Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 16, 2017


זה מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 16 ביוני 2017

התעלות מובטחת וציר הזמן מספיק חזק כדי לשאת אותה קדימה עד לסיומה. שנת 2024 ממשיכה להיות השנה בה זה מתוכנן להתרחש, למרות שאם מתעוררות סיבות המעידות על כך כי דרוש שינוי, זה עשוי להתרחש בשנת 2025. הזכרתי זאת רק כדי להכינכם לאפשרות מעין זו. אירוע גדול עדיין סביר שיקרה לפני סוף שנה זו וזה קרוב לוודאי יתייחס לשינויים הקרובים. ככל שהזמן עובר, אנשי האופל מאבדים את יכולתם להכתיב את האופן בו תקופת הסיום מסתיימת, והיא תהיה בלתי רגילה זמן רב לפני שהשינויים הגדולים מתרחשים. נכון לעכשיו, מרבית הפעילות תהיה מחוץ לטווח ראייתכם, אבל כאשר זה בטוח לעשות זאת, האירועים יתחילו להתרחש בגלוי. אזי אתם תיהנו מחגיגות ומשמחה אשר ירדו על פני כדור הארץ בזמן מעין זה.

הרטטים של כדור הארץ שלכם הם הנמוכים ביותר במערכת השמש שלכם, וזו הסיבה מדוע מרגישים אותם כבדים ולא נוחים לאלה מכם המעלים את שלהם לרמה גבוהה יותר. אולם, הדברים ממשיכים להשתנות, הרטטים גוברים, ואתם תגלו כי כאשר אתם משתמשים באנרגיות שלכם כדי לרומם את עצמכם, הם יגרמו בהדרגה לשינויים עדיניים בכם. אולם חלק הם תוצאה ישירה של התקדמות טבעית, ולקפיצת מדרגה קדימה שתגיע כאשר תשתלט באמת אנרגיה חופשית. בהכרח  זה יינתן לאלה שצריכים מאוד את זה לפני שזה ייצא באופן כללי יותר. זו תהיה ההתקדמות הגדולה ביותר שניתנה לכם אי פעם, וישנה את כול האופן בו החיים מתפקדים. במידה רבה זה גם יקל על העוני וישמור על מקורותיו של כדור הארץ היקרים מנזק ומעקירה נוספים.

רובה של הפעילות הסודית בכדור הארץ עדיין מבוצעת מחוץ לטווח ראייתכם ובהסתכלות לעתיד, כשאתם מתפתחים תהיה נטייה גדולה יותר לרדת למחתרת היכן שזה באופן כללי בטוח יותר מאשר על פני השטח. קרום כדור הארץ יורד לאורך כמה מאות קילומטרים, והוא נמצא בשימוש ברמות הנמוכות  על ידי ישויות שאינן אנושיות. חלקם היו על פני כדור הארץ במשך מאות בשנים, אבל זכרו כי סביר מאוד כי אלה המתקדמים יותר חיים במשך כמה מאות שנים. תוחלת החיים של האנשים גדלה בהדרגה כפי שעשתה במשך זמן מה עד עתה, וכאשר הרטטים עולים אפילו גבוה יותר, תהליך ההזדקנות יגיע לנקודה בה הוא יאט באופן דרמטי ובסופו של דבר יעצור ואתם תישארו בוגרים אך צעירים. אזי כוח המחשבה יהפוך לאמצעי להציג את עצמכם כפי שאתם רוצים.

אלה זמנים בהם אתם חייבים לשמור על ראש פתוח, כיוון שכה הרבה עומד בקרוב להתגלות ולהראות כי אתם הלכתם שולל ורומיתם במשך שנים רבות מאוד. אין זה רחוק מהאמת לומר ששום דבר הוא באמת כפי שהובלתם להאמין. אולם, זה תלוי מי המקור שאחראי לאמונותיכם. חלק קרובים לאמת יותר מאחרים, ולוקחים הכול בחשבון כי בבודהיזם זה הרבה יותר מהאמת מאשר מרבית המקורות. אולם, אלה מכם שפיתחו את האינטואיציה שלכם יגיעו קרוב יותר אל האמת מאשר מרבית האחרים. אם זה מרגיש נכון, כנראה שזה נכון, אבל תמיד חפשו אם אתם יכולים אישור ממקורות אחרים מהימנים.

מובן מאליו כי חלק מהאמונות הן מטעות יותר מהאחרות ויש לומר כי בתוך הנצרות ישנן שתי אמונות שמעכבות לגמרי את האבולוציה. ראשית, אמונה בה נאמר לכם כי כאשר אתם מתים אתם הולכים "לישון" עד הזמן בו גורמים לכם להתעורר. זה כה רחוק מהאמת, כיוון  שבעת המוות אתם יוצאים מגופכם הפיזי ומייד נכנסים לגופכם האתרי שמהווה גרסה מדויקת של גופכם הפיזי. הוא מושלם וחופשי מכול הפציעות או הפגמים שעשויים היו להיות לגופכם הזקן, ומגיבים לכוח של מחשבותיכם. אם הייתם בגיל מבוגר בעת מותכם, במידה ואתם רוצים, אתם יכולים "לחשוב" את עצמכם לתוך גרסה צעירה יותר. אתם בוודאי נושאים אתכם קארמה ובבוא העת תצטרכו במידת הצורך לעשות תיקונים.

האמונה השנייה המטעה היא שאתם נולדתם בחטא ונושאים אותו במהלך חייכם. אולם, אתם יכולים לנקות את הקארמה שלכם בכול זמן, ולעבור לתוך תקופה של הרמוניה ואיזון. אתם בוודאי אינכם אחראים לחטאי אבותיכם, וכול חוסר איזון שעבר לתוככם הוא עקב הגנטיקה המעורבת, או קארמה ישנה. זה אפשרי שאתם בחרתם לחיות עם "הבעיות" שנולדתם אתן, פשוט כאמצעי להגדיל את חוויותיכם כדי לקדם את האבולוציה שלכם.

זכרו, כי לכול חוויה יש ערך ושימו לב ללמוד את השיעורים שעשויים לבוא בדרככם, כיוון שהם יהיו לצורך התקדמותכם. אם בתחילה לא הצלחתם להפוך  לטוב את שיעוריכם הקרמתיים, תמיד תינתנה לכם הזדמנויות נוספות לעשות זאת. הנקודה החשובה לכול נשמה היא להבין ששום דבר מתרחש בלי סיבה טובה, אף על פי כי לפעמים תפקידכם הוא להיות זה הלוקח חלק בחוויות לתועלתן של נשמות אחרות. כול הנשמות נמצאות על עקומת למידה, ובאחרית ימים זו, זה חיוני שאתם תרשמו את כל מה שמגיע בדרככם ותפעלו עליו. זה הכול עשוי להישמע מסובך מאוד, אתם לא נשארים לבד כדי להתמודד באתגרים ומדריככם תמיד "עומדים לשירותכם". הם מכירים אתכם טוב יותר מאשר אתם מכירים את עצמכם כך  שהם מותאמים בצורה הטובה ביותר כדי לייעץ לכם.

שנת 2024 היא עדיין הזמן הצפוי להתעלות, ואף על פי כן שזה עשוי להישמע כי עוד ארוכה הדרך, הזמן עובר כה מהר שזה לא ייראה ארוך בכלל. לכן הטוב ביותר זה להסתכל קדימה למה שאתם שקלתם כנתיב הסביר ביותר להתעלות, ותכננו איך אתם הולכים להתכונן לשינויים. כשהרטטים מעלים דברים על כדור הארץ, זה יהפוך לקל יותר להתמודד בסוגי הבעיות שקיימות עבורכם עכשיו. שלום יתחיל להפוך לברור כיוון שמדינות רבות הפנו את גבן לפעולות מלחמה לטובת מהלכים לקראת שלום מוחלט. זה יגיע וחייב להגיע, כיוון שלא יהיה מקום בקרוב מאוד לאנרגיות שליליות מעין אלה שמובילות לפעולות מלחמתיות. תנועות אלה כבר התרחשו כדי להביא שלום עולמי לתוך ההוויה, ומדינות רבות הצטרפו לתנועה שגרמה לכך להתרחש.  איזו הקלה גדולה תהיה לכול האנשים של עולמכם, כאשר הם ידעו שהם יכולים לנוע מסביב בחופשיות ובבטחה בידיעה ששלום הגיע כדי להישאר.

כפי שכבר נאמר לכם, זכרו כי כאשר הדברים נמצאים בסערה, זה בדרך כלל אמצעי להשגת מטרה, כיוון שהדרך הישנה של קיום אינה מקובלת יותר וצריכה ללכת. דברים רבים כבר מסודרים כדי להקל על חייכם היומיומיים ולא ניתן לעכבם הרבה יותר. צעדים  חיוביים ננקטים כדי להזיז דברים במהירות האפשרית, אבל קיימים מכשולים רבים שיש לנקותם בתחילה. גם הרבה תלוי בכך שהאנשים הנכונים נמצאים בשלטון והשינויים הדרושים מתרחשים עכשיו וימשיכו לעשות זאת. הם יכוסו באמצעות ההכרזה והצגתו של הקונגרס החדש שעכשיו מחכה מאחורי הקלעים לזמן הנכון כדי להגיע לתוך ההוויה. ללא ספק, נשמות מפותחות רבות כבר עובדות קשה כדי להביא את העניינים לסיום, אבל עם עבודה רבה מסוג זה אתם לא תשמעו הרבה על כך עד שהנסיבות תהיינה חיוביות יותר.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא אנרגיות של אור ושל אהבה.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge