אנשים מסוימים יותר מאשר עם אחרים, וזאת כיוון שיש לכם יותר במשותף. ברור שכאשר מדובר בתוכנית חייכם, אתם נועדים לפגוש נשמות מסוימות אשר הן גם חלק ממנה.  זה גם מתרחב לאלו אשר מצטרפים בנישואין, וזה לא קורה במקרה.

בעולמות הגבוהים יותר, תהיה לכם היכולת לזהות ביתר קלות את אלה אשר הינם אחיכם ואחיותיכם האמיתיים. לעיתים קרובות, זה מכיוון שבאתם מאותה אוכלוסיית כוכב, והם משרתים באחת מהפדרציות הגלקטיות או באחווה של אור. ישנן כמובן נשמות אשר מעדיפות לשרת עם אלה  אשר עדיין מפתחים את הידע המדעי שלהם, והם יימצאו באופן נורמלי במועצות שונות שמעורבות עם ההיבט של אבולוציה. אז, אם זה שטח התעניינותכם, זה יכול להימשך. כל הידע משותף והוא זמין לכל נשמה, בשונה מכדור הארץ היכן שמשתמשים בכך כדי לבסס את כוחם על אחרים. זה ההבדל העיקרי שאתם תמצאו כאשר תתעלו, והכול זמין לכול האחרים ללא יוצא מן הכלל.

יקיריי, כפי שאנו רואים אתכם, אנו מוצאים שאתם דואגים שלא לצורך, עם זאת, יש לכם הרבה עוזרים מסביבכם אשר יבטיחו שחייכם יושלמו כפי שהתכוונתם. אף על פי כן,  אתם עשויים לחפש משהו יותר, אולם תוכנית חייכם  זה באמת כול מה שחשוב כאשר מדובר בהתפתחותכם. הנוכחית הינה הכי חשובה, כיוון שהחלטתכם מה נדרש עבורכם כדי לסיים את זמנכם בדואליות. זה עשוי להיות לא מה שבקשתם אולם קחו זאת כשזה מגיע, כיוון ששום דבר חשוב לא מתרחש בלי שיועיל לכם. כמו כן, באחרית הימים אתם מתחילים לשחרר כל דבר הקשור ברטטים נמוכים. כאשר אתם לבסוף מתעלים, תהיה לכם רק כמות מינימאלית של קארמה, שתימחק.

בימים סופיים אלה, אנו מציעים שתתרכזו יותר במסעכם האישי, ודעו שכול דבר אחר מטופל.  היו בטוחים שכאשר המצב דורש זאת, אתם תראו אירועים שונים חושפים את השינויים הסופיים שבהישג יד, אפילו אם אינכם מודעים על העובדות. כמובן שיש ציפיות לשינויים גדולים וגילויים המפלסים את דרכם קדימה.  השינויים במגזר הפיננסים הם כה גבוהים ברשימה שלנו, אבל זה אתגר ענקי לקבל זאת מתואם על מנת למנוע יותר מדי תוהו ובוהו בשוקי הכספים. בבנקאות, מחלתם מחמירה ובשעה שהם מנסים להתגבר על כך, עליהם להתמודד בקריסה  בלתי נמנעת. זה יהיה האות להציג את המערכות החדשות שהן מוכנות ומחכות.

זו התעלותכם שהיא החשובה ביותר, ואתם צריכים לוודא שאתם מוכנים ועושים את הטוב ביותר לסייע בבריאת העידן החדש מסביבכם. לחיות כפי שאתם חוזים דברים, יקרה לאחר שהתעליתם, ומסתכלים על כל הנשמות האחרות כאחד איתכם. אין מצפים שתהיו השומרים שלהם, אולם טוב הלב והאהבה לנשמות חבריכם, יביאו יותר אור לכדור הארץ.  כפי שאנו רואים אתכם כולכם, המראה הינו נהדר מאוד, כיוון שבזמן קצר אתם בראתם להבה גדולה של אור שכולם יראו ביקום. אתם באמת עליתם על ההזדמנות ובמובנים מסוימים הרבה יותר ממה שהיה צפוי, ואתם ראויים לשבח במין האנושי. היו זמנים שנראה שאתם לא תצליחו, עם זאת אתם כאן על סף ההתעלות.

אני SaLuSa מסיריוס, ומברך אתכם כולכם עבור חלקכם בהשגת ההצלחה. אנו אוהבים אתכם כולכם ועומדים בגאווה לצדכם. אנו אחד.

תודה לך SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge